Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
10. dec 2009

ahojte tak cessy to ma mrzi, my sme na tom uz lepsie ale stale odsavame a odsavame.Inak nemame chvalabohu teplotu 😉 na tie afty sa dava aj gencialka to je taka fialova vodicka ,je to dost dobre ale nevyhoda je v tom, ze mate vsetko fialove 😀

mirka099
10. dec 2009

no, tak teplotku sme zrazili, uvidime co prinesie noc a zajtrajsok... 😖
cessy, kubik mal tiez afty v pusinke, nie nejak velmi, take biele... potierala som to mastickou, do dvoch dni to zmizlo aj teploty ustupili.. dr. vravela ze je to normalne virusove ochorenie... neviem jak sa volal, pozdejsie najdem a napisem...

mirka099
10. dec 2009

inac dnes som bola na preventivke na gynde. dr. oficialne potvrdil ze ak chceme mozeme sa "pokusat" a vraj mam aj plodne dni akurat... muz sa hned potesil... vecer asi bude teda debata na temu ci teraz alebo pockat.. velmi o tom premyslam, zvazujem.. uvidime.. 😕 😅

denduska
10. dec 2009

ahojte,
cessy, ale uz mu to nejak dlho trva chudacik...zeby fakt tie zubky tak trapili..jooj
mirka, vas sa to nejak tiez drzi....noooo...daj vediet ako ste sa rozhodli...a kedy si tu napises ze snž?? 😀 😉

mirka099
10. dec 2009

snž?? to ako som naj ženska??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj tak to si moze, hned napisat 😉

jeliska
10. dec 2009

jeej mirka tak vam drzim palce 😉

denduska
10. dec 2009

a nie si??? 😀

mirka099
10. dec 2009

no osm neee? baby vsetky si sem teda podopisujte snž!!! 😀 😀 😀 jeli len ty si potom davaj bacha aby to tvoj zakonity nezbadal, lebo si to zle vysvetli 😉 😀 😀 😀 vlastne aj ostatne 😀

mirustek1
10. dec 2009

mirka-tak som velmi zvedava,ako to vyriesite 🙂 😉 a ty si rodila cisarskym?

cessy
11. dec 2009

dobre ranko, takze od vcera je maly bez teploty, pozerala som mu do pusinky dalsi zub mame vonku, takze dufam ze je to tymi zubkami. na jazycku sa mu to od vcera o nieco zmensilo a aj noc bola fain, len raz sa zobudil

cessy
11. dec 2009

jeeej mirka, takze si dalsia snazilka??? to tu fakt ostanem sama s jednym dietatom???????mojim alexkom??????? 😕

cessy
11. dec 2009

dendusky a vy ste zdravucky???

laurinkadanielka
11. dec 2009

ahojte cessy na mna si zabudla nebudeš sama 🙂 aj ja mam nadchu my naštastie teploty nemame ale dnes ideme doktorke lebo trošku pokašlieva aj malej vyšli 2 horne stoličky 😉ozaj baby už ste rozmyšlali či vianočny stromček uviažete ja asi ano lebo moja laura ho asi zhodi 🙂 naštastie mame nerozbitne gule no ved uvidim 😉

monikat75
autor
11. dec 2009

ahojte, cessy a mirka prajem skoré uzdravenie vašim chlapčekom 😉
mirka napíš ako dopadol večerný rozhovor na tému kedy ďalšie bábo 😝
cessy aj maličký mal ešte ako polročný taký aftík v ústach a jeliska mi vtedy poradila mundisal gél a ten mu veľmi pomohol, vieš to môže mať aj z toho, že všetko pchá do pusinky, keď mu idú tie zúbky
laurinkadanielka my sme už rozmýšľali nad stromčekom, že ako ho umiestnime, nad uviazaním som ani nerozmýšľala ale asi ho dáme na taký nižší stolík, tak sme to mali aj keď bola Nika malá a nepodarilo sa jej ho zhodiť ani nič rozbiť - hoci väčšinu gúľ mám aj ja už nerozbitných, takže až takú škodu by nenarobil ale načo riskovať 😉

jeliska
11. dec 2009

ahojte 🙂 inak aky mate stromcek?My umely, keby sme mali vacsi byt tak mame urcite zivy 😵
dnes som isla muzovi pre darcek , kupila som mu rucny vysavac, ale tak ma nasral ked som prisla, ze rozmyslam , ze mu nic nedam!!!Namiesto ,aby nieco upratal tak s Eli spravili taky bordel ....iIslo ma z nich porazit.Najlepsia vyhovorka to Eliska a on sa iba pozera 🙄 🙄 🙄 Potom rychlo zdrhol do prace a ja som musela vsetko upratat 😠 😠 dala som hned eli spat tak nastastie spi aj maly .Teraz robim kura so zemakmi ,ale ked pride domopv tak nech si ma nezela.

jeliska
11. dec 2009

Keby k nam nemala prist kamoska tak to mi je jedno ,ale vie, ze niekto pride tak akokeby naschval 🙄 tak som mu skaredo vynadala no strasne sme sa pohadali. ☹

mirustek1
11. dec 2009

este aj ivet ma len 1dieta 🙂 ,som zveadava ktora nas prva prekvapite 🙂 😉

ja stromcek viazat nebudem,mam nerozbitne gule,tak uvidim ako to dopadne,ci vydrzi pri emke 🙂

moj muz si dnes kupil nove lyze,aj Klarke,tak bude mat darcek auz mu kupim len drobnost,

jeliska-to su chlapi,zas sa opakujeme,aj moj ked strazi deti,vsade je bordel,lebo on strazi.... 🙂 😉 a oni nevedia robit viac veci naraz 😉 😀

denduska
11. dec 2009

ahojte, no moj aj frfle ze aky je tu bordel a neviem co, ale ked je on sam s malou, je este vacsi.... 😠 😠 😠 a obcas mi az rozum zastava, ako dokaze nieco nechat a nevyhodit..minule napriklad nejake smetie nechal v kosi tak ze polovica trcala...to uz fakt je problem zastrcit dnu... 😠

my sme inak zdravi, uz nech zacne poriadne mrznut a uz sa nebude sirit nic...

mirustek1
11. dec 2009

denduska-ved uz hlasia ochladenie a snezenie 🙂

mirka099
11. dec 2009

ahojte.. tak na debatu vela casu nebolo... len pred chvilou som Kubkovi zrazila teplotu.. mal 39,9 😔 😔 😔
taka som z toho nestastna, ledva sme vyliezli z jednej pliagy a uz nach chytila druha.. a ide vikend... achjaj, ja uz chem aby bol zdravucky 😢

denduska
11. dec 2009

ty kokso 39,9...mirka to co je s vami??? 😕 😕 u dokiny ste neboli?

mirka099
11. dec 2009

na temu chlapi !!! ten moj asi vedie.. je schopny byt cely den hladny.. v chladnicke mam navarene aj dvojake, leni sa mu ohriat.... v dnesnej dobe ked to staci suput do mikrovlnky... je schopny odist do prace hladny, a jedlo co ja vyvaram sa potom pokazi.. by som ho.. jaaaj 😠 😠 😠

mirka099
11. dec 2009

dendi neboli sme.. zobudil sa teraz po obednajsom spanku a hned mal taku teplotu.. uz ma nizsiu.. budeme ho sledovat a ak bude treba pojdeme na pohotovost...

mirka099
11. dec 2009

baby ja som dnes stratila obrucku... hladala som uz vsade.. dufam sa najde.. ako sa hovori ked ide tak poriadne 😒 ☹

denduska
11. dec 2009

mirka, neboj, to sa najde...moj muz ani nevie kde ju ma...ja viem..v skrinke na kluce!!!! 🙄 uz som povedala ze ci ju nepredame, lebo on aj ked si ju da, v praci ju dava dole kvoli rukaviciam a dezinfekcnym prostriedkom a uz sa stalo ze ju nechal v operacnom pradle, co potom ide do centralnej sterilky..alebo sa vyhadzuje! tak hladal.... ja som tak raz v praci vyhodila mobil 😅

mirka099
12. dec 2009

ahojte.. dendi no dufam ze mas pravdu, ale ja si ju z prsta nikdy neskladam, ona mi niekde musela spadnut 😒
My sme celu noc teplotovali, rano mal 39,2 ☹ cize asi zase choroba 😠

denduska
12. dec 2009

ahojte, no vidim ze mamicky vikendujete.
Dufam len ze sa vam dobre dari a choruckym sa polepsilo 😕 ja mam muzika v praci, ale mam tu svokru, vcera ma seklo v chrbte vobec sa nemozem nalavo otocit, priserne to boli no a samozrejme ziadne tabletky nehrozia....tak troim..snad to prejde...

vsetkym detickam len a len pevne zdravie!!!!!

laurinkadanielka
12. dec 2009

ahojte dendi a niečim pomastiť si to možeš aj ja ked som bola tehotna ma seklo to bola bolestť ja som nemohla ani stať kolenačky som chodila ☹

mirka099
12. dec 2009

tak a mame diagnozu... poobede ked sa zobudil bol uplne rozpaleny, mal 40,2.. tak sme rychlo davali zabaly, chudacik ale ujukal... mi tieklu vacsie slzy ako jemu 😔 ked sme zrazili na 38,9 utekali sme s nim na pohotovost.. dr. len co mu pozrel do pusy povedal ze je to hnisava angina.. na mieste dostal injekciu, a dal nam antibiotika... a tak v priebehu dvoch tyzdnov mame dve rozne choroby a dvojo antibiotik.. som to minule asi zakrikla ked som vravela ze atb este nebral ☹

ivet100
12. dec 2009

ahojte, mirka zelam skore uzdravenie pre Kubka, mne mal Tobiasko hnisavu anginu v oktobri a tiez mal teplotu do 40 stupnov,
inak vsetkym detickam zelam len zdravie

mirustek,mam sice jedno dieta,ale zatial sa to nechystam zmenit a asi to tak aj ostane
dalsiu skusku a to uz poslednu tretiu mam na vodicaku az v januari a za kazdu skusku kupujem kolok za 8 EUR,takze stale idu len peniaze a samozrejme pojdem dokupovat jazdy, aby som nezabudla jazdit
niekedy uz ani neviem presne o com sa tu bavite,ale ja nejako nestiham,malokedy sa sem dostanem a nemam fakt cas pisat,ale snad pocas vianocnych sviatkov si najdem uz viacej casu