Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
27. jan 2009

moni ahoj a prepocitavas si alebo uz to beres automaticky?

monikat75
autor
27. jan 2009

no ešte stále prepočítavam ale už si začínam zvykať hlavne pri malých čiastkach ale tie väčšie mi ešte robia problémy na tie si beriem eurokalkulačku asi to nejaký čas potrvá kým si zvyknem vôbec neprepočítavať

jeliska
27. jan 2009

no teda to nezavidim inac co ako ste sa mali cez den a co robia detusky 😉

lucinka1104
27. jan 2009

jeliska ano lozí ,ale začal keĎ mal 8,5 mesiaca , teraz ho to už moc nebaví radčšej sa stavia okolo nabytku , chodi v postieľke dookola,alebo v obyvačke okolo stola......
moni vydrží mi tam len chvíľu ....
ja tiež prepočítavam a asi budem dlho...
keď som robila cv nemecku aupair tak tam prepočítavali aj po 2 rokoch 😝
inak sorry za chyby ale malý mi tu ťuká 😀

jeliska
27. jan 2009

luci tak aspon mas zabavu inak si sa tu dlho neukazala ☹ akurat cakam manzela z prace ale ten dojde az po 23,00 elina mi spinka tak aspon mozem byt na nete 😉 a co vy robite

monikat75
autor
27. jan 2009

ja som tu len jedným očkom lebo sledujem Panelák 🙂

jeliska
27. jan 2009

a ja zase ordinaciu 🙂

denduska
27. jan 2009

caute baby. ja by som aj pozerala telku ale ked mala zaspi tak musim byt tu blizko, lebo my sme na hornom poschodi, nemozem ju tu nechat, a telka tu nie je..takze tak
ja neprepocitavam, co je and 10 eur je uz pre mna drahe 😝 😀

jeliska
27. jan 2009

ajooj dendi ako si sa mala akurat mam reklamu a este si chatujem so segrou tak budem tu tak vselijak 😀

denduska
27. jan 2009

dnes celkom fajn..boli sme s emmkou pozriet v praci mojho sefa 😀 bol zlaty strasne a daroval emmke hrncek a napisal jej tam dnesny datum akoze pamatny den navstevy 😀 inak som len tak svistala s nou okolo nasho oddelenia lebo tam je samy bacil 😝

a vy ako...?

jeliska
27. jan 2009

my sme boli na obed u kamosa ale obed som robila ja tie bryndove halusky tak ze boli super

jeliska
27. jan 2009
monikat75
autor
27. jan 2009

jeliska a ty pozeráš ordináciu na Prime - tam je to aké lebo tá naša slovenská ešte nejde až od budúceho týždňa asi začnú

jeliska
27. jan 2009

prave mi sestra pisala ze ide az od pondelka ja kukam na nove 😀

jeliska
27. jan 2009

tak uz mi skoncilo a ako panelak 😎

monikat75
autor
27. jan 2009

aj panelák už skončil ešte pred deviatou a maličký sa hneď potom napapal a zaspinkal zlatúšik aj Eliška už spinká
inak s tými haluškami si mi narobila chute musíme si aj my s manželom tento týždeň spraviť 😝

jeliska
27. jan 2009

no ibaze tu je tazko zohnmat bryndzu tak sme mali so slaninou a so zelim ☹

denduska
27. jan 2009

jeli, odpisala som jej....

monikat75
autor
27. jan 2009

to fakt v stovežatej Prahe nemajú bryndzu teda ja chápem že je to typický slovenský výrobok ale že by ho tam nemali vidíš mohla som ti poslať 🙄

jeliska
27. jan 2009

deni citala som pekne si jej napisala
prave som rozmyslala ci mam prispet so svojou skusenostou alebo sa na to vykaslem nechapem takych ludi vsak to by ma manzel asi zabil keby som mu to len navrhla a to som otehotnela svatbu sme neplanovali a nemali sme kde byvat vsetko sama som si zariadila od nasich ani svokrovcov som nechcela ani korunu a aj teraz sme sami v ph nikoho nepozname a v pohode nechapem take baby ani muzov a potomkeby cakali prve a pridu naraz osemrocata ako sa stalo v amerike atak tych 7 dam prec co ooo 😠

jeliska
27. jan 2009

moni no to si mi mohla poslat mnam nemala som ani nepamatam 😀

lucinka1104
27. jan 2009

malý práve zaspal a ja upratujem 😝

jeliska
27. jan 2009

eli prave idem kojit 😉

denduska
27. jan 2009

joj mnam bryndza mnamky mnamky
jeli, napis jej, ja tomu fakt tiez nerozumiem, uznavam su nejake extremne pripady kedy sa tomu neda vyhnut ale peniaze medzi ne rozhodne nepatria 🙄

rejocka
27. jan 2009

🙂 ahojte no vidím,že ste sa dobre rozpísali,čo som tu nebola,som chorá,tak som len na skok,príjemný večer.papa 😉

monikat75
autor
27. jan 2009

rejocka tak skoré udravenie ti prajem 🙂
inak jeliska aj ja som bola zase kojiť a dúfam že teraz už zaspinkal na dlhšie

jeliska
27. jan 2009

a vitaj rejocka no my sme uz zaspinkali znovu dufam 😎

denduska
27. jan 2009

my sme tiez kojili a myslela som ze spinkame ale nejako sa mrvime 😕

jeliska
27. jan 2009

no my uz hajame a vypluvame dudel

monikat75
autor
27. jan 2009

Marek tiež zaspinkal ale ešte ho počujem ako chudáčik v spánku kašle 😔