Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
4. aug 2009

ahojte... boze mne je tak nanic...
vcera iba ked som si lahla zistila som ako ukrutne ma boli cele telo... do toho ma chytila strasna zimica, horucka 39,3... ja neviem co to bolo, takto zrazu, no bolo mi naozaj mizerne... nevladala som sa ani pohnut a to zacal kubik plackat.. uz som mala aj mobil v ruke ze volam pohotovost... neviem ako sa mi podarilo urobit mu kakauko, a spinkal do rana... no ja nie...
a teraz je tu pri mne, ale ja nevladzem drzat oci otvorene... a to nepouivam ten vyraz ako jazykovu ozdobu....
paneboze co mi to len je? musim sa nejak prebrat.....

lindda
4. aug 2009

cafte no ja uz mam komplet generalku v byte konecne prsi 😀 navarene ozehlene vsetko ako ma byt ,ale uz sa tusim vyjasnuje idem este s Ninom troska von aspom na hodku

laurinkadanielka
4. aug 2009

ahojte no to maš pravdu s tym počasim,ked je tak pod mrakom mala lepšie spi rano buntošila už o druhej do pol piatej,mne sa tak chcelo spat no museli sme sa hrat potom zalomila až do pol deviatej.

cessy
4. aug 2009

mirka no boze moj, co ti to bolo????a este stale ti je zle?? 😨

napadlo ma a neskapala si z oci??ja osobne na to neverim......ale......alebo neaka viroza??? 😨 😨 😨

lindda
4. aug 2009

mirka a neboli ta ani hrdlo alebo ladviny ja som to mala pred rokom najprv iba cele telo ma bolelo a potom ma zacala ladvina boliet a mala som tie vysoku horucku

kkkatarinkaaa
4. aug 2009

caute vsetky...
boze ja som uz taka hotova...kupem sa vo vlastnej stave 😝 😖 🙄
dnes som si konecn ezbalila tasku do porodky, uz nech ju tam aj beriem a ide sa na vec 😀 no, teraz sa mi smeje, co? vsak ked to pride sa budem asi inak tvarit 😅 😕

mirka- inak, aj ja si mylsim co cesy- na take povery ze skapat z oci nie som, ale ked to prislo tak z nicoho nic... 😕

cessy
4. aug 2009

ahojte babulky,
som uplne hotova, maleho som hodinu uspavala aby zaspinkal a po 25 min bol hore...no hruza.
ale zase cez noc sa mi uz budi len jeden krat.spinkava od 19:3o o 2:oo sa budi nakojenie a potom spinka do 7:oo.
vy ste ako na tom s dennym spankom??

kkatarinkaa juuj to bude krasne, ked malicku prvy krat uvidis, normalne ti zavidím 😵 nebojkaj, zvladli sme to vsetky, zvladnes porod aj ty 😉 ja som si tiez tasku balila na poslednu chvilu 😅

monikat75
autor
4. aug 2009

ahojte, vítam všetky nové maminky, inak mirka a cessy ja už mám tiež z toho trošku chaos - nás stále čo sme tu už poznám aj s menami detičiek ale na tieto nové si musím zvyknúť 😝
cessy to ti super malý spáva, môj v poslednej dobe katastrofálne spáva v noci - cez deň spinká 2 x po pol hodke a potom večer zaspí zhruba do tej ôsmej a zvykne sa zobudiť o tej jedenástej a dve hodiny je hore 😠 no hrôza, aj predvčerom to isté od 22.30 bol hore až od 00.30 a tváril sa akoby vôbec nebola noc 😒 a potom zaspal horko-ťažko a potom sa ešte asi 2-3 krát zobudil na papanie a spal až od 08:45 čo je u neho niečo mimoriadne, asi mu chýbali tie dve hodinky z noci - ale túto noc našťastie sa zobudil len tri krát na papanie a hneď zaspal, ale zase už o 6.OO bol hore, ale radšej nech skoro vstáva ale v noci nech spí, lebo ja už normálne ide s ťažkým srdcom do postele, že kedy sa zase malý prebudí 😖
katka veru neboj, jasné, že pôrod nie je prechádza ružovým sadom, to určite vieš aj ty, ale keď si predstavíš tú svoju krásnu bambulku, ktorá príde na svet, tak určite zabudneš na všetku bolesť, a ako píše cessy všetky sme to zvládli, tak určite aj ty, ale je logické, že čím bližšie je termín pôrodu, tým väčšie máš obavy - a tú tašku som aj ja mala zbalenú už 4 týždne pred pôrodom

laurinkadanielka
4. aug 2009

ahojte baby pišete tu že neverite na skapanie s oči,ale ja ano zaživam to ešte teraz aj malinka my skapavala varivala som jej čistec a raz my to tak zhusto no nechcela som tomu veriť ale vžydy to pomohlo ked som hu s tým pozmyvala.

monikat75
autor
4. aug 2009

no chcela som napísať, že mi malý spinká dvakrát po hodine a pol, čiže spolu cez deň spí 3 hod. 😉

jeliska
4. aug 2009

Ahojte tak u nas bolo tak pod mrakom.Dnes som vyprevadila rodinku a som sama s muzom i ked mi je fajn ale je mi smutno predsa som si zvykla. 😖
inak chcem sa vas spytat tie co ste boli v zoo u vas su nejake akcie ja som si kupila celorocnu vstupenku a vysla ma za 500 cz a mozem chodit do zoo trebars aj kazdy den.Inak normalne stoji 150 cz tak to sa mi vyplati 😅
adi a co kolko dostanete prispevok teda tyka sa to aj moni teba, ze?Tu v chechach nie su ziadne prispevky vsetko zrusili iba pre socialne slabych ale to by muz musel mat iba nejakych 8000cz

jeliska
4. aug 2009

cessy eli my spi doobeda okolo 9,30 do 11,00-11,30 a potom poobede na 40 minut ale napr.dnes nespala vobec poobede tak isla skoro spat uz okolo 19,00 a predchvilkou som ju s manzelom prebalovala lebo bola uplne pokakana ale nastastie sa vobec nezobudila a spi jak drevo 😀 😀

jeliska
4. aug 2009

kati pridavam sa ku tebe dnes som isla hore kopcom a mam dost a v piatok hlasia az okolo 30 stupnov tak sa tesim 😝

cessy
4. aug 2009

monikat, tak to teda mate rusne noci, ale neboj, urcite sa to zmeni

jeli zatial sme v zoo tento rok neboli, ale aj tak by sa nam asi celoroc. vstupenka neoplatila, lebo budem rada ked sa tam jeden krat za rok dostaneme 😅
no a to ze sa nezobudila pri prebalovani tak to mas super, ja len s niecim suchnem a maly je hore. 😕 🙄

cessy
4. aug 2009

denduska kde sa tulas?? 😕 😕 😕

cessy
4. aug 2009

dnes bolo celkom chladno...ked som sa isla s malym prejst, normalne som mu musela dat bundicku. rucky mal studene. ale ako pise jeli, tak sa ma zas oteplit.

cessy
4. aug 2009

mirka??? 😕
uz ti je lepsie??cely den si tu nebola, si v poriadku???? 😕 😕

cessy
4. aug 2009

mirustek???kde si???

cessy
4. aug 2009

no pokecala som si,idem pod sprchu 😒 😀

cessy
4. aug 2009

ozaj.... a nove babulky kde ste??? 😕

jeliska
4. aug 2009

cessy no asi sa nejakio miname 😖

laurinkadanielka
4. aug 2009

tu ja tieš nemožem uspat tu zhombošku včera už o osmej buvala a neska ešte buntoši nejako sa to spanie pokašlalo ja by som už tak buvala 🙂 😒

ada11
4. aug 2009

jeliska, to s tým príspevkom na školské potreby som písala, že by mohol byť ale nie je 😉

cessy, tak občas si treba pokecať aj sama so sebou 😀

mirka, snáď ti je už lepšie 😉

jeliska
4. aug 2009

aha adi tak som to blbo pochopila alebo skor rychlo citam 😉
laurin to ti teda nezavidima co robi chce sa hrat?

laurinkadanielka
4. aug 2009

no aj to ale s tym čo nemože taha kable osto tristo,asi aj zubky idu no neviem 🙂

jeliska
4. aug 2009

a kolko mate zubkov my iba sest 😖

laurinkadanielka
4. aug 2009

my sedem ide to pomali ja hu ešte kojim 🙂




















h

laurinkadanielka
4. aug 2009

idem hu uspat uvydim či zaspi už je mrkotka pa

ada11
4. aug 2009

laurinkadanielka, my sme blízko - TO a BN, občas do BN chodím, lebo tam máme rodinu, ale fakt len občas

cessy
5. aug 2009

jeliska, ano miname sa uz davno sme tu nemali taky hromadny vecerny pokec 😕

adi ale uz som si az blbo pripadala, jak ludia co si rozpravaju sami pre seba 😕 , neviem ci poznas takeho pana v TO co si stale rozprava, tak za chvilu budem jak on 😀 😀 😀