Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
29. jan 2010

ahojte-tak u nas su hrozne cesty,tak lutujem Ivet,ako dopadne,no ma hrozny cas 😀 ale drzim palce 🙂
tak vysvedcenie mame super,sama pochvala aj pochvalny list dostala,tak sa tesim 🙂 😉 a ked sa vyspi Emka ideme do mesta,oslavovat

denduska.chuda mala,to je hrozne a mate aj vy cez vikend oslavu Emmky,my v nedelu oslavujeme 😉

mirustek1
29. jan 2010

cessy-kde si dnes??????

jeliska
29. jan 2010

jeej mirustek vidis keby si nenapisala ani by ma nenapadlo ze je uz polrok 😀 😀 😀 super , ze sa malej v skole paci a moni u vas ako a ada? 😕
na ivet tiez myslim drzim palceky 😵

mirka099
29. jan 2010

jeej naozaj vsak vysvedcenie!!! 😅 no tak pysna mamina je z teba Mirustek, nie? hor sa do mesta, usilovná bola Klárka, zaslúži si 😵

mirka099
29. jan 2010

veru aj ja som zvedavá, ako teraz spomínate Ivett. Dúfam sa to už podarí 🙂

mirustek1
29. jan 2010

jeliska-monika nema est skolacku 🙂

a ani sa nenazdate a budete mat,teda aj ja skolakov 🙂 😉

jeliska
29. jan 2010

jeeej moni prepac 😖 no mirustek utece to ako voda a popravde sa na skolu ani moc netesim, ked si predstavim , ze sa s malymi budem muset ucit len ja , lebo ak muz to by dopadlo 😀 😀 😀

mirustek1
29. jan 2010

ale neboj,ja mam dobre,ze som doma,keby chodim do roboty,bolo by to dost narocne 🙂 asi pojdem pomaly budit Emku,nech stihneme sa poobliekat,kym pride po nas muzik 🙂

monikat75
autor
29. jan 2010

ahojte, mirustek aj ja blahoželám Klárke k takému super vysvedčenie, musíš byť na ňu hrdá, že je taká šikulka 😉
veru jeliska ja ešte nemám školáčku, nás čaká onedlho začiatkom februára zápis do školy, takže od septembra bude už aj moja Veronika školáčka

monikat75
autor
30. jan 2010

ahojte babenky, pozerám, že včera som tu bola posledná a dnes prvá - teda, kdeže ste všetky, asi víkendujete, čo 😉
u nás od včera večera takmer neustále sneží, vonku je nádherne, poobede keď sa malý vyspinká s ním pôjdeme niekde na sánkach, lebo Veroniku doma nemám, chcela ísť na víkend ku svokrovcom 🙂
mirka predstav si, ten môj malý je už zase zapečený, dnes je druhý deň čo nekakal ale ja to už poznám, že už zase budú problémy, pritom som mu dala aj odvar z vločiek, jogurty, a aj slivkovú šťavu - ale už začínam mať pocit ako si ty písala, že už začína byť odolný voči všetkému - v pondelok idem kúpiť tie lieky, čo si dala minule link na ne, dúfam, že to už konečne pomôže 😒

denduska
30. jan 2010

ahojte, tak u nas je muzik doma, prave spi s malou....doobeda sa boli sankovat a tahala ich Ajsa, perfektni boli!! ze som nemala kameru!
A ja medzitym zehlim, kupelnu som drhla, teraz zasivam koselu a popritom kukuckujem sem...

inak mne predvcerom zjedla emmka cely sacok susenych brusnic....a na druhy den sa strasne pokakala 😅 tak skuste

monikat75
autor
30. jan 2010

denduska to som ešte ani nepočula, že sa dajú kúpiť sušené brusnice, musím niekde v obchodoch popozerať 😉
my sme sa tiež boli prejsť s malým na sánkach, pred chvíľou sme došli, sme vymrzli ale bolo super, malý sedel ako päť peňazí, hlavne že sa viezol 🙂

denduska
30. jan 2010

no monci, ani ja som nevedela, tusim sme to kupovali do nejakeho kolaca kde bolo treba viac druhov suseneho ovocia. Ja som myslela ze ju to zapcha naveky...ale nie 😀

mirka099
30. jan 2010

ahojte
no dnes sme sa asi ako vsetci vyblaznili v snehu, poobede spal vyse troch hodin, taky bol unaveny 😅
dnes rano sa mi kubko na chvilku vytratil z oci a idem hned za nim do kupelky a on obracia flasu s ajaxom na podlahy!!! skoro ma vystretlo..vypil z toho jeden glg, no hned to aj vyzvrackal, potom este trochu som mu pomohla a vyzvracal vsetko... no parada, zaludok som mala niekde na plafone 😠 😀

jeliska
31. jan 2010

ahojte tak my sme vcera boli u kamosky na obed a potom v globuse.Pacila sa mi tam jedna satna ale nakonec muz neprisel tak ju pojdeme kupit asi buduci tyzden.
Dnes k nam ma prist zase dalsia navsteva a chystame sa do kauflandu na nakup.Muz chce spravit nejaku specialitu co davali rano v babicovych dobrotach, tak som zvedava ci sa mu to podari 😀 😀 😀
inak dnes nam tu krasne sneziiii 😵 😵 zajtra sa pojdeme sankovat, uz sa tesiiim 😀 😀

mirustek1
31. jan 2010

mirka-no nastastie z toho nespapal vela,co oni dokazu za sekundu povystrajat 🙂 😉
my sme si boli vcera vecer posediet s partiou,tak deti spali u mijich rodicov,tak sme dosli az dobeda domov,a rychlo som zacala pripravovat oslavu na pobedie,uz vsetko mam,tak som sem kukla a cakame kedy dojdu 😉 🙂

denduska-vsetko najlepsie EMMKE k jej meninam,nech vam robi len radost 🙂

mirka099
31. jan 2010

ahojte..no vidno ze je vikend..tu ani zivej duse 😕
my sme sa dnes isli sanovat, chudaka Kubka som v tom najvacsom snehu vyvratila zo sani... ledva sme ho nasli, chuda spadol tvarickou dolu 😀 ale bral to sportovo-hrdina moj 😀 😀

zuzanakarolinka
31. jan 2010

mirka to sa stalo aj nám, prekotili sa sánky a malá bola v snehu, ale všetko sme prežili, takých pádov ešte bude...
baby zahlasujte,
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=e8...
dakujem

denduska
31. jan 2010

ahojte, tak my sme ani extra neoslavovali ale aj vam mirustek vsetko naj naj k meninkam 😉
My sme boli vcera vecer v parku sa sankovat ale emmka uz potom mala nejake nervy a nechcela tam byt tak sa rozmrzela neviem preco.... a potom sme sli na nakup a nechcelo vziat kartu tak sme sa naprazdno vratili domov...smola...a mojmu muzovi to nedalo, vratil sa do obchodu a uz to zrazu islo...no skvele, hlavne ze 20 km zbytocne navyse 😠

mirka, super s tym ajaxom...ja pre istotu vsetky flase uplne napevno zatvaram, ze niekedy ani ja neviem otvorit potom 😅

mirka099
31. jan 2010

jaaj boze..teraz mi doslo...vsetko najlepsie malym Emkám 😵 😵 😵

cessy
1. feb 2010

ahojte...aj ja prajem vsetko naj... 😵

aj nas maly bol vcera zly jak cert, neviem co mu bolo..len mrncal, plackal.... 😢 ale dnes uz je dobre....

mirustek??spinkame uz??

denduska
1. feb 2010

ahojte, dakujeme..😉

ja som dnes pozerala Emmke do pusy ked sa rehlila a pozeram ze dole vzadu jej puchne a belie dasno 😲 ma porazi, este dolne trojky nema a uz tam daco zasa puci... To bude zas niekolko mesiacov trvat, hoci moja mama vravela ze do dvoch rokov podla mudrych kniziek ma mat dieta komplet mliecny chrup 🙄

ivet, ako vodicaaaaK??? 😕

monikat75
autor
1. feb 2010

ahojte, aj my sme sa dnes boli komplet všetci sánkovať - Veroniku sme nárokom nedali do škôlky aby si užila sneh, lebo cez víkend bola u svokrovcov a oni bývajú priamo v centre a tam nablizku nie je žiadny kopec a my ho tu máme takmer za domom tam sme sa boli vyblázniť - Marekovi sa dnes celkom páčilo, párkrát som sa s ním zviezla ja a potom sme ho spúšťali z takého malého kopčeka, tak sa tešil 😉 a aj sa unavil, tak teraz spinká, dúfam, že bude dlhšie ako obvykle 🙂
mirustek aj denduska aj ja hoci oneskorene sa pripájam ku blahoželaniu vašim Emkám k sobotňajším meninám 🙂

denduska inak môj Marek bude mať možno fakt ako 2-ročný kompletný chrup - lebo ja som bola v tom, že on má vonku 14 zúbkov a minule počítam a on už má vonku 16 zúbkov, už mu chýbajú len dole 2 a hore 2 celkom vzadu stoličky, takže za pol roka sa mu možno aj prerežú, lebo tie dolné ďasienka už má opuchnuté asi 2 mesiace 😉

mirustek1
1. feb 2010

ahojte-dakujeme za gratulacie,oslava dopadla dobre,ale tiez bola vcera Emka dost mrzuta 😉
aj my sme boli dnes dobeda vonku na sankach,,mozno pojdeme este aj pobede na chvilu 🙂

mirustek1
1. feb 2010

cessy-Emka zaspala len teraz,rano dlhsie spala a zas sa niako jedovala,nechcela obedovat ☹

jeliska
1. feb 2010

ahojte tak my sme sa tiez boli dnes sankovat 😵 bolo super teplo ale nastastie sneh vydrzal 😀 😀
inak aj ja emkam zelame vsetko len to naj 😵 😵 😵 😵
okrem sankovania sme boli este v nakupnom centru a konecne som si aj ja nieco pre seba kupila 😀 😀 super tricka, ale este musim zhodit brucho, neviete nejake dobre triky a tipy na brucho okrem brusakov 🙂

mirka099
1. feb 2010

jeli ked na tie cviky natrafis, daj vediet 😅
no dnes sa snad kubko odnaucil obracat kazdu flasku...varila som, stiahol mi zo stola ocot a logol si.. 10 minut ho napinalo!! 🙄
deti deti 😀

jeliska
2. feb 2010

mirka po kom to dite len je 😀 😀 😀

jeliska
2. feb 2010

inak este som ani nezacala s tymi brusakmi nejako sa mi nechceeee 😝 😝

monikat75
autor
2. feb 2010

ahojte, jeli aj mne by sa zišlo cvičiť a tiež sa mi nechce 😒 babenky môj Marek sa včera konečne na štvrtý deň čo ho zapekalo už vykakal, lebo už som mu dávala samé probiotické jogurtym, takže asi pomohli, dúfam, že sa to už upraví - inak mirka, tú vlákninu pre deti u nás ani v jednej lekárni ani náhodou nemajú, pozerali na muža, keď to pýtal, akoby chcel niečo mimoriadne 😕