Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

kkkatarinkaaa
30. júl 2009

ahojte dievcence...

no, teraz sa tu prispieva a pise ovela pomenej-ale toa si patri k letu...ked je vonku teplo, krasne, tak kazdy beha tam...a este aj ,,uhorkova,, sezona a same zavarania, dzemy....ved bohuzial o chvilu je tu jesen a zas sa to tu rozbehne...neboj nic cessy
🙂 🙂

prave so bola odviest kamosku na bus....bola ma pozriet, este zo skoly, z vychodu jaj ale bolo fantasticky.Taka bola natesena z toho mojho bruska . Pracuje v Rakusku a samozrejme neprisla napazdno...take nadherne veciciky doniesla pre nasu malicku, jaj no krasne su 😵 Potom ich sem hodim, do albumu. Teraz idem poupratovat a na obed pride zasa sestra , sice len dozajtrajsku rana sa zdrzi, ale aspon sa po dlhooooooom case uvidime..

ja som minule volala o vysledky z krvicky, tak ze mam nizsi hemoglobin....ale ani sa nad tym prilis nevzrusujem...nohy katastroficky opuchnute- ale ani to ma uz nerozhadze...uz zajtra koncime 36tt
😅 takze uz ozaj vydrzim aj neviem co 😵
5.8. idem este na poradnu k svojmu dr. a potom 6.8. uz za dr. do nemocky 😵 tak uvidiiiiime 🙂 uz som zvedava co mi povedia.... 🙂

no idem ja upratovat a varit a cakat navstevu....opat niekedy nabuduce ahojte a pekne dniky vsetkym 😎

mirustek1
30. júl 2009

ahojte-my sme boli v meste,tak teraz Emka buva,mali sme stretko s kamoskou,tak teraz vegetim

monikat-dalsia noc bez papania,asi sa to naozaj pomaly nauci,ked sa rozhodnes prestat kojit,mozno potom ti prespi,ale vela noci preplakala

kkatarinka-ku koncu porodu byva nizsi hemoglobin,tak uz to pomaly budes mat za sebou,ale tie horucavy ti nezavidim

ja musim ist balit veci,ale sa mi nechce,zajtra odchadzame,tak tu nebudem.....potom sa ozvem,vsetky sa majte krasne,bude mi pisanie chybat

denduska
30. júl 2009

ahojte, my sme doma a vybalujem periem zehlim..ach boze ako to NEZNASAM!!! 🙄

tinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikat75
autor
30. júl 2009

ahojte, mirka prepáč, som ti zabudla zablahoželať ku Kubkovým prvým krôčikom, určite si na svojho synáčika hrdá, že už sám chodí 😉 vidíš že si sa dočkala - ja viem že si to písala už dávnejšie a už vtedy som ti to chcela napísať ale som zabudla
inak baby, dnes ráno som sa riadne nas...la, tak si predstavte, že raz za čas chodím pozerať na bazár tu na koníkovi a čítam v rubrike darujem, že niektoré žienky sú v zlej finančnej situácii a prosia o nejaké vecičky pre svoje deti, tak som už párkrát poslala za poštovné na dobierku veci po Veronike, aj tak mi to tu len stojí a zavadzia, tak keď to má niekomu pomôcť tak prečo nie, no ale zatiaľ mi všetky ženy vždy balík prevzali až dodnes - tak sa mi vrátil balík za ktorý som už predtým zaplatila 3,20 eur a ešte som dnes musela zaplatiť 2,2 eura, takže som stratová 5,4O eur - no nerozčúlilo by vás to - tak som sa rozhodla, že už nikomu nič na dobierku zadarmo posielať nebudem, hoci možno by sa to stalo len raz ale ja nie som milionárka 😠

mirustek takže zase balíte a ty denduska pre zmenu vybaluješ 😝
katka takže máš pred sebou posledný mesiac tehotenstva, neboj ten už zbehne ako voda a ty už onedlho budeš držať svoju dcérenku v náručí 🙂
inak ja som dnešný deň prežila pri sporáku - ráno som varila zelenú fazuľku, potom som vyprážala cuketu a poobede sme zase kúpili 10 l malín, tak som varila lekvár - a to máme kuchyňu na slnečnej strane, takže som tam mala asi tak 35 stupňov - ale ten lekvár stojí za to - máme ho najradšej zo všetkých
no zase som sa rozpísala, tak už končím 😉

jeliska
30. júl 2009

AHOJTE
Ospravedlnujem sa ze vobec k vam v poslednom case nechodim .Nemam vobec cas co sme sa vratili zo Slovenska tak tu mam este stale kamosku +sestru a furt niekam behame a kukame po Prahe tak nestiham anií nevarime ale nastastie manzel bol mimo tak mu to nevadilo.Inak konecne spravil vodicak uz ma z neho porazalo. 😀 Aspon mozme kupovat auto.
Vsetkym k narodkam blahozelam z celeho srdiecka a monika aj tvojmu Marwekovi co budete oslavovat v sobotu, lebo neviem kedy sa zase dostanem k netu.Cez vikend mi ma prist este brat z Francuzska + tato tak by mali u nas trochu pobudnut tak nebudem mat urcite cas 😅
Co sa tyka noseni kocikov tak ja este stale nosim nas ale uz si ziadam o pomoc i ked som ho aj sama nadvihla ale teraz s bruchom to nejako nejde 😕
Ideme zase prec tak sa majte krasne a krasny vecer

mirka099
30. júl 2009

ahojte, uf tak dnes bolo riadne teplo.. a ja som sa zas vytperila na nakupy... 😲

moni dakujem, to ano som hrda.. aj ked sa boji pustat na dlhe vzdialenosti, sem tak taku kratsiu zvladne.. cize este to nieje to prave orechove 😀 ale ajtak sa tesim, uz sa pekne po vonku prechadzame za jednu rucicku, to doteraz nechcel... keby si nas videla pomyslela by si ze co za pavicu namyslenu sa tu teriga 😀 tak sa z neho tesim 🙂 🙂 🙂

denduska vitaj doma 🙂 dufam sa s nami podelis o fotecky 🙂

jaj moni este som chcela k tej dobierke.. napr. u nas je taka nezodpovedna postarka, ze bezne mi nedoruci ten zlty papierik.. a ked viem ze mi ma nieco prist a nechodi to, radsej sa chodievam spytovat kazdy den na postu (mam ju blizko) uz som sa na nu aj stazovala a nepomohlo.. tak mozno dotycna ani nebola na chybe. Ale chapem ta ze ta to nahnevalo, aby si este ty platila za to ze nieco darujes... 😨

cessy
30. júl 2009

ahoj jeli, tvoj muzik je teda sikovnik, ggratulujem mu....konecne 😀

denduska takze uz ste doma??ako bolo, uzili ste si??

cessy
31. júl 2009

dobre ranko, co dnes budete robit??pred nami zas dalsi horuci dnik 🙂

mirustek1
31. júl 2009

ahojte-takze ja balim,ale toho je,stale rozmyslam co este,aby Emka vsetko mala,ta uz lezi a ked sa vyspi,pobede chceme vyrazit.Tak si uzivajte tie krasne dni a nech sa deticky drzia,papa

denduska
31. júl 2009

caute, ano uz sme doma...no fotky, ehm, mame kopu, az na to ze to fotil vsetko moj muz a ma ich vsetky vo svojom pc a v nejakom takom formate, ktory moj pc nevie precitat, cize ich musi kazdu po jednej prerabat..viete si predstavit ako sa mu chce 😠

ideme sa dnes kupat do aquaparku, lebo je hrozny hic...

no zazitky s postou by som mohla rozpravat 🙄 moni, mna by to teda nas.alo na tvojom mieste takisto 😠

denduska
31. júl 2009

ahaa, este som sa zabudla "pochvalit"....emmke dost nabehli tie licka nacerveno, od ekzemu, aj po telicku sa jej vyhadzuju flaky, bodky a vselijake tvary, takze teraz sme na bezlepkovej, bezmliecnej bezvajecnej diete, a hlavne ja, lebo by ste neverili ze v com vsetkom je mlieko, teda takmer vo vsetkom, nemozem takmer nic jest na co som bola zvyknuta! 😢 no ale pre jej zdravie vsetko, pisem si s jednou slecnou (pani?), neviem) ktora vedie internetovu poradnu pre atopicke deti, podrobne sa vsetko pytala od narodenia ci sme mali tazkosti s pokozkou, stolicou a ake, a kedze moj muz ma atopak na tych rukach po ockovani, vysvetlila mi to velmi zjednodusene tak, ze emmka podedila predispoziciu, uz prve ockovanie ju senzibilizovalo, zmenilo cervnu floru (tak tym ma dostala, to som ani netusila ze daco take je) a zacalo vadit nieco co jem ja, a teraz mozno aj ona.... a ze najcastejsie to byva BKM (aj jogurt)...tak sa testujeme...no ale aspon ako ocistna kura mi to prospeje, lebo ja sa zas az tak zdravo nestravujem 😅 jaaaaj, tak drzte palceky, ak sa jej to zlepsi, to vsak znamena ze dieta musi pokracovat 😀

mirustek1
31. júl 2009

denduska-tak to ti nezavidim,lebo neviem co by som davala malej papat,to musi byt tazke.A ty ju este kojis,ked aj ty to musis dodrziavat?a mate tam take aspon take predajne,kde tie vyrobky nakupis?daju sa aj v lekarni objednavat.No tak sa drzte.......

monikat75
autor
31. júl 2009

ahojte, denduska tak to s tou Emkou ma veľmi mrzí, chúďatko malé, a vlastne aj ty teraz musíš diétovať s ňou, ale máš pravdu, že pre zdravie našich detičiek urobíme všetko 😅
no baby tak môj Marek oslavuje dnes o 15.25 svoje prvé n a r o d e n i n k y, takže takto pred rokom som sa ešte trápila na čakačke a nikde nič a prešiel rok, teda neviem ako vám, ale mne to veľmi rýchlo ubehlo
no a keďže zajtra máme oslavu, tak dneska vypekám - koláčik už mám hotový a ešte večer idem robiť tú jablkovú tortičku aby aj Marek niečo mohol papať, ešte šťastie že manžel ide až do nočnej, lebo inak by som pri malom ani nestíhala piecť
majte sa - prajem pekný deň 😉
a ešte adi už si naspäť z tých Vysokých Tatier, ak áno ozvi sa a veľmi prosím už nahoď nejaké foto - aspoň zopár aktuálnych - veď to vôbec nemusí byť chronologicky zoradené 🙂

cessy
31. júl 2009

ahojte
mirustek ja som myslela ze uz ste na ceste a ty tu pises 😅

denduska juuj, prajem vam aby sa to emke cim skor napravilo a nemali ste s tym hnusnym atopakom problemy. a kam to aquaparku ste isli?? 😕

cessy
31. júl 2009

monikat takze pripravy v plnom prude, pravda... 😕 darceky su uz zabalene?? 😕

kkkatarinkaaa
31. júl 2009

ahojte kocky 🙂

no, ja som konecne dnes ukoncila navstevny ,,maraton,,....od minuleho piatku tu u nas stale niekto bol-brat, kamoska, dnes odisla sestra...bola som velmi rada- to je jasne, len uz padam na nos taka som uz vystavena, ale inak pohoda...teraz idem este spravit nejaku marinadu a nahdzat tam masko, zajtra pride zas kolegyna s rodinkou na grilovacku...tak idem na to a potom si uz len vylozim moje krasne opuchnute nozicky alebo noziska 🙄 a budem si lebedit...
mirustek- ved ano, aj ja som o tom znizenom hemoglobine pocula, ale chce mi aj zaroven dr predpisat zelezo....

ada11
31. júl 2009

ahojte maminy 😉

tak už sme z Tatier doma, bolo super, ach....tak rýchlo to ubehlo, až mi bolo ľúto, keď sme odchádzali 😉 ale aj doma je dobre 😀 dnes som zavárala čučoriedky, mňam 🙂

denduska, tak to stým atopákom ma mrzí, čo ty vôbec papáš ? 😕

jeliska, tak máš stále perno 😕

monika, všetko najlepšie k Marekovi k prvým narodeninám 😉 fakt strašne rýchlo to ubehlo 😕 ach...tie fotky, no ja neviem, ale hádam v auguste neičo poriešim 😀 😝

mirka, Kubko začal chodiť, jejjj...a kedy ? gratulujeme 🙂

mirustek, super, že Emmka sa v noci polepšila 😉 pošli to aj k nám 😀

cessy, tak teda čo kúpime tým našim drobcom ? 😉

mirka099
31. júl 2009

ahojte, som tu len na skok, aj to som sem tajne odbehla 😉 kubik je dnes na prazdninch u starkej, tak mame s muzom svoj vecer 😉
este narychlo, moni dodatocne gratulujem malemu Marekovi k prvym narodeninam... este mam v pamati nasu oslavu, uzite si to, su to momenty ktore sa vryju do pamate navzdy 🙂 🙂

tak ja bezim, este msim potukat nejake prevody co sme si objednavali veci cez net... majte sa pekne. paaaaaaaaaaa

denduska
31. júl 2009

caute aj ja narychlo, moniiiii, vsetko naj Mareckovi, ja som teda truba az teraz som si to vsimla...vysla som z cviku nejak na tej dovolenke. Tak vela vela zdravicka, stasticka 🙂

cessy
31. júl 2009

ada co im kupit, veru neviem. v pondelok ideme na nakupy, tak mozno uz nieco konecne vyberieme. inak tu v TO tych hraciek moc neni. a ten dracik sa moze hambit...tam nikdy nic nemaju 😠

mirka juuuj vy sa mate.....utekaj sa mu venovat, nech nezaspi 😀 😀 😀 😀
a este otazocka, kubko ti bez problemov bez teba zaspinka????ked je na prazdninach???

denduska a ty co budes emmke kupovat na rocik??daj tip 😅

mirka099
1. aug 2009

ahojte... tak mi je smutno bez bobaka 😀 take cudne rano, musim sa premahat aby som uz za nim uz neuekala... ale volala som svokre, krasne spinkal celu noc, co som bola aj prekvapena.. zatial celu noc prespal iba doma..
cessy-v pohode mi zaspi aj inde aj s inymi ako som ja. vlaslne bud s maminou alebo svokrou. je s nimi tolko, ze ich berie ako dalsich rodicov 😀 a niekdy uz aj predtym ked som musela do nemoccnice, alebo len tak do mesta, bol s nimi, on je zvyknuty.. comu som rada... ma vlastne tri domovy, tri postielky, troje kopy hraciek 🙂

denduska, tak teda tu tvoju spravu som si musela dnes precitat druhy krat, trosku zlozita.. aj ja dufam, ze sa vam to cim skor upravi... co sa tyka tej diety...ja by som taku letnu ocistu aj potrebovala, ale ked ja tak luubim papat 😒

denduska
1. aug 2009

caute, tak emmka zaspala....no papa bezlepkove pecivo, piskoty a tak...zeleninku a ovocie..ale jogurty nesmie ani vajicko..zatial sa jej to nezlepsilo....tak uvidime.
mirka ja som priserne hladna, jem cely den, ale to ja ked si ani jogurt nesmiem dat, tak to je katastrofa...

cessy, este nemam vymyslene...som v koncoch ale mysleli sme na kocky megablocks co su od jedneho roka ie najvacsie 😉

lindda
1. aug 2009

cafte mozem sa pridat ja hladam normalnu maicku mojej krvnej skupiny 🙂 je to velmi tazke najst super kamaratku co by sme si sadli som z BA a nemuselo by to ostat iba pri pisani 🙂

monikat75
autor
2. aug 2009

ahojte, tak vidím, že keď je vonku tak krásne, tak nikto z nás nemá čas na net 😉
tak my sme už po oslave Marekovho rôčka, od svokrovcov dostal auto-tatru, tak sme ho včera vozili, taký bol podarený, ešte dostal veľkú futbalovú loptu, lebo svokor ako bývalý futbalista chce z vnúčika samozrejme futbalistu 😝 a od mojich rodičov len peniažky, lebo ja som nechcela aby mu kupovali hračku, radšej mu kúpim keď už ho budú hračky viac baviť, momentálne ho bavia tak 30 sekúnd a ešte aj tak dostane hračky od švagrovcov, no a od nás dostal tie kocky vkladacie a tie navliekacie krúžka
jablková tortička mu chutila - inak manžel vistil super fotku - dali sme ho do stoličky na jedenie - na stolček sme mu položili tortičku a malý sa do nej zahryzol bol rozkošný 😅 len škoda, že sme to fotili na obyčajný foťák, nie na mobil, takže to neviem sem stiahnuť a druhýkrát sa to už nepodarilo odfotiť
dnes ideme ku známym na guláš, manžel s Nikou už išli skôr a ja čakám kým sa maličký zobudí a napapá a pôjdeme tiež, som zvedavá aký tam bude 😉
prajem všetkým pekný deň
lindda môžeš sa pridať, ale či ti to vydrží dlhšie ako jeden deň - a priamo z Blavy tu nie je nikto z nás

lindda
2. aug 2009

cafte jasne ze vydrzim 😀 nevadi ved mozno casom sa niekto prida 🙂 mam vela kamaratok ale nie taku naozajsnu mala som taku ale vydala sa do chorvatska a velmi daleko tak sme uz takmer stratili kontakt co je skoda ale aj tych par rokou stalo zato 😉

laurinkadanielka
2. aug 2009

Ahojte chcela by som si týmto sposobom nájsť kamaratky na dopisovanie.Mám 15 mesačnu dcerku poklebetiť o deťoch a tak o všeličom možnom.

lindda
2. aug 2009

tak my sa ideme za chvilku kupat je tu v ba ako v pekle uz nech sme pri vode bleee 😝

danciacik
2. aug 2009

ahojte. môžem sa k vám pridať?
Laurinkadanielka ja mám 12 mesačnécho nezbedníka

laurinkadanielka
2. aug 2009

ano možme pokecať o všeličom pišeš že maš maleho nezbednika my zase nezbedničku,je to take šidlo male