Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

dadqa86
7. máj 2010

mirka: 😀 😀 😀 nechaj tak uz...je to v pohode 😀 😀 co porabas?

cessy
8. máj 2010

pekny vecer.....
teraz som docitala co ste pisali.... 😕 😕 😕 😕 no radsej sa nevyjadrujem ☹ ...... ☹ ☹ ☹

dadqa86
8. máj 2010

cessy:Nechaj tak 🙂 ako sa mas a co mas nove?

cessy
8. máj 2010

ahoj ty si tu??

cessy
8. máj 2010

ja ze uz pisem sama zo sebou.....lebo tak sa mi to casto stava

cessy
8. máj 2010

co nove?? vcera sme boli na plese, teda na majalese a som taka unavena...ale spat sa mi nechce 😉

dadqa86
8. máj 2010

mnoo nove nieje nic vsetko je v poriadku myslim to s mojim manazelom vsetko sme si to vydiskutovali a vsetko tak ako ma byt 😉 dnes sme boli vonku kuknut poprechadzat sa a bolo nam fajne 🙂

cessy
8. máj 2010

to je super., nieje nic krajsie ako ked si dvaja rozumeju a rodinka funguje tak ako ma...ja mam tiez rada prechadzky..len teraz s malym to nie su prechadzky, ale behy na dlhe trate 😒

mirka099
8. máj 2010

tak tu ste! 🙂 mám vás!!! 😀

dadqa86
8. máj 2010

mirka: 😀 😀 😝 cessy: mnoo ano to mas pravdu je to krajsie ked si dvaja rozumeju a som rada ze sme sa dali dokopy spolu 😉

mirka099
8. máj 2010

dadqa no tak drzim palce... 😉
a co zeny vam sa nechce spat?? 😕

dadqa86
8. máj 2010

Mirka:Kujeeem 😉 mnoo mne sa osobne nechce este zatial a tebe? 🙂

cessy
8. máj 2010

ahoj mirkaaaaaa, uz sme sa tu dlho nestretli, aka som rada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
8. máj 2010

ja mam muzika na oslave, dovolene mado dvanastej, tak som tu......ale uz ma kloni nad pocitacom, ale ked ste tu...tak 😎

mirka099
8. máj 2010

heh ze ma dovolene 😀

dadqa86
8. máj 2010

😀 dobre napisala 😝

mirka099
8. máj 2010

no mne sa spat nechce, na fb mam cely adresar znamych, tak ani nestiham, co kde, a nie to ze spat 😅

dadqa86
8. máj 2010

mnoo mne sa tiez nechce spat a to si pisem len svami 😅

cessy
8. máj 2010

no ved treba to mat pod kontrolou nie???????keby som mala kde dat maleho tak idem s nim.....ale po vcerajsku ani poriadne nevladzem 😒

dadqa86
8. máj 2010

cessy:Sak jasne ja by som to tiez mala pod kontrolou tak ako aj ty 😉

cessy
8. máj 2010

mirka FB ani nespominaj......len preklikavam a odpisujem.....nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀

dadqa86
8. máj 2010

Mnoo baby moje ja to vzdavam idem off 😅 idem si vystriet moje stare kosti 😀 😀 😀 idem kukat nejaky film a oddychovat zajtra sem dobehnem ak tu niekto z vas bude 😒 tak sa majte a pekny zvysok vecera prajem a dobru noc mozno sa tu dnes este zastavim ked skonci film ak nezaspim 😀 😝

mirka099
8. máj 2010

cessy, no tomu sa hovori rusna noc 😀

cessy
8. máj 2010

dadqa mas muzika doma??tak sa pritul.....ja keby ho mam doma tak tu niesom.... 😉

mirka099
8. máj 2010

dadqa tak bru noc... nebola si tak rozbehnuta ako my 😀
cessy pokracovanie na fb?? 😕

mirka099
8. máj 2010

cessy veru ani ja by som tu nebola... 😵

cessy
8. máj 2010

mirka ani nehovor...aj teba stihat na viacerych kanaloch je uz drina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadqa86
8. máj 2010

Mirka:Veru nebola 🙂 ahojte 😉

cessy
8. máj 2010

ved na to ich mame aby nam robili spolocnost...nie pc 😉

cessy
8. máj 2010

mirka FB to isti 😉