Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
9. jan 2010

nooo z mrazaku... 😀 ja mam niekedy chut strcit tam mojho muza, a vybrat ho len vecer, aby do hodinky rozmrzol a posluzil 😀 😀 ako by nam bolo dobre... len neviem kto by nosil domov vyplatu 😀

cessy
9. jan 2010

mirka ani nehovor...ale tolko miesta na dvoch tam uz nemam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
9. jan 2010

ale kde... my sm ehore aj tri styry krat... nam sa strasne pokazil spanok... najskor horne ocaky, teraz dolne... aspon to tym zubom pripisujem

mirka099
9. jan 2010

skoda tych malych mrazakov 😀
ako budete zajtra nedelovat?

cessy
9. jan 2010

no tak aj mi mame este vela zubov pred sebou.....tak viem ze to bude uz navzdy taketo spinkanie 🤐

mirka099
9. jan 2010

ked vyjde posledny... jaaaaj to bude oslava

cessy
9. jan 2010

no veru tak.....4 sufliky a nic nezmestis... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zajtra???ani neviem, asi este nasi dojdu malemu gratulovat.... a vy?? 😕

mirka099
9. jan 2010

a este vacsie sklamanie ked sapnok ostane aky je 😖

cessy
9. jan 2010

no presne tak.....ale potom zas pridu ine starosti 😒 😖

cessy
9. jan 2010

no presne, ale ved dufat musime 😉 a hlavne pozitivne mysliet....tak sa to hovori, ze 😕 😀

mirka099
9. jan 2010

tak tak.. a skonci to svadobno hostinou... 😀 alebo ani tam nie 😕 😕 😕 😀 😀 😀

mirka099
9. jan 2010

a kde ti je muzik? on nemava nocne, vsak? jaaj stastna to zena si ty 😉
moj bol vcera na akcii.lucili sa s riaditelkou... tak prisiel ..OPITY !!! no tak dnes sa zotavoval...

cessy
9. jan 2010

mirka ale zas toje lepsi pripat ako by mali zostat stary mladenci

cessy
9. jan 2010

uz je doma, bol na motokary...obcas saide vyblaznit 😖

mirka099
9. jan 2010

ale ano.. a aby nas obrali o radost z vnuceneic???? tak to nie... budeme neprijemne svokry rozmaznavajuce svoje vnucata..teda aspon vtedy ked nas nevesty vypustia z mrazakov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
9. jan 2010

mirka uz budem musiet ist, lieta tu ako komar 😀

cessy
9. jan 2010

mirka, tak tak....mame sa veru na co tesit..... 😀

ty to vzdy tak dobre napises 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
9. jan 2010

😀
ok
bru noc teda
😉 (vraj bru noc) 😀 😀 teda oficialne 😀 😀 😀

cessy
9. jan 2010

mirka idem, dobru noc a pekne sny anoc bez prebudenia prajem..... 😉

cessy
9. jan 2010

no..........tak dobru..........teda ako komu 😉

monikat75
autor
10. jan 2010

ahojte, teda tu od večera nikto nebol 😕
u nás konečne prestalo pršať a dokonca na chvíľu sa ukázalo aj slniečko, hneď mám lepšiu náladu 🙂
maličký mi spinká, obed už mám navarený, tak som prišla pozrieť, čo máte nového 😉
chcem sa vás opýtať, či detičky po kúpaní ešte aj teraz olejujete alebo natierate mliečkom, lebo niekde som čítala, že stačí do roka, ale ja ešte aj teraz dávam malému telové mliečko, ale už mi končí, tak sa chcem s vami poradiť, či kúpiť ešte ďalšie, alebo už nemusím dávať - lebo mne sa zdá, že ešte má suchú pokožku, tak neviem

laurinkadanielka
10. jan 2010

ahojte monika ja malu nenatieram ničim len ked bola mala som hu olejčekovala iba tvaričku jej mastim

denduska
10. jan 2010

ahojte, vidim ze cessy a mirka mali pokec..docitam neskor 🙂

monci, ja natieram stale, predtym som len olejovala ale odkedy mame ekzem tak natieram aj mliekom, teraz sice je ekzem v klude ale pokozku ma suchucku takze mastim mastim..

cessy, teraz mi prave muzik nesie v aute kocik tak som zvedava - volal mi ze - uz mam nalozene - kocik, vajicko, tri tasky a 2 cedecka k tomu.. 😀 to su fakt cedecka ku kociku, som zvedava co na nich je.. 😕
Inak som nakoniec zohnala aj vanicku, za uplne smiesnu cenu, tak som neodolala, ale tu budem mat az o tyzden..nakoniec vybava ako hrom..uz len to dotiahnut do zdarneho konca... 🙂

vilvoorde
10. jan 2010

ahojte-tak ja sa vam hlasim z belgicka,dobre sme doleteli,Emka cely let prespala a mame sa tu super,ani domov sa mi nebude chciet ist a uz sa tesim na leto,ked zas pridem.Dnes sme boli na navsteve,bolo super,zajtra planujeme behat po obchodoch 🙂 tak sa vam zas potom ozvem 🙂 🙂

denduska
10. jan 2010

jej ja ze kto tu pise 😀
tak to je super, ze Emka spinkala. My sme sa dnes boli kupat v poprade, tiez bolo super, len som taka unavena...raz sa niekam vyberieme a uz ma to skoli 😀

cessy
10. jan 2010

ahojte, tak ja mastim maleho po kupani stale,teda mam telove mliecko......raz som niekde pocula ze dietatku treba stale premastovat pokozku, ze nema taku obranyschopnost ako dospely a ze sa tym predchadza vysusovania a naslednym ekzemom. tak ja radsej mastim 😉

denduska cd som nemala lebo ja som kupovala v 2008, ony menia desing kocika aj kazdeho pol roka....zmenia neake madielko, alebo nieco na konstrukcii a uz to daju ako novinku.
ja som prave vcera kazala muzovi nech vajicko a hlboku vanicku vynesie na poval, nemame to kde skladovat. nech maju co mysky papat 🤐 😀

cessy
10. jan 2010

mirustek ahooooj 🙂

laurinkadanielka
11. jan 2010

ahojte už ste si bola niektora vybaviť ten prispevok ja dnes a vybavila som všetko na socialke vam daju žiadosť a potom musiťe išť do roboty a tam vam musia potvrdiť že nerobite zarobkovu činnosť no to musim začať malinku mastiť 😉

monikat75
autor
11. jan 2010

laurinkadanielka, no tak ja si príspevok vybavovať ísť nemusím, lebo nemám nárok, nakoľko pred tým ako som otehotnela s Marekom som bola nezamestnaná, takže mne zostane tá pôvodná výška - čo už s tým narobím, aj keď peniažky naviac by sa zišli ako soľ 😉
ďakujem vám za vaše názory ohľadom olejovania detičiek, budem potom aj ja natierať malého naďalej

laurinkadanielka
11. jan 2010

mali dať ten prispevok všetkym mamičkam a do troch rokov to su teda zakony no čo už