Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
5. okt 2009

ahojte aj my sme mali rušnu noc už zajtra vyskušam nejake to mlieko uvydim či sa my to podari lebo tie noci su už na nevydržanie 😒

denduska
5. okt 2009

mirka, ty si spominala ze ste boli na ockovani...ci nie? na osypky? lebo vtedy je horucka oneskorene, niekolko dni az 2 tyzdne..tak ma len napadlo ci to nie je toto 😕 a ak nie, tak asi zubky ale ked mu to neklesne, daj vysetrit moc pre istotu 😒

mirka099
5. okt 2009

dendi, ano boli sme na ockovani, na tretom tom zakladnom, popravde ti neviem povedat proti comu vsetkemu to je 😕
boli sme tam v stredu... to ma ani nenapadlo, ze to by mohlo tak opozdene vyskocit...
ale ak mu to neprejde, urcite zanesiem moc...
ako sa inac citis? este ti byva zle? nerobi ti problem natahovat Emmku? neviem ci som vam spominala, brat so svagrinnkou tiez cakaju.. maju uz 2 roc.Filipka, a ona ho natahovat nevladze

laurie ako pises.. ked to ponocovanie trva dlhsie, normalne sme cez den ako vygumovane 😒

mirustek1
5. okt 2009

ahojte,ale ste popisali,tak sa pridavam.Mne bol tiez muz pri porode,pri prvom mi stal pri hlave,snuru nechcel prestrihovat a ja som moc ani jechcela nech to tam vsetko vidi,takto bol pri mne a tiez mi to pomohlo a eEmku som rodila cisarskym,tak stal vo dverach s kamerou a rozpravali sme sa spolu,to bolo super.

ivet a co tak malemu namiesto kupenia kociarika,by ste mu kupili sestricku???????????????????????????????????

mirka,denduska-nech sa vam deticky vyzdravia,Emka uz je v pohode,aj lepsie spala

jeliska-tasku uz radsej pobal,aby si to stihala.....uz sa tesim za teba

mirustek1
5. okt 2009

zazrela som,ze ste tu uz rozoberali darceky na vianoce....ja vobec neviem co kupit,ani Emke,ani Klarke a ta ma aj narodeniny 22.12,tak uz zacinam pomaly pozerat darceky.

cessy
5. okt 2009

ahojte,
aj ja dufam ze vam tie teplotky cim skor prejdu a mate opatkrasne zdrave deticky 😉

mirka099
5. okt 2009

dakujem baby...prave som dala Kubika spinkat, teraz vecer mu vyskocila teplota na 38,6. Cez den sa mi vobec nezdal chory, uplne v poriadku. A teraz toto. ☹ ☹ ☹

cessy
5. okt 2009

dobry vecer, co mate na plane??matematiku, alebo modreho konika 😕

ja budem robit s muzom faktury, takze o zabavu mam postarane 😠

cessy
5. okt 2009

halo kde se??nakukla som sem a tu nikoho, tak pozeram kadeco po konovi
😉

laurinkadanielka
6. okt 2009

ahojte baby čo je s vami?mne dnes od rana nešlo načitať tuto stranku už som stoho bola nervozna 😉

cessy
6. okt 2009

lauri ani mne, asi robili neake upravy 😉

monikat75
autor
6. okt 2009

ahojte, ani mne dnes nešla táto stránka, najprv som myslela, že mi blbne notebook, ale potom som pochopila, že asi majú nejakú technickú prestávku 😉
ako ste strávili dnešný deň? ja ráno trošku po nákupoch a potom už len doma a na dvore s maličkým, využívam, že je taká krásna jeseň, hoci teraz už nám vonku tak slabo prší
inak jeli aj ja občas sledujem superstar, to ktorá je tá tvoja susedka, myslíš tú z Dolnej Krupej? alebo tie Pražáčky, hoci jedna z nich včera vypadla

jeliska
6. okt 2009

ahojte 🙂 ani mne neisiel 😝
inak uz mam pobalene akurat si musim kupit tampony do podprdy a nejake drobnosti pre maleho 😅
moni myslela som paulinu z dolnej krupej no postupila 😉 ale sms som jej neposielala teda nikomu mozno az ked bude finale 😀

cessy
6. okt 2009

ahojte, presne tak,dnes mal konik technicku prestavku 😀

my sme tiez dnes boli aj doobeda aj poobede vonku, bolo krasne teplucko 😵 .
jeliska ja pouzivam do teraz tie tampony do podprsenky na noc. pri kojeni mi stale tecie mliecko.

cessy
6. okt 2009

mirka, moja nocna spolocnicka, kde si??????ako jakubko??????
denduska a tvoja mala emuska???ako???

mirka099
6. okt 2009

baby hlasi sa vam zufalstvo.. ani som vas este necitala... o siestej mal 39,2 dala som mu panadol, teplota klesla, vypil kakauko a aj zaspal... polhodinu na to sa zobudil s obrovskym revom, odvtedy sa mi ho nepodarilo uspat. prvy krat som naozaj zufala.. skusali sme vsetko, ked ho konecne uspim, z nicoho nic sa zobudi a kontroluje ci som pri nom.ak nie spusti rev. teraz tu beha a spanok ani nahodou... len plac a plac. teplotu nema, ja uz naozaj neviem co mam s nim robit...
rano idem k dr, dufam dovtedy vydrzime ☹

cessy
6. okt 2009

ahoj mirka
jeeej tak to s kubikom mi je moc luto, chudiatko male, co ho trapi????nejdu mu zubky????alebo cim to je???? 😕

mirka099
6. okt 2009

to keby som vedela.. keby to aj boli zubky ma v sebe uz dve davky panadolu.. a takto na rukach je kludny, len tak nedokaze zaspat.. ako vravim od pol siedmej... akurat kukame z youtubu mandarinku darinku, tak je kludny.. aj sa hojdame na kresle ale nedokaze zaspat.. nechapem to..

cessy
6. okt 2009

chuda male, nieco ho asi obchadza.....
darinka mandarinka???a co tak gumi maci??

mirka099
6. okt 2009

nie, on chce len darinku.idem ho este po milionty krat skusit uspat... toto je prvy krat co sa mi toto stalo...
ako faktury?

cessy
6. okt 2009

mirka viem ta pochopit, my so spinkanim a uspavanim mame veelke problemy. niekedy na fitlopte hopsam aj 45 min. zadok mam jak placku, ale uz sa to lepsi, neako sa dostavame do normalu

faktury,?vybavene, vytlacene, odoslane, ale zatial nezaplatene 😠

cessy
6. okt 2009

som zvedava ako ti bude malicky dnes spinkat, zajtra napis, aj ako u lekarky 😕

cessy
6. okt 2009

mirka no ako???
myslim na vas.... 😖 😅
drzte sa a neako tu noc prespinkajte.
dobru noc a aspom neake snicky 😉

denduska
7. okt 2009

ahojte zeny, zas nam dva dni nesiel net..teda ani nejde, len muz mi nechal orange....ma porazi...

mirka chorucki ste? a nie je to stredne usko ked tak placka??? daj vediet, silno na teba myslim, viem co prezivas!!!

my sme uz zdravi, len nechceme brat atb a vypluvame 😠

mirustek1
7. okt 2009

ahojte maminy
mirka-to mi je luto,som zvedava ako dopadnete u dr.,co mu asi moze byt,ci ho nieco boli,ale ked ho drzis,vtedy asi neplaceeste ma napadlo,ked mal teploty,jemu vysetrovali moc?

denduska.super,ze uz je Emmke lepsie,my sme dnes zaniesli moc,tak uvidime ake budu vysledky

ani nam nesiel vcera konik,dnes je uz Ok,vonku je krasne,hned mam lepsiu naladu

laurinkadanielka
7. okt 2009

ahojte no je krasne ale na buduci tyžden sa ma jak ochladiť že na utorok len 6 stupnov bude kosa 😉 ale že ešte babie leto nekonči malej ešte nemam bundičku zajtra pojdem niečo pozreť 😉

monikat75
autor
7. okt 2009

ahojte, my sme dnes boli s malým na vyšetrení v Rimavskej Sobote - na očnom, kvôli tomu, že mal Marek novorodeneckú žltačku a bol pod modrým svetlom, tak sa v 1. roku musí skontrolovať očné pozadie ale našťastie všetko v poriadku, očká má zdravučké 😅 ale chudáčik, už mu bolo aj dlho, lebo sme tam prišli ráno pred 9.00 a na 9. hod. sme boli aj objednaní ale o 9.30 mu len nakvapkali kvapky a poslali nás na chodbu na 20 min., no a z 20 minút bolo asi 40 takže kým sme sa vybavili bolo takmer 10.30, čiže už bol Marek aj unavený, ale ešte sme išli na nákup do Hypernovy, chcela som mu pozrieť nejaké rifle alebo menchestráky ale vôbec nič poriadne tam nemali 😒 a potom v aute chudák okamžite zaspinkal 😔
mirka to mi je ľúto s maličkým, daj vedieť ako ste dopadli u doktorky, držím palce nech sa to polepší 😉

jeliska
7. okt 2009

ahojte 🙂 mirka tak to je mi luto, my mame asistastie Eli mi zatial v noci nikdy neplakala ani ked som ju uspavala.Tak dufam, ze aj to druhe babeno bude take dobre 😅 😅
aj u nas je krasne dnes sme boli vonku a teraz cakame kamosku s malym tak mozno zase pojdeme 😀 😀
inak moni ty mas vodicak?Alebo ste boli aj s tatinom? 🙂
inak co sa tyka u nas tak nam furt este nedokoncili ten zachod, ale dnes som stretla suseda a hovoril ze na 100 %to budeme mat do konca tyzdna.Tak som zvedava, furt ocuvame rachot nad nami aj teraz zase nam zbijaju. 🙄 🙄

monikat75
autor
7. okt 2009

jeli pravdaže boli sme aj s manželom, ja vodičák ešte nemám, ale už som na 99% rozhodnutá, že na jar si idem urobiť, dúfam, že ma to dovtedy neprejde 😀
no to ti teda nezávidím, tú zbíjačku celé dni počúvať, nie je to nič príjemné 😒

laurinkadanielka
7. okt 2009

jeli a ako ti pritom hluku buva mala baby ja vodičak mam ale muž my auto neda 😉