Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
22. jan 2009

Tani, ona spávala tak od tej dvanástej do druhej - pol tretej. A ona spávala cez deň dosť dlho, aj ako 3,5 ročná a keď bola v škôlke tak aj dlhšie. Len teraz už nechce spať ani v škôlke ale nečudo, veď už má skoro 5 a 1/2 roka.

tana012
22. jan 2009

robim sice len 3 dni,niekedy4,ale potom do konca tyzdna sa snazim z toho dostat.

tana012
22. jan 2009

my by sme si teraz pospali,co?len keby sme sa mohli vratit do skolky.juj ci nam bolo dobre

monikat75
autor
22. jan 2009

Ako myslela si, že sa snažíš to dospať. A ty robíš kuchárku ak si správne pamätám? V nejakej reštaurácii alebo hoteli?

monikat75
autor
22. jan 2009

Máš pravdu, veruže to boli zlaté detské časy, ktoré sa už nevrátia. 😖 Ja by som si aj mohla pospať, aj teraz, keď maličký spinká, ale ja som radšej tu na chate.

tana012
22. jan 2009

ano dospat.robim v restauracii,vedla mame hotel a ja robim ranajky.zacinam o 6.30

monikat75
autor
22. jan 2009

No Tani, vidím, že Jeliska a Denduska nám niekde odišli, takže sme tu len my dve, nevadí, popíšeme...

denduska
22. jan 2009

monika, ja som povodom z KE, odstahovali sme sa do TR, ale teraz spom tu na dva tyzdne s malou...manza je prec totizto na kongrese, jak mu fajne.

inak nasa emmka tiez ma len take 20-30 minutovky spanku....tak 4 krat za den a dost.

tana012
22. jan 2009

neviem aka je velka revuca,ale idem napisat mame mail,ako sa volaju nasi znamy

monikat75
autor
22. jan 2009

Prepáč Denduska, ty si ešte tu, som myslela, že už tu nie si. Môj malý, keď je dnuká, tak spinká väčšinou tak 45 minút, maximálne hodinu, ale vonku si pospí aj 2 - 3 hodiny, zlatúšik, aspoň má mamka chvíľu aj pre seba. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
22. jan 2009

Táni Revúca je malé mesto /14000 obyvateľov/, ale nepoznám všetkých, ale náhoda je blbec, ako sa vraví. Keď majú nejaké u nás frekventované priezvisko, tak možno budem poznať.

denduska
22. jan 2009

ja som tu tak napoly, lebo teraz sa mala zobudila 🙂

inak moja sesterka byva na Ivana Krasku...

tana012
22. jan 2009

napisem,ked mi pride mail,teraz mi prisla moja jedina kamaratka,tak sa ozvem neskor.pa pa

monikat75
autor
22. jan 2009

Denduska, viem kde je tá ulica, okolo nej chodíme, keď idem s malou do škôlky. Aj ja už budem nateraz končiť, idem dačo zjesť. Ozvem sa neskôr, zatiaľ sa majte.

ada11
22. jan 2009

ahojtééé 🙂

rejočka, gratulujem ku krsniatku 🙂 aj ja by som chcela, ale brat sa nemá k činu 😀

jeliška, my sme boli busom, keď mala Maťka 3 roky, spala vzadu v päťke, ja som ju fixovala ako sa dalo mojím telom, no a keď pôjdeme s Anet tak bude asi na mne n manduce. 🙂

dnes som bola u Dr. tak zajtra idem s Anet na odbery, lebo ešte stále teplotuje ☹

jeliska
22. jan 2009

ahojte kocky pojdeme okolo druhej na prechadzku lebo je vonku fakt skvele krasne svieti slnko, sa cudujem ze u vas nic , vsak nie sme od seba tak daleko 😎

jeliska
22. jan 2009

ahoj adi to ma mrzi ze este stale mate teplotu hadam tie odbery nieco zistia 😕

jeliska
22. jan 2009

inac rozmyslam ze asi pojdeme do tt na vlaku konecna je v blave a odtial prestupime ,lebo busom je to na dost 5,5 hod 😝 a vam to kolko trva ked idete?
nusim si este precitat co vsetko baby napisali nejako nestiham, a idem si dat obed 😀

jeliska
22. jan 2009

monika nasa elina prespi cez obed na 20-30 min a poobede na 40-60 ako kedy a niekedy este pred vecerom 😀 predtym spavala 2 hod pred a 2 hod. po poludni to bolo super teraz po 6 mesiaci uz sa jej nechce 🙄

ada11
22. jan 2009

jeliska, nám to trvá cca 6 hodín, lebo niekedy mešká, čo sa týka príchodu do Prahy, od nás ide o 23,55 hod a príchod má 5,45 hod. stáva sa často, že príchod má až okolo 6,00. Môj muž by chcel ísť Pendolínom z BA, ale to je o ničom, lebo od nás by sme museli ísť do BA, čo je cca 100km a najhoršie je to, že z BA ide Pendolino okolo 5,00 ráno, takže to by sme sa nemali ako dostať do BA 😉

lucinka1104
22. jan 2009

Ahojte ja posledné 3 dni dáko net nestíham....mne mal LUkynko čo sa spania týka režim dve hod hore dve hod spať až do 8 mesiaca teraz spí väčšinou 3 x denne doobeda hodinu pol, poobede hodinu a povečer 40 minút....a večer chodieva okolo 21,45 čo som rada, lebo chodieval až pred polnocou....do rána je hore tak 3 x

ada tei teploty ma mrzia, určite to nie su zubky alebo zapal stredného ucha náš drobček mal prednedávnom 😖

monikat75
autor
22. jan 2009

Ahoj Lucka, teraz som si pozerala Lukáškove fotky, v ktorom týždni sa narodil, lebo bol veľmi malinký. ale teraz je z neho veľký fešák a nikto by nepovedal, že sa narodil taký maličký. som rada, že napriek tým počiatočným ťažkostiam sa z toho dostal, a je zdravý a robí vám radosť. 🙂

denduska
22. jan 2009

caute baby, tak moja emmka dnes zalomila,polozila som ju a uz aj spala.to sa uz davno nestalo 😕

pocuj monika,musim zistit ci nahodou aj sesterka nenosi deti tam do skolky, akurat neviem presne kolko maju rokov ti chlapci,ci nahodou jeden nie je uz na skolku stary a druhy este maly 😀

ada11
22. jan 2009

lucinka a aké mal príznaky, teplotu, chytal si aj uško alebo otáčal hlavičku na tú stranu, na ktorej mal to postihnuté uško? To sú také najtypickejšie príznaky u detí, ešte aj výtok z uška.

monikat75
autor
22. jan 2009

ahojte ada a denduska, asi sme tu zatiaľ len my tri, ja idem za chviľu uložiť dcéru /môže byť dnes dlhšie hore lebo zajtra nejde do MŠ lebo ideme s ňou k zubárke dúfam že to zvládne v pohode - idú jej blombovať zúbok 😢

tana012
22. jan 2009

pekny vecer,tak ja mam par minut.Lucinka,tvoj chlapcek bol fakt taky malilinky,ale nastastie je teraz velky chlapisko 🙂 .Tvoj bol prilis malinky a moj bol privelky,takze po 24 hodinach mi nakoniec robili sekciu.
jeliska

tana012
22. jan 2009

jellucinka-nepisala som na porovnanie,lebo viem ze moj problem je nic pri tom vasom.ja som len tak napisalaiska-nezistila som meno len viem ze chalan sa vola noro

tana012
22. jan 2009

boze,cele sa mi to domotalo,maly mi tu sedi a tuka do klavesnice,takze 2 odkazy sa zmiesali 🙄

tana012
22. jan 2009

jeliska-maju maleho synceka asi 5-6 rokov ma.

tana012
22. jan 2009

odchadzam,uz som vsetko domotala,tie odkazy o norovi su pre moniku