Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
18. dec 2009

ahojte ten sneh vam zavidim my tu mame už len trošku ☹ budete mať krasne biele vianoce

denduska
18. dec 2009

lauri, praveze na vianoce hlasia oteplenie 7 stupnov 🙄

laurinkadanielka
18. dec 2009

no hlasia oteplenie a dosť pršať to budu vianoce blatove 😠

mirka099
18. dec 2009

dendi ano, v podstate mu uz absolutne nic nieje..uz len doberama atb... tak pevne verim ze uz mu to takto vydrzi...
tak baby ako pisete, na Vianoce hlasia oteplenie a dazd 😠

monikat75
autor
18. dec 2009

ahojte ženičky, my sme tiež dneska vyšli na chvíľu s malým vonku, hoci mu ešte tečú trochu soplíky, ale keď som videla tú včerajšiu predpoveď počasia, že zasa oteplenie, tak som sa rozhodla ho zobrať vonku a aspoň trochu sme ho povozili na sánkach 😉
ste spomínali ako vypekáte na Vianoce, ja som dakedy zvykla piecť aj 5 druhov koláčov ale potom toho bolo veľa, takže tohto roku len trojo idem robiť - teda jedne už som piekla v stredu - linecké koláčiky, zajtra ideme s dcérkou robiť šuhajdy- ona rada asistuje a toto sú jej obľúbené zákusky a ešte na budúci týždeň budem robiť banánovú roládu - a to nám stačí, lebo aj tak mi ešte dá mama z toho, čo ona upečie, takže načo viac 😉
ja už mám darčeky našťastie pokúpené úplne všetky, takže už len zabaliť a je to v suchu 😝

cessy
18. dec 2009

ahojte, tak ja som sa dnes vyzila v nakupnom cente, bez manzela....dal mi peniazky a isla som sama s malym, lebo ked ideme spolu, tak vsetko sa mu zda byt zbytocne, nepotrebne a pod.....detom som este knizky pokupila, mirustek pozerala som aj tu bibliu, ale nepacila sa mi, sebe som si nakupila, konecne..... a tiez neake nove vianocne ozdobky, obrus a kopu uzitocnych veci.....taka som rada.............. 😵 😵 😵

cessy
18. dec 2009

inak ...nikto tu nieje??? 😕 😨 😕

mirka099
18. dec 2009

cessy? si tu este? tak si si dobre pokupila, dobre poznam ten pocit, ešte vo mne doznieva z minula 😅
inac zajtra sa chystam s kamoskou prvy raz po vecnosti von do mesta..len my dve 😵 myslim vecer... sa tesim 😵

jeliska
19. dec 2009

ahojte tak my ideme teraz do obchodneho centra a poobede ideme ku kamoske.Mala narodky.
Inak u nas super nasnezilo ,krasaaa 😵 uz sa tesim vonku .Kamoska byva mimo PH a ma maleho tak stareho ako je Eli,aspon sa s Eli poriadne zahraju a uziju si trochu snehu 😵

cessy
19. dec 2009

mirka zober aj mnaaa 😀 jaaj tak by som isla......

vcera som isla spinkat, uz som tu nebola 😉

mirka099
19. dec 2009

cessy booknem ti miestenku do Lučenca? moze byt na osmu??? 😀
ako vravi, ani nepamatam, kedy som bola niekde vonku takto s kamoskou..normalne mam tremu 😀

kubik je dnes zivy cert...uz som si myslela ze pokazil pocitac, ledva sa mi ho podarilo zapnut... on normalne pride do izby, vie si ho zapnut, sadne si do kresla a caka kym sa nastartuje..potom uz len krici mama hap hap... to znamena mama pusti rozpravku s kacickami... ja zasnem niekedy !!!! nema ani dva a vie to co donedavna nevedeli ani nasi.. zapnut pc!!! 😅

cessy
19. dec 2009

mirka za pat minut osem som tam, namalovana, vyobliekana 😀
idete len na cafe, alebo sa bavit? 😨

no o tom zapinani by som tiez vedela pisat.....umyvacku riadu, pracku, no katastrofa

mirka099
19. dec 2009

presme... ja by som uz bez neho ani nevedel aprat... vsetko mi podava, vie kde je avivaz, ktory gel treba... vie kde su tablety od umyvacky, no proste vsetko mi okomentuje... u nas doma pocut len toto a toto a toto.. mama totoooooo !! a totoooo!!!! uz ma niekedy aj hlava z toho boli 😀

veru len sa vyfinti, dnes sa ide zabavat...muza nechaj doma, aj ten moj ostava, co tam po nom 😀

denduska
19. dec 2009

ahojte, ja som vcera vyckavala muza, sa zdrzal... a dnes je v praci a pride zas dakedy neskoro vecer...
no pracka...tak to je aj u nas udalost 😀 a pocitac..emmka si vylezie na gauc, vezme moj notebook, da si ho na kolena zapne a sa vytesuje lebo na pozadi je jej fotka s ajsou... 😀

hej baby a mna neberiete?? 😎

ozaj nemal nikto z vas vajicko casualplay prima easy? lebo chcem kupit nejake velke, my sme mali predtym romer, bolo super, az na to ze emmka sa hrozne vytiahla a uz polrocna sa zdaleka nevosla na dlzku, tak teraz sa chcem tomu vyhnut, a nasla som toto ze je vacsie... 😕

mirustek1
19. dec 2009

ahojte baby-tak aj ja sa k vam pridavam,tiez by som niekde vypadla 🙂

ja som bola dnes cele dobedie v meste,SAMA, 🙂 tak som si to vychutnala a pokupila som si na seba,aj detom a tiez niake ozdoby...... 🙂

inak oslava dopadla super,deti boli zlate,pekne sa hrali,tak sa im pacilo a zajtra nas caka s rodinou,dnes som bola pre tortu,je krasna,potom dam fotku,uz sa tesim co povie Klarka,lebo som jej povedala,ze torta nebude

monikat75
autor
19. dec 2009

ahojte, aj ja by som veru rada niekde vypadla - sama bez rodinky 😉 ale nemám s kým, lebo mám len jednu takú dobrú kamošku a tá začala pracovať, takže tej sa nikde nechce, je rada, že si doma oddýchne, ale vo februári pôjdeme asi s kamarátmi na ples, takže aspoň potom si to dúfam užijem 😅
s tým notebookom to je aj u nás podobne, malý príde ku stolu a ťahá myšku a už kričí mňam mňam - to je jeho totiž jeho obľúbená pesnička - Mňam, mňam bobík a už ho musím zobrať na kolená a pustiť nejaké detské pesničky 😉

mirustek1
19. dec 2009

tie deti mame asi vsetky rovnake...... 🙂 😉

cessy
19. dec 2009

denduska ja mam casualplay, ale to vajicko som nemala, mne ho nedoporucovali, ale ty co homaju ho chvalia. neviem...my sme mali klasicku sedacku casualplay a maly v nej bol do 10 mes. samozrejme ze mu kusok trcali nozky, ale nebolo to az take hrozne

denduska
19. dec 2009

ahojte, boze strasne som hladna, mali sme navstevu, deti sa vybehali, muza mam v sluzbe, teda teraz uz v tescu a ja si robim hranolky lebo uz na ine nemam energiu

jeej cessy, a ty si mala aj kocik? a bola si s nim spokojna? lebo moj muz si vymyslel ze chce teraz pre zmenu trojkolku, tak som uz rozmyslala ze ked to vajicko tak aj kocik S4..no este mam cas, len zbieram info...mne sa totiz ta prima paci ze je taka vacsia, no uvidim, musim pozriet nazivo v obchode...

cessy
19. dec 2009

denduska ja ten kocik milujem. som s nim velmi spokojna....ved zajdi to temy o tomto kociku, jedni ho uznavaju maju radi a druhy odsudzuju. je velmi dobry,lebo ma vacsie kolieska, ale nevyhoda je ze je tazky. na sportovu cast hovoria ze je dost otvoreny, ale mne sa nezda, asi preto lebo neviem porovnat, nemala som iny kocik.inak ho stale pouzivame, maly sa v pohode zmesti 😉 😉

denduska
19. dec 2009

cessy, praveze mne ta vaha nevadi, ja ho nakladat nebudem 😀 ale nie, maximalne do kufra, nemame schody ani vytah, takze v pohode... a co som citala o trojkolkach, tak tie ultralahke sa zas zvyknu vraj takmer prevratit v zakrute 😒 a hlavne preco chcem tazsi kocik - ked som videla susedinu malu ako sa skriabe zboku na kocik, kde spal jej 2 mesacny brat,az som stuhla....tak pre pripad ze Emmka bude tiez iniciativne nazerat.
Ale si ma potesila ze si spokojna 🙂 Ja som na nom zatial nasla jedine negativum ze sa vraj zvykne nozna brzda kazit...inak nic.

cessy
19. dec 2009

denduska ja tiez davam kocik len do auta, ale zvykla som si,ved aj maly vo vajicku bol tazky a niesla som ho. noznu brzdu treba casto premazavat,potom bude ok. mne stale sluzi. a raz sa mi zlomila konstrukcia, ale v obchode mi dali nahradny kocik a za tyzden to bolo hotove. a inak uz sa trosku inak ta konstrukcia vyraba, uz je to tam srobovane, tak by sa nemalo nic zlomit 🙂

mirka099
20. dec 2009

Ahojte... tak vcera som bola s tou kamoskou.. strasne dobre mi to padlo... sme si pokecali, oddychli, zabavili sa.. a domov som prisla len o tretej, a vsetci poslusne spinkali 😎
u nas je cim dalej viac snehu, akurat rozmyslame ze pojdeme vsetci na taku dlhsiu prechadzku... 🙂

denduska
20. dec 2009

o tretej!!! 😲 to by sa aj mne uz zislo!

mirka099
20. dec 2009

tak praktizuj !!!!! 😉 jooj dobre bolo... 😎

mirka099
20. dec 2009

keby sme neboli take rozlietane, normalne rozmyslam ze by sme dali stretko... 😒 tak aspon take virtualne by mohlo byt, cez skype, hmm? 😕

monikat75
autor
21. dec 2009

ahojte, teda tu od včera nikto nebol? žeby ste mali to virtuálne stretko na skype 😉
mirka tak to je super, že si sa tak dobre zabavila, hneď by som aj ja niekde išla 😝
u nás máme nádhernú zasneženú krajinku - ako vystrihnutú z vianočnej pohľadnice, len škoda, že od zajtra už má pršať, zase bude po snehu ☹
prajem vám všetkým pekný deň 🙂

denduska
21. dec 2009

ahojte, tak my sme vcera boli este na nejakych nakupoch,ale kosa bola strasnaa...podvecer uz minus18 😅 dnes je len minus 6 a sniezikuje, dufam sa pedpovede nevyplnia a budu biele vianoce.

mirka099
21. dec 2009

ahojte..kde ste kto?? 😕 😕 😅

laurinkadanielka
22. dec 2009

ahojte kde ste všetky?pečiete upratujete balite darčeky 🙂 aj my sme boli včera sa sankovať no malej sa to lubilo ledva som hu s tade dostala aj to s plačom ale dnes je u nas vietor 😒 včera som robila stromček a mala my ho skoro zvalila 😠