Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
27. okt 2009

a 😀
to kde kupujes? taku chut si mi narobila....

cessy
27. okt 2009

myslis gastanky?????
na trznici, alebo v tescu 😝
mnam, mnam ake su fain 😝

mirka099
27. okt 2009

no tak zajtra si kupim.. a to len sup na plech a hotovo? : 😕
jaaj kubik sa mi zobudil

cessy
27. okt 2009

nie, nie mirka...pekne na platnicku. narezes ich z vrchu, tam ako je to bledsie hnede asi tak 2cm rez a pecies

cessy
27. okt 2009

doobeda som si rozbijala lieskove oriesky a teraz gastany.....ja to veeelmi lubim 😵

mirustek1
27. okt 2009

ahojte,aj ja mam rada gastany a ja ich pred tym aj chvilu predvaram,potom narezem a peciem na pleche

teraz som sa vratila z tesca,bola som si pobehat,super,nebolo ludi,taky relax......a bez deti

mirustek1
27. okt 2009

este ste tu niekto?????????????????????????????????????? 🙂

denduska
28. okt 2009

ahojte, my sme mali vcera navstevu, 1,5 rocneho Adamka, tak sa vyhrali a dokonca si aj pusu dali 😀 mame aj foto, len musim stiahnut...a trosku to updatnut 😉 a dokonca Emmka aj celkom normalne zaspala, o deviatej ale bez slova, tak sme stihli aj my konecne nejaku matiku 😅
dnes sme same, tak som zvedava 😕

mirustek1
28. okt 2009

ahoj denduska-aj my sme same,ako kazdy den,zajtra su prazdniny,tak bude doma aj Klarka.....bude veselo
ako pises,tak dorabate pomaly chlapceka????? 🙂 😉
ozaj a co by ste chceli??????????????????????ja som chcela aj druhu babu,aj ked hlavne aby bolo zdrave

mirustek1
28. okt 2009

halllllllllllllllllllllllllllllooooo................zase som tu sama

ivet100
28. okt 2009

ahojte,tak sa po dlhom case opat hlasim
Denduska, mna tiez pri tehotenstve bolievali klby,ale hlavne na konci a vtedy sa prave uvolnuju kosti,aby sa dobre rozsirila panva pri porode. Ale pamatam si, ze som niekedy nemohla prejst ani kusok a uz ma vsetko bolelo

mirustek1
28. okt 2009

ahoj ivet,davno si tu nebola a ako autoskola a co jazdy,ide ti to???????

mirka099
28. okt 2009

ahojte.. aj my s Kubkom dnes gazdujeme sami... akurat dovaram segedin, je ho tolko ako pre rotu.. ja raz neviem varit malo, to mam od maminy ona vzdy varila v 15-20 l hrnoch... 😅
takze ak sa vam chce dojdite, vsetky aj s deturencami aj s polovickami.. urobime kon-party 😀

mirustek1
28. okt 2009

mirka-hned by som dosla,segedin mam rada a ja dnes nemam navarene,Emka ma a mne sa samej sebe nechce ani varit,robis mi chutky.................................... 🙂

monikat75
autor
28. okt 2009

ahojte, veru mirka aj ja lúbim segedín, žeby som si odskočila, ja to mám do LC len nejakých 80 km 😀
ja dnes tiež nemusím variť lebo manželovi sa zvýšili nejaké stravné lístky čo má v práci, tak išiel po obed do obedárov, takže aspoň si jeden deň oddýchnem od varenia - inak že vraj budeme mať vepřo, knedlo, takže tiež knédlik ako ty mirka 😉
ivet napíš ako sa ti darí v tej autoškole a kedy to vlastne máš skúšky?
žienky ja som ešte nikdy nejedla pečené gaštany, ale som už počula od viacerých, že je to veľmi dobré, takže musím aj ja vyskúšať
prajem pekný deň 🙂

mirka099
28. okt 2009

akurat volala svokra ze pride.. segedinak ma ohlas 😀
dala som tri nove foto.. ak chcete tak kuk..

pa

cessy
28. okt 2009

no ahojte,
mirka ja som uz na ceste...ja segedin milujem, ale nerobim ho. vzdy mi ho robi mamina

monikat to vazne si nejedla pecene gastany????ja za sezonu zosrotujem aj 5kg... 😅

cessy
28. okt 2009

mirka ty si sikovnik, stihas varit aj fotky robit??? 😕

mirustek1
28. okt 2009

mirka-krasne fotky,porob aj nam,mne sa s tym nechce babrat,
prave mi odisla navsteva,bola kamoska s 1,5rocnou dcerov a krasne sa hrali,tak teraz upratujem,lebo nemam kade behat 🙂 😉

monikat-aj mne muz niekedy objedna obed vo firme a donesie a nemusim varit,dobre to padne a skus tie gastany,fakt je to mnam......

denduska
28. okt 2009

mnam pecene gastany....mam sice doma, ale este surove 😅
brrr, aka hnusna zima je u nas....cakam kym sa emmka zobudi, napapame sa a pojdeme sa von vyvetrat..

mirustek1
28. okt 2009

tu je celkom dobre vonku,nasa Klarka dnes bude spat v skole,to maju taku akciu,kto chce,tak uvidim ci si to na poslednu chvilu nerozmysli

denduska
28. okt 2009

no zase nam prisiel ten psisko na dvor! podliezol plot! musel mi prist sused zahlobit tam dosku, kedze dnes ako na potvoru manzel sluzi 😠
a este dnes pozeram z okna a tu opodial nejaki ludia ocumuju nas dom....nevidela som dobre kto to je ale potom mi suseda vravela ze to boli ti, co sme od nich dom kupili...oni tu boli raz tak inkognito aj v lete a uz mi to zacina liezt na nervy...mozno maju k domu citovy vztah, no okej, ale tak potom ho nemali predavat... 😠 teraz tu budu furt pozerat do okien?? 😒

natalii6
28. okt 2009

caute mamule..pamatate si este na mna?dlhsie som tu nebola ale opat som sa tu vratila..ako sa mate? 🙂

cessy
28. okt 2009

no denduska to teda musi ist na nervy......ocumovat vas dom,, 😠

mirustek ako kude spinkat tvoja dcerka v skole???to tam ako prespi noc??

marcela74
28. okt 2009

ahojte babky.........ako sa máte???????????

cessy
28. okt 2009

ahoj ja fain a co vy ostatne?
dnes som bola konecne u kadernicky 😵 , ostrihat, zafarbit a na melir. konecne, ved som vlasy mala uz jak divozienka

mirustek1
28. okt 2009

ahojte
cessy-tak si krasna....aj ja sa chystam,ja chodim kazde 2mesiace,Klarka budu mat niaky program,disku a mali si doniest karimatku a spacak a budu normakne spat na zemi do rana,rano o 8hod,idem ju vziat,som velmi zvedava ci jej nebude smutno

mirustek1
28. okt 2009

moje zvysne deti uz spia,Emka asi 20min a muzik zaspal v obyvke pri telke,tak tu mozem byt
😎

marcela74
28. okt 2009

ja som nebola u kaderníčky poriadne dlho .mám ju síce v rodine ale strihám sa sama.... 🙂

mirustek1
28. okt 2009

marcela-to si neviem predstavit srihat sa sama,to by som vyzerala