Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ivet100
22. júl 2009

denduska,vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam, zelam len to najlepsie......

mirka, skus dat aj slivkovu kasu od Nestle, mojho Tobiaska z nej vzdy poriadne prehnalo, ale davala som ju preto,lebo mu chutila, my sme taketo problemy nemali, ale crievka mu poriadne pohlo vzdy 🙂

mirustek, tak u mna mas velky obdiv ako vsetky maminy ked sa rozhodnu odstavovat dieta od kojenia a vydrzia ten ich nestastny plac, ja som to nezvladla, tiez som chcela odstavit od roka aj nocne kojenie ale plakal tak velmi, ze mi srdce trhalo a i napriek tomu,ze sa tiez budil kazdu hodinu na cicik.... kojila som dalej a od sa sam pekne odstavil. Prestal sa sam od seba budit tak casto a okolo 14 MESIACIA to bolo uz len 3x a od 17 mesiaca prespi celu noc, popripade mu dam napit cajik,ked ho smadi v tychto horucavach. Som rada, ze sa odstavil sam,lebo ja by som mu cicik davala stale. Inak davam stale UM a az teraz zacnem pomaly davat kravske plnotucne mlieko, tiez krabicove. Ale neponahlam s tym, nechcela som hned prejst na kravske i ked vela mamiciek to praktizuje.

ivet100
22. júl 2009

pridala som do albumu 4 fotky, mozete sa kuknut 😉

cessy
22. júl 2009

ozaj denduska my uz pijeme z flasky avent aj s tym ventilom. minule som mu to skusila dat a v pohode s tym pije, vy ako??
preco si sa pytala na ten nosic???chceli by ste taky neaky kupit????

denduska
22. júl 2009

cessy, hej chcela by som taky na chrbat, ale nieco lahucke, my mame totiz krosna, pre mojho muza ako stvorene, ale ja to ani bez malej nezdvihnem 😅
z avent pije tiez s tym ventilom...asi uz dokaze viac z toho sat 🙂

inak babenky, dnes moj muzik stratil/ukradli mu ? penazenku so vsetkymi dokladmi a 270 eurami!!! 😖 a to zajtra odchadzame na dovcu...tak oslavujeme moje narodky 😀 🙄

monikat75
autor
22. júl 2009

denduska, cessy aj môj Marek sa už naučil piť z toho avent hrnčeka, konečne 😉
denduska tak tomu sa povie smola a tých 270 eur, to už je celkom slušná suma ☹ tak aspoň ti prajem príjemnú dovolenku a idete nakoniec do tých Tatier alebo kde?

cessy
22. júl 2009

no, asi tie nase deti museli do toho dorast, myslim do tych hrncekov 😉

denduska no parada....a doklady???vodicak???ako zajtra pojdete??? 😕

denduska
22. júl 2009

noo, boli sme na policii a vybavili sme to tak ze mozeme ist..no ved on vybral peniazky uz akoze na dovolenku nech mame. Hej ideme zajtra do Nizkych tatier.

a mal tam vsetko...doklady, vodicak, technicak, karticku poistenca a asi 4 bankove karty a 4 zbrojaky!!! 😠

mirustek1
22. júl 2009

denduska-vsetko najlepsie......,tak to mate poriadnu smolu

aj Emka uz pije konecne z hrnceka avent,z neho sa viac napije ako s flase a uz pekne sama beha,je to zlate ako beha vonku ale este sa napada,chudatka kolienka,lebo ma suknu alebo kratasy,v dlhych by jej bolo horuco.A ma sopliky a vecer uz mala aj teplotu a kaslala,tak uvidim o z toho bude.Takze zajtra asi k doktorke a s Klarkou zas na usne,asi im ta dovolenka uskodila.Auto mam este pokazene,tak pekne muzika zamestnam,nech sa s nimi nenahanam.A este som mala ist rano s Emkou na rehabilitaciu,no uvidim ako jej bude.....hrozne

cessy-Emka sa zobudila okolo pol noci,dala som jej napit vody a spala dalej a potom okolo 3.30 a to som jej dala pit mlieko,vypila asi 120ml a spala do 7hod,takze to bolo OK,ale rano som jej dala trochu cicik,lebo sa mi niako trochu nalial.Uvidim ako bude dnes.

Ivet-my sa niako nemozme stretnut,asi som ta videla minule len z balkona.

mirka099
22. júl 2009

denduska, tak tomu sa vravi smola.... niekto kto ju najde, alebo kto ju potiahol bude teraz mat druhe Vianoce 😠

vidim ze je debata o Avent hrncekoch... my ho nemame.. ale ako tak rozmyslam ide mi uz na nervy ze ma furt pooblievane tricko, kocik, plachtu no proste vsetko.. lebo on ked dopije potom sa s flaskou hra a kvapka kad tade.. mame taku obycanu flasku s obycajnym sosakom... ta aventka bola dost drha aj som po nej kukala raz.. tak vravite ze sa oplati? ked citam ze ste spokoje aj ja by som mu asi potom kupila jednu....

cessy
22. júl 2009

mirka aj nuby ma s podobnym ventilom ktory nekvapka/netecie a ta stoji okolo stovky, pozri v DM drogerii.
presne tento, svagrina ho ma a je spokojna

http://www.mimino.sk/?menu=detail&id_inzeratu=1...

mirka099
22. júl 2009

cessy, presne tento doma mame len v inej farbe... ja som mu uz tych hrncekov kadejakych nakupila plno...ale on z toho nevie pit... preto aj vaham z aventom, nie kvoli cene, ale koli tomu ze ked mu ho kupim aj tak z neho nebude chciet pit.
vzdy sme to tak po 2 dnoch vzdali... tak neviem, asi kupim a budeme sa modlikat aby z neho pil 😀

jeej mas inu fotku 😉

mirka099
22. júl 2009

...vobec sa mi nechce spat 😅 tak sa hram s fotkami... ak chcete tak si pozrite v albume...
bru noc

cessy
23. júl 2009

mirka ja som mu ten hrncek davala asi od 7-8 mesiacov a teraz ked ma uz skoro rok tak ho chytil.do vtedy ho len ohryzal, cuckal ale nikdy nepotiahol 😒 potom som mu ten ventil dala prec a vodicku som mu opatrne liala do pusinky. asi pred 2-3 tyzdnami som mu tam skusila dat ten ventil a v pohode pil, ako keby ho tam vzdy mal 😅

monikat75
autor
23. júl 2009

ahoj cessy, tak sa konečne stretávame 😉

monikat75
autor
23. júl 2009

aj mne sa predtým s tým hrnčekom len hral a teraz si ho už pekne chytí hlavičku zakloní dozadu a pije - a teraz v týchto horúčavách mi vypije aj 200 ml, takže konečne chce piť 🙂
o chvíľu idem do mesta, ideme vybrať maličkému nejakú hračku k 1. rôčku - už o týždeň oslavujeme 😅 a aj nejaké oblečenie mu idem pozrieť

monikat75
autor
23. júl 2009

ozaj mirka pozrela som fotky, pekne si to spravila, malý je zlatý, a vidím, že vy ste ešte čerstvý novomanželia, keďže ste len v marci mali svadbu, to my už v novembri slávime osem rokov, čo sme manželia 😝
ozaj ivet aj tvoje fotky som pozrela - sú pekné

monikat75
autor
23. júl 2009

no vidím že už píšem bludy, ešte len 7 rokov budeme sláviť v novembri 😉

cessy
23. júl 2009

moni si tu?? 😕

cessy
23. júl 2009

len som odbehla na inu stranku a uz ta tu neni 😢

pozeram neake oblecko pre maleho na zimu

cessy
23. júl 2009

a aku hracku chces malemu kupit??aj torticka bude?? 🙂

cessy
23. júl 2009

halo???
to si pisem zas sama pre seba???moni kde si??halo??
to teraz ani denduska tu nebude.....mirka az vecer....ach jaj ☹ , ada......kkatarinkaa mirustek, ivet..... kde ste??

mirka099
23. júl 2009

cessy neplac, tu som 😉 aspon dakto, uspokojis sa 🙂
monika svadbu sme mali len teraz to je pravda ale uz to bude 7 rokov co sme spolu 😝

cessy
23. júl 2009

mirka ja som v poho, neni to az take zle ze by som plakala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
maly mi zaspal tak mam trosku cas, ale uz sa mrvi tak asi uz budem musiet ist 😉

mirka099
23. júl 2009

sedim tu a cakam na niektoru... jakubko ma popritom krmi tycinkami... tak sa ovite.... lebo uz tie tycinky nevladzem !!!! 😝 😀

cessy
23. júl 2009

mirka este som tu, to sa maly len otacal.

cessy
23. júl 2009

a ako maly co si skusila na to kakanie?? 😕

mirka099
23. júl 2009

odvtedy zatial nekakal, davam mu tie lieky... a pijeme slivku a kupila som tu kasu co ivet spominala... aj harmancek pije. tak uvidim ked to na nas pride ☹

mirka099
23. júl 2009

kupila som mu take jahodove kakauko znacky Frapko (bez kakaa).. nic ine tu v meste niet dostat.. muz vsak vravi ze je to smejd... nemate skusenosti? lebo on strasne lubi cuckaat kakauko pred spanim, a teraz ho chudak nemoze 😢

cessy
23. júl 2009

no ja som to tiez pijavala ked som bolatehu....nenormalne mi to chutilo. ale co ja viem je to velmi sladke, ciste mliecko ti nevypije????aj to ze je to sladke mu moze skodit 😕

cessy
23. júl 2009

je take aj bananove aj vanilkove 😅