Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
5. máj 2010

jeeej ahojte, ja som tu dnes ani nenakukla
ahoj dadqa......konecne niekto novy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
5. máj 2010

dnes som tu sama???
s mirustek som musela prestat pisat lebo dosiel muzik a teraz tu zaspal 😔 pri mne tak som sa zas na minutku vratila 😵

cessy
5. máj 2010

no asi nikto, skoda, poberiem sa do hajan
dobru noc a krasne snicky vsetkym 😅

mirka099
5. máj 2010

cessy no usla si mi len o vlások 😖

dadqa86
5. máj 2010

Dobry vecer 🙂

dadqa86
5. máj 2010

cessy: Ahoj 😉 🙂

dadqa86
5. máj 2010

Mnoo a teraz som tu sama ja 😒 pekne sme si to podelili 😀

cessy
6. máj 2010

jejda neako sme sa tu vcera minali 😢

mirka inak uz sme dlho nepopisali,ked si na FB tak si mylsim ze farmarcis, preto neotravujem a nepisem ti 😕

dadqa no skoda ze si nenakukla skor

dadqa86
6. máj 2010

cessy:Mnoo sak to ze som nenakukla skor,ale sme sa pekne minuli 🙂

cessy
6. máj 2010

no ved neva...mozno sa tu aj stretneme 😉
ale vecer je to uz tazsie, skor cez obed, lebo vecer mam muzika doma, tak to nechcem byt na nete 😉

dadqa86
6. máj 2010

cessy:Mnoo sak niekedy sa tu mozno stretneme 😉

mirka099
6. máj 2010

ahojte, cessy, kludne napis, ja farmarcim len tak pomimo 😉

dadqa86
6. máj 2010

mirka: ahoj...ty hras na fb tu hru farma vsak??to poznam moj manzel co ma brata tak on to hrava 😀

mirka099
6. máj 2010

dadqa, noo tak trochu je zo mna farmvill maniak 😅 viem ze je to hovadinka, ale neviem s tym skončiť 😀

dadqa86
6. máj 2010

mirka:To poznam 😀 😀 ja zase drvim simsov 2-jku alebo contera dokonca neet ford speed 😀 😀 😀 ale je to sranda poznam to ked stim nevies skonict 😀 😉

mirka099
7. máj 2010

dadqa!! no ty sa nezdáš 😀 inac aj ja som jeden cas drvila simsov 2, teraz mam trojku, to je uz pekne premakane, ale nejako to nestiham 🙂 zahram si to na Vianoce..
a ja zboznujem need for speed underground, a aj 2... sa aj zvykneme z muzom pretekat 😅

cessy
7. máj 2010

no dievcence neviem ako to stihate, este aj hry hrat, ja si niekedy nestihnem ani pozriet maily ☹ ....ja by som si tak rada aj normalne cez den na chvilku sadla k netu, ale neda sa mi, len cez obed ked drobcek spinka, alebo az vecer. 🤐

dadqa86
7. máj 2010

mirka:Mnoo ja z muzom nee pretoze on ma svoj pc a ja svoj...neviem co mam robit nase manzelstvo ide dole vodou a ja mam psychiku uz na dne 😢 cessy : mnoo stiham aj hrat hehe a to hram 2hry naraz plus som este tu 😉

mirka099
7. máj 2010

dadqa, chce to len cas... nemate prave najidalnesie podmienky, nieste sami, tak to ide pomalsie, ale neboj prekonate to..tak ako este vela dalsich problemov, ktoré v manželstve nastanú.

cessy ved ja tiez len po veceroch, alebo cez obed... alebo ked je muzik doma tak niekedy aj vtedy... 😅

jaaj baby, normalne sa bojim o moniku, ze co je snou 😅

dadqa86
7. máj 2010

mirka:Ja si myslim ze toto sa uz nenapravi 😒 uz je to tak nalomene ze sa to tazko posklada uz mam toho dost...furt som za kravu len ja 😢

mirka099
7. máj 2010

dadqa mozno to len teraz tak vidíš..cas ukáže čo bude...

jaaj, toto pocasie ma ubija...ani von nemozeme ist... 😒

dadqa86
7. máj 2010

mirka:Mnoo ti poviem to pocasie je na nervy...sa mi len drieme a boli ma hlava...Moja toto trva uz dlho vyse pol-roka tak pochybujem zeby sa to teraz dalo do kopy neverim tomu problem je vtom ze ked on nieco povie a nieje to tak tak som ja najhorsia a som p..a 😢 ja uz to fakt nezvladam psychicky

mirka099
7. máj 2010

dadqa a to ti tak aj povie??? 😕 😕 😕 juuj aj s chlapom nepodarenym!

dadqa86
7. máj 2010

Mirka ano doslova mi to tak povie 😒

dadqa86
7. máj 2010

a keby len tak....

mirka099
7. máj 2010

no dadqa, ja sa do toho nechcem miesat, ale ja by som si s takym chlapom buducnost neplanovala,toboz nie babo..akokolvek moze byt pod tlakom, praca stresy, na toto nema pravo!
neskusala si od neho po takej hadke odist? ku kamoske na par dni? a hrozit rozvodom? nepomohlo? neotvorilo mu to oci???

dadqa86
7. máj 2010

Mirka:Daj mi na seba cislo na mobil prosim ta pretoze muz mi ide zhabat notebook a uz sa sem neukazem ak mozes

mirka099
7. máj 2010

dadqa preco ti ide zhabat notebook? 😕 a internetove kaviarne?? 😕

jarka0
7. máj 2010

Ahoj velmi rada si budem písať stebou a aj s imími mamičkami ktoré majú záujem volám sa Jarka som zo Serede a máme 19mesačnú dcérku Ninku a teraz čakáme druhé bábetko som v 17tt. A veľmi sa tešíme ešte nevieme že či to bude chlapec alebo dievčatko ale to je jedno len aby bolo zdravučké na ničom inom nezaleží. no ale ked už budeme vediet že čo to bude velmi rada sa s vami o tom podelím .

jarka0
7. máj 2010

🙂