Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
14. mar 2010

mirustek si tu???? a ake stolicky ty pozeras??posli neaky link,pozriem 🙂

mirustek1
14. mar 2010

som tu,len som upravovala fotky,lebo deti maju vsade cervene 😀
je chcem take oranzove,poporezam a poslem ti ak ich niekde najdem,lebo mam antikorove a je to dost studene....aj to,ale hlavne chcem zmenu 🙂

cessy
14. mar 2010

mirustej mi tu na novom byvame 2 roky a stolicky mame stare od nasich, takze mi ich aj surne potrebujeme 😀 😅 , ale podla muza im nic nechyba 🙄 , ved chlapi 😉

cessy
14. mar 2010

mirus idem hajat, zajtra ak bude cas tak pokracujeme 😉 ok??

mirustek1
14. mar 2010

ved aj podla mojho,nic nepotrebuje zmenu,ale aspon ze nenadava 🙂 ved aj ja idem,moj uz spi,asi ho tie nakupy znicili 🙂 😀

ada11
15. mar 2010

ahojte, popísali ste toho aj dosť, vidím, že matika sa zanedbáva 😀 😀 😀 ale netreba to preháňať 😀 😀 😀 ale aby ste si to nevysvetlili zle, keď sem chodím málo ....... 😀 😀 😀

cessy, soplíky nech rýchlôo prejdu 😉 nemocka fakt funguje, operuje sa, rodí ... 😉

denduska, aj ja mám veci po Maťke aj Anet, ale tiež sa mi to nechce fotiť, tak som odložila pre brata - tedy ak budú mať dievčatko ..... 😉 /ale ešte ani neplánujú 😠 / ozaj a nechceš si ich odložiť, kdyby neco ? 😉

monika, cvičiť 😕 😕 😕 aj ja chcem, len mám problém, keď mám silu, tak nemám vôlu a keď mám vôlu, tak nemám silu, potvory nie a nie sa stertnúť tá sila s vôlou 😀 no môžem za to ? 😀 😀 😀

mirka, to si robíš srandu, že také dieťa zobrali do škôlky 😕

mirustek, tak na výstave nič -moc 😕 mohla si za u nás zastaviť, škodaaa 😉

ada11
15. mar 2010

jáj, ešte sa vyjadrím k tomu nočníčku 😉 ja som ho už vytiahla a dala Anet tak, aby ho videla /chcela som napísať, že som jej ho dala na oči, ale ak by to bral niekto doslovne, tak by prišla sociálka 😀 😀 😀 / ona tam chce sedieť, ale oblečená, inak nie 😉 dnes prišla a povedala kakám, isla som ju doň posadiť, ale nehrozilo a potom sa učupila do kúta a už táááákto tlačila 😀 😀 😀 ale mne to nevadí, Maťku som ani nedávala, lebo tiež nechcela a sama sa vypýtala po prvý raz, keď mala 22 mesiacov a odvtedy plienky nenosila, len na noc 😉

denduska
15. mar 2010

ahojte, tak my sme uz doma...nakoniec bola cesta fajn, emmka uz na sedacku rezignovala, sedele v nej presne 4 hodiny chudera 😖 😅 a takmer ani nemukla...

adi, nieee, nechcem si ich odlozit 😀 hlavne preto ze zaberaju hrozne vela miesta, emmka ma veci ako topmodelka, este aj v tych odsavacich vakoch zaberaju vsetko, mame ich doma, u nasich, vsade. A ja mam svokru - maniacku, takze keby sa aj nahodou v buducnosti pritrafilo, nebojim sa ze malinke nezabezpeci - mozem hovorit co chcem, ona nevie odolat 😀 uz som aj obnosene nejake vyradila, je tu blizko azylovy dom pre matky s detmi a odnesiem ich tam.

moj muz je podareny, vcera tak prehodil - hm, ale to druhe dieta uz zacina byt realne... 🙄 😀 😠 no ze sa zobudil, ale som rada ze si to uvedomil teraz a nie az ked pojdeme z porodnice alebo neskor....ini taku vetu povedia ked sa rozhodnu to dieta "vyrobit", nie ked uz sa nezmesti do brucha..ach..

monikat75
autor
15. mar 2010

ahojte, adi ako tak čítam tak tvoja Anetka a môj Marek sú rovnakí, čo sa sedenia na nočníku týka, Marek tam zásadne chce sedieť len oblečený, akonáhle ho vyzlečiem tak z neho ujde, väčšinou len pred kúpaním ho skúšam dať, keď má suchú plienku ale on sa radšej vyciká do vane ako do nočníka, potvorka malá 😝 inak mne sa tiež Nika začala pýtať ako 22-mesačná, tiež bolo leto, keď sa odnaučila, takže sa hádam v lete dočkám aj u Mareka, že sa začne pýtať 😉
denduska takže cesta nakoniec v pohode, to je super, veru ako píšeš Emka si už asi zvykla na to časté cestovanie 😉
jeli tak to je super, že máte v Ph také výpredaje, v našom malom mestečku je toho pomenej a do veľkého mesta sa mi neoplatí, lebo keď počítam náklady na benzín, tak už to nevyjde až tak lacno 😒

monikat75
autor
15. mar 2010

adi a ozaj, nikdy nenapíšeš, ako sa ti darí v práci, si spomínala, že už stredy pracuješ, nie, ako študentky, počúvajú, či skôr nie 😉 napíš ako to zvládaš popri babulkách 🙂

mirustek1
15. mar 2010

ahojte-nasa Emka tiez je s nocnikom kamaratka,este skor na zachode obsedi 🙂 ale ja tiez cakam na leto 🙂
a ja som upratovala,lebo cez vikend som neupratovala,ale Emka za mno chodila a stihala rozhadzovat,nakoniec este rozbila aj pohar,vsade bolo sklo 😀 a potom sme boli u kamosky 🙂este podlahy ma cakaju 😀

cessy
15. mar 2010

ahojte, denduska dnes ma naadlo...kolko si uz pribrala pri tejto druhej babulke??len tak pre zaujimavost sa pytam 😉 😉 😉

mirustek1
15. mar 2010

a mna zas napadlo,ze ked ma deduska 1.termin,my asi nebudeme doma 😀 ,asi si vezmem pc so sebou,aby som vedela 🙂

mirka099
15. mar 2010

ahojte.. vidim ze sme sa tu stretli viacere pri poobednajsej sieste 🙂
ja svoju vyuzivam tak ze vari, a upratujem 😅
dendi, dnes bola aj moja svagrinna na gynde, a dokino jej povedal ze uz kludne do tyzdna moze porodit, ze ma makke obluky, ci co? 😕

denduska
15. mar 2010

cessy, vies co asi tak 13 kg zatial...aj pri emmke bolo asi tak nejak..ani neviem....no este asi kilecko stihnem 😀
mirustek, neverim ze to bude na ten termin, aj emmka bola poterminovec...neboj nic ti neujde 😀

mirka099
15. mar 2010

dendi 13 kg? ale to je super... to po porode aj hned vsetko pojde dole..a pri dvoch detoch budes lahsia urcite o viac ako tych 13 kg 🙂

mirustek1
15. mar 2010

dendi-to nemas vela na vyse,ja som vzdy 16-17kg mala 😀 ,no aj sa uz velmi tesim ahlavne verim,ze bude kludnejsie ako Emmka 🙂

mirka-ja ked Emka spi vacsinou sadnem sem a uz sa nepostavim 🙂 a ako je to s vasim snazilkovanim?????

mirka099
15. mar 2010

mirustek, my hovor! prisla som vypit kavu a uz ju pijem vyse hodiny! a robota stoji!!! 😀
no pokracujeme...uvidime ci to vyjde uz tento mesiac..o tyzden dam vediet 😵

ale na vine ze sa tu ulievam je cessy!!! nalakala na na super temu co dnes varite... uz mam zaznacenych peknych par receptov..mnaam, tak sa tu vytesujem sama pre seba ake fajnoty budem varit 😵
cessy dakujem 🙂

cessy
15. mar 2010

ahojte, ja som musela utekat lebo malicky sa zobudil.....
mirka a toto chcem tiez v blizkej buducnosti skusit, mukky mi to doporucila

cessy
15. mar 2010

zabudla som vložit link,sorry 😅

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20904

mirka099
15. mar 2010

mnam cessy ved to vyzera slastne a je to take jednoduche..aj malemu by isto chutili..to tiez urcite vyskusam 🙂

cessy
15. mar 2010

mirka ved to....ziadne miesenie vykrajovanie.........ja to tiez vyskusam a dam vediet.
ze to pekne vonia po bananiku.....

a maly by to tiez mohli,pisu, ze sa to ani oleja moc nenapije 😉

mirka099
15. mar 2010

no vidim ze sa musim pridat do tej temy..alebo aspon ju sledovat..normalne sa neviem dockat zajtrajska..vyskusam tych raráškov 😵

baby kubik zaspal bez cumlika..z 20 minut placu ostalo len 10 a menej intenzivneho..bodaj by to tak bolo aj v noci 😵

cessy
15. mar 2010

mirka super, dnes pri zaspavani alexka som na vas myslela...
moj alexo uz treti vecer nechcel kojit ☹ ,ale aspom sa bezbolestne postupne odstavi 😅

mirka099
15. mar 2010

cessy netrap sa tym..ako vravis vyhli ste sa trapeniu z oducania... alexik ti hovori ze je uz velky chlap 🙂 vam sa to oducanie od kadecoho vyhyba, stastna to zena..uvidis aj na nocnik sa zacne v lete pytat sam... a budes si priat druhe dieta aby si si to oducanie mohla vskusat 😀

mirustek1
15. mar 2010

ahojte-tak vy my robite chutky 😀 a ja vecer nechcem jedavat,prave som docvicila brusaky 🙂 😀

mirka a cessy-super,ze si tak odvykaju vase deticky 🙂 a kde to chodite,do akej temy ahladom tych receptov?lebo ja niekedy uz neviem tiez co varit 🙂

cessy
15. mar 2010

jeeej mirka ako pekne si to napisala 😵 😵 😵

a druhe???nokedhovoris ze to tak lahko pojde, tak hadam aj porozmyslam 😀 😉

mirustek1
15. mar 2010

cessy-uz som to medzi tym nasla,a fakt dobre inspiracie a tie placky cinske,s lecom,robim aj ja,velmi ich lubime 🙂

a zeby ste kupili Alexikovi sestricku??????

mirka099
15. mar 2010

tak veru mirustek podme ju nahovarat 😀