Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
2. mar 2010

ahojte 🙂
lela ako pise to akokeby si opisovala trnavsku porodnicu 😝 tiez len z okienka sa pozera . nastastie ja som rodila v motole a to bolo super aj na izbe som mala malych a komfort 😉
dnes rano som isla na snimok zubov a o 14,00 ideme tej zubarke, brrrr vobec sa mi k nej nechce 😖
deni tak to je mi moc luto , prajem vam aby ste sa rychlo vyliecili.Eli furt kasle a uz ma to zacina stvat asi skocim dr zajtra 🙄 🙄
prave sa zobudil davi

jeliska
2. mar 2010

moni inak aj tebe prajem vela zdravicka u nas to drzi iba elinu 😖 uz aby bola jar 😵 😵

jeliska
2. mar 2010

inak boli ste sa kuk na novu verziu ?Ja uz som vam dala odkaz 😅

lela83
2. mar 2010

jeliska drzim palce u zubara ja ked mozem vyhnem sa mu aj 2km 8 😀 naposledy som bola s muzom u zubara a ten brutalny nadpis stomatologicka chirurgia lebo jeho zubar ho nechcel osetrit nakolko je epileptik 🤐 no aj tak myslim ze kazdy sa radsej lekarom vyhne ked moze 😉 a u zubaroch mi vadia 2veci a to ten cudny pach v cakarni a zvuk vrtacky 😝

lela83
2. mar 2010

este sa vam chcem pochvalit ze mam prvu zakaznicku mirku099 🙂 ktora navstivila bazar s ciapkami a svetrami co som tam nahodila mojou malickostou upletene 😵

laurinkadanielka
2. mar 2010

ahojte vy ste toho popisali aj ja vitam novu mamičku aj ja som si už pozrela pekne vecičky pletieš lela mna tiež pletenie nebavi no aj ja mam nadchu kašel dufam že mala neochorie no aj ja by som mala isť zubarovi aj s malou ale nejako sa my nechce 😉

cessy
2. mar 2010

ahojte...denduska pekne sa pobal, nepotrebujes mat stres na poslednu chvilu.....inak aj ja som balila len ale 3 dni pred porodom. a prala som a zehlila 2 tyzdene pred terminom 😉

jeli kde mas fotku???? 😕

mirustek1
2. mar 2010

ahojte-ja som bola s Klarkou od rana na ocnom,a bolo tam vela ludi,tak sme dosli az teraz,ale nastastie jej nedali okuliare,ze este pockaju a o pol roka na kontrolu 🙂 😉 tak sa vytesujeme 😉 🙂

denduska-aby si sa stihla ja vobec pobalit 🙂 😉 no ale uz sa to krati,tesim sa na babo...teda tvoje 😉 🙂 a vyliec sa

monikat75
autor
2. mar 2010

no keď už spomínate tých zubárov tak aj môj manžel išiel pred chvíľou k zubárke a on má tiež keď tam ide malú dušičku 😝 a chce sa spýtať aj za Mareka, že kedy s ním máme prísť, lebo s Nikou sme boli ako s 3-ročnou a povedala nám, že sme mali prísť skôr - niektorí zubári tvrdia, že treba prísť hneď keď vyjdú prvé zúbky, no som zvedavá ako si to predstavujú, že ako im tam 8- mesačné alebo aj mladšie bábätko posedí v tom veľkom zubárskom kresle 😕
lela veď mirka099 to je naša mirka - takže ona si predsa niečo vybrala, to je super, určite sa nájdu aj ďalšie zákazníčky, len tak ďalej 😉
tak všetkým chorým prajem skoré uzdravenie a jeli tvojej malej Eliške nech už dajú dačo dobré na ten kašeľ, aby bola celkom fit 🙂

mirustek1
2. mar 2010

moni-nam povedali pri Klarke,ze okolo 2rokov a tak sme aj boli 🙂 ked pojdem teraz v marci na preventivu,opytam sa aj na Emku,co povie 🙂

lela83
2. mar 2010

laurinkadanielka dakujem za pochvalu 🙂

cessy
2. mar 2010

jej to vsetci len po doktoroch chodite???mirustek ocne, monikat muzik zubar.....no toto 😒

laurinkadanielka
2. mar 2010

cessy aj tam sa musi isť ale iba občas 😉

cessy
2. mar 2010

musi, ale je lepsie ked sa nemusi... 😉

mirustek1
2. mar 2010

a ja idem aj zajtra k dr.ale so sebou 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
2. mar 2010

mirustek mala ti este spinka???ja som uste uspala, tak som sa vratila 😅

mirka099
2. mar 2010

bry den 🙂
ja vas dnes nestiham...
lela vecer ti poslem podrobnosti, k tomu tricenku 😎
tak je 14.00 jeli nam je u zubarke 😖

lela83
2. mar 2010

mirka099 ok tak vecer posli mi to aby sme nieco vymysleli dobre 😉 prave uz obhackovavam tu vesticku co som slubila hodit na burzu 😉 dufam ze ju dnes tam stihnem hodit lebo idem este vesat pradlo a mam este umyt dlazku aj ked sa mi nechce 😝 a chcem sa pozriet este na temu rasto zitny podla mna je pako lebo meni vypovede

lela83
2. mar 2010

no teda na teme rasto zitny je to huste tam sa vam baby normalne hadaju a urazaju ako zver

lela83
2. mar 2010

no ahojte babenky hodila som do bazaru tu slubenu vesticku ale nedala sa mi dobre odfotit tak zajtra ju znova odfotim aby tam bola lepsia

lela83
2. mar 2010

hura mame po epi zachvate tak take 4dni budem mat volnejsie lebo tie 4dni sa bude manzel citit lepsie 🙂 mozem ist konecne vecer do tesca si nakupit 😉 viki je uz dobre tak zajtra moze prist suseda s detmi sa hrat 😀 a poobede zas mozem ist ku kamoske na klebietky o nasich ratolestiach 😵 zboznujem ked je muz po zachvate lebo mam tie 4dni volnejsie 🙂 no konecne mam lepsiu naladu 😉

denduska
2. mar 2010

lela a to ako casto ma tie zachvaty...? 😕 a mala ako to berie?

jeli a fakt kde mas fotku..?

lela83
2. mar 2010

denduska presne ako hodinky na 7den takze kazdy tyzden mava silny zachvat ale najhorsie je ked nahodou dostane v noci tedy je to sok a mala to uz berie lepsie lebo sa s nou o tom rozpravame ale bolo aj minuly rok mala s toho raz sok ze som musela ist na pohotovost a odial na kardiologiu a neurologiu a tak zistili ze mala sok

denduska
2. mar 2010

fuha vies co obdivujem ta, teda ozaj, ja si to neviem predstavit...asponze vies priblizne kedy to pride, teda ak sa da najst na tom nieco pozitivne 😔 a on vlastne..aku ma prognozu..teda ak sa mozem spytat...nemusis odpovedat..

monikat75
autor
2. mar 2010

ahojte, aj ja som na skok tu, detičky išli pozrieť dolu starých rodičov, takže trošku relaxujem 😉

lela83
2. mar 2010

babenky zajtra tu pridem je uz ordinacia

jeliska
2. mar 2010

ahojte tak ja som sa akurat vratila z kina 😅 bola som s kamoskou na protektore, super film 😵 😵 Davidko este furt spinka takze pohodicka 🙂
dnes u zubarky som mala prist na 12,00 😨 som si pomylila casy , no nastastie ma zobrala a hned mi vynadala, ze nepouzivam pravidelne medzizubny kartacek a ani som sa nenazdala a prisla som o 500 cz 🙄 🙄 ani ma dopredu neupozornila, ze si za vysetrenie bere .No nabuduce sa pripravim 😖 ani mi nic nerobila akurat mi cistila komplet zuby hmmmm manzel nebol nadseny, lebo teraz nevim z coho budeme zit 😝 este mu nedosla podpora.No dufam, ze buduci tyzden uz dostane, slak ma trafi 😠 😠
lea obdivujem ta: si super , ze to zvladas.Ja neviem, ani si nevazim co mam doma, furt muzovi nadavam 😅 😅
co sa tyka fotky tak som si vymazala , lebo tam ma Eli este len 3 mesiace a to uz je david o mesiac starsi 😀 😀 😀 takze si dam vyvolat fotky a dam tam nejaku aktualnu 😉

jeliska
2. mar 2010

lela pozerala som tvoje vecicky z bazaru a nadherne 😵 😵 😵 rozmyslala som nad tou cepickou krasna je 😵 😵

monikat75
autor
3. mar 2010

ahojte, jeli tak to ma mrzí, že tá zubárka toľko od teba zobrala, môj muž tam tiež včera nechal 17 euro, čiže tiež 500 korún, ja to poznám, my tiež žijeme od výplaty k výplate, už niekedy je to fakt na nervy ☹ ale čo narobím, nie je to našou vinou, musíme mesačne dosť veľkú čiastku splácať za jedného blbca /to som ešte pekne napísala/, čo mu manžel išiel ručiť a on sa na to vykašlal, budeme to splácať ešte 2 roky, a potom sa zase súdiť a pritom to ešte nebude isté či niečo vysúdime 😒 takže sa viem úplne vžiť do tvojej situácie

inak lela u mňa máš tiež veľký obdiv 🙂 a jeli máš pravdu, niekedy si človek neváži celkom dostatočne čo má, až keď sa stretne s takýmto príkladom
idem popozerať tú novú verziu, pekný deň všetkým - u nás zase slnečný 😅

mirka099
3. mar 2010

ahojte, baby o akej novej verzii je tu rec? zas mi daco uslo? v posledne dni absolutne nestihal sledovat veci navyse, rada som ze vam mozem napisat a oprecituvat si vas..