Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
30. sep 2009

mirka-ja ta pockam a ty ma dobehnes s tymi rokmi...hahaha

aj moj muz rano odchadza o 5.30hod,ale ja neviem ani kedy vstane,ani ako sa holi,umyva,nic....on to tak potichu zvlada,ja spim a on ide a vrati sa vecer,tak som si uz zvykla......

monikat-aj v nemocnici mi hovorili,ze by uz mohla pit kravske mlieko,ale tiez davam UM a prespi mi celu noc.

denduska
30. sep 2009

mirka, ach jaj viem ako si sa citila, Emmke v nemocnici tiez nevedeli najst zilku, bolo to hrozne 😖 my ockovani nie sme este ani hexou tretiu davku a ja som spokojna, uz si uzila po ockovani dost a zatial ju ani nemozme dat, kvoli ekzemu a dufam ze jej ju ani nedaju, jedine co chcem dokoncit je hepatitida B a ostatne nech si strcia niekam. Ach ked si predstavim co vsetko som jej chcela dat zaockovat, tak toto je asi Bozia ruka nado mnou.

Mne Emmka UM nechce a ked som ho ochutnala, ani sa necudujem 😅 😝

ada11
30. sep 2009

ahojte bambuľky, som tu len skok, prišla som z roboty, najedla som sa, zapla PC, lebo som musela niečo vytlačiť a prchám do školy pre Maťku, lebo ideme na hudobnú a tanečnú 😉

mirustek, mrzí ma, že ste boli v nemocke ☹ Anet mala infekt moč. ciest v januári a dokina mi tvrdila, že to sú zuby, mala vysoké horúčky 3 dni, potom 10dní nič, potom horúčky deň, potom zase nič 10 dní a 3 dni zase horúčky a dokina stále, že zuby. Už som bola na....á, tak som išla sama od seba na nefrológiu a tam zistili, že je to infekt a išlo to až na obličku a odvtedy chodím na nefrológiu. Nechcem myslieť ani na to čo by bolo, kebyže nejdem s ňou nefrologičke 😕 Odoberala som moč každý týždeň a raz za mesiac robili sosno, teraz odoberám raz za mesiac a pri každej teplote nad 38 st. a sono raz za 3 mesiace., užívame brusinky. Najskôr brala po ATB Biseptol, ale teraz brusinky a držíme sa.

jeliska, dodatočne všetko najlepšie k narodeninám 🙂

babenky, veď všetky sme tu mladé, to je fuk, či sme mali 25 pred 5-imi alebo 10-imi rokmi, alebo pred 15-imi, stááááááále sme duchom mladéééééé 🙂 😉 /ináč ja som ráno fyzicky súca na dôchodok 😀 😀 😀 /

mirustek1
30. sep 2009

denduska-a este stale kojis,alebo jej davas kravske mlieko?
cessy aj ty si chcela skoncit pomaly s kojenim,ako pokracujes?neviem si spomenut ako ostatne,asi uz nekojite

cessy
30. sep 2009

mirustek presne tak chcela som skoncit s kojenim, ale na dovolenke bol neako stale aveseny na mne a po dovolenke sa to uravilo. uz nebyva hore kazde 2 hodiny, budi sa 1-2 krat za noc, tak sa to da.... 😵

denduska
30. sep 2009

mirustek, kojim, cez den raz, v noci ako kedy, kravske mlieko som jej este nedala, ale inak jogurty, syry tvaroh basti statocne takze neviem ci jej vobec treba... 😕 ona mrska z flasky pit nechce a z poharika sa napije ale maaaalo....vlastne nepije ani nic len bylinkove caje a voda su top...

inak ja mam 26 tak sa tu hodim tiez 😀

moj muz ma 29 a este niekedy minuly rok sa mu stalo, ze ho v meste zastavila taka asi 16 rocna dievcina a spytala sa - Ujo, prosim vas kolko je hodin? to ho zdrvilo 😀 😀 😅

laurinkadanielka
30. sep 2009

ahojte aj ja ešte kojim ani moja flašku nechce ale s poharika vie trošku ale začala sa my v noci dosť často budiť na hlad tak chcem hu naučit na flašku no neviem či sa my to podari cez den malo kojim dam jej niečo ine popapať ale tie noci no uvydim ako to dopadne 😒

jeliska
30. sep 2009

ahojte 🙂
tak mirustek si tu najmaldisa ale je pravda, ze vsetky sme tu mlade 😀 😀
dendi u nas syry a mlieko ani vidiet nechce 😅 co sa tyka syrov tak je cela po tatovi.Akurat zje suchy chlieb ani nechce nicim namazat ale vsak nevadi postupne sa nauci 😵 dendi u nas je to podobne s pitim co sa tyka vody ma taky naucny hrncek a to ju bavi pit ale vypije akurat cely ten hrncek cez den.ale ked jej dam tam zriedenu stavu tak na ex vypije aj 2 hrnceky 🙂

laurinkadanielka
30. sep 2009

cessy ideš aj na jarmok?u nas bol minule ale oničom 😒 ja by som išla ale len na turecke medy mnam 😉

mirustek1
30. sep 2009

jeliska-polichotila si mi,ale to mirka je najmladsia,ja nie....skoda

ada-mame to presne vsetko tak isto ako vy,tiez ma odbijali uz 2tyzden,ze zubky a nakoniec,to iste co vy.Tiez jej varim z brusnic caj a papa ich aj surove,dnes som zavarila 8 poharikov,nech mame do zasoby.len ona strasne malo pije,neviem ju donutit

kde ste vsetky,moj muzik nie je doma,tak mam volny pristup......

dnes som sa zaregistrovala na facebooku,ale niako sa tam neviem zorientovat

jeliska
30. sep 2009

ahoj mirustek jeeej tak promin 😅 a dokedy tvoj manzel pracuje:moj uz davno spi ,kedze vstava skoro rano

mirustek1
30. sep 2009

jeliska-moj prisiel po 18z prace,on robi ako chce a kolko chce...takze stale,a vecer ho vytiahli 2 susedia na pivo a on sa potesik a utekal a rano ide do roboty,tak myslim ze do polnoci sa hadam vrati

cessy
30. sep 2009

dobry vecer babulky
lauri aky jarmok myslis???mame mat neaky????ani neviem 😕
mne maly vyije za den tak 130ml, ale dnes sa prekonal, zacalasom mu davat teply cajik s medom a toho vypil dva hrnceky, takze sa tesim v noci na prebalovanie. med uz mozu???pravda po roku uz hej 😕

mirustek moj muz tak isto, ale dnes prisiel o 17. a tiez si vybehol so susedom na pivo 😅

cessy
30. sep 2009

mirustek tak sem s menom, nech si ta popridavame na FB k priatelom 🙂

laurinkadanielka
30. sep 2009

ano je jarmok byvaš v meste ani nevieš idem uspať malu a zaspim aj ja taka som unavena

cessy
30. sep 2009

lauri neako to nesledujem....ale viem ze tu nedaleko ma byt vinobranie.....jááááááj ved michalsky....ale pravdu povediac ani ho niktto neopomenul, ani letak som si nikde nevsimla 😉

cessy
30. sep 2009

lauri mala ti tak stale neskoro chodi spinkat???mne uz spi od 19:20

mirustek1
30. sep 2009

cessy-tak nnie sme nahodou susedia..??????????????????? 🙂 🙂 ja som sa dala normalne pod mojim menom-Miriam Richterova,ja si este neviem popridavat novych,skusam to este len

mne Emka ked vypila za den 50ml,tak to bol rekord,teraz len beham s poharom,flaskou,slamkou,striekackou,a ona uz ma normalne asi odpor k pitiu,ked je stale nutim,myslim ze pokial niesu alergici,tak med mozu

cessy
30. sep 2009

mirustek noasi sa dohodli......... 😵
idem si ta pridat
inak na dovolenke si maly zvykol pit z plastovej flasky s tym cuciacikom, napr 0,5l Lucka maten cuciacik. a z toho sa pekne napije

mirustek1
30. sep 2009

tie flasky som tiez skusala,lebo Klarke take vseliake kupujem,no hadam sa ona rozpije,este je taka znechutena tou nemocnicou,papat uz zacala pekne

a mne sa niako drieme,a to som tu planovala sediet cely ´vecer

cessy
30. sep 2009

mirustek inak aj mne neako oci padaju, ale chcela som este muza pockat 😔

cessy
30. sep 2009

ozaj a mirka tu uz dlhonebola!!!! 😕

mirustek1
30. sep 2009

mirka asi riesi rovnice........no my asi dnes uz nic nevyriesime,ked sme same

mirustek1
30. sep 2009

no pojdem si lahnut,rano vstavam s Klarkou do skoly,tak dobru nocku

cessy
30. sep 2009

jeej mirustek ja som tu zaspala a teraz mam na lici otlacenu klavesnicu.....

no mirka si niekde uziva.....aj ja uz mam toho mojho doma, tak sa ideme premiestnit do postele....

dobru noc a krááásne sny 🙂

mirka099
1. okt 2009

ahojte babky... bodaj by ste mali vecer pravdu, ale rovnice bolo to posledne co ma vecer napadlo.. po prve som bola sama, muz v nocnej, a po druhe, kubko bol po tom ockovani v noci naozaj nekludny... tejto noci sme sa veru obaja nic nenaspali...
akurat cakam kamosku, prisla z anglicka aj so snycekom 12 mesacnym... tak sa tesim...
ozaj mirustek, tak cakaj 😀 ... ked ta dobehnem pripijeme.... 😀 😀 idem si ta zatial kuk na fb
😉

denduska
1. okt 2009

ahojte, no my sme mali otrasny vecer aj noc..poobede vybehla teplota na 37,5..v noci 38,5....vravim si hohoho..tak som dala panadol, teplota sice do hodky zbehla ale Emmka sa zobudila uplne, strasne ujukala, davala si celu rucku do pusinky a sliny az po kolena..tak dufam ze su to zuby lebo ste ma strasne vystrasili s tymi oblickami 😖

mirka099
1. okt 2009

uf dendi, tak aj ty si mala tazku noc.. ale vyzera to na zubky, ked jej slinky isli, aj rucky si davala do pusy... skusala si gelik na dasienka? ani panadol nepomohol? lebo ten je aj od bolesti.... aky zubok sa jej reze?
inac vedela som ze si tu, vysliedila som ta cez skype 😉

idem uz dat spinkat krpca...

denduska
1. okt 2009

no, my este spime 😅 hej dala som aj gelik, ale co ja viem... ide jej 4 dolna..uz stvrta..uz mesiac jej idu tie stvorky, tri vysli a teraz pri poslednej toto 😠

jeliska
1. okt 2009

dobre ranko babenky 🙂 ja som vcera tu aj bola aj nebola, moc sa mi pisat nechcelo 😅 bola som nejaka k.o 🤐
cessy aj nasa pije z takej flasky a musim povedat, ze lepsie ako z toho naucneho hrnceku 😝
mirustek idem si ta aj ja pridat do fb.
dnes tu mame od rana rusno.Ti co nad nami stavaju tak prisli knam a buraju nam cely zachod 🙄 🙄 , lebo co nas potopili furt, tak zistili ,ze chyba bude u nas ,vsak je to tu aj poriadne stare 😒 no dufam ze tu nebudu cely den.A zas nam zbijaju moja hlavaaaaa 😠 😠 😠 a to musim tu ostat tak sa tesim 🙄