Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
28. sep 2009

ahojte???tu to vobec nezije.....kde ste???
monikat asi to budeme musiet my dve zachranit
ada konecne si sa ozvala, uz sme sa o teba bali 😨 😵

monikat75
autor
28. sep 2009

ahoj cessy, akurát som sa chystala odhlásiť, že už to idem zabaliť a ty si prišla 😉

cessy
28. sep 2009

ale som tu tiez na skok, este varim

monikat75
autor
28. sep 2009

no tak ja tiež už pôjdem, za chvíľu sa už asi zobudí maličký, tak pa 😝

cessy
28. sep 2009

tak pa 😒

laurinkadanielka
28. sep 2009

ahojte no využivame pekny den boli sme na deckom ihrisku mameho hned vedla domu cele leto sme tam neboli až teraz malu sme kamerovali strašne sa rada na seba pozera aspon priniečom čuška 😉

cessy
28. sep 2009

cau lauri
ja som dnes maleho kamerovala ked spinkal, chrapal jak starý chlap 😀

laurinkadanielka
28. sep 2009

no super cessy ked budu vetši budu sa mať na čo pozerať to bude parada 🙂 keby bolo niečo take ked sme boli my mali 😒 večer sem nakuknem mužik ide na noc 🙂

mirustek1
28. sep 2009

ahojte baby-necitala som vas,len vam rychlo pisem,ja som bola s Emkou cely tyzden v nemocnici,a dnes pobede nas pustili,tie teploty neboli zo zubou,ako vsetci tvrdili,ale nakoniec chudatko mala infekciu mocovych ciest,infekciu v ustach a zapal obliciek,tak bola 4dni na infuziach,ale uz je lepsie....tak v skratke

vecer alebo zajtra vas precitam a napisem,teraz este vybalujem veci a davam do poriadku byt.....po tyzdni

jeliska
28. sep 2009

ahojte 🙂 oslava este nebola chystame sa oslavit az v sobotu spolu s eli, ktora bude mat zase meniny 😀 inak dnes bol tu aj statny sviatok, takze muz bol doma a furt sa o mna staral takze som mala super narodky.Vsetko poupratoval, navaril ,spravil rychlu tortu mnam 😀 😀
inak to som tu najmladsia: 😝
adi aj miruste konecne ste sa ozvali, i ked miri je mi luto emky ddufam, ze uz je jej lepsie 😕

mirustek1
28. sep 2009

jeliska-vsetko najlepsie,niekedy to dobre padne,ked sa o nas postaraju

uz som vas precitala,vela ste toho popisali,som rada ze som uz tu,chuda Emka,tak schudla,vyse kg,vazi okolo 9kg,taky cervicek oproti vasim,co ste pisali,ale hadam to naberie naspat,ked uz jej je lepsie,teraz bude brat vyse mesiaca antibiotika,tak uvidim co to s nou urobi.

mirustek1
28. sep 2009

adi-tak vam dala ta skola poriadne zabrat,my to zvladame v pohode,zatial jej to ide,a zevraj s ockom sa jej pisali lepsie ulohy,kym som nebola doma,lebo si to mohla sama a ze ani nekrici, a my tiez behame na tanecny,tak tiez na nahaname.

ozaj baby ani som nevedela ako to moj muzik vsetko pozvladal,dokonca vedel urobit aj chlieb vo vajci,co za tie roky ani caj neuvaril,

laurinkadanielka
28. sep 2009

ahojte jeli aj ja ti prajem vsetko naj k narodkam miri asi treba občas z domu vypadnuť ale nie pre chorobu aby ty chlapi občas prichystali niečo sami 😒 moj vie variť trošku ale sa mu nechce ale upratovať to ano je taky puntičkar trošku 😒

jeliska
28. sep 2009

lauri tak to mojmu sa nechce akurat to varenie ho bavi, ale ked nanho nakricim tak musi robit, dnes sa chopiul sam iniciativne 😀 😀

jeliska
28. sep 2009

mirustek aj ade to vam nezavidim, uz sa tesim ked zacne eli chodit do skoly 😝

mirka099
28. sep 2009

ahoojte, mirustek tak to ma mrzi ze si mala taky nemocnicny tyzden, chuda malicka.. ale uz je to chvalabohu za vami, teraz sa uz len rychlo dat do poriadku.. bola si s nou na izbe, vsak? ja nedokazem pochopot matky ktore si nechaju deti same v nemocnici, ak sa samozrejme nevyskytne nieco mimoriadne... ked som bola na infekcnom a videla som tie deticky ako tam placu, same zavrete v tych vysokych nemocnicnych postielkach, bez jedinej hracky... slzy mi isli do oci, darmo ze to boli cigancence, toto si nik nezasluzi...
ale odbocila som... teraz budes este asi rok nosit malej moc na kontrolu, nie?
jeli, neviem neviem ci si najmladsia.kolko mas rokov? prepac ak si uz spominala, som tu len na skok, nechce sa mi listovat.. (muzik ma caka v izbe, aj ked mam silne obavy ze uz zaspal 😠 )
co sa tyka chlapov, tak ten moj asi patri k tym "lepsim" co sa tyka domacich prac. navari, aj poriadi, aj nakupi. ale az tak ho zas chvalit nejdem, este sa mu to dostane do usuuu 😀

monikat75
autor
29. sep 2009

ahojte, mirustek tak to ma mrzí s malou Emkou, že ste museli byť v nemocnici, ale hádam, že už bude v poriadku a zdravučká 😉
čo sa tých domácich prác týka, tak ja som celkom spokojná, môj manžel vie aj kadečo navariť, aj s upratovaním pomôže - teda niežeby utieral prach ale také vysávanie a umývanie podlahy mu nerobí problém a keď som bola tehotná tak aj poumýval okná a takisto ako tvoj mirka aj nakupuje, ale radšej už dosť veru, lebo ho aj ja prechválim a čo potom 😕
u nás sa dnes počasie naozaj pokazilo ako predpovedali, slniečko zatiaľ nevykuklo a asi celý deň bude takto pod mrakom, ale čo už, jeseň býva taká 😒

mirustek1
29. sep 2009

ahojte-moj muzim by aj vedel porobit,ale nema to kedy ukazat,ked je od rana do vecera v praci,a ked je doma tak sme niekde prec,takze sikovna zenicka vsetko postiha a porobi.

mirka-kazdy mesiac budeme nosit moc na kontrolu,aj pri kazdej chorobe,po roku pojde na vysetrenie do martina,ako to postihlo oblicky a stale na kontroly,asi 2 roky a potom sa uvidi.

baby-dajte si pozor,ked budu mat deti horucky dlhsie,nedajte sa odbit ze je to zubkami a trvajte na vysetreni mocu,ja som jej ho doma vysetrila sama a az potom ich napadlo,ze to moze byt vaznejsie.A takto to dopadlo.Som zvedava co to s nou urobi este,tak dlho uzivat antibiotika,uz som jej zacala davat aj probiotika.

jeliska
29. sep 2009

Ahojte 🙂
mirustek tak to ma mrzi, ale je dobre , ze jej davas aj tie probiotika.Niektori doktori su strasni, vzdy ta odbiju ze to nic nie je,az si musis pomoct sama.Ja som zasla k nam do lekarne pre aktiferin citim sa viac a viac unavena tak musim do seba ladovat zelezo a zeleninu
😝 radsej mam ovocie 😅
mirka ja mam cerstvych 25 🙂 a ty kolko?

mirustek1
29. sep 2009

jeliska-inak uz sa to krati...

by ste tu vsetky take mladice,ja som uz aj zabudla,kedy som mala 25,pred 6 rokmi....

mirustek1
29. sep 2009

ale zabudla som dodat,ze sa stale citim mlado.....haha

ivet100
29. sep 2009

jeliska,vsetko najlepsie,krasny vek. Co mam povedat ja, ked uz taham na 37 rokov a to za par tyzdnov 😉 ,ale pri malom som uplne omladla a ani sa mi nechce verit,ze mi to tak uteka 😀
mirustek,tak preto som ta tak dlho nevidela.To ti nie je co zavidiet a hlavne chudatko Emka,uz taketo male dieta v nemocnici, to je mi fakt luto. Napis mi do IP ktoru doktorku mas. Velmi by ma to zaujimalo,lebo ja som s mojou spokojna.......
moj priatel je v domacnosti velmi sikovny,ale trochu lenivy.... z toho vyplyva,ze ked mu poviem aby navaril,upratal,opral,tak to spravi,ale nema na to chut kazdy den 😀 😀 ,ale vari rad a casto a podotykam velmi chutne.
ada, ja ti to nezavidim,mat prvacku doma,teda ani tebe mirustek, lebo viem co to obnasa,ked mala moja sestra prvacence,tak sme sa s nimi ucili cela rodina,ale to boli chalani,takze aj sustredenost pri ulohach bola nulova ☹

laurinkadanielka
29. sep 2009

ahojte aj my sme dnes po dlchšom čase naštivili doktorku na ušku sa malej urobil ekzem boli sme aj na kožnom dala nam mastičku a repikom čisťiť chuda take ma uško až pod naušničkou neviem s čoho to ma ale muž hovori že s pieskoviska no neviem 😒

bubila
29. sep 2009

da sa sniekym popisat? 🙂

cessy
29. sep 2009

fuha ale mate problemy s detickami, mirustek hlavne ze uz je lepsie a ze ste doma.... 😉

moj chlap chodi neskoro vecer domov, takze som si uz zvykla, ze si vsetko stiham sama porobit...

bibula ked chces pisat, tak so vsetkymi, nepiseme si tu neako oddelene 2-3, ale vsetky spolu 😅

denduska
29. sep 2009

ahojte zeny!!! predstavte si ze som tyzden nemala net!!!! tak mam co citat!

jeliska
29. sep 2009

ajojte 😉 dendi ze si sa ozvala 😀 😀 😀 a co ako sa mas?Co noveho doma? 😵
cessy mne zas tento tyzden muz vstava rano o 3,20 a vacsinou sa zobudim aj ja 🙄
bubila ja budem mat tiez od seba deticky po roku 😉

denduska
29. sep 2009

tak som vas preletela...muzik tu sedi, robi na studii, Emmka uz spi, ale este sa jej tlaci 4. stolicka, tri uz vysli, este jedna potvora 🙄 inak tie vyrazky ma furt, len jej zaschli, a vybledli, tak neviem co to je...ale mizne to tak to neriesim...

mirustek to mi je luto 😖 len verit ze uz bude vsetko OK 😉

jeli, mna tiez muz rano skoro budi a potom uz neviem zaspat 🙄

mirka099
30. sep 2009

Ahojte... my sme dnes boli u lekarky, riadne nas vymordovala... najskor mu brali krv a potom ho este ockovala... a vraj mu idu dva zubky hore a dole, trojky.. tak aspon viem preco tak zle spava 😒 chudatko prvy krat mu bralli krv, ked som videla ako mu stiska tu malu bucatu rucicku, na ktorej nebolo ani naznak po zile... chudacik, ale bol hrdina 😀 poobede ideme do mesta kupit nejake to bolestne 😀
jeli ja 25 budem len mat o dva roky 😀 takze najmladsia som ja 😒 😀 .. ale tu si rozumiene, len ma nezavrhnite 😕

monikat75
autor
30. sep 2009

ahojte, denduska som rada, že ste v poriadku a že to bolo len o tom, že si nemala net a je dobre že Emke už zaschli tie vyrážky, snáď jej to celkom zmizne 😉
mirka môjmu Marekovi brali krv od narodenia už asi 4 x, a to až naposledy mu brali z rúčky, lebo on je taký pucko, čiže žiadne žilky mu nevedeli nájsť, takže museli mu brať z hlávky, keď som to videla ako ho trápili, ako mal zapichnutú tú ihlu v hlavičke a pomaličky mu kvapkala tá krvička, mala som slzy na krajíčku, jemu museli kontrolovať KO najskôr kvôli tomu že mal novorodeneckú žltačku, takže kontrolovali hodnoty bilirubinu a potom bol chudokrvný, takže priebežne to doktorka dáva skontrolovať - čiže si viem predstaviť tvoje pocity pri tom odbere ☹ a neboj nevadí, že si najmladšia, ja som zase po ivet druhá najstaršia 😝 ale ako mirustek píše cítim sa mlado 😉
ja som dnes bola v meste po nákupoch, tak si predstavte, chcela som kúpiť UM HAMI maličkému a v našom meste máme síce 4 lekárne, ale iba v jednej jedinej majú HAMI a tá mala dnes inventúru, takže som musela kúpiť Sunar, ale to pre zmenu nemali od 12. ale len od 10. mesiaca, čiže dúfam, že sa malý bude zase v noci budiť kvôli hladu, lebo mu sunar nebude stačiť 😒