Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
8. jan 2010

ahojte-tak ja zajtra o 14hod odlietam do Belgicka,uz som pobalena,ale segra ma net,tak ja sa vas odtial ozvem,ako sa mame 🙂 drzte mi palce,aby sme dobre doleteli,a aby to Emka zvladla 🙂

cessy-mne Emka tiez spava okolo 2,5hod
a ozaj,Emka mala dobre vysledky mocu,uplne negativne,tak sa tesime

takze sa s vami zatial lucim,drzte sa mi tu a potom sa vam ozvem,,,,,,ahojte 🙂 ,budete nam chybat 🙂 😉

mirka099
8. jan 2010

tak dendi, naoaj dobre urobil... rafsej ho budes mat iba zajtra, oddychnuteho a hlavne celeho 🙂
no aj by som sa vytesovala keby kubino v noci spavla poriadne.... aj tuto noc bol styry razy hore.. ale idu mu dolne ocaky, cele to ma spuchnute 😖

denduska
8. jan 2010

mirka aj mne sa emmka budi..tiez tie ocaky..ale to uz hrozne dlho jej idu, a mam pocit ze este hrozne dlho pojdu...som myslela ze to je spicaty zub tak raz dva bude von 😅

mirustek stastnu cestu a to ides s oboma babami ci len s krpcom?

mirustek1
8. jan 2010

denduska-idem len s Emkou a s mojou maminou,ale teraz lutujem,ze som nevzala aj Klarku,je jej trosku za nami luto,
🙂
a mne sa tiez nechce tak stale behat a len balit a prat,to moj muzik je taky aktivny,len by behal stale niekde 🙂 😉

denduska
9. jan 2010

ahojte, tu v KE leje...a moj muz dakde teraz na cestu vyrazil...
emmka zas v noci buntosila, furt len na mna vylieza, strasne zle spi, a ani ja som nejak nevedela zaspat vcera....do jedenastej som len tak cumela do stropu...

laurinkadanielka
9. jan 2010

ahojte u nas neprši aj ja nejako zle spim mala spi lepšie a ja nie :-cessy malemu alexovi prajem všetko naj k meninam tortička sa ti podarila?

monikat75
autor
9. jan 2010

ahojte, denduska aj u nás leje už od včera, síce momentálne len mrholí, ale je zaťahané, taže určite bude zase liať ☹ už aspoň v januári by nemuselo pršať, už mám na ten dážď nervy 😠
mirustek, ty si už asi na letisku, prajem ti šťastnú cestu a príjemný pobyt v Belgicku 😉
cessy to ti malý krásne spinká, ja som rada, keď mi malý spí hodinu a pol, niekedy nespí ani toľko, ale možno sa to zmení a bude spávať dlhšie, lebo za ten krátky čas si ledva stihnem niečo porobiť, lebo pri Marekovi sa nedá spraviť takmer vôbec nič 😒

cessy
9. jan 2010

ahojte, idem sa trosku pochvalit....maly mi uz druhu noc prespal bez prebudenia, taak som sa fain vyspala. takze si pekne odvykol od nocneho kojenia a kojime sa len rano a vecer 😉

cessy
9. jan 2010

halo, kde sme???? 😕

mirka099
9. jan 2010

prave som prisla..tu si este cessy?

cessy
9. jan 2010

mirka??

mirka099
9. jan 2010

a coze nespis? 😨

cessy
9. jan 2010

nie, nie...muzika nemam doma, tak sa tu trosku bavim

cessy
9. jan 2010

a ty ako??muzik pracuje,?? 😕

mirka099
9. jan 2010

prave odisiel na nocnu.. a ja tu este s kamaratom po veceroch takto vykecavam...

mirka099
9. jan 2010

aka bola oslava? 🙂

mirka099
9. jan 2010

a co torta? chutila? nebolo ti luto rozrezat to majstrovske dielo? 😅

cessy
9. jan 2010

no ja tak isto...co s tymi chlapmi ked niesu doma...pravda... 😅

cessy
9. jan 2010

oslava fain.......torta tiez, chutila

cessy
9. jan 2010

maly len tak divno pozeral ked sme ju zacali krajat
az mi ho bolo luto ☹

cessy
9. jan 2010

a ked bola ta torta narezana, tak stale chodil okolo a ze auto auto.....moe auto a to uz predna cast bola fuc

cessy
9. jan 2010

mirka halo???

mirka099
9. jan 2010

😀 to je dobre

cessy
9. jan 2010

kde si???halo??

mirka099
9. jan 2010

chudacik, prisiel o hracku..o svoje prve auto 😅 musis robit druhe a dat ho potom do vitrinky 😀

mirka099
9. jan 2010

aj svokra prezila? 😕 😀

cessy
9. jan 2010

no inak velmi sa mu pacilo a stale ho chcel chodit pozerat do chladnicky.postavil sa pri nu a pokedy som neotvorila a on si ho nepozrel a nepohladkal, tak mrncal.bol zlatucky, chlapculik moj maly 🙂

cessy
9. jan 2010

svokru tu co mam v mrazaku myslis????? 😀 😀 😀

mirka099
9. jan 2010

inac gratulujem ku spinkaniu krasnemu..nech to uz vydrzi 😉

cessy
9. jan 2010

no mirka dakujem......keby to bola aspom jedna noc v tyzdni tak by som bola stastna 😅

vy ako spinkate??uz celu noc, pravda