Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
13. mar 2010

ahojte..tak my sme dnes oficialne zahodili cumel..sli sme spolu ku smetiaku a sam ho zahodil dnu..anineprotestoval..no ale vecer uz protesty zacali..zacal pytat dudu, aj si 20 min poplakal ale nakoniec si nechal povedat a zaspinkal...len neviem ako bude v noci... on sa zobudi niekedy aj dvatrikrat za noc ak zakazdym bude taky rev..no mam sa na co tesit..sand to nepotrva dlho a zvykne si

denduska
14. mar 2010

krasne ranko, tak my dnes ideme domov..az na to ze my vzdy cestujeme okolo obeda, lenze moj muz sa dakde v tych tatrach zabudol, tak som naramne zvedava....emmka odpadne na obed a potom bude cesta hororova 🙄

tak nam drzte palce a vsetkym krasny den...cessy sa rochni v senci, ach zavidim 😵

cessy
14. mar 2010

ahojte...
☹ denduska nerochnim ☹
maly bol rano trosku soplikovy, tak sme radsej zostali doma ☹
a ked tam ideme tak chodime okolo pol jedenastej, aby si maly trosku odychol, pospinkal, lebo tam ho uspat, to je nemozne 🙄 stale len voda, voda bac, bac 🙄
a otvaraju tam myslim ze o desiatej, tak preto tak neskoro

jeliska
14. mar 2010

ahojte tak my sme vcera boli eli reklamovat zimne boty ☹ a hned sme jej aj kupili druhe za super cenu z 800 cz na 300 mali v akcii, tak buduci rok vynosi aj davidko 😵
inak ked idete kupovat sandalky aku velkost , lebo ja sa este neodvazim odhadnut 😝 v decembri mala eli nohu 20 a teraz uz 22 😖
mirka mi sa este neodvazujeme dat dudlik prec, lebo eli je riadna zavislacka, ale nastasie ho ma iba ked zaspava
deni jeeej to muselo byt muzovi,ale dobre 😀 😀 😀

lela83
14. mar 2010

😉 jeliska super kupa 😉 ja nemam nikdy take stastie 😉

jeliska
14. mar 2010

lela tu je toho teraz hodne v akcii 😉 keby som vedela aku nohu budemat eli o rok tak hned kupim nove boty

lela83
14. mar 2010

😉 jeliska ale ked natrfim na nieaky vypredaj tak vzdy maju uz len male cisla alebo sa mi to zda drahe ako teraz som vydela pekny svetrik hello kitty tak rozmyslam ze si ho odfotim na mobil a podla toho ho malej upletiem 😵

lela83
14. mar 2010

😉 babenky neviete kde je mirka099 😒 je nezvestna 😒

mirustek1
14. mar 2010

ahojte-tak my sme boli na tej vystave,podla mna to nic moc nebolo a potom som behala po nakupoch 🙂 😉

mirka-tak som zvedava ako budete dalej bojovat bez cumlika,aj nas to caka 😉 🙂

cessy-ako je malemu,sopliky gadam co najskor prejdu,no skoda ze ste nakoniec nikde nesli 😀

denduska.ten Tkac mohol aj tu kavu zaplatit,tvojmu muzovi...... 🙂 😉

lela83
14. mar 2010

😉 mirustek a kde si bola na vystave 😉 v nitre 😉

mirustek1
14. mar 2010

lela-ano v Nitre,ozaj ved ty si odtial,ty si nebola? 🙂

cessy
14. mar 2010

mirustek??

cessy
14. mar 2010

ahoooj no ako si nakupila???a kde ste boli nakupovat???

maly je soplikovy, dufam ze to budu len zuby 😒 , ale inak nic ine mu nieje, ani teplotka...nič

lela83
14. mar 2010

🙂 mirustek ti si sa trepala od prievidze do nitry 🙂 aspon to stalo za nieco 🙂 obdivovala si alebo si aj nieco dobre kupila 🙂 ja 🙂 som nebola my mame choreho tata tak nemozeme 🙂

cessy
14. mar 2010

a co stolicky??? my pojdeme kupit do Decodomu, uz mame aj vybrate 😅 , len muza tam zas nemozem dostat 😒

laurinkadanielka
14. mar 2010

ahojte no na piatok hlasia teplo až 18 stupnov konečne bude jar 🙂

cessy
14. mar 2010

lauri ahoj, dnes som ta minula na FB 😒

laurinkadanielka
14. mar 2010

no vždy zdrhneš ked sa ja prihlasim 😉

mirka099
14. mar 2010

ahojte st etu este niekto? 😕

cessy
14. mar 2010

prepac, ale nebola som pri pc a potom mi len ukazalo ze sprava od teba, ale to si tam uz nebola.takze sa mi ani precitat nedala ☹
nerobim to naschval, vazne nie.....len vzdy sa mi neda

mirka099
14. mar 2010

tak baby, nasa noc bez cumla bola hrozna..od dvanastej do tretej mrncal, reval, vrieskal a takto sa to striedalo az zaspal...nepomahalo nam nic, ani kakavko..tak sa tesim na tuto noc.... dufam to bude zo dna na den lepsie

laurinkadanielka
14. mar 2010

to je ok 😉 aj mne sa niekedy neda

mirka099
14. mar 2010

jaaj cessy, snad alexik nebude chorucky ☹ ... prajem skore zotavenie
tu u nas vycina zas zltacka..cigancence to rozniesli kto iní..juj ale ma to hneva, casto mu umyvam ruky, snazim sa vyhybat hypermarketom, lebo tie decka spinave a chore tam furt terigaju v tych nakupnych vozikoch 😠 jedna ciganka niesla dieta do skolky, ucitelka ich vratila od dveri, ze ved to dieta je zlte!!!!! a ciganka len aleco by mu bolo, nicmu nieje, zdrave je, len si ho berte!!! 😠 🙄 🙄 🙄

cessy
14. mar 2010

lauri ja mozem skoro vzdy ked maly spinka a ked neupratujem, hadam zajtra nam to vyjde 😉

mirka a to mu aj v noci davas kakavko???aj mu potom zubky umyvas?? 😨

laurinkadanielka
14. mar 2010

no riešite odvykanie od cumlika a mne sa teraz ked som prestala kojiť mala naučila na dudlik ale neni nanom zavysla ale už štvrtu noc sa zobudi o polnoci a plače musim hu ponosiť po izbe a potom je dobre zaspi

cessy
14. mar 2010

lauri moj maly cumel nikdy nemal....aspom nieco s cim nebudeme nat pri odykani problem

ozaj a maly uz druhy vecer nechcel moje mliecko, inokedy mi taha tricko uz ked ide z vane a teraz nic.....tak som mu ani nenukala

laurinkadanielka
14. mar 2010

ved moja mala doteraz cumel nepoznala ale ked chodime von aj s kamoškami ich deti maju tak ona sa pri nich naučila

cessy
14. mar 2010

aj nas uz par krat sesternicke potiahol cumlik, ale ako si ho dal do pusky, tak ho vzdy naplo 😨 😀 , asi to nevie tahat, cmulat, alebo ako to napisat

mirustek1
14. mar 2010

cessy-stolicky nic 😀 asi kupim nakoniec tie v Asku,no uvidim,co este vymyslim zas 🙂a zeby si pomaly prestala kojit,ked nechcel 🙂

mirka-tak ta obdivujem ze si to v noci vydrzala,ja by som ten cumel asi dala,ja este pockam chvili,lebo sa tlaci ocne,tak nech sa ukludnuje,Emka ma len na spanie cumlik

mirustek1
14. mar 2010

lauri-aj Emka sa v noci zobudi,pomrnka ale staci je dat cumlik,alebo sa napije par glgov a spi dalej