Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
17. nov 2009

ozaj,dnes vecer som zistila,ze sa Emke prerezali 3stolicky,z kazdej je kusok vonku a ani neviem ako.......super 😉

mirka099
17. nov 2009

az taka usilovna som zas nebola... mam v mrazaku obalene syry u pripravene.. sup to do fritezy aj s hranolkami a je po robote 😉
moj muz nechodieva na obedy, teda nie na varene.. vacsinou si nieco kupi, bagetku a tak...
aj ja som v tomto hrozna, vecer prosto musim daco "drvit" do seba.. kupujem si 2kg balenie kukuricnych lupienok.. som ho schopna zdrvit za tyzden 😅

mirka099
17. nov 2009

jeej. 3 stolicky vonku? a takto lahko? gratulujem, stastna to zena !! 😀

mirustek1
17. nov 2009

mirka-tak sme podobne-ja milijem chipsy,musim ich mat stale doma 🙂 a potom si slubujem ako budem robit brusaky,ale len slubujem..... 🙂
a ako Kubko,spava lepsie,este ho kojis?

mirka099
17. nov 2009

mirustek aj sa to hrozim napisat, ze to zas zarieknem.. uz asi 5 noci prespal celych 😕 a je to vonku.. dufam som to zakrikla a caka ma rusna noc 😠 😀 uvidime..
nie ja ho nekojim.. kubik bol normalne kojeny len dva mesiace, potom asi tak mesiac este pil moje mliecko odstriekane,a potom som ho uz stratila.. mali sme s kojenim velke problemy 😔

mirka099
17. nov 2009

mirustek !! ja takisto tie chipisy.. som maniak na slane, mozu mi nukat neviem aky kolacik, aj tak priahnem len za praclikmi, tycinkami...

mirustek1
17. nov 2009

no tak drzim palce,hadam bude kludna noc..... 🙂 neviem preco som si myslela,ze ty si kojila dlhsie,ale to denduska s cessy..este koja,no denduska uz asi aj prestala 🙂

mirustek1
17. nov 2009

ja som na tom teda horsie,ja si dam aj kolacik.... 🙂

mirustek1
17. nov 2009

mirka----robis mi chutky 😉 😀

mirka099
17. nov 2009

keby som nebola sama, bola by som schopna odbehnut do hypernovy po pracliky 😀 musim to naucit psa 😀
ja uz pojdem.. nie do hyperky ale len do obyvacky 😀 mam dalsieho D.Dana 😉 idem si citat..

mirustek1
17. nov 2009

no mna citanie vobec nebavi...len niake casopisy a klebety sem-tam precitam 😎
ja pozeram ordinaciu v ruzovej zahrade a potom mam odsudene,tak prajem prijemne citanie 🙂

denduska
17. nov 2009

ahojte zeny..ja len na skok...dnes som mala otrasny den....emmka bola hrozne nervna, ide jej ocny zuba a nie a nie vyjst, uz minule mala krvave dasienko ale stale ma len bielu bodocku a nic viac a zubok necitit...no samozrejme ked mi dovoli ohmatat jej.... do toho este aj srdce mi skakalo ako dive a este aj s muzom sme sa cez telefon pochytili, ja nervozna z malej a on z prace, stacila nejaka blbost uz ani neviem aka a bol ohen na streche...a moji rodicia boli obaja doma, ja neviem ale uz nie som zvyknuta na taky "kolektiv" 😀 a lezu mi tak vsetci na nervy.....asi som divna 😀 a ked som dlho sama, stazujem sa ze nemam pomoc.
no nic..i takove dni jsou....dufam zajtra bude lepsi..tak dobru nocku 😉

mirustek1
17. nov 2009

denduska-ty ma teraz pravo na taketo nalady 🙂 tvoje hormony si robia co chcu....
ja sa tiez velmi tesim k rodicom,ale ked som tam dlhsie,tiez sa uz necitim tam ako doma,no uz si si odvykla,tak sa drte a hadam ten zubok uz vyjde.... 😉

cessy
17. nov 2009

ahojte aj ja sa hlasim 🙂

cessy
17. nov 2009

mirustek v tych bielicach je kopu prezliekacich kabiniek, ale skoro nikto tam nebol asi 2 zeny, tak som sa prezliekala pri skrinke

nam tie zuby akosi nechcu ist von, stale mame len 7 😲

cessy
17. nov 2009

asi ste tu uz neni, co.... ☹

cessy
17. nov 2009

tak dobru noc 🙂

mirustek1
17. nov 2009

ahoj cesssy

mirustek1
17. nov 2009

uz si odisla? 🙂

cessy
18. nov 2009

dobre ranko
mirustek vcera som odysla, myslela som ze uz tu nikto nebude, no skoda 😒

denduska
18. nov 2009

ahojte, tak my sme sa celkom dobre vyspali, len emmka sa krutila po posteli ale spinkala. Zub este stale nic. Zatra uz po mna pride muzik a ideme domoooooov hura ale nie nadlho, nabuduci tyzden sa musim znova vratit do ke, lebo odchadza zas do londyna...no...co uz...ale potom prideme az po novom roku...

cessy, neboj, kym kojis, ani mu tie zubky nechybaju, teda skor tebe a oni urcite vydu, skor ci neskor 😉

monikat75
autor
18. nov 2009

ahojte, denduska a ja som myslela že si už dávno doma, a ty ešte stále v KE, tak to je super že ste mali pokojnú noc 😉 a tie nálady mirustek má pravdu, veď tehotenstvo je už také - nálady sa menia z minúty na minútu 😝
Marekovi tiež ešte nevyšli tie zúbky ale spinká už lepšie, budí sa len na čajík, takže sa to dá 😉
mirustek a ako si ti podarilo odobrať Emke ten moč, dalo sa ,či ste sa zase natrápili?

mirka099
18. nov 2009

ahojte..
my sme dnes spali do desiatej!!! sice bol v noci hore(prisaham, ze zacnem byt uz poverciva), ale potom sme to dospali 🙂
teraz sa chystam trochu upratovat, varit... ako tak pozeram na Jakubka, cez noc si energie nazbieral dost, tak budem mat plnohodnotneho pomocnika ! 😀

mirka099
18. nov 2009

neviem ci som vam uz spominala kubkovi uz vysli tie dva predne ocne zubky.. teraz ich uz mame 14 😵

cessy
18. nov 2009

inak doteraz ma maly pohryzol asi len raz, ale teraz ked ho oducam od nocneho kojenia, tak ma rano tak uz 2x pohryzol, ze som myslela ze zo mna aj kusok odhryzol ☹ 😨 🤐

mirka tak to ti zavidim, ze do desiatej......my pravidelne budicek o siestej 🙄

denduska
18. nov 2009

mirka, do desiatej, vau...

cessy, ja som aj preto chcela prestat kojit, lebo mala ma viac hryzla nez tahala mliecko... tak som povedala dost...

monikat75
autor
18. nov 2009

mirka tak s počtom zúbkov sme na tom presne rovnako, aj Marekovi vyšli nedávno horné očné zúbky, takže tiež máme 14 a teraz sú tuším na ceste ďalšie dve stoličky 😉

mirka099
18. nov 2009

tak a sme doriadili, polievocka sa este vari.. prave som ho chcela dat spat, a nejaky somar zacal vvrtat do panelu.... v takychto chvilach by som bola schopna aj vrazdit !!!!!!!!

moni, tak marek sa teda ponahla zo zubkami... a na tie stolicky sa veru netesim,. aj ked po tychto ocnych ma uz hocco neprekvapi 😕
cessy len do siestej? uf, to by som ja tazko zvladala, ja niesom rannostaj 😅

cessy
18. nov 2009

denduska presne tak aj ja.....rano ho nakojim a obcas som ho nechala nech si este 5-10 min podriemka a podudka, ale prave vtedy ma zacne hryzt. takze uz sa nakojime a ziadne dudkani 😠 . trosku sa pojeduje, ale rychlo zabudne.
dnes mi kamoska hovorila ze pozna 3.5 rocneho chlapceka co ho mamicka este koji, nieje to uz chore?????

mirka a co dobre si varila?aku polievocku??? 😝

mirustek1
18. nov 2009

ahojte-tak vy mate poriadne vela zubkov,Emke sa tlacia stolicky a ocne nema este vobec
Emka vstava rano okolo 7hod,tak to sa da.......

mirka-tto ma mrzi ta noc,uz asi naozaj nepis ako dobre spavate 😉

ja som bola dobeda s obidvoma babami na nakupoch,lebo klarka maju 2dni volna a nakupili sme super v Takku,zajtra mame na plane zas dracik....len to je makacka s nimi,teda s Emkou,nahanala som ju po celom obchode a vsade im pohadzala tycinky 😀