Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

lela83
25. apr 2010

😎 ahojte som na facebooku pod menom Lenka Debnarova,tak sa ozvite tesim sa na vas 😎

cessy
1. máj 2010

ahojte.....
ako??

laurinkadanielka
2. máj 2010

ahojte cessy dobre 😉 🙂

cessy
2. máj 2010

lauri výstižne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
2. máj 2010

ahojte,chce si niektorá písať?

cessy
2. máj 2010

jeej ahoj daina, ja mam maleho alexa a narodil sa 12.augusta ale v 2008 😉

dajna11
2. máj 2010

ahojky cessy.......ja mám už velkú kočku má 9--Sofia,a teraz čakáme maleho beťára chlapca.

cessy
3. máj 2010

fiha takze to bede velka sestra, tesi sa??

dajna11
3. máj 2010

no už aj áno.....dlho bola sama tak najprv sa jej to nepáčilo,ale potom zistila že aj kamarátky maju súrodencov a sú radi.tak sa teší.

cessy
3. máj 2010

nooo a cakate chlapceka??meno uz mate vybrate??

dajna11
3. máj 2010

hej.chccela sestričku,le tak čo už. mne sa páči Lukáš a zasa manželovi Samko.

cessy
3. máj 2010

lukasa chceli aj moj brat, ale maju kristinku 😉 ,

dajna11
3. máj 2010

no dúfam že u mna sa nezmýlili lebo mám nakupene všetko v modrom

cessy
4. máj 2010

ani u nich sa na sone nepomylili, tolen ked tak rozpravali tak povedali ze by to mohol byt aj chlapcek 😉

dadqa86
4. máj 2010

Awojte mozem sa pridat aj ja? 😉

mirka099
4. máj 2010

Ahojte, vidím že téma ožíva 🙂 Vítam nové členky 😵

dadqa86
4. máj 2010

dakujeeem 😉 🙂

mirka099
4. máj 2010

jeej ty si este tu?? a ja ze som tu posledná žijúca nočná sova 😅

dadqa86
4. máj 2010

mnoo ano este som tu nejako sa mi nechce spat 😝 mnoo niesi jedina zujica sova pridavam sa k tebe 😅

mirka099
4. máj 2010

tak to sa teraz uprimne tesím 🙂 ja tu takto vysedkavam aj do jednej druhej, a sama ako prst 😅 a ty takto casto ponocujes? ci dnes vynimocne? 😕

dadqa86
4. máj 2010

mnoo ako kedy podla toho ako sa mi chce a ci si mam skym popisat...ked je skym pisat tak vydrzim hore,ale ak nieje tak zaspim uz sa mi stalo ze som zaspala aj pri pc 😀 a som skoro spadla zo stolicky...ale tak vydrzim aj do druhej ked je skym 🙂

mirka099
4. máj 2010

heh, tak to je dobre 😀
ja teraz pocuvam seriály, a popritom kukám po nete..teraz čítam tému odúčania od plienok... a ty? vidím, že máš vo fotoblogu tehu test? takze stastne tehotna?? 😵

dadqa86
4. máj 2010

Nie nie ja som uz 2-krat prisla o malinke 😢 o prve som prisla v 7tt a o druhe som prisla v 11tt lenze to bolo strasne komplikovane na 11tt ten plod nevyzeral mala som ho velky na 4-mesiac 😢 takze som mala normalny porod...

mirka099
4. máj 2010

jezisi prapac mi, ze som bola taka drza 😔 to ma velmi naozaj velmi mrzi 😔 nevedela som, videla som tie fotky a tak som sa opýtala.. chuda ziena, ani si nedokážem predstavit ako sa cítiš ☹

dadqa86
4. máj 2010

neospravedlnuj sa je to v pohode....mnoo bolo to len nedavno.....ale tak co narobim musim ist a zit dalej...nemozem sa utapat v slzach ☹ ,ale som rada ze aspom existuje konik 😉

mirka099
4. máj 2010

no tak ti budem drzat palce, nech sa to do tretice podarí... ani nevim co povedat, klise reči máš asi napočúvané dosť..
a teraz čo porábaš? samozrejme okrem koníka 🙂

dadqa86
4. máj 2010

Co porabam?Niic take nudim sa pocuvam pesnicky a pisem si stebou si asi jedina ktora je tak dlho hore ako aj ja 😀 😝 a dakujem len ja som sa rozhodla ze este zatial malinke mat nechcem musim chodit po kadejakych vysetreniach a dost dlho to potrva si myslim...Takze zatial nechcem 🙂

mirka099
4. máj 2010

dadqa kludne uz som ti odpisala na IP, mozme pokracovat tam 😉

dadqa86
4. máj 2010

sak mne je jedno mozme aj tu aj tam si vyber ty 🙂 😉 aj ja som ti uz odpisala 🙂

dadqa86
5. máj 2010

Dobreee raaanko ako sme sa vyspinkali 😉