Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

sylvi2
18. sep 2009

Ako si tu mozem vytvorit fotoalbum.....? 😕

laurinkadanielka
18. sep 2009

ja to neviem tieš 😒

jeliska
18. sep 2009

chodte do fotoalbumov a tam kliknite na moje albumy 😉

jeliska
18. sep 2009

a potom na vytvorit fotoalbum

sylvi2
18. sep 2009

laurinkadanielka
tak sa skusim opytat toho co to uz ma.... 😀 ale aj tak dakujem.... 🙂

sylvi2
18. sep 2009

jeliska
ok diky idem to skisit..... 🙂

laurinkadanielka
18. sep 2009

je kino to som nebola uz dost davno doma len čo pozeram na domacom kine 😉 a čo dobreho hraju musim ist mala už mrkoce pojde buvat

mirka099
18. sep 2009

paneboze baby, co je vypredaj na redbul???? ste sa rozpisali teda.. my stara garda sme si uz aj odvykli.... co som vas citala mi prihorelo maso 😠 varim rizoto, teda varila som 😠 😖
ozaj cessy, vcera doucovanie odpadlo - (pre chorobu) 😖 , som mu uz pohrozila ze si najdem nejake dialkove dochadzkove studium 😀 😀
jeli to je super ze sa vam ten kocik takto dobre pritrafil....

mate uz babky plany na vikend? ja budem zase sama, sem s inspiraciami 😵

laurinkadanielka
18. sep 2009

no mame ukecanu kamošku novu 🙂 miri dufam že sa to rizoto bude dat jest no zajta mam pracovny den budem umyvat okna prat zaclony mame hody 😒

laurinkadanielka
18. sep 2009

sylvi si šikulka a už maš album ja neviem zmenšit fotky a mojmu mužikovi sa nechce musim ho už na to dotlačit 😒

mirka099
18. sep 2009

laurie, no daco som zachranila, ale Kubkovi to uz nedam... 😒 tak teraz fakt neviem co mu dam.. uz sa zobudil, blaboce si v postielke... 😅
cessy kam si zmizla? prezeras si ucivo na vecer 😀

ok...idem ja.. vidime sa vecer. vlastne dufam ze nie 😉 😀

laurinkadanielka
18. sep 2009

miri tvoj mali ma tolko kolko moja kedy je narodeny moja je v aprili 21

sylvi2
18. sep 2009

laurinkadanielka
my chodievame casto do kina teda hlavne cez jesen a zimu...chceli by sme ist na "hore"film...ten moj drobec este papa ale uz ho pojdem ulozit a za chvilu pride moja skolacka domov a potom aj moj muz 😝 Ano ale este tam chcem dodat fotky z kameri ale teraz niet casu na to neskor 😉

mirka099
18. sep 2009

laurie je narodeny 14.maja... 😉

cessy
18. sep 2009

mirka ale nie, ucivo nechavam na vecer 😀 😀 😀 😀 ,
ale boli sme z ocinovej/dedovej roboty na sportove dni, tu nedaleko v priprode skoro cely den, teraz sme sa vratili domov.

cessy
18. sep 2009

mirka inak dobre foto opat 😉

laurinkadanielka
18. sep 2009

sylvi pekna torta to si piekla ty 😉

jeliska
18. sep 2009

Ahojte 🙂
my sme teraz dosli z vinobrani.Dala som si aj burcak tak sa babo trochu napilo 😀 😀 Tento rok sme neisli k nam na jarmok do Trnavy tak my to chyba ☹ ale zase na druhej strane tu sua furt nieco deje , i ked to nie je ono ako u nas.Teraz tusim vsade byvaju hody a jarmoky, vsak?
Tak sa majte krasne vecer

sylvi2
18. sep 2009

laurinkadanielka
😀 no jasne ze nie....ved som pisala ze rada varim ale piect to nemusim na to mam svokru 😀 este som tam pridala tortu co mala Emi na sv.primanie......inac dakujem 😉

sylvi2
18. sep 2009

jeliska
ahojcek....akoze k vam na jarmok do TT a nie si ty nahodou z Prahy 😀 Inac ja som na nom bola na jarmoku v TT 😀 Ano aj na hodoch som bola pri Nitre...a tam u vas nic takeho nemate....??Inac teta z Prahy tiez prisla na jarmok do TT 🙂 paa....No proste vsetci sme boli na jarmoku TT 😀 🙂 😀

jeliska
18. sep 2009

no my sme nakonec isli na hody do Dolnej krupej ale na jarmok sme uz neprisli 😖 tak az o rok snad...........

jeliska
18. sep 2009

sylvi krasne mas deticky a ta torta na 1,sv prijimanie je nadherna to ste mali na objednavku?

laurinkadanielka
18. sep 2009

baby čo je dnes s vami čo všetky riešite rovnice 😉

denduska
19. sep 2009

ahojte baby, prosim vas, malej sa vyhodili take divne vyrazky...asi tri na jednej ruke, na druhej a na krku..nikde inde ich nema...ale su hnusne az tak do pol centimetra a vyzera to akoby sa v strede robil nejaky pluzgier alebo hnis....no vyzeraju ako kiahne ale urcite to kiahne nie su. inak nema teplotu ani nic jej nie je....nemali ste niekedy nieco take....dufala som ze to zmizne ale ma to uz par dni...a nic...

cessy
19. sep 2009

denduska takto krsniatku zacali ovcie kiahne. velky pupacik a v strede bol vodovy.
veru neviem ti poradit inak co to je.inak na malu emmusku sa jak vsetko chyta. najprv ten vysyp. teraz toto....juuj nech uz je aj zdravucka 😉

sylvi2
19. sep 2009

jeliska
😀 dakujem ale myslim ze vsetky ich mame krasne vsetky deti su krasne ale aj tak este raz dakujem 🙂 Nie to robila muzova sestranica ale inac ona si tak trosku aj s tym privyraraba ma aj svoju stranku na nete... 😉 A ty pochadzas z TT? 😕 pa

sylvi2
19. sep 2009

denduska
ahojcek aj moj maly to raz mal neviem ci to nebolo aj z tepla uz si nepamätam asi tak pred mesiacom to mal a lekar mu len taku masticku predpisal a po dvoch dnoch boli vsetky prec.....nic vazneho 🙂

cessy
19. sep 2009

ahojte aj ja som piekla, potom stiahnem foto a hodim vam sem na ohodnotenie 😵

jeliska
19. sep 2009

ahojte sylvi ano som z tt auz asi 5 rokov zijem tu v PH 😅
dendi no nas zase trapia take male pupaky ale nic tam neni ziadne bile natieram eli tekutym pudrom a uz to pomaly mizne 😖

ivet100
19. sep 2009

ahojte dievcata,ja vas uz normalne ani nestiham citat, a som rada,ze aj sylvi medzi nami takto pekne vytrvala
sylvi, kukla som aj fotecky, nech spoznam lepsie deticky, lepsie sa mi pise, ked ako tak viem ako vyzeraju baby a ich dietky
mirustek a co je s tebou? alebo som nieco nepostrehla a isli ste niekde na vikend?