Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
5. aug 2009

ahojte babenky, ja nestiham sme u nasich v KE, tak chodime len po obchodoch, manzel sa nevie nabazit, teraz su vsade vypredaje, hroza s nim! 😀

cessy, mne emmka spinka cez den 45 minut doob a poobede, a vecer ide spat okolo 8., zobudi sa o jedenastej, niekedy papa ale zvacsa uz prespi do tej 2. a potom papa bud raz alebo dva krat, taze okej.

inak aj po kosiciach chodil taky rozpravajuci ujo, ale neviem ci este funguje 😅 😀

cessy
5. aug 2009

denduska 😀 , ze rozpravajuci ujo 😀 😀 😀

inak aj ja som si vsimla ze su vsade vypredaje, v pondelok sme boli v BA a tam skoro na kazdom obchode SALE.

no parada, maly je uz hore spinkal 1,10h, super 😠 😠

ada11
5. aug 2009

cessy, poznám, chodí cez naše sídlisko ak myslíme toho istého 😉

cessy
5. aug 2009

ano asi hej, pri byvalej ALEME ,pri stanku stava a pije pivko 😉

jeliska
5. aug 2009

Ahojte 😉 tak dnes mi utiekli na slovensko manzel s malou a ja som sama doma az do nedele 😅 Manzel si isiel pre vodicak a chcel zobrat aj malu tak som ich isla vyprevadit na stanicu a ja si mozem porobit.I ked zajtra budem cely den v praci aj pozajtra asi iba na par hodin ale aspon sa vyspim bez toho ze ma Elina zobudi.Je mi za nimi smutno ale mam tu kamosku a vecer niekam vyrazime tak sa aspon odreagujem 😀 Prvykrat budem bez eliny i ked jeden den sme boli od seba ale nie tak dlho 😅 hadam to nejako zvladne aj ja aj muz 😀
A co vy co mate nove?,

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

caute kocky

prave som prisla z poradne ...vsetko ok, uz sa mame hlasit na buduci tyzden v nemocke, uz mam chodit na poradne len tam. Ale idem tam uz zajtra tak super....uz sa tesim, ze sa to pohlo a uz sa to bliiiizi
A stretla som tam - dnes na poradni-jednu dievcinu z konika, ktora caka o chvilu dvojicky

Tu sa prehnala taka poriadna burka, nastastie som nezmokla, akurat som stala pod zastavkou...musim vas docitat, akosi nestiham..

cessy
6. aug 2009

dobre ránko
jeli ty sa mas, konecne si aj trosku oddychnes, ale myslim ze uz ti je aj za malou smutno 😕

kkatarinkaa potom daj vediet co nove, asi si pojdes pozriet aj porodnu salu,,, 😕 😅 , aby si vedelado coho ides 😅

denduska
6. aug 2009

ahojte babky, my sa dnes vraciame z KE domov, ach uz zasa balim a zasa cestujem 🙄

katka, jaj uz sa ti to blizi, strasne drzim palceky nech je vsetko OK 😵

jeli, panecku pozeram ze uz aj tebe sa to krati, a to si len prednedavnom pisala ze si znova tehu 😀

cessy
6. aug 2009

ahoj denduska, co ste pekne nakupili ked muz podlahol zlavam?? 😕

mirka halo?? 😨 ??kde si???dufam ze si v poriadku......ani tu na konovi, ani na skype si nemi 😕 😕 😕 daj vediet o sebe 😨

jeliska
6. aug 2009

ahojte tak idem akurat do prace 😉
inak eli zatial vsetko zvlada bola dobrucka vo vlaku to nie jak pri mne ked som s nou isla.Mala o zabavu postarane.Vkupe s nimi sedel jeden amik a kedze moj muz nevie po anglicky tak tam sedeli ticho akurat co Eli mu trhala chlpy na nohach tak mal depilaciu zadarmo 😀 😀 ale asi mu to nijako nevadilo lebo sa s eli viac dorozumeli ako s tibcom 😅
u nas je super 30 stupnov krasa uz sa tesim na vecer ked niekam pojdeme s kamoskami sadnut na zahradku 😵
a co u vas ake pocasicko?
Za eli mi bolo moooc smutno aj teraz je ale nastastie kamoska u jna zostala az do 23,00 tak som ani nemala cas myslet lebo v posteli som sa hned zaspala a zobudila som sa az okolo 9,00 co sa nestava casto 😅

denduska
6. aug 2009

cessy, jaj boze, plno oblecenia pre malu co ani vobec nepotrebuje no ale take chutne to bolo a v takej dobrej cene... 😀 😅 a este aj nam nieco, kratasy, sandale, nohavice a tak...

mirka, kuriruj sa!

cessy
6. aug 2009

denduska ked sme mi boli v pondelok v BA, tak som tam isla do mojho oblubeneho obchodu, s detskymi vecickami a vyberala som nieco pre maleho. muz bol s malym.za chvilu sa objavili a na kociku mal navesane kopu, kopu veci a hovori ze on uz ma vybrate. asi vsetko co sa mu pacilo pobral. tak som to zacala triedit a vyradovat a on ze co to robim...ze maly potrebuje nove veci. tak som len popozerala velkosti a vsetko sme to zobrali.
...tolko penazi.....ani na mna v pondelok tolko neminul ☹

ale aspom bude mat nieco na jesen 🙂

cessy
6. aug 2009

a pre dievcatka co tam mali krasnych veci...juuj paradne 😵 , ked druhe budemem mat dievcatko, tak sa tam potom vyzijem 😵

monikat75
autor
6. aug 2009

ahojte, jeliska dodatočne gratulujem manželovi k tomu vodičáku, určite si rada, že ho už konečne spravil 😉 takže už len kúpiť auto a môžte cestovať, koľko budete chcieť 🙂 inak mne ešte malá nejde do školy, ona je septembrová - pôjde druhýkrát do prípravky a až o rok do školy - iba adina Martinka ide do školy a ešte mirustek má Klárku aj tá ide do školy už teraz
jej žienky tie výpredaje vám závidím, v našom meste máme skoro iba samé čínske obchody, nič poriadne sa tu nedá kúpiť, takže ideme na budúci týždeň na nákup do Rožňavy, kde majú veľmi dobrý obchod pre deti aj obuv je hneď vedľa, takže ideme tiež niečo kúpiť na jeseň - oblečenie a ešte ja si chcem pozrieť šaty, lebo 19. septembra ideme na svadbu, takže už by bolo nejaké aj načase kúpiť, lebo nerada kupujem na poslednú chvíľu 😝

kkkatarinkaaa
6. aug 2009

ahojte kocky...
no, ja som prisla nedavno z prvej poradne z nemocnice....tak, dr mi povedal, ze ked pridem na buduci tyzden-13.augusta, mam si doniest radsej aj zbalenu tasku 😅 ....keby nahodou... a jemu vysiel termin podla sona na 20.augusta...takze ma na jednej strane veeelmi potesil, ze to ma uz taky ,,nabeh,, ale na druhej strane, ked mi to povedal, az mi teplo ostalo 😅

jeliska
7. aug 2009

jeeej kati tati tak to mozes byt rada aspon to budes mat rychlo za sebou 😉
aj u vas su take horucavy a to na august hlasia tropy 😝 kati tebe nezavidim take velke brucho v takych horucavach 😅
Moni dakujem no musime si kupit nejake vacsie aby sme sa tam zmestili plus kocik ozik vy co mate dve deticky tak ake mate auto ?

ada11
7. aug 2009

ahojte maminy, som tu len na skok, lebo musím ísť do mesta niečo vybaviť, musím aj nakúpiť a zase ma čakajú potvory broskyne a pýtajú sa do poahára, tak budem zavárať 😉

denduska
7. aug 2009

Katka, ved ty si predtym nemala v pase ze TP je 19.8? 😕 lebo ja si to tak pamatam, kedze moja Emma je tiez 19. a zrazu pozeram ze 29. Mne pocas tehu vysli z usg asi 4 rozne terminy, ale najpresnejsi bol ten z 11.tt...to bol tusim 18.8.ak si dobre pamatam....

monika, ved ani tu v tepliciach nic nie je, ziaden poriadny obchod, to som nakupila v baby outlete v KE...jeli u nas je krasne ale pomerne chladno a fuka

cessy
7. aug 2009

ahojte....vcera vecer som tu nebola a teraz som sa sem dostala ked maly spinka...

mirka kde si zacinam mat o teba strach ☹

kkatarinkaa super ze je vsetko jak ma byt 😉

ada mnam, mnam broskyne.....no ale zavarat....to by sa mi moc nechcelo. no ale potom cez zimu budete mat dobrotku... 🙂

cessy
7. aug 2009

jeli ja mam sice len jedno dietatko, ale do auta by som zmestila aj 3deticky. 😵

cessy
7. aug 2009

ozaj a nove su kde??? 😕

monikat75
autor
7. aug 2009

ahojte, ja mám dnes taký chaoticko - smutný deň, zomrel mi totiž v noci starý otec, mal síce už 88 rokov ale zomrel tak nečakane v nemocnici zo dňa na deň, v nedeľu má pohreb ☹ a chaotický preto, že od rána nestíham, lebo som varila, žehlila, vysávala, umývala a to všetko som musela stíhať popri malom, lebo manžela odvolali súrne do práce, tak mi ho nevedel zobrať a potom sa vrátil na 3 hod. domov, akurát sme stihli spolu ísť nakúpiť a zase išiel do práce na nočnú - robia 12, takže už od 18.00 začínajú
maličkému sa ešte samému nechce chodiť, ale keď ho držím za rúčku, tak ma drží už len za jeden prst, už si je istý v tých krôčkoch, ale keď ho pustím, ani za svet sa nechce pustiť sám chodiť
ozaj cessy máš pravdu, už zase nám zmizli naše tri nové dopisovateľky, už pritom vyzerali celkom sľubne

a mirka fakt kde si 😉 snáď si v poriadku 😝
jeli mi máme volswagen golf, a také autíčko stačí pre dve detičky, v pohode sa dozadu zmestia dve sedačky a ešte medzi nich sa vojde taký chudši človek
adi aj ja stále čosi zaváram, ale varím lekvár, alebo včera som varila malinový sirup, ale zase v zime si veru pochutíme 😅

laurinkadanielka
7. aug 2009

ahojte moc sa sem nedostanem malej sa nechce nejako buvat,len behat a zhombošit večer je to hroza zo zaspavanim,prv tak dobre buvala a teraz neviem čo sa narobilo

cessy
7. aug 2009

monikat, to mi je velmi luto.... ☹ , ale dedusko mal pekny vek ☹

mne uz maly veru pekne chodi, ked ho pustim do zahrady, tak za nim nestiham....uz zacina aj behat, najpr to boli len kroky, chodza a teraz uz aj beh

cessy
7. aug 2009

ved prave, ja som ich ani nevitala, ako ty minule.....myslim ze mimu 😀

ale ved mozno este napisu 😖 😀

ivet100
7. aug 2009

ahojte,monika s tym starym otcom mi je to luto, a hlavne,ked to bolo necakane o to viac to vzdy zaskoci ☹
ja nemam tiez vela casu na pisanie na koniku a tak tu chodim len tak sporadicky
mirka, aj mna prekvapuje,ze sa neozivas a o to viac mam strach, ked si spominala,ze si sa citila tak zle ☹
laurinka a o kolkej ti chodieva vecer mala spinkavat? my mame taku susedu, ktora s polrocnym synom byva vonku do 22,30 hod.!!! teraz som bola na balkone a videla som ju opat sedet na lavicke a maly si len kopka nozickami, ja to normalne nechapem. Ja potom neviem aky ma to dieta rezim, zaujimave 😒

denduska
7. aug 2009

monika, uprimnu sustrast ☹ ale vzdy je lepsie rychlo odist, ako sa dlho dlho trapit....

mne emmka teraz posledne dni sa nejak odvazila cupkat, ale to najma dnu, vonku urobi len par krockov a sa pusti na zem. Inak taka bola dnes nervozna chudatko, aj vcera vecer, neviem ci jej ide dalsi zubok...ale aj si dnes cely cas suchala oci, a to nie od spanku, ale ju svrbeli od ekzemu, chudatko moje, tak som jej dala Aerius a zrazu to zazracne prestalo....ach boze uz od malicka nejake lieky.... 😒

ivet100
7. aug 2009

aha denduska, napisali sme prispevok presne na minutu rovnako spolu

mirka099
7. aug 2009

Ahojte babenky...
Iba dnes ma pustili z nemocnice. Lezala som na infekcnom... Odvtedy hned ako som pisala ze mi je zle... Dosli sme tam ked som uz mala 40, nevedeli mi to zrazit, drgotala som sa jak eskimak. Tri dni som bola na infuziach, prve dva na "infuziach cez lad" to je normalna infuzka ale tecie cez lad, aby mi zrazilo horucky... Vraj to bola nejaka silna letna viroza ale uplne ma rozhadzala. Aj dnes ma pustili len na moju VYSLOVNU ziadost, s mojimi krvnymi vysledkami by si ma tam nechali aj do Vianoc 🙂 Este to vsak nemam za sebou, bud. tyzden beham po nemocnci, po doktoroch zas 😢
Bolo tam strasne, cely den cumakovat do plafona, ziadne navstey, ani vonku sme nemohli nic.. a tie nekonecne testy, ihly, bleee. A chybal mi moj malicky....
Kubko bol zatial u maminy, u svokry, ked mal muz volno tak bol s nim doma.. Zvladli to skvelo, este som prisla aj do uprataneho bytu. 🙂 Moji zlati chlapi... Jaaaj tolko by som vam vedela pisat, ze by ste tu pospali...

Kubko uz chodi... Riadne... po celom byte, uteka jak daaabel.. trvalo mu to dlho, ale o to je teraz dokonalejsi.. vobec ani nepada ... ( cakala som na to 15 mesiacov, a ked sa konecne osmelil, ja som pri tom nebola 😢 ) ale nevadi...

Moni, upriimnu sustrast, strata clena rodiny vzdy boli, sice mal krasny vek, ale odisiel nahle. Ale asponn sa netrapil.

jaj koncim, lebo ma uz urcite preklinate...

laurinkadanielka
7. aug 2009

tak okolo desiatej a spi tak do druhej a potom sa zobudi ešte ale dva razi,mala svoj režim ale nejak sa to pokašlalo je to asi aj tym teplom,mame v izbe dosť ťeplo aj okno otvorene no neviem.