Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
22. jan 2009

my ideme na dovolenku na oravu ale az koncom augusta a zaciatok septembra
no nevim v topolcanoch??? radsej trnavu 😀 😀

jeliska
22. jan 2009

mimochodom adi nepoznas z topolcan radoslava bazalu?

monikat75
autor
22. jan 2009

jeliska môže byť aj Trnava, stále lepšie ako Nemecko a Paríž, hlavne bližšie - nám tu žijúcim

jeliska
22. jan 2009

dendi a nekricala ja by som ho asi kopla do gul 😠

jeliska
22. jan 2009

ale keby ste vedeli co mne sa stalo 😕

denduska
22. jan 2009

my budeme dovolenkovat asi v KE, teda pri KE na chate.... inak neviem.... a stretko Trnava neeeeeeee 😀 😀 😀

monikat75
autor
22. jan 2009

jeliska ty si teda zena činu a že tvoja sestra je cislo 😉

tana012
22. jan 2009

no mi sa chystame na slovensko(ako vzdy)a v septembri mozno spanielsko(tam mi zije sestra)

denduska
22. jan 2009

nie sak myslela ze ju zabije...vytiahla peniaze a on odisiel nastastie..odvtedy chodi IC voznami

tana012
22. jan 2009

co sa stalo jeliska??????

monikat75
autor
22. jan 2009

tani vy ste teda ako vidím celá rodina po Európe, a majú tvoji rodičia niekoho zo súrodencov aj doma, lebo inak im musí byť dosť smutno, keď ste tak daleko

tana012
22. jan 2009

baby,aj ked budem na slovensku,budem od vas daleko

denduska
22. jan 2009

preco daleko?

monikat75
autor
22. jan 2009

a ty si odkiaľ pôvodom Tani, z ktorej časti SR

lucinka1104
22. jan 2009

ada práveže žiadne.... 😒 ažna to, že v noci bol veľmi nekľudný - zhadzovala som tona zubky 😖 on mal zapálené obe ušká..... 😔 😔 😔

moni narodil sa v 40 tt s pôrodnou váhou 3030 g, ja som však mala pri pôrode dole ecoly a streptokoka a keĎže som rodila veľmi ťažkoa dlho dostatočne as týmito netvormi nakazil a takmer mi umrel, dostal otravu celého organizmu, zápal mozgových blán, zápaľ pľúc, ťažkú žltačku....proste 7 diagnóz 30 dní bojoval o život a vyhral to je to ten najstatočnejši, najbojovnejší človiečik akéhopoznám. Klobuk dole pred chuťou žiť akú mal môj synček napriek tomu, že sa umáral v silných neskutočných bolestiach to nevzdal.

Preto nie nadarmo sa hovorí, je jedno či je to dievčatko, alebo chlapček, čije blond, či tmavá, malá , veľká- ý hlavne, že to bude zdravé, naozaj teraz viem, že nič nie je dôležitejšie ako zdravie . Som hrdá na svojho syna a neprajem nikomu , aby si prežil to čo ja s manželom, keď nám deň po pôrode povedali, aby sme sa prichystali na to najhoršie. 😔 🙄 😢

tana012
22. jan 2009

no,mama ma babku.ani otca nemam.vlastne mam nevlastneho,ale aj to je komplikovane,lebo on tiez zije v zahranici

tana012
22. jan 2009

ja som od komarna

anaja36
22. jan 2009

ahojte babky popiseme ci co?

tana012
22. jan 2009

lucinka,az mi slzy vyhrkli.on je ozajstny bojovnik

monikat75
autor
22. jan 2009

lucinka až mi mráz prebehol po chrbte keď som si prečítala čo ste s maličkým prežíli a koľko mal diagnóz našťastie však chlapček vybojoval svoj boj a ste určíte veeeeeelmi šťastný 🙂 🙂 🙂

ada11
22. jan 2009

jeliška, kojím väčšinou len z jedného, ono tam mliečka je, len slečna nechce ťahať- buď zaspí na ciciku, alebo proste nechce viac, apotom pýta častejšie. 😉 Ale to by mi ani nevadilo, ja som veľmi chcela kojiť - dva mesiace som si odsávala, lebo nechcela sa prisať, ale potom si to chválapánuBohu rozmyslela. 🙂 Ďakujem za povzbudenie aj za modlitbu. 🙂

denduška, ale veď to je strašné ☹ až mám mráz na chrbte

denduska
22. jan 2009

jejda, tak to sme fakt rozlezene 🙂

jeliska
22. jan 2009

Ked som mala 18 tak som isla zo serede poslednym vlakom /vtedy bol tibor na vojne / tak som chodila za nim.A bolo okolo 22,00 a isla som cez stanicny park / ten kto pozna tt tak urcite ho pozna je taky dlhy...( a nikde nikoho nechcela som ho obist ze radsej pojdem cez neho aby som bola rychlo doma/ mimochodom akurat som sa v seredi s tibcom strasne pohadala a bola som dost nasrata 😀 /
no ale kveci.Idem cez park a naraz vyskocil zo stromu nahy chlap a na mna ze huuuuu a ja jak som bola nahnevana tak v tej chvili som mu nakricala zwe ty debil co tu skaces a potom som vychrlila kopu nadavok co som bola nahnevana na Tibora a on sa zlakol a utiekol,
Az potom mi doslo co bol zac a rychlo som sa rozbehla aby som presla park a bola doma v teplucku 😀
Mimochodom ten chlap sa ukazoval nahym napr babam na intraku.... ale potom ho chytila no haluz 😀

monikat75
autor
22. jan 2009

ahoj anaja vitaj medzi nami

jeliska
22. jan 2009

anaja vitaj 😀

denduska
22. jan 2009

lucinka, tak to mas doma ale bojovnika, ma asi tuhy korienok 🙂 ja som mala tiez streptokoka, davali mi atb ale aj tak som sa bala...nastastie to bolo fajn.

jeliska
22. jan 2009

lucinka ste bojovnici obaja 😉

jeliska
22. jan 2009

dendi citas mi myslienky 🙂

tana012
22. jan 2009

jeliska prepac,ale som sa nezmohla,to mi pripada take smiesne.urcite ti to nebolo smiesne vtedy.sorry

monikat75
autor
22. jan 2009

jeliska tak to bolo fakt strašné ešte že si bola taká nahnevaná, že si si nestihla uvedomiť že čo je vlastne zač, vidíš nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré