Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

lela83
1. mar 2010

monikat75 dakujem za kompliment si druha co si ma pochvalila chystam sa hodit novu vesticku co ma napadla upliest len ju musim zosit a obhackovat ked bude hotova hodim ju do burzi a ozvem sa tu potom 😉 😉 😉

lela83
1. mar 2010

mirka 099 teraz neviem ktore upletene fialove sa ti pacilo tak potom napis a keby chces neni problem upliest 😵 😵 😵

cessy
1. mar 2010

ahojte....fiha lela si tu nova????
no aj ja musim povedat ze mna take veci vobec nebavia....naposledy som take nieco skusala na zakladnej ked som musela...ale inak ziaden vztah k tomu nemam 🙂

a co inak ako sa mate??denduska kedy mas presne termin???

lela83
1. mar 2010

cessy dakujem za privitanie a baby tu vesticku hodim do bazaru az zajtra tak zatial len tie pletene veci co tam mam a este jedna dolezita vec mam tam chybny meil spravne je bambulka49@ovi.com 😎

cessy
1. mar 2010

lela ty si aka podnikava 😀 😀 😀

lela83
1. mar 2010

cessy ani nie podnikava len som chcela ukazat ako vyuzivam cas lebo nemozem chodit moc von tak takto sa vyburim na pleteni keby mozem ist von ako ostatni tak by som na to nemala cas alebo keby mozem ist do roboty no ale nejde to 🙂 🙂

cessy
1. mar 2010

lela jasne, chapem ta...... 😉

lela83
1. mar 2010

cessy dakujem za pochopenie asi si si predtym pisala ohladne coho nemozem chodit von no je to niekedy dost na psychiku niekedy by som vsetkym buchla a sla prec ale manzel za svoju chorobu nemoze dost blbo sa mi o tom pise je to tazke prakticky nemozem mat tu u nas ani kamaratky lebo nevedia pochopit tuto situaciu okrem jednej ktoru chodim pozriet raz za tyzden ked je muz po epi zachvate uz staci lebo mi je do placu ☹ 😔

denduska
1. mar 2010

ahojte,
jej vidim ze mame prirastok, lela vitaj 😉 noo, ja zboznujem strikovanie, hackovanie a vselijake podobne veci, akurat malinka mi zabera vsetok cas, pri nej sa toto neda robit, parkrat som skusala, ale po par minutach som mala miesto dietata zivy zamotok, takze uz nerobim nic...posledna vec ktoru som urobila bola hackovana deka jej do kocika, ked este nebola na svete, a potom par ciapociek, ale to bola robota na par hodin...odvtedy nic 😒
Inak to ti nezavidim s manzelom, musi to byt velmi tazke 😖 aj ked clovek tu osobu lubi a urobil by pre nu vsetko, je to strasny napor na psychiku. Drzte sa, obaja.

moje oci dopadli dobre, sa tesim dokonca sa mi ani zrak nezhorsil, ja mam dioptrie -4,25 a -4,75, mala by som mat o stvrtku silnejsie ale zatial mi nedala ked nepotrebujem kazdy den zrak na soferovanie, pocitac a tak... Inak ja som mala dost dlho -3..potom sa mi zhorsilo, ale ja som uz pri -3 nic nevidela, len smuhy, vobec by som nerozoznala ludi... 😅

lela83
1. mar 2010

denduska ked mas malinku tak to urcite sa nedaju robit rucne prace a malinka ako sa vola a ako je stara 😕

monikat75
autor
1. mar 2010

lela musíš ísť myškou na fotku ktorejkoľvek z nás a hneď zistíš aké máme veľké detičky a ako sa volajú 😅

monikat75
autor
1. mar 2010

jej denduska tak to sa teším, že to vyšetrenie dobre dopadlo, to znamená, že môžeš rodiť spontánne, nie? a inak aká náhoda, pred operáciou tým laserom som mala presne také isté dioptrie ako ty 😉

lela83
1. mar 2010

monikat75 mne to nechce ukazat vase fotky ja mam internet len na mobile tak asi preto 😉

denduska
1. mar 2010

lela, mam Emmku 18 mesacnu a druhu slecnu na ceste, termin 11.4 takze zachvilu 😅 to uz vobec strikovat nebudem 🙂
monci, hej, sa "tesim" 😀 ale nie, je to lepsie, ja len stale dufam ze to bude aspon o polovicu kratsie nez prve 🙄 ale hocijak dlho, len nech to dobre dopadne 😵 pravdupovediac stale tomu neverim, sila, no ved ja sa preberiem 😀

lela83
1. mar 2010

denduska tak sa urcite uz tesis na babo ako ti zavidim a emma je teda uz taka slecinka tak nech sa vam vydari dobre babo moja viki bola do roka zla ako certica ale uz to mame za sebou len teraz sa nevie sama zahrat ako ine deti mozno preto ze je medzi dospelimi 🙂

denduska
1. mar 2010

lela no to hej, inac emmka je hrozny cert, je strasne tvrdohlava a svojhlava a nervozna a hyperaktivna - teda tak ako len moze byt take male dieta, furt beha, nikde nevydrzi, sama sa nezahra...ale je aj velmi sikovna, poruchu pozornosti urcite nema lebo si vsetko pamata ako slon... tak sa tesim a dufam ze z nej vyrastie aj skvela osobnost.
Prave teraz vecer hrozne nervacila, sme teraz u rodicov a ti sa snazia ale su z nej celi zufali 😅 vravia ze take este nevideli, lebo ona vyzera na prvy pohlad rozmaznana ale nema byt preco lebo ja som cele dni na nu sama a to posledne na co mam cas je rozmaznavat ju a mastit pierkom okolo zadku...ale ona jednoducho nieco chce a bude obchadzat kazdeho az kym to niekoho neprestane bavit a neda jej to...hoc po dvoch hodinach 😝

lela83
1. mar 2010

denduska ved to mas dobre dieta a sikovne ja som myslela o nasej viki ze bola zla ako certica tak ze ona do roka od rana do vecera plakala ale mala aj dlho problemy s kolikou ale ked zacala chodit bolo to laksie potom uz neplakala ale namiesto toho do 4rokov sme mali kazdy rok vecsi uraz ale sme bez nasledkov nastastie a co vase buduce babo ake chystas meno nemusis prezradit co to bude staci napisat mena ja som vzdy zvedava ake bude meno lebo teraz sa davaju take pekne mena ja by som este chcela tadeasa alebo salome mozno raz aj to bude 😵 😉 😉 🙂 😎 😅

lela83
1. mar 2010

baby bude este tu dnes niekto pisat lebo neviem ci sa mam uz odpojit z internetu budem pozerat na markize 112 ale ta ide tusim az o 22 30tak ci je tu este dovtedy niekto na pokec 😉

jeliska
1. mar 2010

ahojte tak dnes ste toho popisali 🙂
my uz nastastie teploty nemame a uz chodime vonku.Akurat nas stale trapi ten blby kasel.Uz vyse 2 mesiacoch a nic jej ani nezistili podla vysledkov.Mmam kamosku co je dr ta mi povedala, ze aj jej deti mali taky kasel pred rokom.Nakonec im zabrali antibiootika.No som zvedava co povie nasa dr.Zajtra idem s Eli zubarke po prvykrat aj ona aj ja .Bude to nasa nova, tak som na nu zvedava 😕 😕 lela vitaj medzi nami a tu sa vzdy niekto najde co s tebou pokeca, tusim v poslednom case hlavne mirustek 😀 😀
deni mooooc drzim palceky aby ste boli obe v poriadku, prave mi sestra volala , ze nasa krstna cakajju babo tak sa tesiiiim 😵 😵 😵

jeliska
1. mar 2010

inak aj ja sa pridavam babam, ja tiez vobec nepletiem teda celkovo rucne prace idu odo mna prec 😀 😀 😀 😀 na to som drevo

mirka099
1. mar 2010

jeli zacina sa babyboom 😎
lela hodim ti do IP ktory sa mi paci, ale ... teda ti poviem tvoj pribeh ma zaujal.. som sa tak zamyslela, ze ake to mas tazke... ja tu riesim nase "malé, bežné" problémy, fu a ty ? no ostáva mi len zelat ti vela sil 🙂

jeli farmárcis? idem aj ja, muz uz odcupkal do nocnej 😀

lela83
1. mar 2010

ahoj jeliska dakujem aj tebe za uvitanie ste super baby mam aspon takto s kym pokecat a mam aj nove kamosky 😉 😉

lela83
1. mar 2010

mirka 099 citas mi myslienky ze mi to hod na ip mas pravdu mam to tazke to co som dnes napisala je este nic to by sa tu dali pisat letanie keby mam ti tu vsetko napisat len tu nechcem otravovat ale niekedy pomoze sa vyrozpravat aj ked to boli ale uz som dost odolna proti neprajnikom tu u nas v dedine 😉

mirka099
1. mar 2010

jaaj lela, blbne mi net..este si tu?

lela83
1. mar 2010

mirka 099 som tu este pozeram 112 na markize az potom idem spat dufam ze aj zajtra pokecame 🙂

lela83
2. mar 2010

ahojte mna asi buchne moja vikusa bude asi chora je zachrypnuta super mutuje co si potom pocnem ona ked je doma ona sa nezahra a len rozhadzuje nestiham po nej upratovat ako teraz ked ma prazdminy a to sa ma prist tento tyzden ked bude muz po eph zachvate hrat mala suseda mima tak to budem musiet zrusit a tak som sa tesila ze sa zahra ked ma tie prazdniny a mala sa ist tento tyzden sa hrat dobrej kamoske s malym stankom a vsetko budem musiet zrusit no to je smola dufam ze do skolky pondelok nastupime 😒

denduska
2. mar 2010

ahojte,
lela, aj ja som chora aj moja mala bola teraz ale jej to preslo za dva dni, davala som jej len celaskon ale mna sa to drzi ako kliest, najprv sople, potom hrdlo, teraz kasel... 😠
No my tiez pozerame 112 ak este nespime, co vacsinou spime, ale to s mojim muzom sa neda, on vsetko komentuje a - ako to robi preboha, to sa tak nesmie, ved nesmie sokoveho pacienta tahat na vlastnych nohach atd atd... a cely je rozhorceny 😀

teraz som prisla z poradne, poslednej, na dalsiu uz idem do porodnice, strasne to ubehlo, nie ako prve tehu... taska stale nezbalena a nic neoprate...no budem sa musiet posnazit 😅

lela83
2. mar 2010

denduska tak ti to mas horsie ked ste obe chore a s tou taskou do porodnice som bola tak isto len som mala veci polozene vo vanicke a ked som sla do porodnice tak som to len nasupala do tasky a neviem ako vyzera teraz nitrianska porodnica ale vtedy to tam bol cisty bordel a najhorsie na tom bolo to ze som nevedela malu nakojit a zato mi tam vynadali tak som si 6mesiacov odsavala a bola to fuska odsavat vyvarat a sami olasky cigan to bolo na porodnici zmyzol mi tam balzam na pery a plienky pre malu a tie sprchy a o toalete upchatej vlozkami ani ju viac opisovat nebudem to bola hygiena teda 😎

monikat75
autor
2. mar 2010

ahojte, denduska tak som čím skôr uzdrav 😉 a tú tašku už pomaly nachystaj, veď už sa ti to fakt kráti, že 35. týždeň, fakt to ubehlo, nedávno si nám písala, že si tehu a o mesiac už ideš rodiť 😕
inak aj mňa tá hlúpa choroba drží už 2 a pol týždňa, už som nahnevaná, už sme tým prešli všetci doma okrem Mareka, ten sa našťastie drží, len trošku 3 dni soplil ale ani odsávať nebolo treba, a pritom ja sa dopujem každý deň vitamínmy, čajíkmi, medom atď. a aj tak nechce tá choroba prejsť 😠
lela akurát som sa chcela spýtať, či ti Vikinka chodí do škôlky ale už si to spomenula 😉 teda to fakt v tej Nitrianskej nemocnici taká hygiena, to je teda sila 😕 veď pôrodnica a novorodenecké musia mať hygienu na jednotku s hviezdičkou

lela83
2. mar 2010

monikat 75 neviem ako to teraz vyzera v nitrianskej porodnici ale vtedy to bol bordel aj ked ma prisiel niekto pozriet tak som malu nemohla ukazat len cez male okienko lebo navstevu som si musela vybavit na chodbe a malu som musela nechat v izbe no 4dni tam boli hnus 😉