Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
7. okt 2009

jeliska-ja som mala Klarku upne kludne dieta a Emka bola presny opak,velmi uplakana a nespavala od narodenia,do 7mesiaca,ale ty budes mat hadam dobre babo,uz sa to krati

ja vodicak mam asi 10rokov a najlepsie ma naucil jazdit moj muz,no vtedy este nebol moj muz...vcera jeden cuval na parkovisku a buchol muzovi do auta a odrazil mu zadne svetlo,keby si to nevsimol sused,tak on ide prec a my mame smolu,koli poistovni.

laurinkadanielka-tak skusaj jazdit aspon ked idete s muzom a mozno ho presvedcis,ze ti ho moze dat

mirustek1
7. okt 2009

mirka.........halo...........................ako ste dopadli,som velmi zvedava ako je malinkej

cessy
7. okt 2009

ahojte

no mirka ako??dufam ze vsetko v poriadku.

dnes bolo nadherne, este zajtra teplo a potom mozme chystat detom oteplovacky 😀

denduska
7. okt 2009

ahojte...moj muz vonku muruje a ja idem pratat kuchynu 🙄
predstavte si ze dnes pohryzol Emmku susedovie zajac... 😠 nastastie nie velmi, ale do prsteka, strasne ju to bolelo, strasne plakala, asponze stale berie tie atb... no tak chudak zajac..sa zlakol...a cvak... 😒

mirkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????? 😕

mirustek1
7. okt 2009

denduska-.chuda malinka,este ze to bol len zajac...

baby-.co mame podobne stare deti,uz vam zacinaju nieco aj rozpravat,lebo dnes mi kamoska hovorila,co ma tiez taketo babo,ze ono uz zacina pekne rozpravat,no moc sa mi to nezda,nasa Emka len tak blaboce nezrozumitelne

denduska
7. okt 2009

no tak Emmka tiez len blaboce..ale ono to znie akoby normalne rozpravala dlhe vety len ja nerozumiem 😅 ale mame susedu, 15 mesacnu ta tiez nerozprava a este chlapceka 1,5 rocneho tiez nie, no ale potom este jednu, v novembri bude mat 2 rocky ale ta odkedy ju poznam, rozprava ako shakespeare...nieco neuveritelne...to by ste neverili, take male dieta a normalne suvetia 😲

cessy
7. okt 2009

denduska no parada, hnusny zajac 😠 . emmku to muselo riadne boliet. mna pred par rokmi tiez pohryzol a plakala som jak mala 😢

mirustek nas maly stale nieco zvatle, ale zrozumitelnepovielen mama, tata, baba dede a to je vsetko.
dnes som mu ukazovala v knizke cislo 3 a hovorila som tri, tri tri prasiatka ruuuuzoveeee a on ze ty,ty, ty-neviem ci to malo byt tri.. 😀 😀 😀 ale inak tiez nehovorime 😖

cessy
7. okt 2009

denduska s tebou som sa tu uz riadne dlho takto nesterla 😵

laurinkadanielka
7. okt 2009

ahojte ani moja ešte pekne nerozprava 😉 nebojte ked budu blabotat nebudeme stačiť odpovedať 😉

mirustek1
7. okt 2009

ja si mysli,ze maju este cas na rozpravanie,mne Klarka velmi dlho nerozpravala,nechcela ani opakovat a to uz mala 2roky pomaly prec a jeden vecer ju pocujem ako lezi v posteli a ona si rozpravala cele basnicky,co sme citavali.A odrazu rozpravala cele vety.....ona si to vsetko ukladala v hlave a jedneho dna to vsetko vytiahla naraz 🙂

cessy
7. okt 2009

mirustek no tak to ta riadne musela klarka prekvapit. moje krsna chlapcek zacal rozpravat ked mal 2.5 rokov a teraz hovoria ze mohol zacat aj neskor 😀 😀 😀 😀 😀

denduska
7. okt 2009

cessy 😉
no len dufam ze mirka su ok. nejak nam skacu pliagy z deti na deti, myslite ze to moze tak virtualne cez toto forum...? 😅 sorry uz mi sibe

mirustek1
7. okt 2009

inak aj nasej Klarke sa usta nezavru,stale nieco rozprava
rozmyslam,co je s Mirkou,nebola tu dnes vobec

ivet100
7. okt 2009

ahojte, mirustek,to ako ta prekvapila Klarka, tak to mi hovorila jedna ucitelka,ze to deti robia, vsetko si ukladaju do hlavicky,preto im treba stale rozpravat aj ked neopakuju. Moj Tobiasko uz v roku rozpraval taky zaklad mama,tati,tam,kde,babi ale teraz ma takmer 21 mesiacov a nerozprava o nic lepsie. Teda viac slov povie, dokonca sa snazi aj dost opakovat,ale nepovie ani dve slova v kope,nie este vetu. A poznam chlapceka co mal 2 roky a rozprava normalne cele vety a suvetia. Takze to je fakt individualne.

ja si prave teraz robim vodicak a mam z toho poriadnu hlavu,kedze pri malom sa mozem ucit len po veceroch,ked spi a autoskolu mam 3x do tyzdna,tak to ani nestiham. A v nedelu mam prvu jazdu

mirka,ak sa ti da,tak sa ozvi,co je s malym.Drzim palce,nech to nie je nic vazne

denduska,aj na Facebooku som ti pisala,ze moju znamu pohryzol zajac,ked mala 2 roky a nema od vtedy prst. Takze ja mam pred zajacmi velky respekt a u svokrovcov maly moze na ne pozerat len z dialky. Neverim im.

denduska
7. okt 2009

joj na STV2 davaju Dr.Krcha, az na to nemozem pozerat, na tie malicke babatka, mam slzy v ociach, nechce sa mi verit ze som tam kedysi normalne bola aj s tymi babenkami narabala, vtedy mi to take neprislo ako teraz 😢

cessy
7. okt 2009

denduska, noooo to je na zamyslenie 😀 😀 😀 😀 😀 virtualne bacily 😠 ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivet to vazne???ja veru prst mam ale teraz sa este viac zajacovbojim 😕

cessy
7. okt 2009

denduska uz to aj pozeram, je to neskutocne 😨

cessy
7. okt 2009

ty si robila na takom odd?? 😕

denduska
7. okt 2009

ivet, jezis, to som si este nestihla precitat, tak to sme mali riadne stastie!!!!!! 😲 panabeka!!!! fuh, tak to ziaden zajac sa uz nepriblizi k nej, ako vravi moj muz, zajac je škodná, moze sa strielat 😀

cessy
7. okt 2009

denduska skoda ze si nenapisala skor ze to tam je, uz to skoncilo ☹

denduska
7. okt 2009

nie, ale mali sme u Krcha cvika, zopar hodin, a robi mi tam kamoska, byvala spoluziacka. Ja robim na dospelackom, nastastie, aj ked uspavame aj deticky, no ale to je pekna robota...toto by som ja nemohla... 😖

mirustek1
7. okt 2009

aj ja som rychlo prepla,ale asi neskoro,aspon som neplakala,lebo ja pri vsetkom placem ☹

ivet-neboj to zvladnes,aj jazdy...tak drzim palce a uz sa niekedy stretneme

cessy
7. okt 2009

ivet neboj, je to super mat auticko a vodicak, je to aj trosku taka volnost 😉

cessy
7. okt 2009

denduska uz sa ti aj brusko trosicku dviha??? 😕 byva ti aj zle??vasia ti pachy???

mirustek1
7. okt 2009

cessy-co mas muzika v robote?????? 🙂

cessy
7. okt 2009

nie, nie, je zavrety v pracovni a hra neake hry na pc 😀

cessy
7. okt 2009

a tvoj je v praci??? 😕

denduska
7. okt 2009

cessy, noo trosicku..ale myslim ze to este nevidno...joj pachy mi vadia priserne 😝 zle mi uz nie je, ale naozaj mi smrdia veci....brutalne...bleeee....

jeliska
7. okt 2009

ahojte tak co sa tyka rozpravania tak nasa nic iba blaboce a najlepsie ked sa na mna pozera a usilovne mi nieco hovori, ale prd jej rozumiem 😅 a mala sesternica Elina tak ta nadherne rozprava a pritom je o mesiac starsia 😅

cessy
7. okt 2009

denduska mne priserne vsetko smrdelo, v chladnicke som mala 4 pohlcovace pachov aj tak mi smrdela. muz mi uz hovoril ze som chora, ze chladnicka je jak sterilizator cista a bez pacu 😀
v umyvacke 2 tie vone na zavesenie, ale po 4 mesiaci , ok