Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

kkkatarinkaaa
24. feb 2010

ahojte lasočky 😀
mirkaaaa-drzim palce, nech si skoro tehulka 😀 😉
idem vas sikovmne citat, aj ked nemaaaaam sancu vsetko docitat 😀 😅

mirustek1
24. feb 2010

denduska-fakt tvoj muz nema chybu... 🙂
mirka a jeliska-tak z vas budu take farmarky,tak nam nieco vypestujte 🙂 😉

ja som bola dobeda zase prec,tak musim nieco aspon navarit,tu je krasne slnecno-hotova jar prisla 😉 🙂 uz aby bolo leto

mirka099
24. feb 2010

katarinka, dakujem aj tebe 🙂
akurat som ulozila maleho, cakam kym zaspi a idem trosku upratovat....
ozaj na fb velmi nespominajte ze snazilkujeme...mam tam rodinu a nie vsetci o tom vedia... 😉

mirustek1
24. feb 2010

mirka-jasne ze nebudeme o tom inde hovorit,pekne ich prekvapte 🙂 😉 no som zvedava,a tesim sa s vami,ak to vyjde......a co ste sa tqk rozhodli? 🙂

mirustek1
24. feb 2010

baby-sedim v kuchyni,mam uplne otvoreny balkon a tak mi prazi slnko na chrbat,az pali.....super,toto ja milujem a uz dobijam energiu 🙂 😉

monikat75
autor
24. feb 2010

mirustek pošli mi prosím ku nám to slniečko, aj ja chceeeeem 🙂 u nás je zase škaredo ako včera a posledne vlastne stále 😠

laurinkadanielka
24. feb 2010

ahojte aj u nas je krasne slniečko 🙂 🙂 hned to zlepši naladu my sme boli vonku trošku a ešte pojdeme ked sa mala zobudi 🙂 až nato blato ideme domov jak male prasiatko aby som stale prala 😝

monikat75
autor
24. feb 2010

inak mirka chcem sa opýtať, ako rozrábaš malému tú vlákninu, lebo už to mám aj ja, ja som mu to rozrobila do džúsu, ale že vraj za tým by mal vypiť zase také množstvo tekutiny, a on toľko až nechce piť, takže mu to zatiaľ nepomohlo, teraz mi pred 45 minútami zaspinkal a už je hore, lebo zase je zapečený a kým sa chudáčik nevykaká tak asi ani znova nezaspí, už som z toho nešťastná, pritom mu dávam ten duphalac každý deň, už snáď si jeho telíčko aj na to zvyklo ☹

mirustek1
24. feb 2010

monikat-to je hrozne,chudacik moj maly 🙂 keby som vedela pomoct,a neskusala si este niake bylinky,ci by nepomahali?niake stare babske rady....
a posielam ti to slniecko,fakt je tu nadherne 🙂

ja este varim,lebo zajtra dovedie k nam kamoska dceru na cely den,nech sa s klarkou pohraju,ked maju prazdniny,tak nam bude veselo 🙂

mirka099
24. feb 2010

moni to ma mrzi 😢 ste na tom rovnako ako my.. ten duphalac uz vysad, kubko ho moze pit ako caj aj tak mu nezaberie 😠 nech si jeho organizmus od toho odvykne
aj my sa mordujeme s tou vlakninou.. ja mu ju rozrabam do jogutu.. ako na potvoru potom nechce pit a tym ho este viac zapecie 😠 😠 😠 tak mu ju davam pred spanim, lebo to si vzdy pred spanim vypije kakavko, skoro 2,5 dcl a to je uz dobre 🙂

mirka099
24. feb 2010

mirustek, aj ja uz chcem jar!! prechadzky po slniecku, jemny vanok, vonavy vzduch 😎
a preco sme sa rozhodli?? hm neviem, prosto chceme 😵 😅

denduska
24. feb 2010

baby teraz som zahliadla na mamaaja.sk je daco o zapche u deti clanok, neviem necitala som...u nas je krasne len emmka je nejaka zasoplena, takze trcime doma..ale zajtra dufam pojdeme von..mozno aj podvecer na chvilku...

mirustek1
24. feb 2010

denduska-ved ked ma len sopliky,to mozte ist von,aj my chodime, 🙂 😉

monikat75
autor
24. feb 2010

baby ďakujem vám za milé slová, aj tebe denduska, prečítala som si aj ten článok na stránke mamaaja ale ja sa snažím všetko dodržiavať tak, ako tam píšu, takže už fakt neviem ☹
mirka a keď dáš malému večer tú vlákninu, potom na druhý deň má stolicu alebo aj tak nie?
takže ty myslíš, že by som mala ten duphalac vysadiť, lebo zo začiatku bolo super, kakal aj 3x denne a teraz už tretí deň nič 😖
no mirustek slniečko nedorazilo 😒 mám taký pocit ako vás čítam, že na celom Slovensku je pekne len v Revúcej škaredo 😠 škoda, lebo už sa ani ja neviem dočkať jari a to ešte nie je ani marec 😉
denduska, takže manžel ti pripravil ráno zaujímavé prebudenie - odber krvi, teda 😕

denduska
24. feb 2010

mirustek, no teraz sme boli uz v parku...doobedu jej fakt tieklo z nosa ako z vodovodu, a poobede nic, neviem co to malo znamenat...no som rada...

monika, no musela som, lebo uz par dni som bola strasne unavena akoby ma niekto zbil, tak som tusila ze mam zas nizke zelezo - a sa to aj potvrdilo...no co uz...

mirka099
24. feb 2010

inac ja som tioez spominala ze kubik teplotoval dva dni..ale tak ako to prislo tak aj odislo, a uz treti den je bez teploty... tak sa aj ja vytesujem ze to bolo zo zubkov a nie z choroby..klop klop

moni, ano ja ti radim vysadit duphalac, vsak aj tam mu nezabaera..oni si na to zvyknu a uz im to neucinkuje. po par dnoch, tyzdnoch , neviem, zas na to bude lepsie reagovat, ked si trosku odvykne.
No ked kubko vypije to kakauko za tym psyliom tak sa vyprazdnuje pravidelne... normalne to na nom vidim, ked pije dostatok tekutin, kaka pekne, ked nie tak nekaka.

mirustek1
24. feb 2010

dnes som stretla ivet,stale maju v servise pc,tak vas nechala pozdravovat 🙂

este sa spytam,aj vase deti vas stale biju,ja neviem co to ma Emka za zvyk,ale stale ma cape,aj po tvari a nepomaha hresenie,ani ked jej ja capnem,ona kludne pokracuje... 😀

denduska
24. feb 2010

ja idem prave ukladat emmku...

mirustek, mna nieze bije, minule ku mne pribehla a znicoho nic mi zakusla do ruky...cez tricko ale uz tyzden tam mam kusanec 😠 a ona kazdy den pride k tomu ze "bibi" a pobozka mi to....no... 😀

mirustek1
24. feb 2010

denduska-tak aj hryzenie uz mame za sebou 😀 a bolo je to velmi smiesne,nasa Emka uz spi,tak super 🙂

mirustek1
25. feb 2010

dobre ranko-tak ja zas tu,Klarka sa uz hra s kamoskou a Emka sa k nim vo vsetkom pripaja a robi im zle,tak ja mam pohodu 🙂 😉

jeliska
25. feb 2010

dobre ranko 🙂
tak ja som vcera vecer si isla sadnut s kamoskami a naraz mi volal manzel ,ze Eli ma 40 horucku 🙄 chudatko tak sme jej dali paralen cipky a nastastie jej klesla.Tiez jej idu posledne zuby.No neviem ci to nema aj z toho , ze je chora.Pritom sme s nou vcera boli u dr a hovorila, ze uz ma iba sopliky.No a pekne odkaslava a teraz horucka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Inak Davidko vazi uz 6500 g a nastastie je zdravucky 😉 Akurat ho este nepichali , lebo to plecko nema este zahojene 😅
katka ahoj a co ako sa vam dari?Co mala?

jeliska
25. feb 2010

mirustek aj k nam ma prist kamoska s malym , ale rozmyslam , ze jej brnknem nech nechodi ,aby to maly od Eli nedostal 😢
moni drzim palce, aby maly pekne kakal 😀 😀 eli zacala uz kakat na nocnik , ale dnes sme jej dali plienku, lebo je nejaka ospala a unavena.V noci sa moc nevyspala 😝

mirustek1
25. feb 2010

jeliska-tak to mate veselo,skoda,ryz si niekde vyjdes a hned toto,ale hadam to budu len zubky a bude dobra 🙂

ja idem robit palacinky,baby si rozkazali 🙂 Emka uz lezi,ale este nespi,stale na ne vykrikuje,chcela by ist za nimi 🙂

denduska
25. feb 2010

ahojte, tak my sme znova zasopleni, ale teraz uz riadne a ja tiez..takze mame karantenny rezim 😠 len dufam ze to prejde a nebude z toho nic horsie...
tak vsetkym so zdravotnymi problemami skore uzdravenie 😉

kkkatarinkaaa
25. feb 2010

jeliska- nbo my fajn 🙂 sme teraz do piatku, od soboty na vychode u mojich rodicov, tak si ju trosku uzivaju konecne aj oni....je to super, mame aj pekny cas, takze je to fajn
Viki je zltaaaaa, je to moj pokladik....uz si tak pekne gagoce, pekne sedka, skoro uz aj sama 🙂 je to sikulka.

monikat75
autor
25. feb 2010

baby ja som tu napísala príspevok už okolo 12. hod. a mi ho nezobralo - vyhodilo ma zo stránky - inak skoro celý deň dnes sa sem neviem dostať, že sieť preťažená, takže musím písať zas, už ani neviem presne čo som tam písala 😒
katka takže oddychuješ u rodičov, potešia sa aspoň z vnučky 🙂 to je šikulka keď ti už skoro sama sedká 😉
jeliska to ma mrzí, že si malá mala horúčku, našťastie ako píšeš jej to už prešlo, takže nech sa vyzdravie čoskoro - prajem 😉
denduska aj tebe a Emke prajem skoré uzdravenie 😉 a čo sa týka toho že si chudokrvná, to som aj ja bola v tehotenstve, skoro celých 9 mesiacov som musela brať železo, no čo už, hlavne že inak ste obidve v poriadku 🙂
jej a to slniečko ste mi asi naozaj poslali, lebo dnes nám celý deň krásne svieti 😅 tak som zobrala doobeda detičky a išli sme sa na hodinku prejsť - akurát, že je všade samé blato ale zase krásne teplúčko, len nech už neprší ☹

laurinkadanielka
25. feb 2010

ahojte malej vyšli horne očnaky konečne ale ma horučku dufam že s tych zubkov všetkym chorym skore uzdravenie

jeliska
25. feb 2010

krasny vecer 🙂
no my horuckujeme skoro po cely den a striedame nurofen s panadol cipkami 😅 😅 no dufam, ze zajtra uz bude pokoj, lebo ak nie tak ideme dr 😖
mozno to ma fakt iba zo zubov, ale ma aj rymu a odkaslava uz nastastie menej 😝
teraz ide spat, lebo poobede spala asi 3 hod. chudatko
laurinka tak asponze zo zubov , drzim palce nech vam to tiez prejde 😖

jeliska
25. feb 2010

kati super 😵 😵 😵
aj my by sme potrebovali dedka s babkou 🙂 ale nastastie mam muza teraz doma tak aspon , ze nie som s nimi sama.
Dnes sme isli s kamoskou von aj s davidkom a krasne pocasie 😵 😵 😵

mirka099
25. feb 2010

ahojte...no my sme dnes po navstevach behali...
Jeli dufam ze su to ozaj "len" zuby... aj jakub min. tyzden dva dni teplotoval a potom z cista jasna nic... snad to budete mat to iste 🙂 v poslednom case sa dokine radsej vyhybam..furt mi tam chyti nieco v tej cakarni... 😖