Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
19. jan 2009

rejocka mimochodom som si vsimla ze si mala deticky pekne po roku.My sme tiez uvazovali ze by sme mali druhe tak po roku ale nakoniec pockame .Ty si to zvladala v pohode? 🙂 😀

jeliska
19. jan 2009

adi anetka ma teda krasne ocicka a nemas fotky este martinky?
😉

jeliska
19. jan 2009

ajaaj malinka sa zobudila tak idem kojit 😉

ada11
19. jan 2009

jeliska, mám, ale nemám v nich poriadok, musím nájsť tie, na ktorých je ešte ako bábo, tak sa budem musieť posnažiť 😉 Aj Maťka je už herečka, veď ide od septembra do školy. 🙂

ada11
19. jan 2009

aj ja už kojím, tak píšem jednou rukou

jeliska
19. jan 2009

Tak uz sme dokojili
adi tak sa posnaz 🙂 A co do skoly sa tesi ?Urcite sa stara o malu princeznu,vsak?

rejocka
19. jan 2009

adka tak ty o dosť skor,ale verím,že je všetko ok,aj keď viem,že začiatky boli ťažké... ☹ ,ale dnes je z nej už určite pekná princeznička 🙂 ,jeliška,je medzi nimi,len 13 mesiacov,takí sme boli natešení Dominka,že sme dosť skoro začali uvažovať,lepšiepovedané konať,aby boli vekovo blízki a podarilo 🙂 zvládať sme zvládali,manžel mi veľa pomáha a možem sa na neho vo všetkom spolahnúť 🙂 ,mackovia si čím sú starší viac rozumejú,majú rovnaké záujmi a keďže je tam minimálny vekový rozdiel-nemala u nás žiarlivosť šancu 😀 ,keby som sa mala ešte raz rozhodnúť-rozhodla by som sa zasa takto.po zdravotnej stránke to bolo ok,ale posledné dva mesiace som si odležala-to už taká sranda nebola-doma manzel s ročným synčekom-ale práve tam možno nabral skúsenosti 😀 keď bol hodený do vody 🙂

jeliska
19. jan 2009

rejocka 😀 tak to je super .Ja mam sestru s nou som po roku a pol a s dalsimi dvoma surodencami sme po dva a pol roku ale my sme sa bili a hasterili 😀 ale zase teraz mame skvely vztah i ked sme vsetci od seba dost daleko /mozna prave preto 😀 / a este mam najmladsiu sestru ta ide teraz do puberty takze s nou sa obcas este chytim 🤐

jeliska
19. jan 2009

🙂 no a to nehovorim o muzikovi to ho obcas tak vytocim alebo skor on mna strasneeeee 😅

ada11
19. jan 2009

rejočka, áno, už je z nej veľká slečna a je v poriadku, i keď zo začiatku to bolo všetko neisté, ešte aj málo priberala, narodila sa 25.7. a domov sme išli 7.10., takže nervy som mala riadne 😉

ada11
19. jan 2009

tak ja idem spať, tak teda dobrú.... 😔

jeliska
19. jan 2009

aj ja idem spinkat majte sa krasne a prajem krasne sny 😉

emjee
20. jan 2009

nabuduce sa staci pripojit do uz rozbehnutej temy, ci v regionoch, spolocnych terminoch alebo volnej diskusii - odnikial ta nevyhodia 😉
kedze je to tu o pokeci a uz ste sa rozbehli, presuvam do volnej diskusie

saudi
20. jan 2009

monikat75 - jasne ze by sme ta vzali do Juloviek 🙂 priebezne tam prichadzju nove mamicky, to nie je ziadny vyhradny klub 🙂
vyhoda je, ze mozes pokecat o podobnych veciach, ked su deticky rovnako stare

tana012
20. jan 2009

ahoj mamicky,no mne sa den zacal strasne.rano,ked som isla do roboty som sa posmykla na schodoch a uz som sa prebrala na zemi.skoncila som na pohotovosti.museli mi zosivat peru ☹

jeliska
20. jan 2009

😉 ahojte prave som sa chcela spytat ako ste sa vyspali... no tana tak to mamrzi , to tam mate poladovicu ☹
ja som dnes rano isla na socialku a na financak a az teraz som sa dostala domov a este k tomu tam musim ist znovu 😠 porazi ma

jeliska
20. jan 2009

u nas prsi to sa neda ani ist von 😔 no tusim uz prestalo a akurat som si kupila plastenku na kocik 😀

jeliska
20. jan 2009

tana az teraz som si precitala ip ja som tiez hladala a uz som si myslela ze nas vymazali 😀

monikat75
autor
20. jan 2009

Ahojte díky Saudi, možno sa pridám aj k vám ak budem stíhať. Tani to ma mrzí, že si mala úraz, hádam je už všetko o.k.

monikat75
autor
20. jan 2009

inac Jeliska aj ja som sa zlakla že už nás vymazali, žienky už mám aj ja album môžte nakuknúť 🙂

jeliska
20. jan 2009

ajoj moni 🙂 krasne deticky urcite ti Veronika pomaha 😀 s malym

monikat75
autor
20. jan 2009

veru veľmi mi malá pomáha a strašne bračeka ľúbi nedá naňho dopustiť som rada že vôbec nežiarli
budem zatiaľ končiť príde mi malá zo škôlky budem tu neskôr

jeliska
20. jan 2009

pred chvilkou som dala malu cvicit na brusko este sa mi nepretaca a kuknem a okakala mi cely koberec esteze je to pena 😀 tak idem umyt zedecek ozik vam sa deticky prevracaju nasa NI NIE

monikat75
autor
20. jan 2009

Jeliska mne sa malý pretáča už asi mesiac, a hlavne z chrbátika na bruško, a najčastejšie keď je holý, alebo keď ho prebalujem a nechám mu len plienočku, nech si pokopká, tak to je hneď na brušku. Už ho vôbec nemôžem nechať len tak na posteli, aby nespadol, už ho musím stále dať do postieľky alebo ohrádky alebo na koberček na zem.

lucinka1104
20. jan 2009

Ahoj Monikat ja som pred 9 mesiacmi porodila veľmi krásneho,ale choručkého synčeka LUkáška strávil mesiac v inkubátore a napriek tomu, že mu drnedávali žiadnu nádej , svoj boj o život vyhral a dnes mi robí neskutočnú radosť. Vie liezť, postaví sa všade kde as dá, pekne chodí za ručky...už sa prejavuje a dáva jasne najavo čo mu chutí , čo sa mu páčií a čo nie.Je to veľký zázrak . Ja som z BB chodievaš niekedy do BB? Ja siom na nete denodenne teším sa na spoločné dopisovanie.

denduska
20. jan 2009

jej monika, ahoj, ja som tiez stale na nete (teda ked mala dovoli, ale zapnute mam vzdy),prestahovali sme sa a nemam tu kamaratky, pozeram ze si z revucej, mam tam stryka s tetou a dve sesterky s malymi detmi 🙂 a nachodila som sa tam jedna radost ked som bola mala.
lucinka, Lukasko je krasny, a narodil sa v den, ked som sa vydavala 😀

lucinka1104
20. jan 2009

denduska ďakujem pekne
moni pekné foto, zlatá rodinka

monikat75
autor
20. jan 2009

ahojte lucinka a denduska, vítam vás tu. tesí ma, Lucka, že tvoj Lukáško sa napriek počiatočným ťažkostiam z toho dostal a je zdravý a robí vám radosť.
Denduska, to je ale náhoda, že máš rodinu v Revúcej, a chodíš ešte aj teraz ku strýkovi alebo už nie?

jeliska
20. jan 2009

ahojte kocky 😀 uz nas je tu trochu viac to je super 😀 vitam vas

denduska
20. jan 2009

diky kocky za privitanie 🙂

monika, boli sme naposledy niekedy v juni na prednej hore (ale nie v liecebni 😀 ), tak sme ich vtedy boli pozriet po dost dlhom case, a sa mi to tam zdalo uz nejake rusnejsie nez kedysi...sice ozaj, vtedy tam bol jarmok a mali tam fajne langose. mnam!!!

jeliska, a v prahe ma zas muz babku 😉