Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
26. jan 2009

ok moni tak vam prajem aby ste sa toho kaslu aj teploty nadobro zbavili a drzim palce a dobru nocku prajem a krasne snicky ja este tu budem cakam manzela 😵

monikat75
autor
26. jan 2009

aj vám obom dobrú noc a krááááááááááááásne sníčky už sa teším na zajtrajší pokec pa pa

denduska
26. jan 2009

ja som inak jedinaaacik ☹ hrozne aj ked vlastne mi to az take zle neprislo lebo tu byvala s nami sesterka z Revucej, chodila tu na strednu 😉

jeliska
26. jan 2009

to hej ale asi aj vie ze som jej nedala na veceru kasu a nejdem spat tak aj takto ma vola teraz som jej pustila premietackua to vacsinou zaspi ked kuka na anjelickou

denduska
26. jan 2009

moni dobru nocku a malemu vela zdravicka

jeliska
26. jan 2009

deni neuveris ale co poznam denisy tak vsetky su jedinacikovia asi to je osud mena ☹

jeliska
26. jan 2009

a teraz ma napadlo mam tetu ona je americanka a ta ma 6 surodencov takze to neplati ☹

denduska
26. jan 2009

ja moznam jednu ale ta ma o dost mladsieho brata a len sa bili cele detstvo taze asi je lepsie v tom pripade byt jedinacik 😀

denduska
26. jan 2009

ale tak v amerike je vsetko ine 😀

jeliska
26. jan 2009

inak este si mi neodpovedala co mas v zajtra na plane a ozik vy uz mate kupeny dom alebo to byvas u svokry som to nejak nepochopila

jeliska
26. jan 2009

pytam sa preto keby ste sa stahovali sem 😉

jeliska
26. jan 2009

ci je este moznost

denduska
26. jan 2009

no v tepliciach mame dom..... a tu som u nasich, teda mojich rodicov, ale to je tiez dom. ja som domovnicka 😀 😀
ale s drahym sme pred svadbou byvali v malom bytiku a tam bolo najlepsie...no teraz by sme sa uz nepomestili a terajsi naz dom stal tolko ako ten minibyt a este mame aj obrovsku zahradu...

denduska
26. jan 2009

a zajtra neviem..podla pocasia...dnes lialo 😠

no to nevadi ze mame dom, moj muz je taky ze nikde dlho nevydrzi, on sa rad stahuje a renovuje a tak...takze az ho to tam prestane bavit a vsetko bude urobene...

jeliska
26. jan 2009

ok task mozem ratat s tym ze sem pridete 😉 alebo my k vam lebo my nemame ani byt ani dom ale chceme si brat hypoteku ale az ked ja zacnem pracovat ale bojim sa toho ze nam nedaju lebo teraz po fina. krize som pocula ze banky tak nepozicavaju tak uvidim ako bude 😅
ale skor by som chcela byt ako dom muz zas naopak ale mna nebavi kopat na zahrade ale keby bol bez zahrady tak to berem 😀
tu v ph svietilo slniecko dufam ze aj zajtra bude normalne horko 😀

denduska
26. jan 2009

jaj jeli, idem ja spat..nejak ma zacali stipat oci z tej obrazovky, tak nech neoslepnem dozajtra a mozeme dalej pisat

denduska
26. jan 2009

no hovor mi daco o hypoteke sak my ju mame...a to su platby 😠

jeliska
26. jan 2009

mozem sa spytat aka cena sa pohybuje tak vo vasom okoli lebo tu aj v tt dvoj-izbovy byt cca 2,500000

jeliska
26. jan 2009

ok idem aj ja spinkat a zajtrea vecer inac idem varit bryndzove halusky mnnnam dufam ze sa mi podaria
tak krasne sniiicky cmuk posielam 😀 😲 😲

denduska
26. jan 2009

no tu v KE co som pozerala minule inzeraty, 1,5 az dvojizbovy byt boli za 1,5 miliona az do tych 2. 2,5 to sa mi uz zda vela 😕

denduska
26. jan 2009

joj mnaaaaam, zasa si mi narobila chute na noc, ako minule ked sme tani radili, hrozne 😀
tak bru nocku a nech aj eli pekne spinka 🙂

jeliska
26. jan 2009

aj emmuska 😉

monikat75
autor
27. jan 2009

Ahojte tak my sme boli ráno s maličkým u tej doktorky - predpísala mu antibiotiká a sirup na kašel - zase sme o 5 eur ľahší to je strašné aj u vás sa tak rýchlo rozkotúlajú tie peniažky 😢
Jeliska veď môžte mať dom a nemusíte mať nič posadené len trávičku v strede bazénik prípadne pieskovisko pre deti. Ja bývam tiež v dome a síce moja mama sadí ale ja vôbec nemám vzťah ku pleniu okopávaniu atď. Ale napríklad zaváranie to ma baví - a vlani bola slušná úroda takže sme zavárali jablká, hrušky, slivky, marhule, čerešne, černice aj lekvár sme varili no a ešte samozrejme uhorky a lečo. A to skoro všetko som zavárala s veľkým bruchom tesne pred pôrodom, ale aj manželík mi pomáhal jeho zaváranie tiež baví.
Pekný deň prajem - u nás krásne svieti slniečko, konečne, takže hneď mám dobrú náladu. 😎

monikat75
autor
27. jan 2009

a ešte niečo tým som chcela jeliska povedať že ak sa moji rodičia raz pominú tak ja sadiť určite nebudem - len jahôdky si nechám zasadené lebo tie máme všetci radi a inak bude len trávička a ovocné stromčeky a keď budú peniažky možno aj ten bazén raz bude...

denduska
27. jan 2009

no veru tie peniazky ani sa to nezda ked su to take "drobne" kolko je to penazi..ved dvacka je teraz pre mna PENIAZ s velkym P. 😝
my nemame nic zasadene, akurat som sadila gladioly na jar ale tie az vyrastli, mi vykopal nas pes 😠 😀 a ja som strasne chcela mat nasadeny hrasok, lebo milujem cerstvy hrasok ale manzel ma zrusil ze kto sa o to bude starat, pritom to nevyzaduje extra starostlivost 😠
no a mame 4 rozne jablone, 2 slivky, ceresnu, maliny a tych som sa teda objedla mnaaaam, stale som si nazbierala cerstve mnaaaam...a este ribezle mame...a nad domom v lese lesne jahodky a cernice..takze sa da, aj ked medvedov sa bojim uz som jedneho stretla zoci-voci, tak uz do lesa velmi nechodim 😅

aj my mame dnes slnko, je to uplne ina nalada hned 🙂

jeliska
27. jan 2009

ahojte krasenky 😉
moni takze ste na antb no aspon ze vam zaberu a uz sa toho konecne zbavite.Inac vies ze si ma dostala, lebo teraz aby som pocitala kolko je 5 eur 😀 my este nemame takze sa tesim ked pojdem na Slovensko a uvidim ani som ich este nevidela no nebola som od Noveho roku tak ani nemam kde.
Inac teraz aka je situacia ked mate to euro aj zdvihli ceny alebo uz nie?
No co sa tyka toho domu tak to asi nehrozi peniazky nemame a hypoteku nam tazko daju tak asi budem e v podnajme akurat taky zahradny domcek si mozme kupit 😀
My sme byvali v Tt a tam sme mali 2 are zahrady tak som si uzila 😝
No u nas dnes nebolo pekne pocasie ale aspon neprsalo .Zajtra ideme na vylet tak sa musim pomodlit nech je krasne 😵
Inac teraz som dala elinu spat okolo 18,00 a asi bude dlho spat jak to tak vyzera lebo cez den vobec 🙄
tak sa zatial opatrujte ja tu budem a popritom kuknem co bezi v tv pap 😉

lucinka1104
27. jan 2009

Mne spal lUky tiež doterz zase pôjde po 22,00 😝 som unavená ako kôň.....
vy tu toho teda napíšete vôbec vás nestíham, lebo cez deň som bd s malým alebo upratujem a a večer je krpec dlho hore.
Do 7 mesiaca som bola často na nete , keĎ bol hore lebo kam som ho dala tam bol no teraz to neustriehnem , všade sa stavia, potom padá , chodí kde sa mu dá.....lozí no neustriehnem ho 😝 tak mám čo robiť a večer zaľahnem o 23,00 a čítam kým vládzem 😀

jeliska
27. jan 2009

ahoj lucinka ale vacsinou sme tu iba vecer ked deticky spinkaju 😀

jeliska
27. jan 2009

inak uz ti lukasko leze tak to je sikula nasa ani sa neplazi ani neotaca iba kope s nohami ostosest a ani este nesedi no aspon mam relativny pokoj 😀

monikat75
autor
27. jan 2009

ahoj jeliska ešte si tu?
no tak my máme kurz 30.1260, takže 5 eur je niečo cez 150 Sk nechce sa mi to presne násobiť. Zatiaľ čo ja sledujem tak ceny potravín sa nezmenili a ak tak nijak rapídne lebo som si to nevšimla ale napríklad moja kaderníčka tá zdražela v priemere asi o 50 Sk lebo som bola minulý týždeň na strihanie a farbenie a som zistila že akosi nejak veľa eur si zapýtala no čo už keď chceme byť krásne tak to niečo stojí 😝
ahoj lucka takže už je malý huncút však už musíš byť v strehu no a v ohrádke alebo postieľke už tiež nechce byť alebo už sa pokúša odtiaľ vyliezť? ja si to už presne nepamätám aká bola moja Nika už má skoro 5,5 roka takže už len podľa fotiek spomínam že aká bola huncútka