Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
30. okt 2009

cessy...potom budes na rade 🙂 😉

cessy
30. okt 2009

mirustek, neviem, neviem..... 😒

mirustek1
30. okt 2009

dnes nas je tu ako vela.......co su chlapi prec....???moj ano 🙂

marcela74
30. okt 2009

mirka a nebola by si rada keby ta babika bola?aspon by sa jakubko mal s kym hrat 🙂 🙂

mirka099
30. okt 2009

tak ako vravis mirustek, cakame ci sa to nevyriesi samo a bude 😅
ja este stale neviem, ale ako som dnes zistila drahy by uz aj chcel... ale co je to pre chlapa.. a co pre zenu.. byt chlapom mam aj 10 deti 😅

mirustek1
30. okt 2009

cessy aby si nas neprekvapila 😉

jeliska
30. okt 2009

spinka cessy ale mam ho tu pri sebe na gauci, lebo v izbe sa nejako budi a tusim sa mu lepsie spi ked je blizko mna . 😅 poobede sa Eli besnila s kamaratom a Davidko prespal skoro 4 hodky ma tvrdy spanok ale v noci sa budi no som zvedava aka bude tato noc 😖

cessy
30. okt 2009

moj isiel k uctovnicke zaniest papiere

jeliska
30. okt 2009

moj sa este nevratil od kamosa 😕

mirustek1
30. okt 2009

mirka,presne ako pises....chlap sa pri tom robeni potesi a ma hotovo 🙂 😉 a my vsetko odrobime 😀

mirustek1
30. okt 2009

jeliska-take krasne vonave babatko,trosku som ti zazavidela.......

cessy
30. okt 2009

ja nie som proti druhemu babu.....ale mala som neake problemy...

jeliska
30. okt 2009

mne vcera muz zahlasil ze by kludne isiel do tretieho tak som mu v noci dala Davidka ked plakal furt ze nech s nim ide do druhej izby.Tak ho uspaval polhodinu, potom sa vratil polozil do postielky a David sa zase rozplakal.Rano muz hovori, ze uz si to s tym tretim rozmyslel 😀 😀 😀

cessy
30. okt 2009

mirustek presne.......potesi a hotovo....
ale cele dni sme s detickami mi

mirka099
30. okt 2009

mo je doma, spi, o chvilu ide no nocnej...

marcelka, ved to je take co ma taha ze aj hej.. to aby mal Kubik surodenca na hranie...

ked ja by som strasne chcela dievcatko.. 😵 strasne 😵 a ked by to bol chalan.. len aby to potom nedopadlo tak, ze sa budeme snazit kym nebude baba 😀

jeliska
30. okt 2009

mirustek vsak mozte zapracovat na chlapcekovi 😀 😀

cessy
30. okt 2009

jeli to je dobra terapia 😀 😀 😀

ale taky malicky uzlicek.....no.....

mirustek1
30. okt 2009

ja som uz statstna ze mam 2 deti,ono je krasne malinke...ale nemozme mat kazdy rok babo 🙂 ...stacilo 😉

cessy
30. okt 2009

mirka to tak byva...ked budes tuzit po dievcatku, tak urcite nebude...ale tretie, stvrte uz hadam hej 😅

cessy
30. okt 2009

mirustek ako kazdy rok?????ved nemusite hned... 😀

jeliska
30. okt 2009

vsak nech si ti chlapi uziju aj babetka , pri eline som furt vstavala skoro iba ja ale teraz som povedala ze sa budeme striedat, no orem nejakeho tyzdna ked muz vstava rano o 3,30 😕

cessy
30. okt 2009

jeli hod foto kocika v akcii, nalozeny detmi 😵

mirka099
30. okt 2009

jeli, dobre si to vyriesila 😀 😀
som spominala ze svagrinka caka? nasi uz budu mat 4 vnuca.. vsetci uz cakaju kedy bude piate 😀
ale ako som jej videla brusko... take to je krasne 😵

neviem ci by som zvladala dve 😨 ja viem musela by som... ale vsal tu je cerstvy odbornik na tuto temu.. jeli !!
ty to tak super zvladas 🙂

mirustek1
30. okt 2009

jeliska.-nie,nie.... 🙂 teda hadam 😀 ,ale som rada,ze nam tu pises,aspon to ozivis o babetku,kkatarinka nam usla

jeliska
30. okt 2009

mirustek tak zase po 5 rokoch 😉 mirka no my sme si mysleli ze to urcite bude dievca, lebo cela manzelova familia maju dievcatka a nakonec prekvapko 😀 😀 tak mozno aj u vas bude hned dievcatko

cessy
30. okt 2009

kkatarinkaa sa presunula asi do inej temy
ozaj a spominate si este na KIVU??

mirustek1
30. okt 2009

mirka-ked musis,tak zvladnes,to si ani asi neuvedomis a ides.... 🙂

mirka099
30. okt 2009

cessy casto spominas kivu.. videla som ju kadetade po temach.. ja som ju tu nezazila.. vy ste boli kamosky, vsak?

mirustek1
30. okt 2009

KIVA-to bola ta co mal ist uz rodit?asi len raz napisala

inak v nasej rodine,z oboch stran su len tieto 2 vnucatka

cessy
30. okt 2009

nie, neboli, len mi pripadala byt taka ina......
verilav karty a podobne veci.....