Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
15. júl 2009

ahojte
brokoli ani ja o nicom neviem, ked budes nieco mat, daj vediet 😀 😀 😀

cessy
15. júl 2009

ozaj a mirka kde je????? 😕 , zas isli chatovat????

monikat75
autor
16. júl 2009

prajem dobré ránko, ja som mala dnes budíček - malého už o 5.45 a ešte stále mi tu behá v bežke a ani náznak spánku 😒 dúfam že do polhodiny si pôjde trošku pospať
cessy mirka spomínala že idú na tú chatu na týždeň ak si dobre pamätám 😉
inak veru taká brigáda na doma by sa aj mne zišla ale čo pozerám na nete tak stále chcú nejakú zálohu poslať a až potom pošlú info, tak to sú nejakí podvodníci, čo sa chcú len nabaliť ale keby bolo niečo seriózne hneď by som to brala, lebo nejaké eurá navyše by sa zišli ako soľ 😝

denduska
16. júl 2009

ahojte, nam sa konecne od vcera spustil net, huraaaa...uz som bola napajedena ze co nejde...
ak mate brigadu, vravte, ja som hladala ale nic som nenasla ale zisla by sa, ach jaaaj

cessy
16. júl 2009

ahojte, to zas bol horuci den....
ako ste ho prezili??

cessy
16. júl 2009

halo???denduska, ada, monika, kkatarinkaa a ostatne....kde ste??? 😨 😵

denduska
17. júl 2009

ahojte ja som sa vcera venovala manzelovi ale obcas som sem nakukla a tu nikto😕

u nas bolo vcera vcelku prijemne, len 29, a pofukovalo a dnes je rovnako tak sa to da celkom zniest..akurat slnko je dost ostre aj ked sa to pri vetriku nezda.

vcera moj muz vystihol chvilku ked boli tie susedy co nam obrali ceresne vedla so starostkou, isiel tam a povedal ze by ich chcel poprosit, az nabuduce pridu na ceresne, ze kludne mozu, ale ked budeme doma. Tak sa stara rozplakala, ze to nie je pravda, a ze to si ludia vymysleli..hej..hlavne ze cela dedina ich videla 🙄 tak ale tomu sa hovori, pomsta je sladka 😎 a kultivovana zaroven 😀

cessy
17. júl 2009

ahoj denduska, ja som sa tiez venovala, ale pozerali sme neaku dovolenku, takze na nete som bola stale.
aj dnes je super teplucko, okolo 16:oo sa ideme kupkat so bazenika k babine, uz sa tesim, aspom sa maly zabavi a ja sa opalik,kedze o maleho bude postarane 😀 😀 😀

drzane jedny, tak by som ich vyplieskala po holom zadku. inak co si uz v dnesnej dobe ludia dovoluju to je hrozne.

nam tak preskakuju branu a chodia si pre loptu, teda uz nie, muz tam dal ostnaty drot 😠

denduska
17. júl 2009

juuj, a kam idete?k moru? 😎 my nakoniec ostavame na slovensku, ideme do Nizkych tatier 🙂

cessy
17. júl 2009

no to este nevieme, len sme pozerali, muz chce ist k moru, ale ja sa toho obavam 😨 koli malemu

denduska
17. júl 2009

u nas som zas ja chcela ist k moru, ale muz ma zrusil 😒 ale vlastne mal aj pravdu, my sme totiz chceli ist do spanielska, ale tam je trojhodinovy let, plus cakat na letisku...tak sme to zrusili...vsak pojdeme nabuduci rok 🙂

cessy
17. júl 2009

nasi znami sa prave vratili z grecka s 6mes dietatkom...ze bolo super....ved uvidime, ci nakoniec nezostaneme tu na sk. inak ja som chcela ist do lešnej do cz

kkkatarinkaaa
17. júl 2009

ahojte kocky...
ja som teraz vacsinou mimo netu...som stale vonku, aj ked tam zo mna tecieeeee 😠 ta horucava je uz na mna privela...ale- predvcdrom sme boli na kupku, bolo bohovsky.sedela som sice len na kraji bazenu ale nohy som mala vo vode tak ma to fajne osviezovalo.no paraaada 😎 idem sa sprchnut a budem uz len tak oddychovat...dnes som pomaly cely den zabijala oriesky, uz ma bolia prsty 😀 dost ich bolo...tak pa pa

monikat75
autor
17. júl 2009

ahojte ženičky, tak ako vidím, ja si tu väčšinou vypisujem sama so sebou a ty cessy a denduska vy ste nejak asi prepojené 😉 vy sa tu stále stretávate 😅
katka to ti verím, že ti je horúco, veľmi dobre si spomínam ja na posledné dni tehotenstva vlani a tiež bolo strašne teplo - veď aj nám ostatným je horúco, tak čo už potom ty tehotná máš povedať ☹
inak cessy ja som nakoniec neobjednala ten nosič čo máš ty ale niečo také vhodné aj na turistiku - v pondelok alebo utorok mi príde, dúfam, že budeme spokojní, teda hlavne malému, že sa bude páčiť - keď nezabudnem hodím link na ten nosič
my sme to objednali hlavne kvôli tej dovolenke v Rakúsku, lebo tam pôjdeme určite aj na nejakú turistiku a tak malý musí byť jedi e v nosiči
veru my k moru pôjdeme asi až na rok, no už musím končiť, idem malého kojiť, majte sa pekne

cessy
17. júl 2009

monikat no asi sa tu neako stretame, alebo mame podobne naproogramovane deti, kedy nam dovolia ist k netu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeliska
18. júl 2009

dobre ranko 🙂 tak konecne sme sa vratili uz som sa aj tesila na muzika no neprisla som sama 😵 mam tu so sebou kamosku aj sestru takze ani moc na net nebudem mat cas lebo budeme chodit po Prahe a tak....
inak ada vy by ste mali niekedy teraz prist, vsak ?Potom sa mi nezabudni ozvat ok?
Tak sa majte zatial krasne idem malej spravit nieco na papanie lebo furt mrnci.Inak my nebehame este a co vy ako ste na tom?Este som vas ani necitala musim bezat papaap 😀 😀

mimi198
18. júl 2009

ahojte, chcem sa spytat ci je mozne aby malo dieta aj 4dni v kuse teplotu ze ci je to normalne, malinky mal uz od utorka tohto tyzdna mu to zacalo a mal tak najviac 39,2 a kazdy den sme chodili k lekarovi lebo na nom nic ine nevideli ani sopliky ani kasel nic, a az na ten treti den mu doktorka nasla zahlieneny krk po takej dobe, uz mu sice nasadili antibiotika ale este stale aj dnes ma teplotu ale uz chvalabohu len taku nizsiu klop,klop,klop aby som to nezakrikla. aj vy ste sa stretli s niecim podobnym ze takto dlho ma dieta teploty? hrozne som sa bala dokonca som bola vystrasena tak ze som aj schudla s toho stresu..he..

cessy
18. júl 2009

ahojte babulky, jeliska ceves. ako sa mate??malicky v brusku poslucha??

mimi no neviem ti veru poradit, my sme teplotkovali najviac 2-3 dni aj to len tak okolo 38 ☹ . aj dnes ma teplotku??prajem andrejkovi nech cim skor vyzdravie. daj vediet ako sa mate 😉

mirka099
18. júl 2009

Ahojte... tak dnes sme prisli z chaty... baby ani vam nejdem hovorit ako tam bolo super, strasne nam bolo dobre... teraz som tu len na skok, akurat co som si vas pocitala... vecer mozno vykvacim aj fotky...
idem sa ja nejak spamatat z tychto horucav tunak v meste.. tam sme sa cely den mocili v potociku 🙂 A tu??? vsade okolo horuci beton, bleee. ja chcem ist naspaaaaat!!!

denduska
18. júl 2009

caute zeny, tak ja mam na navsteve mamku, dnes som upratovala ako das, muzik je v praci az do zajtra, ozaj videli ste ho v spravach? 😅 😎

od pondelka ma drahy dovolenku 4 tyzdne tak neviem ako mi cas dovoli sem prist

ozaj cessy, akyze to nosic mate vy? viem ze si tu davala link, ale neviem to teraz najst 😅 hod este raz ak mozes, vdaka 😅 😉

mimi, a nebude to ta zahadna 6.choroba? par dni horucky a potom sa vysype...hm? 😕

mirustek1
18. júl 2009

ahojte-tak uz sme doma z dovolenky,bolo super,pocasie nam naozaj vyslo,riadne teplo.Deti sa vykupali,Emka je velmi rada vo vode,a zajtra mame oslavu,1rocik,tak robime vyzdobu,Nestihla som vsetko citat,lebo sa doma zatial len spamatavam a vybalujem a periem.

ada11
18. júl 2009

ahojte maminy, tak ja vám posielam krásny pozdrav z Prahy 🙂 Dnes tu dosť prší 😝

jeliska, idem si nahodiť tvoje číslo do mobilu a ozvem sa buď zajtra alebo v pondelok, kde to vlastne bývaš?

mimi198
19. júl 2009

ahojte no andrejko uz je lepsie chvalabohu, uz tie teplotky nema bere ale este antibiotika no takze tri dni cele mal tak okolo 38 a ten stvrty den uz mal len slabu zvysenu a dnes uz nema ziadnu ani vcera uz nemal vecer. no a zdalo sa mi ze mal po sebe ale take male flecky cervene troska na hrudnicku a troska na tvaricke skor tak okolo vlaskov a vo vlaskoch ale uplne take jemne slabe tak neviem ci by to mohlo byt to ta 6choroba.

monikat75
autor
19. júl 2009

ahojte, tak si predstavte môj malý včera zaspal večer o pol ôsmej a potom o pol deviatej sa zobudil a bol hore až do 23.00 a tváril sa akoby bolo ráno 😒 no a potom konečne zaspal tak som myslela že bude spať do ôsmej minimálne ale kdeže už o 6.O5 bol hore a tak som ho zverila na starosť manželovi aspoň na hodinu, ktorý prišiel z nočnej a potom sme si to vymenili - no takže celkovo môj drobec spal v noci 7 hodín - no je to normálne?
a teraz som si našla v knižke že takéto detičky majú spať v noci 11-12 hod a cez deň 3 - tak cez deň mi spí dvakrát po 1 a 1/2 hodiny, takže to spĺňa ale v noci - kdežeby a pritom aj kávu pijem len jednu ráno a poobede už nie
vám koľko spia detičky v noci?
aďka tak si to pekne v Prahe uži 😉
mirustek vy ste riadny cestovatelia 😝

cessy
19. júl 2009

mirustek vy ste teda cestovateli...ale ved je leto, tak to treba vyuzit 😉 , normalne vam zavidim 😅 😅 😅

mimi super ze uz sa mate dobre, chudiatko male, prave cez tie horucavy ho trapili teplotky ☹

monikat my sa spanim prave nemozme chvalit, maly sa dnes do rana hral v postielke od 4:oo do 5:3o, mrmlal, hundral, len spinkat nechcel ☹ . no a o 7:oo uz vyspaty 😒 😖

ivet100
19. júl 2009

mimi,tie fliacky,to moze len reakcia na antibiotika. Moj maly raz mal tiez 3 dni teplotu a isli sme k doktorke a dychanie mal dobre, tak sme isli domov, v noci mal uz 40 stupnove teploty,tak som isla zas k doktorke a az vtedy zistila,ze ma zapalene hrdielko a dala nam antibiotika, samozrejme tie zaberaju az po 48 hodinach,takze sme teplotovali este den.Spolu 5 dni, takze ani v mojom pripade to nebolo nic vynimocne a dostali sme sa z toho. Myslim,ze sa to detom stava,ze maju teplotu aj par dni.

ivet100
19. júl 2009

denduska,kedy ti bol muzicek v telke a na akej stanici?

cessy
19. júl 2009

denduska vazne??muza si mala v TV???az teraz som si to vsimla ked ivet pise 😕

jeliska
19. júl 2009

ahojte
adi tak sa mozme stretnut zajtra ajle asi az na vecer poobede idem na kontrolu 😕 byvam v holesoviciach