Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
28. dec 2009

mirustek tak sme boli v tom istom 🙂

SZCO je samostatne zarobkovo cinna osoba, zivnostnik, podnikatel 😉

cessy
28. dec 2009

mirustek aj ked ste vy boli, tak tam bolo tolko nahych chlapov?????lebo ja som chodila v plachte a co tam boli, tak sa tam promenadovali holi......ved na to je ta plachta nie???normalne som sa nevedela kde pozerat, take to bolo neprijemne 😒

mirustek1
28. dec 2009

nebolo moc,asi sa chceli predvadzat, 🙂 ja som mala inak aj plavky,lebo tam von a tych bazenov som musela v plavkach,do sauny a masaz potom bez...----a to moje brucho otrasne 😀

mirustek1
28. dec 2009

a ta skratka,ja som myslela,ci to nieje niaka blbost,sranda...... 🙂 na tych nasich vorkoholikov 🙂

ja uz teraz myslim na to,ako v lete chcem ist k moru 🙂

cessy
28. dec 2009

mirustek ano, asi hej, uchylaci jedny......lebo ja chodim do sauny len s plachtou, plavky mi vadia.....ja som ani v bazenoch nebola, ja som sa cely cas vyhrievala a vylihovala na lehatku 😅 😅 😅

no a moje brucho....ani nehovorim... 😖 ale boli tam aj horsie, tak som sa celkom fain citila 😀

cessy
28. dec 2009

no presne, ja som povedala ze mu dam do firmy aj postel a kludne tam moze aj prespavať 😀 😀 😀

mirustek a kde pojdete k moru????to bude.....uz aj nase deticky budu vnimavejsie 😅

mirustek1
28. dec 2009

ja zas stale hovori,ze mu kupim take hodinky,co mu budu buchat po hlave,ze ma ist domov 🙂

ja by som chcela Turecko,a moj muz spomina autom taliansko 🙂 to sa este uvidi,ja vzdy na poslednu chvilu nieco vymyslim a co vy?????????????????????

cessy
28. dec 2009

mirustek ja by som tiez chcela turecko, ale to je zatial len taky predpoklad, mozno nakoniec zas skoncime v chorvatsku 😅

mirustek1
28. dec 2009

ved uvidime,ale to tak rychlo ubehne, 🙂
Emka je uz hore,to moc nenaspala 😒
NEUVERITELNE,JA OHOVARAM MOJHO MUZA,A on prave prisiel uz domov,tak koncim

denduska
28. dec 2009

ahojte, mne dnes emmka spala sotva hodinku a to sa predtym vybehala s kamoskou, takze ziadna slava....a vcera tiez rano bola hore o pol siedmej, isla spat az o pol druhej a o hodinku cela svieza....asi ju nebudem davat spat 😠 😀
my sme dnes same, aj zajtra, takze urcite bude vecer buntosit, neviem ci ma nejaky radar alebo co, ale ked oco neni doma, stale sa budi... a v stredu ideme na odbery na imunologiu ach chudatko moje 😢 😖

ach jaj, idem popratat kuchynu, este psovi uvarit rezance s tvarohom....

monikat75
autor
28. dec 2009

ahojte, denduska tak to ti nezávidím, Emka ti dáva zabrať a ešte teraz keď si tehuľka, nemáš si ani kedy oddýchnuť, ja keď som čakala Mareka, skoro každý deň som si musela ísť cez obed aspoň na hodinku pospať, inak by som nevládala, ale ja som mala Veroniku v škôlke, tebe sa to nedá, keď máš Emku doma 😉
cessy a mirustek tak ste si fajne oddýchli v tých Bojniciach, inak cessy v tom Baníku som bola kedysi dávno aj ja ubytovaná, ešte ako slobodná, som bola na liečení s chrbticou ale bolo tam super 😅
môj malý v noci mal horúčku, ale dala som mu čípok a už odvtedy má len mierne zvýšenú teplotu, ale málo mi dnes spinkal, len pol hodinku, tak teraz išiel znovu spať, tak uvidíme, kedy zaspí potom večer 😉
ja dnes tiež nemám manžela doma, majú v práci volejbalový turnaj, neskôr také spoločné posedenie, takže skôr ako o takej ôsmej ho ani nečakám 😝

monikat75
autor
28. dec 2009

a ešte som zabudla jeli prajem ti šťastnú cestu na Slovensko a užite si to u rodičov, hlavne ty si oddýchni, nech si babky popestujú detičky a ty relaxuj 🙂

denduska
28. dec 2009

no..asi som bosorka, lebo som emmku zapriahla v kuchyni, pratali sme a teraz mi odpadla a spi pri telke 😀 tak som zvedava co bude vecer, ale je mi to vlastne jedno, som sama, takze pojdeme spolu hajat a ona zaspinka.

monci, no to ma mrzi ze ste chorucki, len sa vyzdravte aby bol na novy rok fit ako sa vravi jak na novy rok tak po cely rok

ozaj vcera sa moj muz vratil z polovacky az o stvrtej! som penila riadne ale doniesol stehno aj krkovicku z diviaka, tak aspon tak 😀 odrezky uz dostala nasa havina az jej oci vybehli jak pingpongove lopticky ked to zbadala 😀

mirustek1
28. dec 2009

denduska-tak mas co robit,Emmka je asi riadne zihadielko 🙂A rezance s tvarohom lubim aj ja,velmi,ten vas havino sa ma dobre.. 🙂 😉

Nasa Emka uz spi,tak si vychutnavam klud.

monikat-rychlo sa vyliecte 🙂

mirka099
28. dec 2009

Ahojte...
Moni tebe som este ani nestihla zazelat skore uzdravenia pre malickeho maroda.. chudacik 😒 dufam sa z toho skoro vystriebite.. inac aj ja som uz par krrat nebola spokojna z nasej dokiny... bohuzial je tu asi najlepsia, cize sme si chtiac nechtiac vybratli "najmensie zlo"..prajem skore uzdravenie

baby, vy co chodievate takto relaxovat.. kolko to asi stoji taky jeden den relaxu pre dvoch? nemam ani potuchy.. vravela som drahemu, a on zacal frflat ze to urcite bude drahe... a neviem ani ci tu nieco take na okoli mame, ale ozaj ste ma navnadili, a na januar by som rada nieco naplanovat.

dnes sa u muza v praci vyjadrili tak, ze ma mozny karierny postup, ak by siel do Martina..zatial je to len v uvahach ale... neviem ci by sa mi chcelo stahovat, keby na to prislo... tu mam maminu, svokru, svagrinnu priamo pod nosom... 😒

cessy
28. dec 2009

ahojte, nirustek maly sa mi zobudil, tak som uz nemohla spisať 😉

denduska
28. dec 2009

mirkaaaa, ano, konecne tu budem mat kamoskuuuuuuuu 😎
mne emmka samozrejme nie a nie zaspat, tak sa idem pomaly obriadit a budeme musiet ist spolu

mirustek1
28. dec 2009

cessy-aj ja som vtedy skoncila,prekvapil ma muz doma a isli sme na nakupy 🙂

mirka-ta cena je podla toho co si vyberiete,ci len bazeny,sauny,masaze,ale okolo 1000Sk,mozes ratat,zalezi hlavne kde aj ideme,ale taky oddych sem-tam je super

mirustek1
28. dec 2009

mirka-urcite by si nemala lahke byt niekde sama,ale zalezi ci ta robota tvojho muza stoji za to,hlavne financne ci sa to oplati,podla mna 🙂

mirka099
28. dec 2009

no dendi, vidis.. zatial jedine pozitivum 😉 mirustek jasne ze by sa nam polepsilo financne.. len neviem ci je to az take dolezite.. ci by to za to stalo.. zatial to berieme iba ako nieco co sa moze v najblizsich mesiacoh vyskytnut, ak sa to naozaj prihodi, potom budeme rozmyslat.
a ak ratas tisicku na oboch, to vobec nieje zle... uz len keby tu nieco take bolo..

mirka099
28. dec 2009

idem ja uz rabovat chladnicku..mam druhy den a najradsej by som zozrala aj tank 😀
bru noc

mirustek1
28. dec 2009

mirka-ja by som pojedla chladnicku kazdy den a to tu mrchu ani nemavam 🙂 😉
ale tu cenu som hodila len tak bez tych procedur.... 😉

cessy
28. dec 2009

17 eur osoba Bielice
10 eur osoba Bojnice
11 eur Senec
ale to je len priblizne, nepamatam si, lebo plati muž 😅

mirka takto priblizne to stoji, ale aj ked si otvoris neaku stranku, tak tam vzdy najdes aj cennik 😉

mirustek1
28. dec 2009

cessy-ty si ale sikulka, 🙂

lmed
28. dec 2009

ahojte...mozem sa pridat k Vam?

cessy
28. dec 2009

mirustek....no ked sa da...tak poviem, ale je to len orientacne

cessy
28. dec 2009

lmed kludne..... 😉

cessy
29. dec 2009

dobre ranko, tu nikto?? 😕

denduska
29. dec 2009

ahojte, ja doplnim...Teplice su nejak 11 eur osoba....
ja cakam opravara, pride nam cistit odpad

mirustek1
29. dec 2009

ahojte-ja cakam kamosky,pridu aj s detmi,tak sa aspon pohraju 🙂 ja som varila a Emka zatial vsade nieco porozhadzovala,tak to rychlo upratujem,ona sa vobec nehra s hrackami,ale vsade nieco porobi zle... 😀