Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
26. jan 2009

akurat som inac dokojila

monikat75
autor
26. jan 2009

ja som si aj myslela že si šla kojiť lebo si si nám trošku odmlčala 😅

jeliska
26. jan 2009

alebo si nebudem robit vodicak vsak v ph na aute jazdit to je horo vobec sa nikam nedostanes vascinou aj prejdes pesi ale aj tak najrychlejsie je cesta metrom nooo lepa sa mi na paty tie ceske slovicka 😀

jeliska
26. jan 2009

a vy co boli ste uz kojit alebo vas to este caka 😒

monikat75
autor
26. jan 2009

vidíš vidíš a tí češi keď žijú na Slovensku tak budú říkat až kým neumrú oni sú taká povaha

denduska
26. jan 2009

ja som v tt este nikdy nebola...a to som uz bola vselikde na slovensku...mate tam aj krizovatku so semaforom? 😀 to bol vtip 🤐 😅 😅 😅
radsej si urob v prahe...teda aspon podla mna...

monikat75
autor
26. jan 2009

ja som naposledy kojila o 21.OO takže neviem dokedy ešte vydrží buvať

jeliska
26. jan 2009

dendi tak to berem budes nas osobny sofer ale potom si kup nejaky mikrobus 😀 😀 alebo sa ti nanho poskladame a najlepsie keby ste sa prestahovali sem do ceska aby sme si boli na blizku 😀 😀

denduska
26. jan 2009

ja som kojila niekedy o desiatej..tak snad potiahne emmka do takej jednej

jeliska
26. jan 2009

dendi mame aj 5 semaforov akle nevim vi natej ukrajiny to tam je len pole cha

denduska
26. jan 2009

jeli, no sak draheho by vzali do IKEMu ale ja som to zatrhla lebo sa mi nechcelo zasa stahovat...no ale to som nevedela ze tam byvas ty 😉

monikat75
autor
26. jan 2009

to koho si myslela že na ukrajine - lebo Revúca je stredné Slovensko - BanskoBystrický kraj a denduska je od Turčianskych Teplíc - to len momentálne je v KE ale aj to je dosť ďaleko od hraníc 🙄

denduska
26. jan 2009

tam neni pole, tam su take lesy, ze sa ani neodvazis z auta vystupit, lebo vraj v tych lesoch chodia pohranicne straze - vojaci.colnici, lebo tam sa pasuje jedna radost 😕

denduska
26. jan 2009

no monci ma pravdu, lebo tu v kassavaros mame blizsie na madarov 😀

monikat75
autor
26. jan 2009

inak ženičky koľko plánujete detičiek lebo ja mám dve a aj párik takže som spokojná a viac neplánujem vždy som chcela chlapčeka a dievčatko a ten hore ma vyslyšal a sú aj zdravučkí takže som šťastná no keď neberiem do úvahy tie Marekove problémy terajšie - ale to je nič - to prejde

jeliska
26. jan 2009

deni tedaaa a mohla si byt moja susedka ja som mala namysli kosice ale to len zo srandy ja viem ze ste stredne slovensko esteze tak 😀 noo aj my mame blizko madarov ale ti su v poho aj ukrajinci i ked ste skoro kvoli nim boli bez plynu xixi

monikat75
autor
26. jan 2009

veru dendi aj my máme dosť blízko maďarov - teda k hraniciam takých 40 km ale už 15 km od nás začínajú madarské dedinky a tam so slovenčinou veľmi nepochodíš tam len nemírtem a si skončila

jeliska
26. jan 2009

moni mne je jedno kolko mi pan pozehnana tolko budem mat ale tak tri mi stacia aj dve 😀 inac vy z kokych surodencov pochadzate

monikat75
autor
26. jan 2009

no a ste nám pomohli naši českí susedia s tým plynom ale už je to v pohode aj keď mi nebolo všetko jedno lebo mi v dome máme tiež len plynové kúrenie takže by bola sranda keby fakt nepustili ten plyn

jeliska
26. jan 2009

elina mi nechce zaspat tak ju idem uspat ☹

jeliska
26. jan 2009

moni vsak to hej a najhorsie by dopadli na vychode kamoske uz dochadzali paliva 😒

monikat75
autor
26. jan 2009

jeliska ja mám jednu sestru a tá býva pri Košiciach - v Čani- dendi ty to asi poznáš - aspoň z počutia určite tam sa vydala aj si postavili domček a má jednu dcéru už 14 ročnú slečnu

jeliska
26. jan 2009

moni asi nam denisa utiekla ja somkonecne uspala teda skor elina sa uspala sama

monikat75
autor
26. jan 2009

no tak vidíš aké máš zlaté dieťatko ja Mareka nechávam tiež samého zaspinkať lebo pri Veronike som urobila chybu - pri nej som vždy bola keď zaspávala a horko ťažko som ju to odnaučila vlani na jar, lebo s takým veľkým bruchom som sa už nezmestila k nej na posteľ a teraz už spinká sama v svojej izbičke a v pohode
veď aj teraz som pri nej a ona spí ako dudok 😔

denduska
26. jan 2009

tak ja by som chcela este jedno - chlapceka ak by sa dalo, tatino totiz tuzi po synovi...ja vovnutri by som radsej dievcatko 😅

ten plyn ani nespominajte..my mame doma v obyvacke krb a v kuchyni velku pec aj na varenie ak by bolo treba, skor ma stvalo ze moja rodina vo velkomeste pomrzne..lebo tu vsetko na plyn a amen.

jeliska
26. jan 2009

asi som to zariekla uz je hore 😒

jeliska
26. jan 2009

deni aj ja by som chcela dievcatko ale tibco chlapca ako kazdy chlap
😉

jeliska
26. jan 2009

ja elinu ucicikam ale ona jak zatvaram okamzite zdvihne hlavu a uz krici

monikat75
autor
26. jan 2009

veď ja už budem musieť pomaly končiť lebo ráno skoro vstávam ideme s Marekom ku doktorke - zase, kvôli tým teplotám a tomu kašlu - aj keď to nie je také vážne ale keďže je to malé bábo tak radšej ideme

monikat75
autor
26. jan 2009

vidíš jeliska je malinká ale už je vybitá - to sú tie naše detičky huncúti oni vedia ako si vydobiť pozornosť 😝