Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
7. aug 2009

ahojte
denduska aerius??ved ten mam aj ja...ked som bola na posledy u koznej tak mi ho dala na slnecnu alergiu. lebo ze to je sirupcek co aj deticky mozu, tak ked kojim, tak ze si ho aj ja mozem dat

ivet to veru nechapem ani ja, to dietatko musi byt poriadne zmetene.....

denduska
7. aug 2009

mirka, jeziiiiiiiiiiiiiiiiis..hlavne ze si OK! 😲

ivet, no ja mam tiez susedu ktorej mala beha este o pol desiatej po dvore....a oni sa stazuju ze v noci nespi 😅 ....ale inak su mile, kamosky 🙂

mirka099
7. aug 2009

jaaj aj som zabudla..take ste zlate ako ste sa o mna bali.. dobre to padlo, ked viem ze ma niekto zhanal.. som dojata 😵 😵 😵

cessy - mne kubik spinka 2 x po 2 hodinky... raz j to 1,5 h rak 2,5 ale priemer j 2 ! 😀

aj vy ste si nevedeli zvyknut na to ze vam uz deticky behaju? ja tomu stale neverim... taky je zlaty... lubim ho bobaciska ako kona. juj ci mi chybal ☹

cessy
7. aug 2009

mirka no super, uz som sa vazne bala ☹ , hlavne ze si ako tak v poriadku

cessy
7. aug 2009

mirka ked sa tak dlho odhodlaval, tak ma uz pevnejsie nozicky a zvyknute na chodzu, preto chrustikovi to tak dobre ide 😵 , super urcite si nanho pysna 😎

mirka099
7. aug 2009

cessy to ano ani na to neviem najst vhodne slova.. asi preto ze take ani niesu 😉 jednoducho to vie iba matka ktora to prezije 🙂

ivet100
7. aug 2009

som rada Mirka, ze si v poriadku. Musela si si poriadne vytrpiet. Ja si neviem predstavit byt bez maleho.Raz mi ho vzali svokrovci na vikend a ja som myslela, ze sa zblaznim,tak mi chybal. Teraz ho uz ani na vikend nechcem dat, mozno az ked bude starsi 😀
tak teda moj Tobiasko uz beha 6 mesiacov ale stale ma dobite kolena, lebo ten len uteka a uteka a jasne, ze vzdy padne prave na strku ci kamienkoch, predvcerom padol z auta-odrazatka a odrel si bradicku

a mojej kamaratky mala 13 mesacna padla vcera z trojkolky a rozbila si peru, tak jej ju zasivali. Tak rychlo sa stane zle, fakt treba na tie nase deti davat pozor

mirka099
7. aug 2009

ivet svata pravda... urcite aj on bude padat, ked uz bude po vonku utekat... zatial kym doma pekne a sustredi sa len na to tak chodi krasne, a stale.. ani odychovat nepotrebuje...

mirka099
7. aug 2009

baby vy ste na skype?

mirka099
7. aug 2009

jaj laurie, a asi jeli... a este dve nove clenky, tu ste este?
mate skype?

mirka099
7. aug 2009

cessy - uz aj ja si pisem sa ma zo sebou.. 😀 hmmm, dalsia nova skusenost 😀

ivet100
7. aug 2009

mirka, ja som na skype

kkkatarinkaaa
7. aug 2009

ahojte

jeliska- no veru, brusko je riadny zaberak, ale vydrzime 😉
denduska-ano, mala som tam 19.8. ale potom bol realny az 29.8....no a vcera mi povedal dr v nemocke, ze 20.8...takze ten 19. bol predsa len ten asi spravny...
monikat-.... 😔.... uprimnu sustrast
mirka- chvalabohu ze si uz doma, verim ti, ze ti musel malicky velmi chybat... 😢 ale uz je hadam dobre 😉

a kedze citam kazdu druhu stranu,tak mi nejako unika, kto oslavuje.... 😖 Adi Anetke vsetko naj 😵 a az som na niekoho zabudla, tak sa ospravedlnujem 😅

cessy
7. aug 2009

mirka ale ako napisala ada, obcas aj to treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
porozpravat sa sama so sebou

denduska
8. aug 2009

caute nam vcera skapal net tak som sa tu uz nedostala 😠
Adi, aj ja zelam Anetke vsetko naj, tiez som mimo

inak vcera dostala emmka kasu aj na veceru aj na "neskoru veceru"..teda tesne pred spanim...a zobudila sa len raz a spala inak ako drievko....a ze kasa nezabera 😀

laurinkadanielka
8. aug 2009

ahojte ano mame skype aj moja mala ešte sem tam padne už ma aj rozbite kolena,ale je to nahanačka za nou nevedela som sa dočkať kedy bude behat a teraz beha všade,mate pravdu musime davat strašny pozor 🙂 😵

jeliska
8. aug 2009

ahojte 😉
tak ja nejako nestiham a to tu nemam ani muzika ani eli 😀 ale bola som v praci a dnes mam zase pracu na doma, teda uz iba poutieram prach a je konec.Uz som nachystala aj zajtrajsi obed pre muza, lebo keby nebolo navarene tak asi by neprezil 😀 ale zajtra nebudem mat cas ideme s kamoskou na hrad vimbruch kde su miniatury hradov a zamkov v ceskej republike tak sa tesim .Uz sa nemozem dockat Eli 🙂
Mirka mozno ma tiez prekvapi a zacne chodit lebo ked odchadzala tak robila takych 5 krokov tak som zvedava.
inak ja mam tiez skype i ked niekedy tam je muz tak vtedy som offine ale vacsinou ja som na skype 😀
moni prajem ti uprimnu sustrast 😔

jeliska
8. aug 2009

som sa pomylila ideme na zamok Berchtold 😉

mirka099
8. aug 2009

ahojte
my sme dnes boli vonku, a cely cas sme behali len po nohach ! neverila som ze vydrzi, on behal behal, a kocik mi bol iba na starost.. nabuduce ho necham doma 😖 😀
vy ste co dnes porabali?
jeli prajem pekny vyletik...

jeliska
9. aug 2009

dakujem mirka 🙂
teda jakubko sa dobre rozbehol 😀 ja som volala s manzelom a eli robi uz pokroky konecne zacala chodit ale este ju to taha na styri 😀
za chvilkou odchadzam tak tu nebudem cely den prajem vam vsetkym krany slnecny den 😵

mirka099
9. aug 2009

jeli, to je otazka par dni... este aj Jakubka to sem tam taha na styry, hlavne rano alebo po spani, kym sa celkom nerozbeha 🙂 daj potom vediet ako vyletik dopadol... 😎

cessy
9. aug 2009

dobre ranko, vcera som akosi na net nemmala cas. idem vas docitat 😉

cessy
9. aug 2009

jeej a ja ze ste toho viac popisali 😀 . uz som aj precitala
mne sa maly najviac rozbeha pred spanim, vtedy ma trasu cez cely dom. chodi, mrmle si....inak cez den chodi, ale nie tak rychlo ako pred spanim.asi sa este unavuje, aby lepsie zaspal 😅

denduska
9. aug 2009

ahojte, tak my sme dnes vytrvalo plakali cely den...ide nam zub, tak to je katastrofa....nechcela papat, nechcela spat, len vrieskala chuderka, potom sa uz vsade len tlkla lebo bola unavena a este k tomu vsetkemu ma ekzem na viecku, stale si ho sucha, uz ho ma cele cervene a zosupane ☹ tak nam drzte palce nech nam to prejde co najskor 😅

mirka099
9. aug 2009

Ahojte.. dendi uf, tak vy ste mali tazky den... taketo dni veru daju zabrat... dufam uz zajtra bude lepsie..
My sme dnes maly krasny den. Isli sme aj s muzom na prechdzku do parku, kubko len a len na nohach... cely cas. ani kocik sme uz neniesli... videli sme somarika, kacicky, potom sa pekne hral s detickami na piesku, behali spolu, bol by tam ostal hadam aj do teraz 😀 a my sme pili pivko a pozerali sa na nasu ratolest... aj sme ho fotili, len fotky su este v mobile, potom ich sem vykvacim...

ps: ked kubik videl somarika, tak spustil ze mnu mnau a potom velke aaaaaaaaaaaa. (tak hovori ked je nieco velke) preklad videli sme vlastne oobrovitansku macku 😀 😀 😀

laurinkadanielka
10. aug 2009

ahojte baby aj my sme mali taky den ako denduska naša mala je taka mrzuta a len vrieska tieš jej idu asi zubky no neviem včera som bola hotova a ešte aj nad ranom buntošila od štvrtej do šiestej no hruza uvydim čo bude dnes 😝




























,,,,,,,,,,,,,,,
000,

peeetulka84
10. aug 2009

Baby prosím vás hlasujte za mojho synčeka a moje krsňátko na stránke www.hamanektv.sk Fotky maju názov Tobiasková mňamka a druhé foto Samkuv obedíček. Prosím prosím.

cessy
10. aug 2009

peeetulka a nebudeme hlasovat....preco by sme maly 😠 . pozrela som si to a ja som hlasovala za Doninica 😀 . ten sa mi paci 😵 . a vobec ti to nepomoze, ked budes na kazdu stranku vypisovat, aby niekto hlasoval za tvoje deti. pozru si to a mozno budu reagovat ako ja, budu hlasovat za ine dietatko.......o to je to pre teba horsie 😀 😀 😀 😀

cessy
10. aug 2009

ahojte....
denduska uff, chudiatko male...zubky a este aj ten ekzem... 😢

mirka super, super...konecne si tvoje ruky oddychnu od nosenia 😉

mirustek1
10. aug 2009

ahojte-tak sa hlasim,vcera vecer dost neskoro,sme sa vratili domov.Bolo dobre,pocasie krasne,tak sme si uzili.Ale konecne doma....Dnes som cely den prala,upratovala,Emka ma veeeelmi vystipanu ritku,to este nemala,dr.nam dala masta a ak nezaberie posle nas na kozne.....
Potom vas precitam co ste popisali,zatial nic nestiham.....