Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
12. nov 2009

ale ze na chripku sa liky ani nedavaju,ja vzdy len paralen alebo ibalgin mi pomaha,tak prajem rachlo nech si fit...
budem koncit,Emka vstala,spala od 11hod,takze super,ide sa papat a musim na tanecny s Klarkou,

cessy
12. nov 2009

no....ved ani hoci co nemozem, ved stale kojim

ok tak maj sa pekne, pa 🙂

ivet100
12. nov 2009

ahojte,ada dodatocne zelam vsetko najlepsie k narodeninam
monikat, skusky mam 19.11. , dam potom vediet ako dopadli

laurinkadanielka
12. nov 2009

cessy daj si cesnak s medom to je najlepšie na chripku a paralen možeš

cessy
12. nov 2009

no moc ste tu toho nenapisali, myslela som ze budem mat neake vecerne citanie 😀
lauri dala som si cibulku do salatiku, ale ja to moc nemusim, ten pach mi moooooc vadiiiii, ble 😝 . dufam ze to cim skor zo mna vyprcha 😖

mirustek1
12. nov 2009

ivet-tak drzim palce na skusky

tak idem aj ja do tych Tatier aj s Emkou,uz sme pobaleni,zas bude plne auto

cessy-uz je lepsie?????minule som rozmyslala,ci este kojis...si vytrvala,alebo Alexik 🙂

cessy
12. nov 2009

ahoj mirustek, opat sa stretavame??
ano, kojim rozhodla som sa ze ho budem este kojit, ked mam mlieko tak preco 😉 nie

cessy
12. nov 2009

jej ten vikend vam trosku zavidim, ale prajem vam nech sa tam poriadne nadychate cerstveho vzduchu a oddychnete si 😵

mirustek1
12. nov 2009

cessy-dnes mame na seba stastie,ale mam doma muza,tak tu asi dlho nebudem,lebo aj on si chce nieco pozriet,myslim ze aj mirka este koji...inak ta tu dnes ani nebola

jeliska
12. nov 2009

ivet tiez drzim palceky a mirustek tebe v dobrom zavidim Tatry.Jeej ja si ani nepamatam, kedy som tam bola.Hodne davno 😨
cessy to je super, ze kojis 😉

mirustek1
12. nov 2009

ani sa nespamatame a sme doma,len to balenie,potom vybalovanie a pranie 😀 ale chceme ist sobotu s muzom na Strbske pleso,je tam novy hotel,tak popozerat a muzik slubil,ze nas pozve na obed a kavu v nom,tak sa tesime

jeliska
12. nov 2009

ja mam muza este v robote, dnes mi slubil, ze pride skor .No takto som zvedava 😅

mirustek1
12. nov 2009

jeliska-tie ich sluby pozname,ked povie za hodku som doma,to su vzdy aspon dve 🙂
a co deticky uz buvaju...mas trochu vegetik??? 🙂

jeliska
12. nov 2009

ano spinkaju a ja sledujem ordinaciu 🙂

mirustek1
12. nov 2009

aj ja pozeravam ordinaciu a potom odsudene..... 😉

cessy
12. nov 2009

no uz som tu, maly ma sopliky a stale sa mi budi. aj som mu odsala aj kvapky kvapla, tak dufam ze uz bude pokojne spinkat.
noooo mirka sa tu tento tyzden moc nezdrzuje lebo ma muzika doma tak sa venuje matematike, asi dobieha ucivo 😀 . mirka uz nekoji, lebo pisala ze kubikovi dava kakauko

cessy
12. nov 2009

ahoj jeliska
ani ja nemam muza doma.
aj ja pozeram ordinaciu, teda mam to pustene ale neako to nesledujem 😅

cessy
12. nov 2009

halo??? 😕 😕 😕

uz ste tu neni???? 😕 😕 😕

zas si pisem sama zo sebou???? 😕 😕 😕

mirustek1
12. nov 2009

som tu cessy.-aj mne sa dnes niako budi Emka a placka,nezvykne to robit,idem jej skusit natried dasna

denduska
12. nov 2009

ahojte ja som tu len na skok, nejak mi viecka padaju... juj do tatier by som hned sla, ale ved dost casto chodim okolo 😀
cessy to je super, len koj, ja som chcela ze kym mam mlieko, tak kojim, ale odislo...ale ved potom bude znova kolostrum tak bude mat emmka multivitaminovy kokteil 😀

mirka099
12. nov 2009

Ahojte, hlasim sa aj ja 😉
vy ste uz asi pozaliezali k muzikom pod periny, mne uz tene moj siel do roboty 😒
jeje dalsia oslavenkyna.. adka vsetko najlepsie prajem 😉
cessy..skoro sa vyliec 😉 tak vy s s mirustek prasacinky posielate?? aj ja chceeeeeem 😉 😀

mirka099
12. nov 2009

Idem si citat..Mam Dana.. Saru 😉
Kubikovi uz vysiel jeden ocny 🙂 🙂 🙂 po troch mesiacoch !!! prespal uz dve noci po sebe 🙂 🙂 ale sa velmi netesim lebo druhy este vonku nieje 😒 ☹
BRU NOC

cessy
12. nov 2009

mirka cav 😕 esko si tu????

cessy
12. nov 2009

neskoro ☹

tak dobru noc ☹ ☹ ☹

denduska
13. nov 2009

Ahojte zenusky, tak u nas sa ukazuje slnieckooooooooooooooooooooo.........som zvedava dokedy....my pozerame bambulku teraz, vecer bola emmka spickova, kym zaspala asi polhodinu ma objimala, bozkavala a rehlila sa. 😀

mirustek1
13. nov 2009

ahojte,tak uz cakam na muza a ideme po Klarku do skoly a odchadzame,prajem vsetkym pekny vikend

mirka-nech ti tem mail cessy posle,alebo napis mi adresu a poslem ti ho,ale az po vikende,lebo budem off.......

cessy
13. nov 2009

ahojte, ja som dnes bola na skok v meste a kupila sam malemu krasnu vesticku, taku teplicku a zateplene nohavice. jaj tak sa vytesujem, sice som to neplanovala kupit, ale pacilo sa mi to. 😉

cessy
13. nov 2009

mirustek stastnu ceste a uzite si to 😉

ivet100
13. nov 2009

ahojte,dnes mame krasne pocasie,svieti slniecko a Tobiasko sa prave zobudil,tak sa chystame von
mirustek, zelam pekny vikend. ako by som sa s tebou vymenila, ani si nepamatam kedy som bola naposledy niekde prec

denduska
13. nov 2009

ahojte, cessy , ja som dnes tiez nakupila, malej dvoje nohavic, jedny na traky jedny obycajne a teplu ciapku a muzovi nejake spodne pradlo...treba mu biele ponozky do roboty, myslite ze to sa vyraba?? vsade same kvacky s.acky s prepacenim, neviem akoby vyzeral doktor s hviezdickovymi ponozkami 😀 tak vianocne 😀 😀

inak dnes sa zistilo ze svagor, ktory ma cukrovku, ze je to dedicny typ, dedi sa dominantne, ale vela ludi nema priznaky, cize kludne aj moj muz to moze mat a teda aj emma..tak som nadsena, naozaj, chvalabohu ze to je taka forma, jedna za najlahsich...no bude musiet ist chudatko teraz na vysetrenie 😖