Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
8. dec 2009

denduska asi je emke smutno, tak ta dosla zavolat 😵 a ona este spinkava vo vasej posteli s vami??

mirustek1
8. dec 2009

denduska-to je zlate ako prisla za tebou 🙂 ja by som sa bala ze mi padne z postele,Emka nie je zvyknuta spat na posteli 🙂 no som zvedava,ci ti zabuva,drzim palce 🙂

cessy
8. dec 2009

no mne ked sa zobudi,tak v momente stoji v postielke, uz vela krat sa mu stalo ze hned spadol, asi sa mu hlavicka zatocila. neviem si predstavit co by spravil na posteli 🤐

mirustek1
8. dec 2009

mne sa Emka zas posadi a taka je akoby nevedela rychlo ani kde je 🙂 pozera a lahne a spi dalej 🙂

cessy
8. dec 2009

mirustek mne stoji a prstekom ukazuje na dvere asi ma uz caka 😵

mirustek1
8. dec 2009

cessy-oni su rozumni 🙂a ty este asi v noci kojis???????????

cessy
8. dec 2009

mirustek uz som prestala ale teraz ked mal teplotky, tak som mu dala ked sa zobudil, aby nahodou nebol dehydrovany, lebo poriadne nepapal a nepil. ale ak zajtra nebude mat teploty, tak mu zas nedam. kojila som uz len rano a vecer.

mirustek1
8. dec 2009

tak ja vas opustim a idem pomaly spat,dobru noc vam prajem,ahojte zatra 🙂

jeliska
8. dec 2009

ja cakam este muza z prace a nechodi a nechodi.Inak Eli co spava na velkej posteli tak ju vie uz preliezt a vzdy mi tu klope na dvere no skor trieska a place len aby som k nej prisla 😀 😀

jeliska
8. dec 2009

mirustek dobru nocku a este krajsie sniicky papa

denduska
9. dec 2009

ahojte, no zaspali sme ako tak, az na to ze rano o piatej som s azobudila ze Emmka chodi po izbe aj so psom....bohvie ako dlho, dufam neprechladla.... ked si predstavim ze mohla kludne odist z izby po byte sa prechadzat... 😀
cessy, ona od roka uz neodvratne spi s nami, proste neznasa postielku, ryci tam ako nenormalna, tak ked sa zobudi na posteli, neplace, len zide dolu a ide nas hladat....tak je to lepsie. Som len zvedava ako budeme spat styria potom, asi kupime este jednu manzelsku postel a budeme mat 4 vedla seba 😀 😀 😀

huraaa neprsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mirustek1
9. dec 2009

denduska-aj som sa zasmiala,aka je sikovna 🙂 nechala ta rano pospat 🙂 😉

baby vy co mate tych psov,chodite ich rano aj vencit,ked mate deti???? 🙂 to ma len tak napadlo,nesmejte sa mi 🙂

ozaj,Emku mi nezaockovali,ze radsej pockame na tie vysledky mocu,lebo dnes este neboli 🙂 ,tak sme sa dohodli ze piatok jej zoberu aj krv na kontrolu

ja prave obedujem,Emka isla spat,dobeda sme boli u kamosky na navsteve a ked som zobrala jej malu na ruky,Emka hned kricala a ziarlila 🙂 ,a cakam svokru,pride na navstevu,potesit sa s vnuckami 🙂

mirustek1
9. dec 2009

cessy-ako maly?teploty uz nema????????? 🙂

denduska
9. dec 2009

my mame zahradu, my vencit nechodime...teda chodime, ale rano nie, skor na dlhsie prechadzky cez vikend a tak..inak my mame pomerne leniveho psa...aj cely den spi...

mirustek1
9. dec 2009

denduska-asi by som chcela byt vasim psom niekedy a len spat 🙂

denduska
9. dec 2009

to aj ja vravim - ze by som chcela byt nasim psom..ale naozaj... 😀

jeliska
9. dec 2009

ahojte tak u nas tez neprsi ale pocasie zamracene o nicom .Uz chcem aby napadal sneh, ale zase ked pojdeme na Slovensko tak nemusi 😀 😀 my psa nemame ,ani by sa k nam asi nezmestil iba by sa nam pletol do cesty 😅 ale manzel chce strasne.No vsak si Eli uzije ked budeme u nasich 😉 Teraz my tu spia.Mala k nam prist kamoska s malym, ale posunuli sme to na piatok takze asi budeme dnes doma aj maly ma tu nadchu.Inak my sme mali super noc.Spinkal 5 hodin v kuse a potom som ho nakojila a spal zase.Aj teraz spi v autosedacke ako vzdy 😀 😀

monikat75
autor
9. dec 2009

ahojte, tak u nás dnes tiež konečne nepršalo, veď už by fakt toho dažďa aj stačilo, ale že vraj sa má už konečne cez víkend riadne ochladiť, tak uvidíme, možnože sa aj snehu dočkáme, kiežby 😉
inak jeli aj moja Veronika keď bola taká malička ako tvoj Davidko, tak zaspávala výlučne v autosedačke, tam sa jej najlepšie spinkalo, to ti teda pekne spinkal maličký, že 5 hod. ja ešte aj teraz o takom môžem len snívať, malý sa budí ešte stále 2x v noci na čajík, no čo už 😝
ivet neviem, či si dobre pamätám, to dnes si mala mať opravnú jazdu, ak áno, tak napíš, ako dopadla, dúfam, že dobre a že je z teba čerstvá absolventka vodičského kurzu - a ak sa smiem spýtať, koľko u vás stojí vodičák, u nás že vraj 330 eur, takže celkom pekná sumička 😉

laurinkadanielka
9. dec 2009

ahojte mirka my chodime rano venčit ale len vtedy ked neni doma muž naš rad beha po vonku ale ked prši tak sa mu nechce aj moja malinka je chora ma sopliky chuda včera ledva zaspala

ivet100
9. dec 2009

ahojte,ani nemam chut pisat. Vodicak mi sprosty policajt nedal spravit,vraj preto,ze som raz zabudla dat smerovku a raz som ju dala neskoro a to ma nechal jazdit 20 minut po Prievidzi. Normalne ma sokoval,za taku blbost a to pre zaujimavost sme nikto z nasej autoskoly neurobili skusky. Ale vraj nasi policajti su "cudni" ako vravi nas instruktor a vyhadzuju za blbosti. Velmi ma to sklamalo. u nas stoji vodicak 380 EUR a ked zratam kolky a nejake jazdy navyse, kurz prvej pomoci,ktory je povinny a lekarsku prehliadku,tak som dala este navyse 150 EUR.

mirka099
9. dec 2009

ivet, normalne som ostala poburena, ze co uz stvaraju ti policajti... som pocula ze toto robia, najma mladi arogantni... len nevidim dovod... musis byt poriadne nahnevana... a kedy mas teda dalsi termin?.. chuda urcite ta uz vystresovali, dufam ze uz nebudu naozaj padnuti na hlavu a treti krat pustia 😠 😠 😠

uf a tie peniaze co pytaju za to!!! nastastie ja ked som robila pred dvomi rokmi nebolo treba ten zdravotnicky kurz... inac tiez som mala mladeho arogantneho, pustil ma len na druhy krat, aj to si neodpustil komentar... a este si dal zalezat na tom aby ma pred vsetkymi zosmiesnil, a tiez za takeeto blbosti...
pamatam ze som isla s placom domov, a taka nahnevana, ze by som mu bola schopna aj gule na struhadle rajbat..
jaj len co som sa rozculila..

chuda moje ivett ☹

jeliska
9. dec 2009

ahoj ivet tak to ma mrzi ani nevies ako 😨 🙄 mas pravdu s tymi policajtmi.Vsak my sme si to uzili cez leto, ked manzel nespravil jazdy a furt mal nieco policajt teda policajtka 😠 😠 😠 a teraz v pohode jazdi po celych cechach a po prahe.Ja neviem ale co som pocula tak na slovensku to strasne sprisnili od noveho roku 😝 tak ti budem drzat neboj na tretikrat to uz mas v kapse ,ale s tymi prachmi to je hrozne.Tibor ked robil tak nepustili tiez ani jedneho.Co som pocula od kamosa co je poicajt, tak ze ked niekto neprejde tak maju na to nejake percento 🙄 🙄 🙄 🙄 tak sa ani necudujte , ze tolko ludi robi vodicaky na x-krat 😠

monikat75
autor
10. dec 2009

ahojte, juj ivet, tak to ma strašne mrzí, už naozaj mohol ten dopravák prižmúriť oko 😠 a to ťa fakt nechal dlho jazdiť, u nás čo viem tak jazdia iba takých zhruba 10 minút, no ale teraz sa už budem aj ja normálne obávať toho vodičáku, čo si chcem robiť na jar 😒keď sú tí policajti takí prísni a ☹ le neboj budeme ti všetky držať palce a tá ďalšia jazda už určite vyjde 😉

mirustek1
10. dec 2009

ahoj ivet-to ma mrzi,to ako keby robilil narocky 😀 a za kazdu opravnu skusku si platis?lebo ak ano,tak chapem ze to robia koli tym peniazom a nieco z toho maju 😀 ale hadam ta uz nechaju na 3.pokus urobit,tak drzime palce a kedy mas dalsiu skusku?

cessy
10. dec 2009

mirustek ahoj si tu???zas som tu len na skok

denduska
10. dec 2009

ivet...moja ☹ drz sa...nabuduce to vyjde.
cessy, ako sa ma maly?? 😕

mirka099
10. dec 2009

Ahojte.. moc nestiham dnes, Kubko ma zasa teplotu ☹ ☹ ☹ len dufam ze sa mu nevracia choroba ☹
cessy ako ste na tom vy?

cessy
10. dec 2009

ahojte, na obed som uz nemohla viac napisat maly sa mi zobudil....
no stale bojujeme s teplotamy, vyteri a v krvicke nic nebolo, takze sme chvalabohu bez ATB. davam stale len sirup panadol a to len na noc, lebo ako kazdemu na noc nam teplota ide hore. a ked je vysoka, robim chladny kupel/sprchu/zabali. chudiatko moje tak statocne to berie, ze nieje ani nervozny, len rucicky stale v pusinke.
inak dnes som si vsimla ze ma na jazycku nieco....taku bielu bodku, asi aft. dala som mu na to kamistad gel. co vy na take nieco davate?? 😕

cessy
10. dec 2009

mirka no parada, kubik tiez s teplotkou, to je strasne, co sa nas to stale drzi....inak ze neka vyroza je zas vo vzduchu 😠 😒

mirustek1
10. dec 2009

cessy-nam takto zacala infekcia v ustach a kazali mi davat Mundisol,ale daj mu vysetrit moc,uz ma dlho tie teploty,nechcem ta strasit ale Emke to vtedy takto zacalo-teploty,afty v ustach a skoncila zapalom moc.ciest a obliciek 😀

mirka-ale konecne ste sa z choroby dostali a zas?zeby to boli zubky?ci sa mu to vratilo,ale ved bral antibiotika,,

drzte sa obidve a ozvi te sa ako dalej bojute,myslim na vas 🙂