Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
23. jan 2009

cooo? vyzeram? 😀 no to som dopadla 😀

a kde sa nam stratila monci?

tana012
23. jan 2009

asi som nestihla,aka fotka?

denduska
23. jan 2009

no ku mne sa dufam fakt nedostanete... 😅 k nemu skor, on ma prijemnejsiu robotu...

monikat75
autor
23. jan 2009

no ja som už naspat bola som tiež kojiť, akurát ked som chcela jeliske napisať že ako casto kojim, takže dnes zatial o 19.30, potom o 20.30 a teraz už tretí krát no ale už by mohol vydržať aspoň do tej jednej spinkať bez papania

monikat75
autor
23. jan 2009

veru denduska neradi by sme asi skoncili na aro, to už by s nami bolo biedne ☹

denduska
23. jan 2009

no jeli nam to kojenie privolala 😠 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

veru, veru a teraz sa stratila ona zeby sa tiež pridala

denduska
23. jan 2009

prisiel na psa mraz 😀

jeliska
23. jan 2009

dendi tak som to hned zistila vsak vravim ze si jasna dr 😀 😀 aspon ze budem vedet za kym mam ist keby daco ale zas tak daleko to asi neee 😀

jeliska
23. jan 2009

haha moni ja este nekojim teda dufam som si privolala ze az o polnoci

monikat75
autor
23. jan 2009

to ste tu všetky vysoškoláčky - jedna lekárnička druhá doktorka, ja som ekonomka - stredoskolacka, naposledy som robila mzdovu uctovnicku teda pred materskou

jeliska
23. jan 2009

tani no mas podarenerho synka taky tatinkov 😀 😀 😀

denduska
23. jan 2009

ja budem taky vas virtualny doktor 😀 online 😀

jeliska
23. jan 2009

moni ja nie som lekarnicka iba som studovala zdravotnicku obor farmac. laborant a na vysku som isla ale nakonec sama matika a fyzika tak som utiekla do PH 😀 😀 😀

denduska
23. jan 2009

moni tak to mas moj obdiv, lebo ja neviem vypisat ani sek...a to bez srandy, raz ma od okienka na poste teta trikrat vratila 😠

jeliska
23. jan 2009

DEDI OK tak si mozem vymyslat nejake choroby a budeme ta skusat aby si nevysla z cviku 😀 😀 😀 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

dobre deni budeme si pytat lekarske rady
inak zenicky ja sa uz lucim idem spať, som v noci bola tri krát hore a rano som skoro vstavala takže už sa mi zatvaraju ocka
prajem dobru noc zajtra si vas docitam

denduska
23. jan 2009

no super 😀 ja zas nie som ziadna kapacita, ja som robila len pol roka a uz som bola tehu...

jeliska
23. jan 2009

no moni teda mzdova uctovnicka to bysa mi hodilo akurat musim tiborovi pisat danove priznanie mozes mi poradit 😎

monikat75
autor
23. jan 2009

no danove priznanie som nerobievala v praci ale uz sa fakt sa lucim pa

jeliska
23. jan 2009

moni aj tebe dobru nocku a nech vam zmiznu afty 😀

denduska
23. jan 2009

aj ja pomalinky pojdem....tiez mi ocka klipkaju.....

jeliska
23. jan 2009

dendi ZADNE VYHOVORKY 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeliska
23. jan 2009

TAK OK MAJ SA KRASNE TAKTO MA OPUSTAT 🙄 🙄 🙄

denduska
23. jan 2009

este chvilku mozem byt, mne len zas dochadza ta baterka jak vcera...a kedze som prudko inteligentna, nikdy di nedonesiem kabel 😅

jeliska
23. jan 2009

tak idem aj ja dobru nocku vsetkym aj tebe deniska nech mas doma muzika cim skor a aj tebe tani keby si sem nahodou este prisla nejako si zmizla a vsetkym papapa 😵 😵 😵

jeliska
23. jan 2009

no dendi akurat som sa lucila

jeliska
23. jan 2009

tak ked ti dojde baterka tak to budem brat ako znamenie 😀

denduska
23. jan 2009

sak vidim 😀

denduska
23. jan 2009

pise mi tu ze este 20 minut ale prepokladam ze je to akych 10..