Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
15. dec 2009

ahojte cessy aj ja som davala len do roka tak my povedala aj doktorka aj my už spavame len raz denne

mirka099
15. dec 2009

Ahojte babky moje 🙂 dakujem za gratulacie... 😵
rano ma prekvapil muz, vraj ze ide zo psom a vratil sa s ruzickou 😵 no potom sme boli u dr. a straasne dlho sme museli cakat, akosi to nervovo nezvladol a ukrutne sme sa pohadali.. tak bola ticha domacnost. teraz vecer sa uz samozrejme chova akoby nic, ale ja som stale nahnevana.. to ze si nikdy nepripusti chybu, a stale ale stale hlada vinnikov okolo seba, onje vzdy bez viny 😠 jaj, prepacte ze sa vam tu zalujem, strasne somnahnevana... ked kubik zaspal, nechala som ich doma samych, sla kupit cigaretle, vyfajcila tri na sup a nabehla do obchodov... vysledok? som o 40 € lahsia 😅

kubik uz teploty nema, akurat sme sa k tej dokine ani nedostali, tak musim ist zas zajtra, nech ho pozrie... hlavne nech to poriadne prelieci, lebo na pohotovosti nam dali atb len na 4 dni.

mirustek1
15. dec 2009

mirka-to su nasi chlapi 🙂 ja ked mam zlu naladu,tiez chodim do obchodov,ja ich milujem 🙂 dobre si urobila a dufam ze si ich aspon minula na seba 🙂

musim sa pochvalit,podarilo sa mi rezervovat tie letenky,tak 9.1-14.1 budem v belgicku u sestry,jajaj ako sa tesim,ak to vsetko vyjde 🙂 🙂 😉

mirka099
15. dec 2009

jasne mirustek na seba a maleho 😉
jeej aky vyletnici z vas budu... a ako dlho ti tam zije sestra? ma aj rodinku? sikovnica si.. ako sa ti to nakoniec podarilo zabookovat? 😕

jeliska
15. dec 2009

ahojte
cessy my sme davali vigantol do roka a teraz ked sme boli na 18 mesacnej kontroly tak mi dr povedala, ze Eliska ma este makku folikulu /hlavicku este nema dobre zrastenu/ tak nam predpisala zase vigantol.Inak nasa dr predpisuje na rok a pol lenze my sme menili vtedy staru doktorku a mna nenapadlo sa spytat na vigantol, ked mi stara dr povedala, ze sa dava iba do roka a tato nova zase predpisuje az do roka a pol.No pisem to jak magor hadam ste to pochopili.

moni tak sa rychloo uzdravte
mirka no my s muzom sa posledne tyzdne tiez dost hadame 🙄 a same blbosti no teraz su to dva dni co sme ok 😀 😀
ja som minula tiez dost ale vacsinou na darceky 😅

mirka099
15. dec 2009

inac cessy nam na rocnej prehliadke povedala ze uz brat nemusi ze to ma pekne zrastene. pritom od zaciatku tvrdila ze ju ma velku, a pekne sa zrastla 🙂

jeli, ty mas na to pravo byt podrazdenejsia a muž by mal cusat ako voš pod chrastou 😀

laurinkadanielka
16. dec 2009

ahojte babenky ake davate kvapky na sopliky ja nasivin ale nejako nezabera už tyžden ma mala sopliky a nepovolilo to musim skusiť ine mam že mar mala ste ich už niektora

jeliska
16. dec 2009

dobre ranko 🙂
lauri tak mar je este slabsi ako nasivin to je iba obycajna morska voda,ja davam tiez nasivin a tiez uz ma maly nadchu cely tyzden 😢 inak davas uz kvapky nasivin od roka?Skus este kvapky pre kojencov a male deti olynth 😉 ten sa mi zda ucinnejsi ako nasivin 😉

laurinkadanielka
16. dec 2009

jeli ano od roka prv jej zabral a teraz sa nejako nemožme zbaviť toho soplika

denduska
16. dec 2009

ahojte, tak my sme este sopliky nemali nastastie, ale ja jej kazdy vecer strieknem physiomer a ked su huste, tak vyberiem tycinkou alebo odsajem....asi preto sa nam vyhli 🙂

mirustek1
16. dec 2009

ahojte-tak my sme boli zas s Emkou v meste,kupila som muzovi CD a Emke peknu knizku,kde su aj zvieratka,a vydavaju zvuky ako naozajstne....pekna,kupila som rovno 2 a niekomu podarujem,tak sa mi pacila 🙂 Klarke este barbie,muz uz nadava naco jej ich tolko je,ale nech ma ona radost.... 🙂tak som kupila

ja na sopliky neviem poradit,Emka este nemala nastastie 🙂

a tie letenky sa mi podarilo zabookovat cez maminnu kartu,tak hadam to bude OK a pojdeme,moja segra tam zije asi 8rokov,je slobodna zatial,stale ma niakeho frajera ale nic vazne,zatial si uziva,ale roky jej utekaju,mala teraz 3O. 🙂

denduska
16. dec 2009

mirustek, noze napis aka knizka to je. Emmka strasne zboznuje knizky ale uz vsetky co mame doma pozna a ju nudia...tak daj tip 🙂

cessy
16. dec 2009

ahojte, na ten vigantol som sa pytala len pre info, lebo ja som ho do nedavna este davala a potom som prestala, tak ci som nespravila chybu. nepamatam si ze by mi doktorka kazala ho vysadit,preto sa pytam.

mirustek aj ja mam knizky nakupene asi 3 pre maleho, tie ho velmi bavia.
daj tip aku si kupila 😵
ozaj minule som tu videla ze Biblia pre deturence,videli ste to niekto na zivo, ze aka to je knizka, pisu ze od 0-3 roky

mirustek1
16. dec 2009

cessy-Klarka ked bola mala,taku detsku bibliu dodstala,ale tam boli skor basnicky,podla abecedy na kazde pismenko

tato knizka sa vola Domace zvieratka,mali aj Zvieratka z dzungle,Dive zvieratka alebo o Cervenej ciapocke a tam ked si stlacila na obrazok,rozpraval tu rozpravku hlas chlapa,tiez pekne,mali to v Ezope,idem to skusit popozerat,ci nahodou to nenajdem 🙂

mirustek1
16. dec 2009

http://www.alterego.sk/index.php?action=kniha&s... tato sa mi velmi pacila,asi u este kupim a nemusim citat ja,ale jej ju ten hlas precita

mirustek1
16. dec 2009

neviem,asi ta posledna o tej ciapocke,sa neda niako poslat,http://www.e-capri.sk/cervena-ciapocka/d-60638/... to este raz,

mirka099
16. dec 2009

Ahojte... tak dnes sme dostali dalsie atb, a hned v lekarni som mu kupila aj probiotika... pomaly nevedia co za ne pytat ale cert to ber.. viac ma trapi ze som si vsimla ze kubkovi troskuz tych liekov ozltli zubky.. predtym ich mal krasnucke biele ako sniezik a teraz toto.. nepoznate na to nieco??
inac u nas dnes napadol sneh 🙂 juchu skoda ze nemozme ist von 😢

monikat75
autor
16. dec 2009

jeli ďakujem za prianie skorého uzdravenia 😉
mirka aj u nás dnes napadol sneh, aj by sa dalo ísť trochu vonku vyblázniť s deťmi, lebo je ho celkom dosť, hoci na sánkovanie by to nestačilo ale čo už, keď sme všetci chorí ☹ snáď napadne aj keď vyzdravieme 🙂

ivet100
16. dec 2009

ahojte,tak konecne mame aj my sneh a Tobiasko sa to velmi pacilo,ale velmi sa mu smykalo
cessy,ja som davala vigantol do roka a pol,tak mi kazala doktorka
mirustek,cestu do Belgicka ti zavidim,aj ja by som niekde isla
mirka a mas istotu,ze tie zubky mu ozltli od liekov? Ja som to este nepocula

mirka099
16. dec 2009

ivet, ano, som si ista.. on ich mal krasne a z nicoho nic toto... hlavne od tych probiotik.. kamoska davala malej probiotika volali sa nutrilin b alebo tak nejak a jej tiez ozltli zubky ☹ ona to ma podstatne horsie ako my, ale aj kubkovi vidno taky zlty povlak na nich 😖 ...
....
neviete niekto co s tym? ako sa toho zbavit??
....

ja som si vas iba teraz poriadne poprecituvala, prvykrat som len tak narychlo s kubikom na kolenach a to ide vtedy pozornost inam 😅
moni, tebe nezavidim tu "rodinnu"chripku... prajem skore uzdravenie.. a na dasiu varku snehu aby ste uz boli fit 😉

laurinkadanielka
16. dec 2009

ahojte aj u nas sneži ale ani my nemožme isť von aj moja ma trošku žlte zuby ale to od toho že hu kojim umyvame zubky ale nejako sa to nelepši 😉

mirustek1
16. dec 2009

mirka-aj Klarka ked uzivala lieky aj Emka teraz je ozltli zubky,ale po douzivani po par dni to preslo,tak sa neboj,tiez mala taky povlak zlty a teraz zas krasne biele,a ja davam vzdy pri ATB probiotika,dokonca aj po nich asi este 2 tyzdne a davala som ich skoro az doterz,lebo tie co mi poradili su aj na podporu imunitu-Bio Gaia.
Ale su aj niektore take silne ATB,ze naozaj mozu ostat zlte zubky,ale to urcite take nemate,tak sa nebojte.... 🙂

cessy
16. dec 2009

mirustek tie knizky su krasne...a mas presne tu bibliu co som pisala???a ako sa ti to pozdava??lebo ja by som ju chcela objednat cez net

cessy
16. dec 2009
mirustek1
16. dec 2009

cessy-nie,ja som mala len niake basnicky a boli tam take detske modlidby,a uz ju ani nemam,tak neviem to pozriet,lebo to dostala ,ine nepoznam,lebo pravdu povediac ja taketo som ani necitala,skoda ze si to nepisala skor,bola by som to dnes mrkla v knihkupectve 🙂 a neviem ci stihnem ist este zajtra do mesta, 🙂

🙂 😉 piatok ma Klarka party,pozyva si asi 8spoluziakov,lebo ma narodeniny,tak musim robit vyzdovu,krtkovu tortu a ine maskrtky

cessy
16. dec 2009

mirustek neva ja ju pozriem v pante rei v NR, este chcem neake drobnosti pokupit....

fiha, takze party, no super 😵

mirustek1
16. dec 2009

cessy-nova fotka a kde si ty??? 🙂 😉