Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
23. jan 2010

ahojte, aj my máme dnes slnečno 😉
mirustek ja dávam keď sa zobudí malému papať hlavné jedlo - lebo na obed papá polievočku a potom ide spinkať, takže potom keď sa zobudí tak papá druhú časť obeda 😉
adi som rada, že si sa ozvala, len ma mrzí, že máš Maťku zase chorú 😒

mirustek1
23. jan 2010

odbehla som,tiez Emka vstala,tak jej idem dat papat,robila som rybu,zeleninu a zemiaky,no uvidim co mi nato povie 🙂
dala som par fotiek,len teraz na rychlo z lyzovacky,Belgicka,vianoc,s Klarka-7r. oslavy a je tam medzi nimi aj ten koberec,len mi usla fotka niekde do stredu a nechce sa mi s tym babrat,tak ak chces kukni.....

mirustek1
23. jan 2010

ahoj moni-
baby musim vas opustit,Emka vola a kym sa naje,pojdeme uz asi aj po tme do obchodu,mam to len cez cestu nastastie 🙂

monikat75
autor
23. jan 2010

mirustek pozrela som fotky - máš krásne detičky 🙂 a tá tvoja Emka sa podľa veľmi podobá na teba -proste celá maminka 🙂
a aj tá Klárkina fotka je krásna a ten koberček je tiež pekný - a ozaj v kuchyni máme rovnaké stoličky ako vy 😉

monikat75
autor
23. jan 2010

mirustek chcela som napísať, že Klárkina torta ja krásna - už píšem bludy, lebo malý mi tu sedí na kolenách 🙂

mirustek1
23. jan 2010

moni-dakujem,aspon jedno dieta sa na mna podoba 🙂 a tie stolicky uz chcem vymenit,uz chodim pozerat 🙂 nechcem uz antikor,je mi to studene,a chcem take vysoke oranzove 🙂

denduska
23. jan 2010

ahojte, my sme dnes boli prevazne vonku, bolo krasne...a teraz cakame tatika, pride z prace. Jej a prave pozeram spravy ze dnes tu u nas presiel vlak nejaku zo susednej dediny a nic sa jej enstalo, dobre stastie...

mirustek1
23. jan 2010

denduska-ako sa citis,ale uz sa to pomaly krati 🙂

jeliska
23. jan 2010

Ahojte tak my sme dnes pobehali skoro polku Prahy a este k tomu nakupne centra tak som total aj so segrou 😀 😀 nastastie Eli s davidkom hned zaspali horsie to je s bratranekom 😅 nejako sa mu nechce .Vcera Eli buntosila bolo 22,30 ked isla spat 😨
inak ja davam poobede bud tiez obed ked nema alebo jogurt, ovocie chlebik a co davate na veceru?Lebo ja nic iba mlieko vypije 😅

jeliska
23. jan 2010

ahoj mirustek krasne fotky a ta Emka je jak babika nadhernaaaa 😵 😵 samozrejme aj klarka 😀 inak vy lyzujete?U nas nikto ja som este nestala iba na bezkach a muz vobec take drevo 😀 😀

mirka099
24. jan 2010

ahojte kocky 😉
ja velmi nestiham, kubik mi je zase mrnavy ☹ vcera sme teplotovali, vecer uz mal 39..aj dnes v noci... ja uz len dufam ze su tu zubky, lebo inak sa mi chory nezda.... 😒

cessy
24. jan 2010

mirustek krasne princeznicky mas 😵

mirka no parada......zase chorucky....to mi je luto ☹

denduska
24. jan 2010

caute baby, mirka, to mi je luto..inak aj Emmke teraz co idu tie ocaky, v noci sa casto zobudim na to ze je strasne horuca..evidentne ma teplotu ale kedze sa nebudi tak jej nechcem pchat teplomer..a rano uz nic, a tuto noc bola vlastne ladova lebo sa stale odkope, opica jedna.

ja davam jogurt rano, tak sme sa nejak naucili, lebo emmka je netrpezliva a nedocka kym narezem chlieb a namastim, tak jogurtom sa zasyti hned. a ovocie ako pride, nastastie ma velmi rada, aj ked teraz v zime je vyber ubohy 😒

mirustek no veru, uz sa to krati, uz sa aj zacinam bat..hlavne toho ze zacnem rodit ked bude muz na nocnej a sama sa tu asi zosalim hlavne z toho kde dam emmku...pride sice mama aj svokra na par dni ale tiez tu nemozu dovolenkovat...no ved uvidime 😅

monikat75
autor
24. jan 2010

ahojte, ja som teraz sama, lebo manžel išiel s deťmi sa prejsť a potom pozrieť rodičov, takže mám trošku času pre seba 😉 tak idem trošku popozerať po nete 🙂
veru denduska už sa ti to kráti, veď už ti vlastne onedlho začína tretí trimester, ak dobre počítam, nie? a akurát pozerám do pasu, že ste mená zúžili na Terezku a Danielku - pekne ste vybrali - a kto bude mať posledné slovo, či ty v pôrodnici 😝
jeli ja dávam večeru ako kedy, podľa toho, kedy sa malý zobudí, keď sa zobudí o tretej tak zvykne zjesť ako som včera písala obed a potom neskôr okolo piatej - šiestej mu dávam jogurt s piškótami alebo nejakú buchtu,a zaspávame tiež s fľaškou - a podľa toho koľko zje na večeru, tak toľko mu dám mliečka, keď zje málo, tak plnú fľašku a keď sa naje dobre,tak mu dám len tých 60-80 ml, aby zaspal, lebo bez fľaše on nezaspí 😉

mirustek1
24. jan 2010

ahojte-my sme mali velmi zlu noc,skoro stale sa Emka budila a plakala,nic sme nenaspali,mala sopliky a kaslala 🙂 asi sa jej nedalo dobre dychat,dnes je cely den tecu,nestihala som jej ich utierat.... 😀 ale vecer zaspala pekne,tak uvidime co v noci

jeliska-ja davam na veceru tiez podla toho ako zje poobede,a to uz okolo18hod.bud jogurt,chlebik,alebo krupicu alebo co mame navarene,a pred spanim uz len mlieko

mirustek1
24. jan 2010

mirka a cessy-dufam ze drobcekom je uz lepsie

mirka-ozaj ako sa dari od odvykania cumlika,????uz ho nema Kubko ani na spanie?

cessy
24. jan 2010

mirustek moj maly je v pohode, len mirka pisala ze maly je s teplotkami ☹

ja davam po obednom spanku len jogurt. na obed davam len polievku, takze jeden chod.a potom len neake ovocie....alebo neaku piskotu a vecer chlebik alebo kasu, alebo len ryzu.

mirka099
24. jan 2010

ahojte... tak my sme teplotovali aj dnes, cez den mal 38,3 uvidime co prinesie noc. strasne si vsetko pcha do pusinky, a tak DUFAM ze su to LEN zuby 😨
mirustek odvykanie - cez den ho nema, ked sa zobudi, chvilku ho ma, ale ked zacne zobat drobnosti, tak mi ho da a uz si nespomenie..len zas ked pride cas spania. ked vyjdu tieto ocne, tak vsetky cumle vyhodim do kosa, a oducime sa tak 😀 to sa inac neda 😀

mirustek1
25. jan 2010

cessy-niekedy sa mi uz dopletie,ale dobre ze vy ste zdravi 🙂 a napadlo ma este.ako si s tym kojenim,uz vobec nepapa cicik,odvykol si?

Emka ma cumlik len na spanie,cez den ho nemava vobec,tak tiez pockam,kym vyjdu zubky a potom zacnemms odvykanim,sopliky este pokkracuju,ale odsavam,tak hadam to coskoro preje

mirka-no aka bola noc,je uz lepsie?????

cessy
25. jan 2010

mirustrek ahoj si tu??

cessy
25. jan 2010

ja este kojim mojho maleho prisavnika.... 😵 rano a vecer, zatial mi to nevadi...keby mi to vadilo nedam a hotovo...uz som hooducila od denneho, potom od nocneho...trosku poplace a zmieri sa s tym 😅

cessy
25. jan 2010

mirustek co mala emka na obedik?? a sopliky??davas aj neake kvapky, alebo len odsavas??

mirustek1
25. jan 2010

ahoj cessy-som tu,len som odbehla,odsavam jej sopliky,v lekarni mi povedali,ze ked jej tecu,nech kvapky nedavam,ale ja som kvapla na vatovu tycinku a vytrela jej nostek pred spanim
na obed sme mali sosovicovu polievku na kyslo,nevarila som jej zvlast a co ste vy dobre papali?

cessy
25. jan 2010

uz ti mala aj spinka??
ja som malemu robila na obed paradajkovu s cestovinou, to je taka na rychlo, nic zlozite ako neaku zeleninovu sa mi nechcelo 🤐

cessy
25. jan 2010

mne maly spi od 11:45 🙂

mirustek1
25. jan 2010

ano uz spi,uvidim ci nezobudia sopliky,ale v noci spala dobre 🙂 aspon si mi poradila,potom urobim aj ja paradajkovu,uz som davno nerobila,aj Klarka ju lubi,a davas masko skoro kazdy den?ja uz nie

mirustek1
25. jan 2010

ja som ju pred spanim trapila s nocnikom,lebo nechce sa donho vycikat,

cessy
25. jan 2010

nedavam masko kazdy den....uz davnejsie....robim mu len polievky mozno tak 3-4 x za tyzden ma masko a to leda tak v polievke, alevo len vyvar

cessy
25. jan 2010

jaaaaj nocnik ani mi nespominaj....dnes na nom sedel 5 min a nic...dam plienku a bum...pokakany 😝

mirustek1
25. jan 2010

u nas to iste,pocka si na cistu plienku a vykaka sa do nej 😀 ,no v lete sa oducia,na to sa spolieham 🙂