Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
12. okt 2009

ja už mam malo mlieka už jej to nestači tak hu už musim naučiť na niečo ine bože nie a nie spat a ledva hladi

laurinkadanielka
12. okt 2009

hura už buva idem aj ja 😉

mirka099
13. okt 2009

Ahojte... nejak sa mi podarilo zapnut pc 😀 boze, ja uz som totalne grogy.. dlasia hrozna noc, zobudil sa sice len dvakrat ale zakazdym bol po hodine hore, o polnoci a po tretej... ☹
prave som mu pustila album PETER NAGY A DETI.. len co zacul prve tony, strasne sa zacal usmievat a tancovat.. miluje tie pesnicky 🙂

ivet, tak dufam ti vodicak dobre dopadne... a hlavne nestresuj na jazdach... o chvilku to mas za sebou a budes na to len spominat... ja si pamatam, asi v strede jazd, idiel instruktor sukromne do ziaru. ja mu na to zo srandy ze ho zaveziem... on to zobral vazne.. a tak som ho viezla 😕 no bol to zazitok, cez bystricu-centrum, dialnicu ..a ja som slapla na 140. a chudak stary instruktor sa zmohol len na.. to je zenaaa ta ma v krvi ohen !!! 😀 dobre sme si rozumeli, velmi rada na to spominam

mirustek 😢 ved to.. v noci sme kakali s placom.. tvrde bobky.. tak zelezo vysadzujem.. sice neviem na 100% ci to z toho ma, ale radsej...

cessy inac som sa rozhodla ze ho budem davat aj ja len jeden krat spavat. mozno sa ten spanok trosku pozdejsie takto upravi... lebo uz som z toho unavena.. hlavne psychicky ☹

dendi ozaj.. vobec niesi neschopna... keby si videla kubika.. na cele obrovska modra hrca.. aspon jej nieje popri tej jazve nad obocim smutno 😖 to neustriehnes, on niekedy spadne aj na rovnom ked sa pochabi

mirustek1
13. okt 2009

ahojte-vcera sme mali sedenie so susedovcami,tak som tu nebola,ale uz som vas precitala a je tu dalsi otrasny den,

laurinkadanielka-to ti vypije na zaciatok pekne,tak uz len pokracuj,mne Emka stale pije vecer len okolo 150ml,viac nechce a rano asi 50-60ml,a potom ranajkuje,

mne Emka rano vstava o 6.30 a tiez este spava ked sa da 2x,ale teraz sa uz pol hodinu hra v postielke,tak uvidim ci zaspi vobec a zas sa v noci casto budila a mrnkala,ja neviem co to moze byt a to aj 10x,ale ona sa nepreberie,ze by sa zacala hrat alebo behat.Vecer uz o 19.30 spi.

laurinkadanielka
13. okt 2009

ahojte no včera zaspala o stvrť na jedenasť až do tretej ale nechcela flašku musela som jej dať cicik ale potom sa stale budila rano som si natrela bradavku citrodekom chuda aš vrieskala a potom vipila 150 uvidime ako dalej 😉

mirustek1
13. okt 2009

tak si ju poriadne nahnevala,tym citrodekom,ja som zas pocula ze cibulou natriet cicik,je to tazke oducat,ja som rada ze uz mame za tym

laurinkadanielka
13. okt 2009

miri to ti verim je to tažke ale da sa to len treba vydržať

monikat75
autor
13. okt 2009

ahojte, tak dneska sa nám riadne ochladilo, čo? že vraj k nám prúdi arktický vzduch - ja som už Nike do škôlky dala normálne zimočnú vetrovku a takú stredne teplú čiapku 😉
dnes v noci mi malý tiež našťastie celkom dobre spinkal, len 2x sa zobudil na papanie ale chudáčik už 3 deň mu idú soplíky, tak mu odsávam odsávačkou na vysávač, toľko sa pritom naplače ale zatiaľ s ním nechcem ísť ku dr., lebo teplotky nemá a ešte by v tej čakárni viac ochorel, tak len dúfam, že to prejde, hoci dnes už aj trochu kašle ale dala som mu Stodal sirup, tak sa to lepší 🙂
mirka to mi je ľúto, že Jakubko ešte stále tak zle spinká a nejdú mu zase zúbky? a ozaj aké mal výsledky toho moču, neviem, či si to už spomínala ale nejak som nepostrehla
pekný deň všetkým a detičkám veľa zdravíčka 😅

jeliska
13. okt 2009

ahojte tak moni s tou zimou mas pravdu 😒 u nas je 5 stupnov a ide velka burka no nastastie sme doma .Boli sme s kamoskou na nakupy plienok.V kauflande mali akciu 70 ks za 236 CZ tak som kupila dvoje pre Eli a pre babo ale tam je az 96 ks super, nie?aspon mame na mesiac pokoj dufam, ze s eli aj na dva 😀 😀
lauri to s tym oducanim sa mi zda nejake drasticke 😅 chuda male mne sa nastastie oducila sama a co teba uz nebavi kojit alebo preco ju chces oducit? 😕 ja by som postupne vynechavala kojenie cez den a potom uz aj v noci a vzdy by som jej ponukla nieco ine na papanie 😵

jeliska
13. okt 2009

jeej aby som nezabudla tak dnes manzel kupil malej detsky golfac a ta je taka nadsena ze furt len vozi a vozi babiku 😀 😀 v tescu mali akciu za 150 cz tak neodolal 😀

denduska
13. okt 2009

Ahojte, tak ja sa hlasim, som chora, boli ma hrdlo 🙄 Konecne prisiel muzik, po troch dnoch samoty s Emmkou, zavrete v dome, uz som myslela ze mi hrabne na mieste, hned som ich poslala von... 😅

Inak moja suseda vcera porodila, som myslela ze to bude rychlejsie, kedze uz jedno 15 mesacne ma doma, a ona mi o deviatej vecer pisala ze je na 6 cm a porodila az o pol jednej v noci...sa mi to zda dlho...este stihla aj epidural, som vravela ze to je zbytocne...no ale nebolo..ze jej to pomohlo...taka spon daco... inak maly ma 3800g, dost velky 🙂

Ach jaj, aj ja sa chcem dostat v pohodke do 40.tt 😵

laurinkadanielka
13. okt 2009

jeli ja už mam malo mlieka v noci sa stale budi a včera ked vipila tych 40 spala do pol tretej potom som jej musela dat cicik a to stale budila bude to ešte zdlhave

jeliska
13. okt 2009

Läuri tak to mas pravdu 40 je nic moc 😒 nasa nam niekedy v noci vypije aj 300 ml a to pije uz vecer ked ide spat 😅
dendi tak susedka ma predbehla ja nechcem dlhyyyyyyyyyyyyyyyyyy porod 🤐

denduska
13. okt 2009

no to aj ja mam malo mlieka, uz to citim aj na prsiach ze obleciem v pohode stare podprdy, ale ta moja nezbednica sa ciciku nechce vzdat..ale tiez celu noc s nim naraba ale pije az rano.... 😠 ale ona vresti aj tak, este keby som jej citrodeko dala, to by nedopadlo dobre 😖

laurinkadanielka
13. okt 2009

jeli ale dneska doobeda vipila 130 a spala v kuse dve hodiny ale teraz to nejako nemožem do nej dostat keby my tolko vipila večer a spala aspon do štvrtej do by my už nevadilo no ved uvidim dendi ale hovori sa že tehotne by už nemali kojiť že to bere dietatu vitaminy tomu v bušku

jeliska
13. okt 2009

dendi aj ja som mala ked som bola cca v 20 t 😖 tak sa aj eli sama oducila asi jej to uz nechutnalo
idem uspat eli nejaka je unavena

jeliska
13. okt 2009

danielka mozes kojit aj ked si tehula je pravda, ze mne doporucili calcium teda vapnik inak v poho 😉

denduska
13. okt 2009

lauri, ja viem, mne gyndos povedal ze do 20tt mozem v pohode, ale ze mam vela jest aj vitaminy a tak, proste sa neobmedzovat, ze deti sa vacsinou v tom 4.-5.mesiaci aj sami odstavia, ale inak ze su zeny ktore koja cele tehu, v pohode, zalezi to len na mne ako budem narabat s bruchom potom a este tou velkou prisavkou 😀 takze ja cakam ze sa odstavi sama a ak nie tak tomu nejak napomozeme, lebo by som sa rada do porodu aspon mesiac vyspat 😅

laurinkadanielka
13. okt 2009

no to ti verim s tym spanim aj ja na to čakam 😉 tuto noc to bolo dobre až som sa lakla čo tolko spi

cessy
14. okt 2009

ahojte, nocne sovy kde ste vcera boli???

ja mam muza doma choreho, tak ho liecim na net moc casu nemam 😅

denduska
14. okt 2009

ahojte baby, tak u nas od vcera sneziiiiiiiiiiiii...sice vysledok z toho je len neuveritelna dzabanica ale aj tak sila..vcera manzel uz rovno kupil emmke cizmicky aj hrube ponozky a pancuchace, este kupime oteplovacky, no myslela som ze staci az neskor...sila pocasie.

no a mame novy problem s Emmkou....vobec nechce vecer ist spat, neuveritelne vystraja, dokonca sme si lahli aj s nou ze ideme vsetci spat, aj tak nedobre, chodila po posteli medzi nami, plakala, potom zas buntosila....nakoniec som spievala Macka Uska, a to zabralo.... tak neviem...asi ju nedam cez obed spat vobec a bude mat po chlebe 😠 a inak jej ide este aj stolicka a dokonca dole ocny zub, ma skoro porazilo, vcera pozeram a tam na dasne spredu biely hrasok....

jeliska
14. okt 2009

dendi tak to mozte vytiahnut sanky u nas je len kosa brrrrrrrr 😖

denduska
14. okt 2009

inak pred chvilou som s hrozou zistila ze jej idu VSETKY ocne zuby!!!! 😲 😲 😲 to neni nejak skoro??? 😕

cessy
14. okt 2009

denduska tak to mate teda faiiin, chuda male. vsetky 4 naraz????
my mame zatial 7 zubov a nezda sa mi ze by mu neake isli. 😕

cessy
14. okt 2009

jeliska ako sa dari???maly sa von este nepyta??? 😅

jeliska
14. okt 2009

este nie 🙂

mirka099
14. okt 2009

Ahojte baby.. na nejaky cas vas asi opustim, nejde nam doma net 😠 teraz som u nasich, tak som si vas chcela precitat 😵

dendi, to nieje skoro.. ale nechcem ta strasit nam idu tie ocne uz dva mesiace.. presne tolko co nespava... dnes som sa rozpravala s jednou maminou, a ta vravela ze mali to iste.. tri mesiace jej isli a nakoniec ked vysli a vsetky problemy zmizli... tak som uz aj ja trosku kludnejsia, dufam sa skoro prerezu a zacne normalne spavat..

debatili ste tu este o tom ci vam deticky same papaju. mne kubko vobec, ani len nema snahu.. a este som ani neskusalja... ked ho chovam on sa popri tom vecne musi s niecim zabavat.. uz od malicka...

u nas je tiez len 6 stupnov, a hnusny studeny vietor... a my este nemame ziadne teple topanky, zimnu bundicku ani oteplovacky, proste nic... sme s tym neratali , hnusne pocasie 😠 .. najlepsie je ze tento mesiac su same vydavky, asi pojdeme kupovat zimne oblecko na splatky 😀 .... baby uf nezavidim vam co mate dve deticky... aby bol clovek milionar 😠

tak pekny dnik 😵

denduska
14. okt 2009

my mame aktualne 1 stupen a vsade bielooooooo a kyda a kyda...zachvilu si budem spievat Ladovska zima od Nohavicu 😀 🙄

Mirka, nieeee.no super...tak my sme asi rekorderi, mame 4 predne zuby hore, 4 dole, 1 dolnu stolicku, 2 horne uz prerezane, no a 4. sa tlaci plus tie ocne zuby..tak budeme mat 13 zubov a moje nervy v koncoch 😀

monikat75
autor
14. okt 2009

ahojte, denduska tak to ti nezávidím ten sneh, si musíš pripadať ako na Vianoce,čo? 😒
mirka, takže to bude ako som aj ja typovala, že od zúbkov je ti malý taký nepokojný, a čo sa toho papania týka, tak to isté máme aj my, stále sa malý musí s niečím baviť, inak ani pusu neotvorí 😝
no a tie zimné veci čo si spomínala, my sme presne pred týždňom kúpili Marekovi takú súpravičku - vetrovku a oteplovačky a topánočky má také celé na jeseň, takže tiež mu už musíme kúpiť aj také teplejšie na zimu a máš pravdu s tými výdavkami, dve deti sú dve deti, a potrebujú presne to isté, akurát Veronika už tak rýchlo našťastie nerastie 😉 a milionári tiež nie sme 😝
inak ženičky v pondelok som objednala už nejaké hračky deťom na Vianoce cez net a už dnes došiel balík, tak som sa vytešovala 😅

duska1122
14. okt 2009

ahojte mamicky,aj ja mam syna v septembri mal rok.teraz budeme mat take prve ozajsne vianoce,tak sa uz tesime.