Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

lescautova
15. sep 2009

ahojte aj ja by som si rada pisala s nejakymi mamickami mam jedno dieta dvoj mesacne dik

monikat75
autor
15. sep 2009

ahoj lescautova, jasné, že sa môžeš pridať, a napíš niečo viac o sebe, odkiaľ si, ako sa volá tvoje dieťatko a pod. lebo to nemáš uvedené v nicku 😉

mirustek1
15. sep 2009

lescautova-tak vitaj,uz si tu pred par dnami bola

ivet100
15. sep 2009

ahoj lescautova,ja som si tiez vsimla,ze si tu uz bola,tak dufam,ze aj zotrvas. Napis nieco o sebe a o dietatku 😉
mirustek,mne Tobiasko od vcera tiez teplotuje,ale ma len zvysenu teplotu 37,4 a aj to mava len na obed,ked sa vyspinka je uz lepsie, ale ma sopliky a povedala by som,ze je dost nachladnuty,tak to asi z toho. Dnes sa ho chystam supnut do kocika a ist ho len trochu povozit na vzduchu,nechcem aby behal a aby sa zadychal. Aj takto sa mu tazko dycha,ked ma plny nostek. Snad to v kociku vydrzi,lebo to je niekedy pre neho za trest.
denduska, to je fajn,ze si takto pobudnes doma pri rodicoch, este aj pocasie celkom praje

inak aj mne dnes priatel pracuje,tak sme sami doma, ale zajtra ma volno, tak by som chcela zbehnut ku kadernicke,nech mi konecne spravi nieco s vlasmi

kkatarinka, ja som mala zase viac casu na net,ked sa maly narodil ako teraz, lebo on stale spinkal. Asi 2,5 ,mesiaca sa len napapal a spal,tak som sa vacsinou cez den nudila, ak som mala vsetko porobene. On castokrat zaspal o 12 hod. a zobudil sa o 18 hod. U neho to bolo bezne. 🙂

cessy
15. sep 2009

aj ja si ta pamatam lescautova, tak pod a pis 😉

cessy
15. sep 2009

mirka kde si???zas mas muzika doma???a ako sa ma jakubko??dufam ze uz je dobre, bez teplotky 😕

jeliska
15. sep 2009

ahojte
tak nakonec sme isli k nasej dr a tas povedala ze ma Eli vzacne ochorenie a to take ze sa jej objavia pupaciky na chrbte a postupne zmiznu a uz by sa to nikdy nemalo objavit trva to cca 4 tyzdne a nie je to infekcne no povedala ze ma apex ale nic take som na nete nenasla tak neviem akurat viem ze to je z latinciny a v preklade znamena hrbol, vyrastok 😅 tak jej natieram tekutym pudrom cele telicko dnes jej do toho prisla aj nadcha ale to by s tym nesuviselo no uvidim ako to bude pokracovat 😒 zatial sa majte krasne papapa 😉

denduska
16. sep 2009

ahojte, tak uz som znovu sama...ale zasa nemam notebook, tak len kradnem mojej mame..
jeli, apex? tak take nieco som v zivote nepocula 😕 tak len verit ze to zmizne 😉

mirka099
16. sep 2009

Ahojte spolutrpitelky moje 😀 😀
Ako Vas tak citam, sme na tom vsetky podobne... Jakubko stale mava teploty ale iba v noci, cez den len mierne zvysene... Strasne mu tecu sopliky... do toho ta nestastna stolicka... citim sa ako mumia, baby, v noci je hore kazdu chvilku... od polnoci do 5 kazdych 20 min. potom zaspal, ale zas som nespala ja, pretoze tiez som chora 😢
najhorsie je ze je taky mrncavy, a nic nechce papat.

cessy - ano MM bol doma, tak sme tak pekne romanticky zalahli vecer pod piatimi dekami srkajuc vriace liecive cajiky ☹ 😀
jeli taktiez som v zivote nepocula slovo apex... dufam vam to skoro zmizne...
ivet dufam ti ta kadernicka vyjde..daj vediet ci si spokojna s ucesom... ja uz anineviem co to kadernicka je..

achjaj, kubko je uz hore, vydrzal "spinkat" asi 10 minut...

prajem vsetkym mrnusom skore uzdravenie... a mamickam skore zotavenie 😎

cessy
16. sep 2009

ahojte
apex sa u nas vola jedna firma 😀 , z nazvom koznej choroby som sa s tym tiez nestretla 🤐

monikat75
autor
16. sep 2009

ahojte, tak ako vidím, nejako sme všetky aj s detičkami pochoreli - ja už som tiež od včera chorá, mám nádchu, Nika takisto, zatiaľ ešte to obchádza Mareka a manžela, dúfam, že ich to tiež nechytí, lebo inak asi nepôjdeme v sobotu na svadbu ale hromadne ku svojim doktorom 😠
inak jeli ani ja som ešte o tom apexe nepočula, tak len držím palčeky, nech to Eliške čo najskôr zmizne 😉
mirka takže Jakubkovi dáva zabrať tá stolička a tiež tá nádcha, chudáčik maličký 😒 inak čo sa tej kaderníčky týka, ja sa k nej tiež horko-ťažko dostanem raz za dva-tri mesiace, aj to už som na ihlách, že čo malý, aj tak sa väčšinou vyberiem vtedy keď malý spinká, ale včera prišla kamarátka, ktorá je kaderníčka, tak nás všetkých, okrem Marečka, jemu ešte nie je čo strihať, ostrihala, čiže super, sme na svadbu už všetci krásny 😝 ostrihaný 😅
tak už končím a prajem všetkým chorým detičkám aj mamičkám skoré uzdravenie 🙂

laurinkadanielka
16. sep 2009

ahojte ani ja som ešte o apexe nepočula 😉 mna niečo poštipalo mam take dva velke pupaky na stehne a neviem čo ma to mohlo poštipať ☹ aj ja prajem všetkym chorym skore uzdravenie a čo je s tou novou 😒 včera sme kupili malej tatru tak hu musim voziť taka je z toho natešena 🙂 moje križe 😝

denduska
16. sep 2009

jeli ten apex je nejaka neviem co, nikde na nete som absolutne nic take nenasla....to musi byt nejaka hovorova skratka, inak fakt nerozumiem 😕
kadernicka? to je co? 😅 😀 ja som ani predtym casto nechodila, tak raz za polroka, ja mam otrasne vlasy, s ktorymi sa nic neda robit, stale chodim len k jednej kadernicke, lebo ta uz vie ako ich ma strihat, nikomu inemu by som ich nedala do ruk (este mozno tak Pavjelovi Rochnyakovi😀 )

vsetkym choruckym prajem uzdravenie, my sme zatial ako tak, este cakam tretiu stolicku a potom to snad bude uplne ok...

cessy, este som ti zabudla "zavidiet" dovolenku 😀 som rada ze ste si uzili 😉

jeliska
16. sep 2009

asi si to dr vymyslela alebo neviem 😅 u mna v lekarni tiez pozerali jak na blba ze to jakziv nepoculi 😅

denduska
17. sep 2009

ta kde ste zeny? 😕

sylvi2
17. sep 2009

Ahojte ako sa mate? 🙂 Som tu nova tak neviem zatial ako to tu chodi..... 😝

monikat75
autor
17. sep 2009

ahojte ženičky, kdeže ste všetky?
my sme ešte stále s Nikou choré, dneska sme už minuli celý balík hygienických vreckoviek, čiže nič moc, no hádam to do tej soboty trochu prejde ☹
dnes sme boli kúpiť Marekovi topánočky teraz na jeseň - u nás inak nemáme žiadnu poriadnu obuv, ale dnes k nám prišli predávať z Partizánskeho, takže sme mu kúpili také peknučké šnurovacie topánočky slovenskej výroby a dokonca len za 15 eur a pritom sú kožené, čiže super, aj na zimu mu u nich kúpim, lebo o mesiac prídu zas 🙂
inak ja už asi nikoho nebudem medzi nami vítať, lebo je to fakt zbytočné, veď aj tá lescautová sa už vôbec neozvala, ale veď ako som už veľakrát povedala, my si tu celkom vystačíme všetky stálice čo sme tu, nie? 😅

denduska
17. sep 2009

jej no monci ahoj 🙂
chcela som sa spytat kolko vam spia deticky, resp. spali okolo roka, teda kolkokrat za den aby som sa presne vyjadrila 🙂

jeliska
17. sep 2009

ahojte 😉
dendi tak mne Eli spinkala okolo troch hodin denne teraz spi hodku doobeda a hodinu a pol niekedy este 2 hod poobede ako kedy ak sme vonku tak spi kratsie ale doma si pospi viac 😀 😀

sylvi2
17. sep 2009

hmmm....tak dakujem ze ste ma tak milo privitali... fakt mile to nemuselo byt 😒

denduska
17. sep 2009

jezis sylvi, ja som si ta fakt nevsimla 😅 fakt sorry... budeme rady ak sa pridas, len pravda je taka, ze malo mamiciek sa znova ozve...skoda... a tz si odkial? vidim ze zo zahranicia...

monikat75
autor
17. sep 2009

tak p r e p á č sylvi, ale fakt sa tu väčšina mamičiek objaví akurát na to, aby napísali jeden príspevok, a potom niekde zmiznú, ale keď to myslíš vážne, samozrejme že sa môžeš pridať, radi si s tebou popíšeme, len napíš trošku viac o sebe 😉
denduska mne spáva Marek ešte 2 x denne - doobedu a poobede, spolu tak 2,5 - 3 hod., výnimočne sa stane, že spí len raz, ale potom je už večer veľmi mrzutý a neviem si s ním rady, takže dúfam, že mu tento spánok 2x denne vydrží ešte nejaký ten mesiac

laurinkadanielka
17. sep 2009

ahojte denduska mne tieš spi mala 1,5 doobeda a niekedy aj 2 poobede 🙂 ta nova sa nejako urazila 😒 a ta druha čo je snou čo nepiše 😉

cessy
17. sep 2009

ahojte....
moni predbehla si ma, keby som tu bola skor, tak by som to tak isto napisala. lebo vzdy novu privitame a ona sa potom na nas vykasle 😒 ale predbehla si ma 😀

denduska my spinkame uz len jeden krat za den a to niekedy aj 3 hodiny. ale priemer je 2 😅

cessy
17. sep 2009

halo tu zas nikto neni ked som tu ja???? 😕

cessy
17. sep 2009

mirka, ty moja nocna spolocnicka, kde si?????? 😕

mirka099
17. sep 2009

ahojte, cessy je noc, tak ozyvam 😀 (mimochodom teraz si trafila, posledne dni v noci vobec nespim) ☹
dnes som bola s Jakubom u lekarky, dala nam nejaky sirupcek na sopliky, a dithiaden na hrdielko.vraj od toho bude lepsie spinkat, ze to ma utlmujuci ucinok... my sme ho uz brali a nic som si nevsimla 😖 .. najviac mu pomaha panadol chudacik...
dendi mne spava maly rovnako uz od niekolkych mesiacov.. doobedu a poobede. priemer 1,5-2 hod.
takisto ako pisis Moni, ked spi len jedenkrat, vecerom je uz strasne unaveny... a ked je uz naozaj velmi vycerpany, aj v noci potom horsie spi.. u nas neplati, ze cim viac sa unavi tym viac bude spat...
ivet halo? ako dopadla navsteva u kadernicky? pochval sa nam 😉

mirka099
17. sep 2009

hmm, sylvi skoro si nas odpisala 😖

cessy
17. sep 2009

ahoj mirka,

mi spavame rano do osmej, potom je do 12 hore a potom spinka 2-3 hod a vecer o 7 zas kupam.tak preto len raz za den spinkame 😉

mirka099
17. sep 2009

tak to by ste dvakrat ani nestihli 😉 mne je castokrat hore uz o siedmej.. a kupkame tak aby najneskor o osmej- pol deviatej uz odbafkaval 😎