Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
17. okt 2009

no.....akejkolvek.......no......je to na inu debatu........
mozeme to predebatovat zajtra??,budem rada ked pokecame cez skype, taketo temy si radsej rozoberieme same 😕

cessy
17. okt 2009

dobru noc a nehnevaj sa, pa 😅

mirka099
17. okt 2009

stoji vec.... teda sedi vec.. 😀 vidis a uz je to tu. tak teda zajtra, alebo nabuduce... ahoooj ☹

cessy
17. okt 2009

pa, pa 😵 utekam

denduska
18. okt 2009

ahojte, tak my sme vcera isli spat...a emmka prespala skoro celu noc bez zobudenia, raz zamrnkala, tak som sa konecen vyspala a rano sme vstali o 9. 😀
vidim ze ste sa snazili, tak musim docitat 😉

cessy
18. okt 2009

dobre ranko, aj mi sme spinkali da 7:45, paradne som sa vyspala 🙂

ahoj denduska, co robite???

mirka099
18. okt 2009

bre ranko... chvilu som sa babrala v kuchyni a kubika nechala sameho v obyvacke... po case mi bolo cudne ze je tak ticho.... tak som ho isla pozriet.. skoro som spadla ked som uvidela co urobil.... sedel na zemi pri stene, a fixkou co niekde nasiel mi carbal po stene.... 😠 😠
ach jaj tak uz to zacalo. obdobie cmaranic po stene 😀 len som zvedava ked dojde muzik domov ci aj on sa bude smiat na tom, ze mu vylepsiel cerstvu malovku 😒 😅

cessy
18. okt 2009

mirka no tak toto uz mame za sebou......my mame pocarbanu stenu v kuchyni. raz som mu dala mastne pastelky a kreslili sme v stolicke na jedenie. potom zacal pastelky hadzat po celej kuchyni a hneda sa niekde zakotulala a on ju potom nasiel a prisla akcia.
muz ked to zbadal, tak povedal ze mame doma picassa a ze ked bude mat 3 mozeme malovat. preto tak neskoro lebo myslime ze jeho talent na neakej stene este uvidime 😅

cessy
18. okt 2009

mirka nova fotka?????
aka aktualna, zimna 😉
kde si zohnala kuklu??? 😕

denduska
18. okt 2009

mirka, jej gratulujem malemu picassovi 😀 mali by ste byt hrdi rodicia 😀 nam sa take este nepodarilo.

inak co ste sa bavili o tej antikoncepcii, tak ja som nikdy ziadnu nebrala, teda tabletky, mne sa osvedcilo meranie BT...aj ked som to vobec nerobila kvoli babenku..ale fungovalo to aj v tom smere 🙂

juj u nas je tak hnusne...boli sme vonku, zablatili sme sa od hlavy po paty..ale museli sme uz ist...

mirka099
18. okt 2009

dendi BT? vidis a pre mna sa to zdalo byt malo spolahlive.. ale to je len vec toho ze som to nikdy neskusala... 😅
no tak teda hrdi sme, len difam ze v budcnosti sa uz bude realizovat len na papier 😀
cessy kuklu mam z Kicku.. 😎

mirustek1
18. okt 2009

ahojte,ale ste to poriadne prebrali tu antikoncepciu,ja som inak za mlada 🙂 nikdy nic nebrala,davala som si pozor,teda nie ja 😉 🙂 a po Klarke som si davala pichat injekcie kazde 3 mesiace a vobec som nemala mrchu,bolo to super

mirustek1
18. okt 2009

mirka a cessy,napadlo ma ze uz ste tu len vy dve,co su kandidatky na tehu....ak som na niekoho nepozabudla,my uz mame po 2 deti a jeliska skoro tiez...ozaj dnes tu nebola...POZOR!!!!a denduska coskoro,takze ziadna intikon.............................. 🙂 😉

mirka -tak hovoris,ze mate novu malovku?????????????? 🙂

mirka099
18. okt 2009

mirustek ano, ozvali sa tvorive geny 😀
juj prave odisel muz, a dobre spravil.. tak ma nasral 😠 😠 za taku banalitu sme sa pohadali...mam chut ho ... joooj 😠 😠

denduska
19. okt 2009

ahojte, krasne ranko, my maeäme slnkoooooooooooooooooooo 😵
vcera emmka zasa vecer vystrajala, nechce sama spat ani za svet, tak som musela ist s nou ale spala zas dobre a papala az rano..no co tak sa aspon vyspim...

mirka, mna tak nasral vo stvrtok, o 20.15 volal ze je v krcme a pride o 20 minut a o pol jedenastej ho este nebolo 😠 😠 anajhorsie bolo ze ked prisiel, tvaril sa akoby sa nechumelilo..a rano samozrejme nic nepamatal... 😠

monikat75
autor
19. okt 2009

pekné dobré ránko prajem, denduska aj my máme slniečko, tak sa teším 😉
mne malý tiež celkom dobre spinkal, budil sa akurát na papanie, denduska ozaj je to možné že by od sirupu na kašeľ mi malý nevedel zaspať a budil sa zo spánku - lebo som mu ho prestala dávať a už je to lepšie a na sirupe píše ako vedľajšie účinky zrýchlená srdcová činnosť, búšenie srdca, bolesti svalov - čiže nič moc - teda píše že u precitlivených ľudí, lebo od štvrtka ako začala brať sirup strašne zle spinkal a včera som mu celý deň už nedala a spal dobre, tak neviem, že by to bola náhoda alebo to bude fakt od toho sirupu

denduska
19. okt 2009

monci, mne tak nespala od Aeriusu, co je sice na alergiu, ale tiez vobec nespala...vraj je to casto reakcia na nejake pridavne latky v tych sirupoch..hm...deti su asi citlivejsie

laurinkadanielka
19. okt 2009

ahojte konečne som vas dočitala ani ja neberiem žiadne tabletky a nikdy som ani nebrala kamoška mala to teliesko ale mužovi to vadilo tak to musela dať von cessy už si kupila malemu tie gumačky

cessy
19. okt 2009

ahojte, skor som sa sem nedostala, vecer sa mi vobec nedalo 😅

ano ja mirka a tiez laurinka danielka sme adeptky na dalsie tehu.... 🤐

lauri zatial nie.....nemaju nikde.....ale hned by som kupila keby maly ☹ . ale planujeme ist na nakupi, uz aj take predvianocne, tak mozno ze tam kupime.
ozaj neviete ci sa termo pradlo byraba aj v takych mini velkostiach ako pre nase deticky?????? 😕

denduska
19. okt 2009

cessy, ja mam jedno termo tricko pre malu, to doniesol muz z Londyna, je to tusim Marks and spencer..takze skus cez mmb alebo tak, tam byvaju kocky co to vedia objednat....urcite sa to vyraba 🙂

cessy
19. okt 2009

dakujem denduska....
u nas su asi 4 predajne kde predavaju termo pradlo, tak to skusim tam pozriet. 😅

mirustek1
19. okt 2009

cessy-ja som bola v super obchode v Poprade atam mali vsetko termo pradlo ako na nase deti,este aj farebne,myslim,ze to bolo skus.www.norskamoda.sk,da sa aj cez net objednat,aj ja planujem kupit

jeliska
19. okt 2009

AHOJTE 🙂 Este som cela 😉 my sme boli vcera skoro cely den u kamosov a dosli sme az nieco po 22,00 tak som bola total unavena a teraz sme isli s Eli okolo 12,00 spat a spali sme az do 15,00 😀 😀 teraz ani nebudem na pc , lebo pride kamoska a cely mi ho komplet opravi a nevim co vsetko.No dufam, ze mi potom bude fungovat este lepsie ako teraz 😖
inak co sa tyka antikoncepcie tak ani ja som nic nebrala aj som chcela ale kedze v 16 rokoch som prekonala operaciu vajecnika tak mi to ani nedoporucoval gynekolog , ze az potom ked budem mat babo.Takze teraz po druhom rozmyslam, ze mozno nieco zacnem brat 😅

cessy
19. okt 2009

ahojte, tu to teda zije 😒 , ale ani ja som tu cely den nebola, dnes som konecne bola vonku s malym, tak krasne svietilo slniecko 😉

mirustek uz som davnejsie pozerala na nete, ale vacsinou boli pre deti od 3 rokov, musim asi lepsie popozerat... 😵

jeliska!!!!no nie 😨 ty si este kinderko????? 😕

marcela74
19. okt 2009

Ahojte môžem sa aj ja k vám pridať?Teda aspoň kým mi ten môj anielik malý spinká.Ja mám 3 deti dcéru Kajku 16,Tomáška 12 a Marečka 2 mesiace.

monikat75
autor
19. okt 2009

jeli aj ja som si myslela že už si niekde v pôrodnici a ty zatiaľ nič, no ale termín sa ti už závratne blíži, veď 22.ho je už vo štvrtok 😉
marcela pravdaže pridaj sa, inak aj môj malý sa volá Marek 🙂

marcela74
19. okt 2009

Musela som odbehnúť lebo zase sme boli hladný.Ja teda neviem alebo skôr si to už nepamätám lebo mám od
detí dosť veľký odstup. ale toto bábo je stále hladné a keď sa napapá hneď má plnú plienku, a plačká ako keby mal nejaké krče. A takto fungujeme každý deň.Ja neviem či je to normálne aby jedol niekedy aj každú hodinu.

cessy
19. okt 2009

marcela ahoj, ja som take neake nenajedene dieta tiez mala.....papal by stale. ale potom som sa na to pytala lekarky a ta mi povedala ze mam dodrziavat aspom 2-3hod prestavky medzi kojeniami, lebo maly je pahltny, moc sa napapa a potom ho boli brusinko a preto placka.....

jeej tvoja dcerka ma 15, ake je to mat dietatko po takom case???urcite si to viac uzivas 😵

cessy
19. okt 2009

halo,
denduska, mirka, mirustek, lauri, kde ste???

nocne sovy 😕 😕 😕

marcela74
19. okt 2009

Tak uživať si to uživame celá rodina,ale poviem Ti je to úplne iné ako keď som mala tých dvoch.Teraz sa akosi všetkého bojím.Malý trošku viac plače alebo sa mu spraví nejaká vyrážka a už volám doktorke či je to v poriadku.Mám akýsi väčší strach.Možno je to aj vekom.