Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

tana012
22. jan 2009

monika-v dalekej buducnosti neviem co nam zivot prinesie,ale na slovensku by som ja musela makat,lebo manzel tolko toho nevie.nema cas sa ucit slovensky.mozno jeden krasny den

jeliska
22. jan 2009

a co budete robit zajtra? 😎

jeliska
22. jan 2009

no tani ale na navstevu ked prides tak sa stav aj u nas 😀 vsetky babenky mohli by sme si dat neskor zraz 😉

denduska
22. jan 2009

jeliska tak to je sila!!!!

monci, no veru s tymi zubami, mamka vravi ze je to hrozne cim dalej tym viac....
Inak my mame jeden zub..teda asi pol milimetrovy zatial 🙂

monikat75
autor
22. jan 2009

tani a ja som nevedela že tvoj manžel nie je Slovák, on je rodený Škót?
jeliska zajtra máme na programe lekárov - s malým musíme ísť na kontrolu k pediatričke a potom možno aj na chirurgiu a s malou ako som už spomínala ku zubárke
takže nič moc, lebo pri tých doktoroch je stále toľko ľudí, takže už sa "teším" ☹

tana012
22. jan 2009

boze,to je strasne,ja by som sa bola po....a.a na konci pribehu som sa zasmiala na tych sklopenych sedadlach 😅

jeliska
22. jan 2009

adi keby ste isli pendolinom nevies kolko by stal listok?

monikat75
autor
22. jan 2009

denduska s tým zúbkom ste nás predbehli a to je Emka o 19 dní mladšia
jeliska aj ja som to čítala, fakt nemám slov, čo už sa to v našom štáte deje
s tým zrazom by som aj súhlasila, len je to trošku komplikované lebo sme z rôznych kútov Slovenska a ty s Tanou dokonca zo zahraničia

jeliska
22. jan 2009

vsak mi volaco hovorte esteze je segra take sidlo 😀

tana012
22. jan 2009

je skot a z otcovej strany ir

ada11
22. jan 2009

na mne si Anet ustlala, ale pred chvíločkou som ju položila, lebo už mi bola ťažká. 🙂

jeliska
22. jan 2009

vsak prave to by sme sa stretli aby to bolo spravodlive dajme tomu Nemecko 😀

tana012
22. jan 2009

tak sa stretnime v parizi

jeliska
22. jan 2009

aj nas ste predbehli so zuubami a este aj s pretacanim 😠

monikat75
autor
22. jan 2009

tak potom môže byť aj Rakúsko, to my Slovenky máme najbližšie 😝

denduska
22. jan 2009

no ja som myslela ze trochu pocka s tym zubcekom, uz asi aj zistila ze ho ma, lebo ma dnes pri kojeni trochu "kusla" a bolo jej z toho naramne smiesno..betarka jedna....

jeliska
22. jan 2009

no tani tam som erste nikdy nebola ale mam tam kamosa francuza by sme mohli u nho prespat i ked ma 1- byt
😀

monikat75
autor
22. jan 2009

adi a Anetka ešte stále chúďatko teplotuje, či už je to lepšie

monikat75
autor
22. jan 2009

no ženičky som zistila že v zozname tém máme prvenstvo 🙂

jeliska
22. jan 2009

pisem si s kamoskou a jak isla do ph tak jej ukradli peniaze ale penazenku jej nezobrali::
😠 to uz je strasdne chudatko minuly rok vsetky doklady a dolare teraz eura slovenske tomu sa HOVORI SMOLA 😔

tana012
22. jan 2009

mozno toto bude sprosta otazka,ale neviete nahodou cim by sa dalo nahradit ten stroj na vyrobu vianocnych oblatok?lebo to tu nikdy nezozeniem a ja ich milujem

jeliska
22. jan 2009

NO MONI parada 😀

denduska
22. jan 2009

tani o takom stroji pocujem prvykrat...asi som zadubena 😅

jeli, co a to jej vybrali peniaze z penazenky??

monikat75
autor
22. jan 2009

tani neviem ale skusim ti to zistiť lebo svokrov brat ich robieva, tak skúsim sa opýtať či dačo neporadí
jeliska ty nám tu prinášaš samé akčné príbehy najprv sestra, teraz kamoška ☹

jeliska
22. jan 2009

tani ma ho moja babka tak sa jej skusim popúytat
😉

ada11
22. jan 2009

monika, tak dopoludnia mala okolo 38 st, teraz navečer len okolo 37 st, tak uvidíme aká bude noc, ale zajtra tie odbery, len mám problém ako zvládneme nejesť 2 hodiny pred odberom ☹ , lebo ona papá menej a častejšie.

A čo takto stretko v Topoľčanoch? 😀 😀 😀

Idete niektorá aj v lete na dovolenku? 🙂

jeliska
22. jan 2009

no ona cestovala vlakom z presova do ph a ked ukazovala sprievodcovi listok tak tam mala 1100 sk potom isla spat a ked vstala tak mala prazdnu penazenku akurat jej tam zostali drobaky

jeliska
22. jan 2009

adi a kojis ju z oboch prs ak nie tak ju nakoj a neboj vsetko dobre dopadne pomodlim sa za teba 🙂 a budem drzat paste

denduska
22. jan 2009

ja vam poviem akcnak - kamoska sla z BA na zeleny stvrtok minuly rok - o 13.00 bola prva v kupe, za nou prisiel chlapik, zamkol zatiahol zavesy, vytiahol nozik a ze naval prachy.... na obed a vonku kopa ludi..

monikat75
autor
22. jan 2009

no adi tie Topoľčany ujdú pre nás čo sme na Slovensku, inak moja starká /už zomrela/ ale má sestru vydatú pri Topoľčanoch , tá ešte žije, takže ako malá som tam chodievala na prázdniny a veľmi som sa tešila, lebo sme šli vlakom a asi tri krát sme museli prestupovať, takže to bol zážitok
na dovolenku asi nepôjdeme, keď tak len na návštevu švagrinej s manželom do Rakúska, lebo jej manžel teraz išiel na 2 roky pracovne do Villachu /to je v rakúskych alpách/, ale keď to vyjde tak to bude vlastne tiež dovolenka ale to je ešte vo hviezdach, či z toho dačo bude