Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
4. mar 2010

lela, tak pred tebou sa skláňam, lebo to musí byť veľmi ale veľmi ťažké 😕 nech vám to dobre všetjko dopadne a veľa síl a pozitívnej energie 😉

denduska, vy ste stále nejakí akční 😕 fakt sa nenudíte, len my nejde do hlavy ako to stíhate, ty 2v1 s "náročným" dieťaťom, muž stále v práci 😕 och...joj...mám so čo učiť 😉 inak v marcovom čísle Mama a ja je zase článok o náročných deťoch a veru aj Anet má dosť chrakteristík patriacich do tejto skupinky 😝 ja verím, že druá bymbuľka bude dobručká 😉 meno je pekné, ja by som musela mať strášne veľa dcér, aby som podávala všetky mená, čo sa mi páčia 😀 😀 😀

mirka, až ma zamrazilo, že deň na polícii, ale keď len kvôli dokladom 😉 😀

my sme donedávna mali s mužom tiež odlišné adresy, ešte keď bola Maťka na zápise, tak som povedala, že žijeme spolu, len nemám ešte nové doklady 😀 deti boli automaticky napísané ku mne a muž bola akože sám v 3-izb. byte 😀

denduska
4. mar 2010

adi no, asi preto ze musim poklopat mam fajn tehu...keby ma palila zaha, puchli nohy a ktovie co este tak urcite by som sa do nicoho nehrnula...ale to moj muz je taky akcny, ja sa uz len veziem stale popri nom, ja som dost pohodlna 😀 este novu mama a ja nemam, ale ja som si predtym citala na nete a bola tam jedna vlastnost ktora na nu sedi najviac - nepredvidatelnost. Ze s takym dietatom je nemozne urobit si dopredu nejaky pevny program lebo je to jednoducho nemozneee 😀
ale ona rada pomaha a je uzitocna, tak dufam ze ju zamestnam pri druhom babu a aj sa unavi 😅

inak teraz sa vravi aj o indigovych detoch, to je sice uz trochu take nie velmi odborne, ale zaujimave tiez.

lela83
4. mar 2010

😉 ada11dakujem za povzbudenie ste tu super baby a kamosky ani som netusila ze na nete najdem tolko skvelych bab ako ste tu vsetky este raz vam dakujem za podporu

denduska
4. mar 2010

lela kde mas ten bazarik ja som idiot, nepostrehla som 😅

lela83
4. mar 2010

😉 denduska mam ho tu na bazare tak chod nam a potom si daj ciapky a ked kuknes tak potom zas svetre v tychto dvoch mam inzerati daj potom tvoj nazor pa

mirka099
4. mar 2010

ahojte, no plne suhlas s adkou, dendi ja som to sice nestihla napisat, ale ta tiez obdivujem... to ze emmka je "narocne dieta" je mi z tvojich opisov zrejme, k tomu tehu, sama doma... nechcem sa liskat, to nieee. len mi to tak pride ze ja si tu stazujem a popritom vlastne nemam na co..zdrave dieta mam, zdraveho manzela, vlastne nemame ziadne vazne problemy, kolko ludi nema take stastie? si pripadam aj ako sebec niekedy... ze som stastna za to co mam.
jaj mam slabu chvilu piseme s kamaratom na fb, a do toho si pustam moje srdcovky a slzy na krajicku... dost lebo aj tak to asi nebudete citat 😀

lela prepac nestihla som dnes tie miery... mail mi dosiel, ale ten strih sa mi moc nelubil..ale ved popisem ti zajtra...
a aj ja som rada ze si sem dosla do tejto temy 🙂

denduska
5. mar 2010

caute, ale baby, ved tu nie je co na obdiv, zvladli by ste to rovnako ako ja, a urcite aj lepsie, ja teda nie som nic extra a na emmku aj nakricim uz ked mi rupnu nervy..potom to lutujem ale aj tak znova kricim. Napriklad teraz chcela liezt na okno ale ja som telefonovala a ona od jedu chytila ubohy fikus a smarila ho o zem a samozrejme hlina po celej obyvacke..esteze nasi nemaju koberce, to by bola katastrofa....a asi polhodinu predtym sa jej podarilo vyliat med po kuchyni..ale to nechtiac...no takze pekny den pred nami 😀
Poobede idem ku kadernicke, chudak moja mamka ju bude strazit, ma sa na co tesit 😀 😅

ale inak som z nej nestastna, ona ma strasne rada deti, stale za kazdym dolieza, ked poviem ze pride suseda, uz polhodinu stoji na okne a vyzera...ale ked sa ma s nimi hrat, nic nepozicia, strasne vrieska, az hystericky ☹ a mne je to tak luto..bude musiet ist pomaly do jasliciek, aspon den v tyzdni lebo inak sa s nou nikto hrat nebude 😒

lela pozrela som zatial ciapocky, tie su krasne...ja pletiem len jednofarebne, nechce sa mi pasikave 😅

lela83
5. mar 2010

😉 mirka099 ja som tiez predtym ako muz ochorel bola bez starosti vsetko bolo ok ale potom zrazu sa to v jednej sekunde zmenilo proste sa to ani nedalo bez liekov prezit a skusim nieco vylovit casopisoch a ked nieco najdem poslem ti to

lela83
5. mar 2010

😉 denduska ten fikus dostal zabrat ale hadam to prezije a ten med s tym mam skusenosti asi tyzden dozadu ale skoncil na koberci vtedy som spomenula vsetkych svetych teraz mam veget len varim lebo malu mam u susedov

mirustek1
5. mar 2010

ahojte-tak tu je dnes krasne slniecko,ale zima,dobeda bola u mna kave Ivet aj s malym Tobiaskom,tak som jej vsetko porozpravala,ako sa mate,aj sa deti pekne spolu hrali 🙂

no vidim,ze tie nase deti,davaju vsetkym zabrat... 🙂

mirka-hadam ta uz ta slaba chvilka presla a uz sa smejes 🙂

lela83
5. mar 2010

😉 mirustek1 u nas je uz 3den silny veter aj chladno a tuto noc aj mrzlo rano o 9hodine bolo 0stupnov a aj trocha snezilo take pocasie na nic a u nas sa stal zazrak mala sa mi sama hra v izbe co sa u nej nestava

jeliska
5. mar 2010

ahojte tak u nas akurat trochu poletuje sneh a zima je teda riadna.Dendi to akokeby si nasu Elinu opisovala 😀 😀 😀 tiez sa tesi na navstevy ,ale potom uz nic nechce pozicat 🙄 🙄 vsetko len me me 😀 😀 to ma byt ako moje 😀

mirustek1
5. mar 2010

baby-to maju die nase deti take obdobie,to ich prejde,mne ked prisli na navstevu kamosky s detmi pri Klarke,ona sa postavila pred izbu a nemohli tam ani nakuknut 😀 🙂 a potom to odrazu preslo 🙂

lela83
5. mar 2010

😉 jeliska moja viki bude mat 6rokov a je strasne lakoma na hracky ked k nam niekto pride a oddvovodny to tym ze jej to pokazia a mna ide s nej rachnut ved je uz velka koza

mirustek1
5. mar 2010

cessy-kde si????? 🙂

lela83
5. mar 2010

😉 mirustek1 ja by som bola rada keby to moju viki preslo uz lebo sa potom pred navstevou az hanbim a najlepsie na tom je to ze ked ma k nam niekto prist az v tedy upratuje izbu si a dovtedy ako by tam vybuchi 2bomby

denduska
5. mar 2010

ahojte, ja som sa ndes bola dat ostrihat oooo 😀 a potom po mna prisla mama aj s emmkou a normalne sa kadernicke podarilo ostrihat aj ju...to je super, lebo vlasy jej sli do vsetkych svetovych stran, a nedala si dat ani sponku nieze este celenku a my doma sme ju ostrihat nevedeli...tak sme obe krasne 😎 😀

mirustek1
5. mar 2010

denduska-tak budete hviezdy 🙂 nasa Emka ma take jemne vlasky,a ofina jej ide stale do oci a tiez stale zhadzuje sponky aj gumicky,tak asi budem nutena jej ju ostrihat 😀 🙂

klarku si vzali nasi na vikend,muzik ide zajtra aj v nedelu prec,tak budeme s Emkou same 🙂

mirka099
5. mar 2010

ahojte...mirustek zle som sa vyjadrila, bola som len rozcitlivena 😅 stava sa mi to pomerna casto 😅
myslim ze je zbytocne hovorit ze aj kubino je riaden sinter, velakrat mi rozum zastane nad nim.... tak si predstavte situaciu ze maximalne vytocena uz po nom ziapem, a on s rehotom na tvari, prilozi prstek k tomu malemu nosisku, a povie MAMA PSSST !! 😠 😠 deco male nepodarene, tak som sa zacala rehotat na tom, co uz ine mi ostava 😀

mirustek1
5. mar 2010

mirka-no vidis aky je on mudry, nezmozeme nic,ja ked hresim,zacne mi ukazovat na mna no-no.... 🙂 prave som ju bola pozriet a ked vidim ako buva,taka je zlata 🙂 🙂

mirka099
5. mar 2010

aach ani nevrav, spia ako anjelici tie nase certiska male 😵
mirustek a muzika budes mat na vikend doma? jeej ivett, tak ju pozdrav, a nech sa cim skor zas prida ku zavislackam-teda nám 😀

jeliska
6. mar 2010

dobre ranko 🙂
tak nam normalne furt snezi a uz mame aj napadaneho snehu 😅 a to sme sa chceli ist niekam prejst , ak bude svietit slniecko 😀 😀 no to nehrozi.
jeeej lela pozeram, ze viki ma 6 rokov tak jej zelame vsetko len to najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵 budete robit oslavu?

denduska
6. mar 2010

ahojte, tak u nas je pekne ale straaasna zima...emmka vstala o 6., pozeram a ona sedi pri mne na posteli, uz vyzlecena z pyzamka a sklada si drevene vkladacky....no asponze ma nebudila 😀 inak aj ja ked na nu kricim, chvilu stoji uplne bezmocne, tak mi jej pride strasne luto, objimem ju a ona usmev a chyti ma za nos a ze mamaaa...

mirka099
6. mar 2010

dendi tak to bolo mile prebudenie 🙂
aj u nas je zima, -3.. brrr.
ja neviem sa od rana rozhybat, som ako lekvár... 😖

monikat75
autor
6. mar 2010

ahojte, lela aj ja sa pridávam k blahoželaniu tvojej Vikinke k dnešným narodkám, všetko naj prajem 🙂
jeliska fúha tak vy tam v Ph máte sneh, dúfam,že nebude aj u nás snežiť, ja už nechcem, hoci zima je tu riadna ale aspoň jasno a slnečno 😉
ja práve pečiem Sacherovu tortu - prvýkrát v živote, keď sme boli vlani v Rakúsku tak švagor kúpil, lebo mal narodky, tak nám veľmi chutila, tak ju skúšam upiecť, lebo manžel má dnes meniny 😉
inak mirustek a mirka máte pravdu, aj môj malý je čertisko riadne ale keď spinká je taký rozkošný a nevinný, no kto by sa na nich dokázal vtedy hnevať 😝
mirustek veru aj odo mňa pozdrav ivet, normálne vám tak trošku závidím, že ste sa stretli, ale úprimne, lebo ja by som tiež niektorú z vás brala za susedku, hoci aj vzdialenú ale škoda, že sme tak veľmi ďaleko od seba 😒

mirustek1
6. mar 2010

diky,odovzdam pozdravy Ivet 🙂
u nasa je sice chladno,ale svieti nadherne slniecko,tak som sa bola prejst do obchodu s Emkou na peso,super je vonku
moj muzik isiel na lyzovacku dnes,to mal uz dlhsie dohodnute s jednym znamym a zajtra ide do Nitry,tak ja budeme s Emkou same,asi pojdem k nasim na obed 🙂

mirustek1
6. mar 2010

monikat-ako dopadne torta,potom napis,dala by som si z nej.... 🙂 na torty je odbornocka cessy,ta pecie krasne 🙂

cessy
6. mar 2010

ahojte......nestiham vas asi citat.....
mirustek ale kde odbornicka...pekne sa to pri tej poslednej ukazalo, aka som ja veru odbornicka ☹

denduska
6. mar 2010

sacherka, mnaaaam to ja zboznujem..ja to neviem urobit, ani sa nesnazim, stale cakam na mamkinu 😀

cessy a co sa stalo s tortou? som si nevsimla... 😕 ale ved to nevadi, aj majster tesar sa utne 😉

My sa asi vyberieme do zoo s Emmkou, sice prejdeme tak stotinu z celej vyhliadky, ale aspon sa vybezka, lebo je nejaka nervnaaa 😠

mirustek1
6. mar 2010

denduska-pojdete do zoo k nam do Bojnic? 🙂 aj my chodime kazdy rok,ale skor v lete 🙂