Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
26. dec 2009

ahojte, tak my sme dnes nic nerobili doslova 😀 akurat muz stiahol Emmke same ludovky, lebo ona ma strasne rada, tak sa na nich stale natriasa..skoda ze do folklornych suborov beru len vacsie deti, lebo ona by sa tam vyzila 🙂 ani kroje take male nedostat 😀

jaj este som chcela jazminn napisat, ze mi pripomenula mojich krstnych, oni maju adoptovanu dcerku, ma uz 6 ci 7 rokov, no ale oni su z Kosic, teda nie zo zapadu 😅

mirustek1
26. dec 2009

mirka-super,ze ste mali radost obaja 🙂 😉

ja som zase sama,deti uz spia a mojho muzika zlakali kamarati na pivko a on sa dal 😉 🙂 zajtra ideme dobeda dat deti mojej mame a my ideme s muzom relaxovat do kupelov,do vecera.... 🙂 to mam este ako darcek od jeziska,tak sa nato velmi tesim,lebo toto my uz chyba 🙂

mirka099
26. dec 2009

mirustek vaaauuu... tak u nas toto jeziska nenapadlo 😖

denduska
26. dec 2009

jaaj ja som naposledy dostala taky darcek na poslednu statnicu...ach doteraz si pamatam jak bolo supeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

mirustek1
26. dec 2009

ved aj ja sa tesim,nebojte baby,to som musela ja posepkat jeziskovi 🙂 😉

cessy
26. dec 2009

mirustek idete do bojnic???mi sme tam boli minulu nedelu a bolo supeeeeer. lepsie sa tam oplati ist ako do bielic. aj lepsie sauny su tam, aj prostredie a je to aj o polovicu lacnejsie......
my ideme zajtra so senca, boli sme tam ale pred 3 rokmy ale uz si to poriadne napamatam......

ada11
26. dec 2009

cessy, čo odporúčaš v Bojniciach ? my by sme chceli niekde ísť, ale nevieme kde, ale všetci 4 😉 Maťka mala ísť zajtra do Prahy za mojim bratom s našimi, ale mamine seklo v krížoch, tak sa výlet nekoná a ona je taká sklamaná, tak chceme nejaké odškodné pre ňu 😉 ale aj nuda bude stále doma, tak treba niekde vypadnúť, ale nevieme kam. dajte typy 😉

ada11
26. dec 2009

mne Anet zaspala asi pred 10 minútami, strašne ako neskoro zaspáva posledné dni, no a je strašne mrzutá, nervózna, umrnčaná 😕 ani papať nechce, tak neviem či to bude zúbkami, lebo idú jej stoličky, alebo to bude niečo iné 😕

ada11
26. dec 2009

cessy, kde ste to boli v tých Bojniciach?

jeliska
26. dec 2009

ahojte jeeej aj ja by som isla niekam relaxovat 😀 😀 ja som este nikdy nebola ani v saune 😖
anet no skoda, ze nejdete do ph , my ideme do tt 30,12 😉 uz sa moc tesim , ale zase nebudem mat net mozno ak pridem k sestre takze potom sa vam ozvem 😉 inak tak budem az do 18,1 takze ak by niekto mal cestu okolo tt tak sa stavte 😀 😀
u nas bol tiez super Jezisko, Elina sa najviac potesila babike od krstnych a motorke 😀 😀 a manzel rucnemu vysavacu takze to furt chodil vysavat auto 😀 😀 😀
ja som videla uz darceky pred tym takze prekvapko som nemala 😖
idem s malym spat, prave som ho nakojila a manzel chce hrat hru ten furt hraje strasneeee 😝

mirka099
27. dec 2009

Ahojte..od nas prave odisla kamaratka s malou dcerkou..je presne o dva roky starsia ako Kubik, a cely cas co tu boli sa krasne hrali, a my sme trkotali pri kavicke a fernete 🙂 keby ze viem, ze kubik by sa tak hral aj zo surodencom, tak hned mu jedneho urobime 😀 vekovo by to vychadzalo.. vyse dvoch rokov rozdiel 😉 ha 😀

denduska
27. dec 2009

ahojte, tak ja cakam na muza, od rana je na polovacke a uz mi to zacina pekne liezt na nervy...nikdy nie je doma a aj ked moze byt, vyberie sa do hory na cely den, ach aka skoda ze sa mu nemozem nijak pomstit 😠
ozaj mirka, ked spominas deturence.....hlavne ze minule zapotil - urobme si aj tretie 😀 😀 😀 😀 urcite a ja budem sama s troma deckami 🙄

jeli, no skoda, ja budem prave v tom case v Kosiciach...vsetky sa miname 😅

monikat75
autor
27. dec 2009

ahojte, tak si predstavte, že mne je Marek zase chorý - čo sme boli v stredu u tej doktorky, tak ten sirup na kašeľ mu nejak nezabral, a kašle naďalej, najhoršie je, že sa mu zase pustili soplíky a od rána mu stúpa aj teplota - zatiaľ síce len do 38 ale aj tak, už som nahnevaná, lebo keby mu naša dr. dala ešte minulý týždeň v utorok, keď sme s ním boli u nej prvýkrát ATB tak už mohol byť zdravý - no ale chcela som vlastne napísať, že dnes som musela ísť s malým na pohotovosť kvôli tým teplotám a tak som sa naštvala, dr. dobre že urazená nebola, že preháňam, že malý kašle a nakoniec, keď ho popočúvala, tak povedala, že je to začínajúci katar na prieduškách, tak už konečne máme ATB, tak snáď sa už vyzdravie ten môj malý chrobáčik, držte nám palce ☹

veru mirustek aj ja by som si išla niekde oddýchnuť do kúpeľov, ale tu nablízku ani nič poriadne nemáme a okrem toho, nám by svokrovci ani moji rodičia nezobrali obidve deti naraz, lebo už majú svoj vek a už nevládzu, hoci Veronika je samostatná ale Marek je huncút, pri ňom musí byť človek stále v strehu, čo zase vyvedie - už sa nám naučil otvárať chladničku aj s mrazničkou, rúru na sporáku si otvorí a vylezie na dvierka, darmo ho upozorním že nemôže, to akoby som hrach o stenu hádzala 😝

mirustek1
27. dec 2009

monikat-rychlo sa vyliecte,ale ked uz ma ATB,bude lepsie

ada-boli sme to v Bojniciach v kupeloch,ale to by nebolo aj s detmi,tam deti vobec nepustaju,jedine do 1bazenu,kde je horuca voda,takze len max.30min a nemozu sa tam ani blaznit,ja by som ti poradila skor niaky aquapark,nam sa paci aj napr.Besenova

my sme si uzili,naozaj relax a dala som si celkovu masaz s lavovymi kamenmi...super 😉,potom sme sa isli napapat a na kavicku 🙂 a vecer po Emku,Klarka ostala na prazdninach u nasich, 🙂

mirustek1
27. dec 2009

a co planujete so sivestrom????my sa ideme zabavat,len som zistila,ze nezapnem nohavice 😀 tak musim ist este na nakupy 🙂

cessy
27. dec 2009

ada my chodime do Bojnic do kup, domu MIER, su tam sauny,vonkajsi vnutorny bazen, ale deti tam asi urcite nemoze, ved co by tam robili.
dnes sme boli v tom Senci a bolo supeeeeeeeeeer, maly sa jasil, jak keby vodu nikdy nevidel.....potom som maleho nechala muzovi a isla som do welnesu, jaaaaj tak som si oddychla. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
27. dec 2009

mirustek a co s detmi??kde ich davas??
😕

jeliska
28. dec 2009

ahojte tak my sa pomaly zacneme balit 😀 😀
moni tak dufam, ze sa co najrychlejsie uzdravite. 😉
u nas je krasne slnecno, poobede pojdeme do kniznice povracat knizky a mozno skocime do ikey.No uvidim ako sa bude muzovi chciet, ci nebude moc unaveny z prace.
ozik som sa vas chcela spytat ci davate detom na obed vzdy aj polievku, lebo ja mooc nie vacsinou jej dam druhe a obcas ked mame polievku tak jej dam inak nie a co vy?

denduska
28. dec 2009

ahojte, my budeme na silvestra doma, muz na novy rok sluzi takze klasika, najneskor o pol jednej ideme hajat 😀
jeli ja praveze davam len polievku lebo emmka vacsinou druhe nechce, neviem ci sa jej nechce zut alebo co, ale zemiaky alebo ryzu zje vzdy ovela menej nez polievky, tak jej robim specialne take zeleninove alebo ine huste fajne nech sa z toho aj naje.

mirustek1
28. dec 2009

cessy-ja davam deti vacsinou mojej mame 🙂 vidim,ze sme asi rovnake krvne skupiny 🙂 ja tiez milujem taketo relaxy 🙂

jeliska-ja praveze davam skoro kazdy den polievky a druhe len niekedy,Emka velmi lubi polievky,vsetky

denduska-tak ten tvoj muzik maozaj stale robi a sluzi,asi len si zvyknut,ja som tiez dost sama s detmi,aj dnes je moj drahy v robote a to maju vsetci volno 😀

denduska
28. dec 2009

mirustek, noo, tak ked sa chcem mat dobre, musim znasat 😅 horsie bude ak sa raz vratim do prace a caka ma to iste a budeme si deti predavat pred nemocnicou 😒

mirustek1
28. dec 2009

denduska-ved aj ja si to hovorim,ze to robi pre nas,keby sa niekde flakal,to by bolo ine 🙂 mna tiez cakaju sluzby ,ak sa vratim na svoje miesto a moc ma to netesi,nechcela by som sluzit 🙂

cessy
28. dec 2009

ahojte,
jeliska ja malemu davam len polievky, huste aby ho zasytili. obcas davam aj Hippku, ked niekde sme...ale inak vzdy len polievku.

mirustek noo ja take mam moc rada a ked sa poriadne povyhrievam, vy ste to kde boli cez vikend??? 😕

denduska, mirustek ja mam tiez takeho muza, stale vpraci.....vecer uz chodi trosku skor, aby sa s nim aspom videl. no co uz, peniazky potrebujeme............ 😒

cessy
28. dec 2009

mirustejk ja mam tiez dnes muža v robote 😒

mirustek1
28. dec 2009

cessy-podobne sme na tom,ale tiez chodi domov vecer okolo 18hod,to je uz v pohode,ked bola Klarka mala rozbiehali firmu a skor ako o 20 hod som ho nevidela 😒

a maly spi?my sme to boli v Bojniciach v kupeloch,ale tam dolu,kde je ten aj vonkajsi bazen,to sa asi nevola Mier,Mier nie je ten na kopci?lebo je tam toho viac

mirustek1
28. dec 2009

cessy-ja milujem leto,ked je 30C,a neznasam zimu,lebo ja si mozem obliect neviem co a stale mi je zima,tak uz teraz sa netesim na tu lyzovacku 🙂 ale ked uz budeme tam,bude OK 🙂

cessy
28. dec 2009

mirustek takze asi mame obidve mužov SZCO, pravda 🙂 , tak sme na tom rovnako.... 😒

maly mi spinka. lebo som bola v meste a u nasich a neskor sme sa vratili, tak isiel spat az o jednej

no v tych bojnicach smeboli asi v tom istom.....myslim ze tam boli 3 suny a tiez vonk a vnut bazen,
pred liecebnym domom bola fontana 😉

cessy
28. dec 2009

http://www.interspa.sk/bojnice-kupele/liecebny-...

ten na kopci je Banik, tam sme raz boli ubytovany s procedurami a to bolo vyborne, ale to sme maleho este nemali 😉

mirustek1
28. dec 2009

aj tu bola fontana,no opytam sa muza ako sa to volalo,bol tam zlty,zeleny bazen-vnutorne,1vonku a vo vnutry welnes-solny,bylinkovy a este neviem aky kupel,sauna,pri lobby bare a tam su aj masaze...ved to je jedno,hlavne ze nam bolo dobre 🙂

a co to znamena SZCO,asi som blba.....ale nenapada ma to 🙂

ja som mala dobeda seserku s rocnou dcerou,tak byt bol hore nohami..... 🙂 inak Emka jej vsetko brala a nic nechcela pozicat 🙂 😀

cessy
28. dec 2009

mirusstek tiez som teplomilna, mne vobec nevadilo ze som tehotna a bolo teplo, dokonca som sa aj opalovala, tak milujem teplo a slnko. juuuuj aby uz bolo leto, pravda.... 😖