Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
30. okt 2009

mirustek a čo si nakupila 🙂

marcela74
30. okt 2009

na brucho odporucam kalaneticke stvrtinove sklapacky 🙂

mirustek1
30. okt 2009

ja som zacala chodit cvicit,aj chodim ale nepravidelne a moje vecerne cokolady a chipsy...... 😀 takze asi je to zbytocne,

marcela74
30. okt 2009

nic nie je zbytocne aj ja lubim sladke a jedavam ho furt no a ked som chodila na posilko vaha mi vobec nesla hore este somaj schudla 🙂

laurinkadanielka
30. okt 2009

baby asi vas opustim ledva hladim dnes som si ani neodychla a zajtra ani nehovorim nastevy na cintorin 😉

mirustek1
30. okt 2009

laurinkadanielka-chcela som cizmy,ale co sa mi pacili nemali uz moje cislo,kupila som detom tricka,pulovriky v Taku a Kit,ci ako sa to vola a vyhliadla som pre Klarku zateplene nohavice a bundu,len si musi ist odskusat a mne 1tricko

marcela74
30. okt 2009

lauri dobru noc a ja sa tiez lucim este ten chlieb 😵 ahojte

mirustek1
30. okt 2009

tak dobru noc...prajem

laurinkadanielka
30. okt 2009

no asi sa vyberieme na nejake nakupy 🙂 marcelka hod nejake foto maličkeho

mirustek1
30. okt 2009

kto je tu este??????????????????

mirka099
30. okt 2009

ktore idete do hajan, tak bru noc..
ja sa rozlucim s drahym a idem si robit zurku 😉 vcera som nestihla ordinaciu v ruzovej zahrade 😀

mirustek1
30. okt 2009

aj ja to pozeram,len sa pekne rozlucte..... 🙂

denduska
31. okt 2009

ahojte, nam vcera prisla babka, moja mama, tak Emma do 10. ponocovala, nevedela sa od nej odtrhnut a potom plakala ked sme ju brali do spalne....a celu noc vzlykala zase.... U nas je dnes krasne, momentalne minus 4 stupne tak dnes pojdeme vymrznut trosku, mladej to prospeje 😀

jeliska
31. okt 2009

ahojte tak ja som sa s vami ani nerozlucila, lebo dosiel muz a hned zhabol pc.Planoval vylet s kamoskami na dnes.Tak rano zobral Eli a isli este s 3 babami a ja som sama no aspon sa hodim do postele.Inak aj u nas je poradna zim atak som eli zabalila do fusaku.Isli niekam k Litomericam do stredoceskeho stredohoria.Hadam mi Eli nezamrzne 😀 😀

monikat75
autor
31. okt 2009

ahojte, tak som mala čo robiť kým som vás dočítala 😒
cessy všetko naj... k dnešným narodeninám ti prajem, aj ja som si to všimla na FB 😅
laurinka krásne fotky, toľko snehu, teda ako na Vianoce 😝
ozaj žienky, napíšte či tu budete večer niektorá, mne má dnes manžel nočnú, takže mám čas, len tu nechcem byť zase sama 😝
aj u nás je dnes nádherne slnečno ale chladno 😉

cessy
31. okt 2009

ahojte,
vcera som musela ist lebo maly zacal velmi plackat zo sna....dlho mi trvalo, pokedy sa ukludnil, no a potom prisiel muzik no a uz sa mi na net nechcelo 😅 , nie ze nechcelo....ale.....no.....pocty 😅

inak veeelmi pekne vam vsetkym dakujem. vsetky ste moje zlate srdiecka. a som velmi rada, ze ste ma medzi seba prijali a sme taka dobra "particka"CMUK 😉

denduska
31. okt 2009

ahojte, fiha tu cele poobedie nikto??
ja tu uz mam aj svokru, Emmka cela happy, takze som dnes pozehlila, poprala, periny prezliekla, povysavala, ponozky zastopkala aj manzelovi pracovnu koselu zasila...no celkom fajn... 🙂
Vcera vecer sa mi zdalo, ked som lezala v posteli akoby mi malinke trosku zatukalo na brusko 😵 no uvidime ci bude aj dnes, a ci to neboli len splodiny mojho metabolizmu 😅 😀

monci ja tu dnes nebudem, musim sa venovat...nabuduce..aj ked bohvie kedy, kedze Emmka u nas robi v poslednom case program... 😠 😅

monikat75
autor
31. okt 2009

čaute žienky, ja som už tu, kto sa pridá 😉

ivet100
31. okt 2009

ahojte,tak to som mala aj ja co robit,aby som vsetko precitala,co ste popisali za tie tri dni co som tu nebola
autoskola ide tak normalne, teoriu sme uz skoncili a mam pred sebou posledne 4 jazdy a 19 novembra skusky. Tak uvidim ako to dopadne, ale vraj tu v Prievidzi su teraz policajti strasne prisny. Minuly tyzden mali dve autoskoly spolu skusky. Bolo tam 36 ludi a spravilo len 6 ludi. Niet co k tomu dodat ☹

bavili ste sa o vlasoch, tak ja mam takmer vzdy dlhe alebo polodlhe vlasy a ak je casu,tak si ich najradsej zehlim. Mam len jeden problem,ze mam dost sedin,takze ich musim casto farbit,ale inak som so svojimi vlasami spokojna. 😉
a este som postrehla,ze ste sa bavilo o knihach, tak ja ich milujem. Chodim aj do kniznice,lebo keby mam knihy stale kupovat,tak na to veru nemam. Teraz je toho casu menej na citanie,ale snad si to v buducnosti vynahradim.

dnes som bola s malym aj na cintorine palit sviecky, priatel dnes robi,takze som ostala sama, ale bola to pekna prechadzka az na tu zimu

cessy
31. okt 2009

ahoj ivet.....
jejda to vazne su taky prisny???ale neboj, ja verim ze sa to tebe podari hned na prvy krat

cessy
31. okt 2009

som tu len na skok, muzika mam doma, tak sa musim venovat

mirka099
31. okt 2009

Ahojte, len teraz som dosla domov... Dnes sme boli na hroboch, poriadne sme vymrzli... Vecer sme este pozerali od svokrovcov ohnostroj, rovno pred ich oknami 🙂 bol sice neskoro o deviatej, ale nechala som kubika hore, lebo on sa takychto veci boji, a tak bol zatial v obyvacke.. kedze uz bolo tak neskoro tak aj ostal spat u svokrovcov.. muz siel do nocnej, a tak som sama ako prst 😅

monikat75
autor
31. okt 2009

ahoj mirka, ešte si tu, či už nie

mirka099
31. okt 2009

ivet, tak to som prekvapena akych policajtov tam mate... tak malo ludi pustit... 🙄
ale ja som tiez natrafila na takeho mladeho arogantneho chuja... si ma vychutnal somar, a jazdu mi na prvykrat nedal.. tak som pekne krasne sla o tyzden na reparat, a on tam bol zas 😠
ale potom ma uz pustil, nastastie

mirka099
31. okt 2009

ahoj moni, jasne tu som 😉

monikat75
autor
31. okt 2009

mirka ja pozerám film na JOJ-ke a priebežne pozerám, že kto tu je, momentálne ide reklama, tak som nakukla 😉

mirka099
31. okt 2009

ivet,chcela som tym povedat, ze sa nestresuj, ak sa aj na prvy krat nepodari. vies o com to je, uz to poznas a na druhy krat je to uz pohodicka 😵
drzim palce 😵

mirka099
31. okt 2009

moni, ja sa este chystam daco popratat, vyuzijem moznost ze som sama a mozem buchotat.. a potom tiez idem kukat serialy, dnes Odsudene 😅
a ty co pozeras?

monikat75
autor
31. okt 2009

film, volá sa Deja vu, nejaký agent policajný sa práve chystá vrátiť do minulosti, aby zabránil bombovému atentátu, no a Odsúdené sledujem aj ja pravidelne, ale ja som ich videla v premiére vo štvrtok

mirka099
31. okt 2009

aha jasne, slo to aj u svokrovcov.. deja vu...
ja prave dumam nad tym, co budeme zajtra robit.. ty mas ake plany?