Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
30. dec 2009

no ja neviem..ja som si z davno zmenila fotku, dala som tam len cisto Jakubka, a zrusili ma okamzite 😠

cessy
30. dec 2009

mirka to nieeeee ja som tu takato s takymto ucesom jedina.....namam rada ked sa niekto opakuje 😀 😀 😀

cessy
30. dec 2009

no tak potom to uz bude asi dlhsie fungovat, zhe tu musi byt moja fotka 😝

mirka099
30. dec 2009

😀 ..tak potom mas len jedinu moznost... okamzite obopis vsetky adminky, ze tie ostatne ti kradnu identitu, ze ta ruzova barbina, to si cista ty!! 😀

cessy
30. dec 2009

a nevies ci mirustek uz isli lyzovat??lebo o takomto case tu byva a dnes nič ☹ 😕

denduska
30. dec 2009

caute babenky, tak sme naspat, nic sme nevyriesili, na krv emmku objednali az 29.1 lebo ze teraz vsetko labak neurobi...takze nic, zato mne muz rano krv odpichol a pokvapkal plachtu aj podlahu...amater 😀 😀 ale nie nie, vobec nebolelo, len dajak nesikovne to "spracoval".

cessy
30. dec 2009

no mirka keby som blondina tak mozno aj uvazujem

ahoj denduska, takze narocny den za vami??

mirka099
30. dec 2009

ahoj Dendi 😵
uz som zaudla co presne mali zistovat emmke z krvi? 😕

mirka099
30. dec 2009

noo, neviem kde je mirustek, ja som lyzovacku akosi nepostrehla 😕
necham vas uz baby, idem uz daco porobit..
pa zatial

cessy
30. dec 2009

mirka ved aj ja uz musim ist maly spi uz hodinu a ja nic spravene ☹

mirka099
30. dec 2009

este som sa zacitala sem.. Hľadam rodinu na priatelenie..fuu dobre to tam adminka vysekala..dnes sa cinia 🙂 bolo to tam fakt uz od veci...ale som sa aspon pobavila..
ja uz vazne zdrham 😅

laurinkadanielka
30. dec 2009

ahojte vy ste toho popisali my sme sa boli vonku sankovať teraz mala buva a robila som cesnakove očka pride nam našteva 🙂

denduska
30. dec 2009

mirka, kvoli tomu atopaku, vlastne povodne jej mali robit zakladny profil imunologicky a testy na alergie, ale ze aj este neviem co chcu..tak aby ju nemuseli na dvakrat pichat tak budu potom naraz vsetko....

no..ibaze emmka pospala v aute 20 minut, ked som ju chcela prelozit do postele zobudila sa a teraz tu vrieska a rozbija vsetko...a moj muz si kludne zaspal....

mirka099
30. dec 2009

BABY mam pre Vás hroznú správu..aj mi je zaťažko to napísať 😔 😔 😔 paneboze ako len začat.. tak teda..zajtra ..JE KONIEC ROKA 😀
halooo? tu nik? 😕

cessy
30. dec 2009

ahojte

mirka no a???co sa deje....ved to je zivot, nieco konci a nieco zacina, preco to tak tazko beres?? 😀

mirka099
30. dec 2009

ahoj Cessy.. vidim že tá ružová barbiina ťa ešte baví 🙂 ako bolo na návšteve u brata? páčili sa darčeky?

cessy
30. dec 2009

ano bavi ma a tak lahko zas vhodnu fotku asi nenajdem......

darceky parada...mala sa tesila. maly inak dostal suprovsky overal "superman" 😵

mirka099
30. dec 2009

Tak to bude odteraz lietat po byte, co? ja sa zas nudim, muz siel na nocnu, v zelke nic nedavaju 😒

cessy
30. dec 2009

no ja som tu len na minutku bola som pozriet maili a uz sa aj idem venovat 😵 😵 😵

mirka tak behni na fb, tam je vzdy niekto, alebo pokec 😅

mirka099
31. dec 2009

Bre rano
tak my mame za sebou hroznu noc..bol ako natiahnuty budik..kazde dve hodiny hore..o 10,12,o polnoci, o 2, o 4, a o 6 !!
Cize asi dalsie zuby ☹

denduska
31. dec 2009

ahojte, tak my sme vcera dopadli hrozne, emmka zaspala o siedmej vecer a zobudila sa o osmej, o pol jedenastej sme si sli vsetci lahnut, revala ako diva, ale nepustila som ju prec a nakoniec zaspala...ale v noci sa budila a vystrajala, som povedala ze uz nemam nervy a moj muz este ze si mam ist lahnut do obyvacky, pritom ani prstom nepohol, ja som ju tam cicikala a on je este na mna drzy 😠 😠 😠 a teraz vonku leje a on na polovacke mna uplne porazi, ked tam prechladne nech si ma nepraje 😠

mirka099
31. dec 2009

uf dendi, tak vidim ze ani ti si nemala pokojnu noc.. a to preco emmka takto vyvadza? idu zubky? chuda moje, teraz myslim teba, urcite si unavena... tvoj muz casto poluje.. aspon mate masko..my mame tiez v sirsej rodine polovnika, sem tam sa nam ujde nejaka divinka... mnam.. ale mat muza polovnika, tak ho strazim doma s tou puskou, aby nikam nesiel 😒 😅

laurinkadanielka
31. dec 2009

ahojte aj my sme mali zlu noc moj muž je už s toho hotovy chce isť doktorovi že to neni už normalne asi aj nam idu zubky 😒

mirustek1
31. dec 2009

ahojte -ale ste toho popisali,normalne som sa zapotila,kym som vas docitala 🙂
ja som vcera nestihala,behala som po meste,chcela som si kupit nieco na seba,my ideme na silvestra sa zabavat 🙂 😉

cessy-pekna fotka 😉 na lyzovacku ideme zajtra pobede,tak tu nebudem sa vami,ale budete mi chybat, 😉 😒

TAK VAM PRAJEM VSETKO DOBRE V NOVOM ROKU,HLAVNE NECH VAM DETICKY ROBIAM LEN SAME RADOSTI......

denduska-nic sa nebij,ani ja nemam muza doma,ten tiez este musel do roboty,vcera sme sa uz koli tomu aj pohadali 😀,lebo som mu uz povedala,ci tam chodi narocky aby nemusel byt doma,tak sa nahneval,ze tam chodi koli nam,aby sme mali pemiaze,ze nech mozem stale behat po meste 😀

laurinkadanielka
31. dec 2009

mirka a čo si si pekneho kupila

mirustek1
31. dec 2009

kupila som si nihavice a tahy vrsok fialovo strieborny,ale este stale neviem co si obleciem 🙂

baby-kupila som si take tyrkisove body a k tomu taky rolak bez rukavov,co sa teraz nosi a to body som si nevyskusala a doma som zistila,ze mi je uzke a neprevleciem ho cez hlavu a to ja mam malu hlavu 🙂 😀 ,tak som ho strcila do skrine,nech to radsej muzik nevidi,ze dalsia sprostost 😀

denduska
31. dec 2009

mirka, asi zuby, lebo vsetky ocnaky sa jej tlacia, tie horne su uz take biele a dolne..tym to este potrva, tak som zvedava dokedy...ale cez den jej nic nie je, az ked padne noc 😅
no polovacky, v januari konci sezona, tak vyuzivaju kazdu volnu chvilu teraz...potom bude zas do maja ci kedy pokoj...hihi, no on chodi s malorazkou tusim ale doma nechava gulovnicu tak mam navrch 😀 😀

mirustek, no presne to som mu vravela, ze ci az tak velmi potrebuje odo mna oddychovat tak sa tiez na.ral 😀

denduska
31. dec 2009

mirustek ved predaj cez bazar 😀 😀

mirustek1
31. dec 2009

denduska-mne sa to nechce cez bazar predavat,a myslim ze to neprevlecie nikto cez hlavu,skusala som to aj klarke 🙂

mirustek1
31. dec 2009

cessy-hallo,maly uz buva?????Emka uz lezi,mozno aj spi 🙂 pojdem nakuknut