Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
1. sep 2009

presne tak ako pise mirustek, tie nase male deti maju viac rozumu ako si myslime. placu pokedy nedostanu co chcu 🤐

cessy
1. sep 2009

to uz spite, alebo sa vsetky venujete polovickam 😕

mirka099
1. sep 2009

Ahojte, ste sa pekne rozpisali 😅
tu sa toho teda udialo.. tak teda dodatocne gratulujem k Marekovym prvym krockom, Matke a Klarke prajem uspesny start skolskeho zivota, Cessy, Jeli a Dendi vam zas peknu dovolenku,a Mirustek tebe pekne a rooooooomanticke vyrocie 😉
.. uz by som rada aj Katke zablahozelala, dufam sa skoro ozve... 🙂

cessy
1. sep 2009

ahoj mirka, ako sa mate??co kubikova rituska, uz je na tom lepsie?? 😕

mirka099
1. sep 2009

cessy ahoj 🙂
ritusa je ok... kupila som sudocream ten nezradil... pouzivala som uz len puder zopar mesiacov... bolo to v poho kym nezacali tie hnacky 😒
a ty? muzik doma? zanedbavany ako vidim, ked ty si tu? 😉 😀

mirka099
1. sep 2009

cessy? len nepovedz ze nam to zas nevyslo... tak predsa ma len tvom muzik stastie 🙂

cessy
2. sep 2009

no mirka, zas nam to nevislo.
muz bol doma, len robil este neake rozpocty. ja som mu robila faktury a potajomky som aj sem zabehla 😀

monikat75
autor
2. sep 2009

ahojte, cessy prajem ti peknú dovolenku, hlavne nech vám vyjde počasie, a tebe mirustek hoci oneskorene všetko naj... k výročiu svadby, potom napíš ako bol manžel spokojný s tým súdkom piva 😉
a ešte sa ozvite adi a mirustek že ako vaše slečny Martinka a Klárka začali školský rok 🙂
moja Veronika si ešte tento rok zopakuje prípravku so všetkými svojimi kamoškami, manžel bol ráno s ňou, a našťastie jej nechali tie isté učiteľky, ktoré ako tvrdí sú najlepšie aké doteraz mala, takže som spokojná a dúfam, že sa nebude veľmi v tej škôlke nudiť, keďže už raz prípravkárkou bola
veru aj mňa by zaujímalo že ako sa má katarinka, ale viem si predstaviť, že ak už porodila, čo asi už áno, tak kým sa zabehne na nejaký systém, tak jej asi nezostane veľa času na net, ale určite sa ozve veď nám to sľúbila 😝

cessy
2. sep 2009

ja som videla kkatarinkinu malu, uz ma fotky v albume
myslim ze sa mala narodila 26. teda ak si to dobre pamatam, ma to tam napisane 🙂

skoda ze sa tu neukazala ☹

mirustek1
2. sep 2009

tak uz sme zo skoly doma,Klarke sa pacilo,teda zatial,bola zlata ako sedela v tej lavici a uz nam zacne tvrda realita s ucenim.Mojmu muzikovi sa sudok pacil,bol spokojny.ňVidim ze vsetky zanedbavame muzikov,uz viem preco mali ludia davno tolko deti,nemali internet......

ved hadam sa nam kkatka ozve,nech jej mozme zablahozelat

mirustek1
2. sep 2009

adi-ako bolo v skole?pacilo sa?

kkkatarinkaaa
2. sep 2009

caute kocky 🙂

tak my sme od pondelka poobedia doma 🙂 huraaaa 🙂 Takze som sa uz konecne dockala a uz aj ja mam doma ten svoj maly sladky uzlicek 😵 Az bude viac casu tak hodim viac foto, zatial len tychto par-kuk 😵

prepacte, ze som sa ozvala az teraz...ale som tu 😉 najprv sa musim trocha zabehnut, lebo ani dokopy nic nerobim a aj tak nestiham....

mirka099
2. sep 2009

jeej ahoj KATKA 🙂
pozerala som si fotky, malicka je rozkosna.. pekne tmave ocka ma... to po ockovi? v prvom rade Ti chcem zagratulovat k tomu malemu uzliku stastia a zazelat Vam vela vela spolocnych krasnych chvil, ktore urcite pridu... nech malicka Vikinka rastie do krasy a sem tam nech aj dovoli maminke nakuknut na net 😉
BLAHOZELAM

cessy
2. sep 2009

ahoj katarinka, ja som vcera nieco par stran do zadu hladala a vidim ze mas aj album, tak som ti tam nahliadla a zbadala som tvoju babulku. do vtedy som si neako nevsimla ze tam mas aj ty fotky 🙂
tak aj ja gratulujem k malemu zlaticku, prajem aby bola hlavne zdrava 😉

mirustek1
3. sep 2009

katarinka srdecne ti gratulujem a tesim sa s tebou,hlevne nech ste zdravi,malinka je zltucka a nech ti robi len radost.Neboj do vsetkeho prides a my sme nestihali tiez nic.

cessy
3. sep 2009

denduska kde si??co dosla baterka?? 😕

monikat75
autor
3. sep 2009

aj ja ti katka blahoželám k malej Vikinke a prajem hlavne veľa zdravíčka 😉 nech vám malinká rastie do krásy 😅

denduska
3. sep 2009

ahojte, teraz rychlo pisem lebo mala mi robi program... cessy baterka 😀
katarinka blahozelaaaaaaaaaaaam tak ked budes mat cas, napis vsetko ako sa rodilo, ako dlho a tak dufam ze vsetko prebehlo super 🙂

my sme u nasich v KE, fuj je tu horuco, boli sme v meste a inak nic extra...boli ma oko strasne od klimy v aute, nikdy ma nebolelo, neviem co to, teraz prvy krat... ☹

ivet100
3. sep 2009

ahojte, katka blahozelam k narodeniu krasnej dcerky, nech ste zdrave a nech vam robi malicka len radost, nech rastie do krasy, to ti zelam zo srdca, juj, brala by som este taketo malinke babetko

mirustek1
3. sep 2009

ivet-tak rychlo nato a bude babo,mne uz staci

mirka099
3. sep 2009

baby ked tak vravite o tych malickych babatkach... aj ja som mala dnes na rukach 4 mesacneho chlapceka a skoro som sa rozliala nad nim.. taky bol krasnucky.. a tie detske grimasy... 😅 aj ja chcem este takeeeeee 😕 🙂

cessy
3. sep 2009

mirka to vazne??? 😕
ale ved pozeram ze kubik je uz odrasteny, tak hor sa do hodiny matematiky 😀 😀 😀

mirka099
3. sep 2009

noooo... to my zas nastastie zbytok rozumu nedovoli... jaj, to je na dlhu debatu... ale lepilo sa mi poriadne.. babatko malinke. 😀
😀 a co vy ostatne? a ty cessy? kedy planujete druhe?

cessy
3. sep 2009

jáááj mirka 🤐 , ked sa nahodou nepodari, tak ja zatial ani neplanujem a co ty??

cessy
3. sep 2009

pocas tehu som mala problemy s krvou, potom ked sa maly narodil, tak po nemocniciach sme chodili, do piateho mesiaca silne koliky..........takze este to mam v pamati.
ale keby sa nam podarilo.......tak mozno by som bola aj rada, neviem....ako pises, to je na dlllhu debatu 😅

mirka099
3. sep 2009

ved prave to ze ked bol Jakubko, v tvojom pripade Alexik malicky, venovali sme sa iba im... predsa sa im este stale treba vela venovat, najradsej este tak rok pockat... asi to tu teraz nerozpitvem... ale keby sa pritrafilo, urcite by sme sa tesili... 😉

cessy
3. sep 2009

no presne, tak aj my....a hodina matematiky???? 😕 muz tu chrape na sedacke.....takze asi sa ani nepritrafi 😀

mirka099
3. sep 2009

no dufam ani mojmu... je v nocnej 😠 😀 😀 😀 takze iba ak samostudium 😀 😀 😀 😀

cessy
3. sep 2009

mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
3. sep 2009

no, trosku sme sa zasmiali... ved aj to obcas treba...