Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
19. sep 2009

jeli a meno pre chlapceka mate??bude ten Marek?? 😕

jeliska
19. sep 2009

ja ich mam v picassu

jeliska
19. sep 2009

asi nie ja chcem davida a kedze eli je po manzelovi tak po mojom bude david 🙂

cessy
19. sep 2009

jeli daj na DVD a budes mat istotu

😉

mirka099
19. sep 2009

cessy ja???? ani za ten svet 😀 😀 😀

sylvi2
19. sep 2009

jeliska samozrejme ze nie to je ale so vsetkym tak ale dost ludi si mysli ze budu to uzivat a nemusia pre to nic robit a len tak jednoduch schudnu......ako som uz pisala ja som bez toho schudla 15kg a to som nemala ziadnu dietu a dokonca som ani necvicila....ups 😉 ale teraz som to chcela vyskusat tak uvidim..... 😕

cessy
19. sep 2009

mirka a co muzik, rovnice, geometria????

mirka099
19. sep 2009

Davidko je krasne meno.. Keby som ja mala "nahodou" dalsieho chalana zatial sa mi najviac paci Misko, Matko.. (si predstavte Kubko a Matko ako z rozpravky)
a baba Emmka (to ma drzi uz par rockov)
a ty cessy?

jeliska
19. sep 2009

ja zase napr.schudnem vsade okrem brucha to mam furta mozem robit co chcem ale dole nejako nechce ist teda myslim ked som uz po porode 😉 alebo pred nim vzdy som cvicila brusaky ale brucho mi ostavalo teraz vypada aspon take pevne ked som tehula 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

ja na meno dievcatka este ani neuvazujem musime pokukat kalendare

cessy
19. sep 2009

no ja som chcela borisa, alebo alexa. muz vybral alexa
dievcatko som chcela juliu a muz vanesku, ale keby bolo dievca, tak by bola urcite vanesa 😉

cessy
19. sep 2009

jeli ja mam podobny problem, ale aspom sa neutopime, mame zachranne koleso 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
19. sep 2009

samozrejme aj ostatne, ked sa rano pobudia zo snickov.. ake mena a vam pacia?
dnes tu prejdeme vsetkymi temami vo volnej diskusii 😀
cessy-muzik nem doma ☹ v nocnej.. ale priznam sa vcera bol kubko u starkovcov.. neplanovane ale ostal tam spinkat ... no tak ti poviem ze urcite sme popredu 😀 😀 ) teda ak dnes nedobiehas 😀 😀 len ho nechaj chudaka nech sa pri tej komedii tesi.. 😀

sylvi2
19. sep 2009

jeliska
to mame asi kazda problemovu zonu... ☹ Aproppo dobre som to pochopila ty si tehotna...? 🙂

cessy
19. sep 2009

mirka unavena som jak kon...to by ma musel inak prehovarat, takze dnes zaostavame 😀

sylvi2
19. sep 2009

boze aky mam zrazu pomaly net....hmmm ☹

jeliska
19. sep 2009

ano som mam to v pase 😉
no my sme neriesili rovnice ani nepamatam 😅

cessy
19. sep 2009

mikra ako sa to hovory???rno mudrejsia vecera????????????????????????????? 😉

cessy
19. sep 2009

jeli, jejda, ak mozete tak si uzivajte. 9 mesiacov milovania bez obaz z otehotnenia 😲 , ved to je uzasne.

mirka099
19. sep 2009

jaaaj jeli, ale ty mas teraz ine srdce potesenie, predsa 🙂 🙂 🙂
cessy 😀 😀

cessy
19. sep 2009

mirka a nie???????nepisem pravdu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

no cessy ked ja chcem tak muz nie alebo naopak 🙄 ale sme si dost uzivali akurat posledny tyzden nic moc este k tomu sa prida aj Elina 🤐

sylvi2
19. sep 2009

jeliska
no ja ti do pasu ale nevidim 😀 Gratulujem a v ktorom mesiaci si? 😉

mirka099
19. sep 2009

neboj potom si raz date hodiny "po skole" ... a cessy zas mudro vravi 😀
ja som si to takisto uzivala, ziadne obavy.. aj ked pred tym tabletky fungovali na 1000 %, ale predsa 😉

cessy
19. sep 2009

jeli ved jasne, aj nam maly obcas brani... 😉

jeliska
19. sep 2009

neviem ci to mate aj doma ale u nas ked ma muz objima alebo zacne bozkavat tak eli nanho normalne krici a popripade ide medzi nas 😀 😀

cessy
19. sep 2009

mirka ved to,ale ta obava tam vzdy bola, teda aspom u mna 😒

jeliska
19. sep 2009

sylvi myslim ked kliknes na moju fotku to sa vola pas 😉 a vedla mojho mena je napisane 1 d , 36 tt

sylvi2
19. sep 2009

jeliska
ano aj ja som to mala s Emi ale teraz s Leonom ani nie skor sa este prida-ju 🙂

cessy
19. sep 2009

jeli, napodobne....a vecer ideme do postele a hned je hore....ked si ideme len tak lahnut, tak spinka jak anjelik