Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
10. aug 2009

ahojte, vitaj spat mirstek ! 🙂
kde ste vsetky baby? cessy? aj ty moja vytrvala vecerna spolocnicka? haloooo.. to sa vsetci venujete muzickom??? dost bolo romantike v obyvacke, hor sa na konika 😀 😀 😀

monikat75
autor
10. aug 2009

ahoj mirka, ja som tu už asi hodinu, len tu nikto 😉 tak pozerám iné stránky 😝

mirustek1
10. aug 2009

mirka-moj muzicek zaspal tu v obyvke asi od nudy,tak mam cas a som vas docitala,ale ste toho popisali.

Emka uz v noci vobec nejedava a pekne spava,tak konecne sme sa k tomu dopracovali.Beha uz uplne sama,tiez popada,ale vstane a ide dalej.

Vitajte nove maminy.

mirka099
10. aug 2009

moni ahooooj...
ozaj babenky este som vam chcela napisat co mi dnes Kubko vyviedol.. Bola som mu u Batu kupit topanocky uz na jesen, a tam maju taku velku ohradku a v nej plno guliciek.. topanky sme vybrali, horko tazko odskusali, a ked som ho chcela vybrat zacal tak vrieskat ako som ho este vrieskat nepocula.. hadzal sa o zem, zlostil sa vrieskal ako pavian.. este aj na ulici... asi sa u nas s nastupom chodenia zacina obdobie vzdoru.. co vase deturence? uz zacali? ako to riesite?

ada11
10. aug 2009

ahojte maminy 😉

ďakujeme za gratulácie 😉 oslava bola super 🙂 Anet dnes urobila sama 2 kroky, ale fakt len dva, inak nechodí, ale veď má čas 😉 boli sme na poradni, váži 9450 g, dokina ju nemerala 😠 , tak musíme my zajtra 😀 ide jej 8. zúbok 😕 Maťka má už kúpenú tašku do školy, tak sa vytešuje, len kebyže jej to vydrží 😀

mirustek1
10. aug 2009

ada-neboj,teraz sa uz pomaly osmeli,aj mne Emka urobila len par krokov a odrazu sa rozbehla a zacala behat po byte,mala rok aj tyzden,a my este nemame kupenu tasku do skoly,ale uz musim zacat,aby som to postihala a aku tasku si kupila?ked Klarka vymysla,dosku na zosity ma Hanna Montana,a HsM,aj pohar na pitie.Tak neviem aku si tasku vyberie.

mirka-Emka sa este da zatial vzdy prehovorit,ale tie vzdory nas este len cakaju,aj Klarka ich mavala,proste som ju nechala vykricat,lebo nic ine nepomahalo.

ada11
10. aug 2009
ada11
10. aug 2009

mirustek, ale stále 39 €, lacnejšia ko na nete, ja nechápem prečo tam majú také ceny, veď na nete by to malo byť lacnejšie, nie ?

ada11
10. aug 2009

kde ste? 😕 jaj...venujete s mužíkom 😀 ten môj spí, takže mám veget 😎 😀 🙂

mirka099
10. aug 2009

adka, muz je v nocnej... ja pozram na nete, chcem malemu kupit nejaku peknu detsku borduru na stenu.. ale chcem nieco siroke, daju sa kupit len tie klasicke 20 cm 😢 co uz idem kukat dalej ...

ada11
10. aug 2009

tak teda dobrú noc 😔 hm...dne som si ale pokecala 😀 😀 😀

mirka099
10. aug 2009

adka my sme uz vsetky podvedome naprogramovane asi len na tolko spominany jesenny pokec 😀
bru noc vsetkym

ada11
10. aug 2009

mirka, tak dobrú 😔

jeliska
11. aug 2009

ahojte
tak my sme boli vcera u kamosky ma o mesiac starsieho chlapceka nez je eli.
Inak musime sa pochvalit Eli prisla domov a chodi jedna radost tak ma potesila 😉
dnes mi pride bracho z tt zajtra leti naspat do francuzska tak sa tu ani neukazem 😢

laurinkadanielka
11. aug 2009

ahojte tak to je super že ti mala už beha jeliska teraz bude za nou nahanačka 🙂 😉

mirustek1
11. aug 2009

ada-aj ja som pozerala tu tasku,lebo som pocula na tu znacku chvaly,ale este stale neviem.Aj tu tak priblizne stoji.

jeliska-tak gratulujem,mas radost ako vsetky co im deti zacali uz behat

dnes je vonku otrasne,prsi cely den,tak sme len doma

mirustek1
11. aug 2009

a kde ste vsetky?ved teraz sa nevenujete muzikom.....

mirustek1
11. aug 2009

zas ja pisem,ale neviete mi poradit,Emka ma straaaaaaaaaaaaaaaaasne tu susku vystipanu,dr.nam dala vcera mast Imazol,ale nic zatial nepomaha,vyzera to hrozne,rozmyslam ci ju neumyvat repikom alebo harmancekom,nemali ste takyto problem?

monikat75
autor
11. aug 2009

ahojte, tak ja som včera večer zalomila, takže som s vami nepokecala 😒
my sme boli včera na ten nákup v Rožňave, malý bol celkom dobručký, len ku koncu už unavený ale inak v pohode, s nákupom som spokojná, kúpili sme až na malé detaily všetko, čo sme chceli, som bola očarená z tých obchodov - také veľké priestory a toľko tovaru pre detičky aj pre nás, ale pre nás sme nestíhali kupovať, to musíme niekedy nabudúce
jeli gratulujem k prvým krôčikom, onedlho už nám budú behať všetky deťúrence, keďže už aj adina Anetka spravila prvé krôčky - adi inak tašku značky Topgal máme aj my - už dopredu odloženú pre Niku lebo sme ju vyhrali v nejakej súťaži 😉
aj u nás dnes prší a museli sme byť v tom lejaku s maličkým u očnej doktorky, lebo kvôli novorodeneckej žltačke - pretože bol pod modrým svetlom, tak sa má po dovŕšení 1. roku kontrolovať očné pozadie, našťastie zatiaľ to vyzerá byť v poriadku, len ešte sme objednaní do Rimavskej Soboty na začiatok októbra, ale ja mám pocit že Marek vidí výborne, takže snáď to bude O.K.
majte sa pekne 🙂

ivet100
11. aug 2009

ahojte, mirustek, s vystipanou ritkou sme tento problem pri Tobiaskovi riesili dva krat. Prvy krat to mal ako 2 tyzdnovy a to tak,ze to mal az do "ziveho" a druhy krat teraz v lete asi pred mesiacom a tiez to mal poriadne. Nemohol sa chudacik ani kupat v teplej vode,lebo tam neobsedel. Jemu pomohla v oboch pripadoch mast z Rabacieho oleja, dostat ju len v lekarni. Ja som s nou velmi spokojna,zabrala mu vzdy velmi rychlo. Smrdi rybacinou ale je dobra 😉

mirustek1
11. aug 2009

ahoj ivet-tu mast pouzivam,nepomohla,tak mi dali Imazol a vecer som skusila klasicky detsky zasyp,no uvidim ako to bude rano mat

Dnes tu zas nikto nieje,kde ste?Vecer som bola este s Emkou vonku,behala vsade,ja som kecala s kamoskou a odrazu pozriem a ona si sedi v kaluzi a cela sa umyva,no bola mokra a spinava cela,tak sme utekali domov.Bola zlata a mna skoro vystrelo.

ivet100
11. aug 2009

mirustek, mne dnes Tobiasko padol cely do kaluze,mal brusko uplne mokre a samozrejme ani jednu kaluz neobisiel, do kazdej vbehol

mirustek1
11. aug 2009

ivet-vidim,ze sme tu asi same,moj muzik tu zaspal,tak mam veget,niako sa mi este nedrieme.A prosim ta,ty davas malemu pred vecernym mliekom aj kasu?lebo neviem ci jej ju davat,zpotom vypije 150ml mlieka.

mirustek1
11. aug 2009

uz si pisem asi aj aj sama,tak idem spat,ahojte zajtra-

laurinkadanielka
12. aug 2009

ahoj ja použivam mastičku bepanthen je dobra vyskušaj kupiš hu v lekarni

ivet100
12. aug 2009

mirustek, ja davam malemu pred spanim mlieko 240 ml alebo kasu do flase 250 ml. Vacsinou to striedam jeden den to a druhy ine. Prvu veceru davam okolo 18 hod. a to je chlebik s niecim alebo to co bolo na obed alebo polievku a potom o 19,15 ked ide spat,tak ma mlieko alebo kasu.

mirka099
12. aug 2009

ahojte, akosi ste sa vsetky potratili? kde ste? halooo?
mirustek, tu vystipanu ritusu...hm lepsi sa jej to? kubko to mal asi iba dvakrat, ale nie az tak cervene ako ty opisujes.. nam pomohol vtedy krem pytiol... ale v podstate sme to nemali nikdy, pravidelne som mu davala sudocream, a teraz uz len pudrujeme 🙂

dnes som malemu kupila do detskej take nalepky na stenu.. kadejake zvieratka. velmi sa mi to zapacilo..

vy co mate nove?

mirustek1
12. aug 2009

ahojte-Emka to ma trosku lepsie,ale nie ovela,dnes som zacala skusat puder,tak uz neviem ani co zaberie,ak teda zaberie.Tak diky za rady,poskusam.

Ada-dnes sme boli s Klarkou v meste a kupili sme tasku do skoly,vybrala si disney princezny,co ma prekvapilo,kupili sme aj peracnik,dosky,vrecuska,tak pomaly uz aj mame.Vecer isla Klarka k svokre do nedele,tak mam volnejsie.

mirustek1
12. aug 2009

ale baby,co je s vami,kde ste stale vsetky...........................hallo.................................

ada11
12. aug 2009

mirustek, keď mala Anet červenú riťku aj šušku, tak som tiež dávala Imazol aj sudocrem a pomohlo jej to 😉 super, že Klárka má už tašku 😉

jeli, gratulujeme Eliške k prvým krokom 😉

monika, takže ste mali včera nákupný deň, to s tým pozadím bude OK 😉 ja som chodila a ešte aj chodím s Maťkou na očné, lebo ona ako nedonosená bola dlho v inkubátori a bola ohrozená retinopatiou, ale chvála pánu Bohu po tejto stránke je OK, ale teraz zase chdíme, lebo ja nosím okulky, tak či nebude krátkozraká po mne 😠